Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

שנים שביבי מגיע להסדרים, מכניס מזוודות של כסף ותוקף דיונות.

פתאום עכשיו, כשאין לו מנדט והוא על סף החלפה, הוא מגדל זוג ביצים.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4654

• SlowRide

4471

• פינדר

3521

• m3x7r3m3

2926

אני חושב שגם חמאס רוצה שביבי ושות' ישארו, הרי הם מעדיפים שלטון שמכירים כבר 12 שנה מאשר שתבוא הנהגה חדשה עם חוקים והתנהגות אחרת.

כיום חמאס יודעים מהן הקווים, מתי ומה לעשות ובסוף עדיין לקבל את המזוודה של הדולרים, הוא לא יודע מה יקרה מחר עם שלטון חדש.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הביצים האלה?

בהורדת מגדלים ריקים?

כרגע, אם לא יהיה משהו דרמטי שישנה את התמונה - חמאס מנצח בנוקאאוט, ואנחנו נשלם על זה בריבית דריבית מול חיזבאלללה בסבב הבא

ההרתעה נשחקה עד דק

הטווח של הטילים שלהם בלתי מוגבל

האסטרטגיה של שיגור מרובה קנים מכמה מקומות בו זמנית הוכיחה את עצמה

והכי גרוע - נוצר חיבור הדוק בין עזה לערביי "ישראל", אפילו לא בגדה.

אזרחים שווי זכויות לחלוטין, גרים איתנו ובתוכנו.

עריכה אחרונה על ידי avargel
  • אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הרתעה, כמו שיש התקדמות טכנולוגית וצבאית אצלינו ב12 שנים האחרונות- אותה המגמה גם אצלם, המצב רק ילך ויחמיר כל עוד לערבים הצעירים בארץ יש מחשבה שיש להם גב חזק בעזה ושמוריד אותנו על הבירכיים בכל רגע שיחפוץ.

אשכרה עם מיגרנה חזקה כי כל הלילה העברתי עם השכנים במדרגות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

פתאום עכשיו, כשאין לו מנדט והוא על סף החלפה, הוא מגדל זוג ביצים.

אי אפשר לגדל אותם, זה או שיש לך או שאין לך.

לביבי אין את זה. גם מבחינת ניהול הוא כשלון, אף פעם לא הבנתי את מי שאומר אחרת. 

הוא טוב בדבר אחד - לשרוד, אבל גם ג׳וקים יודעים לשרוד, זה לא חוכמה.

בעצם הוא טוב בעוד דבר, להרוס, חפשו מלאך חבלה… הבעיה שהוא לא טוב בלהרוס קני טרור, אלה בלהרוס דברים אחרים שמשתלבים עם היכולת השניה שלו, לשרוד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, farkash7 כתב:

י אפשר לגדל אותם, זה או שיש לך או שאין לך.

התכוונתי כמובן באופן יחסי.

אין לי ספק שזה לא מספיק עבור רוב הכותבים פה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מטריד זה אובדן ההרתעה מול ערביי ישראל בתוך המדינה.

בעוד שמלחמה זה אחת לכמה שנים (בתרחיש האופטימי), עם האלימות של החברה הערבית אנחנו חיים יום-יום.

מה שהיה אתמול בערים המעורבות זה אשכרה ליל הבדולח 2021 - תוקפים והורגים יהודים, שורפים בתי כנסת, יורים על שוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מדהים אותי שדף המסרים של הביביסטים עוסק עכשיו בלנסות להראות כמה יותר רע היה עכשיו אם לפיד או כל אחד אחר היו בשלטון במקום ביבי. כאילו זה באמת מדהים איך אפשר לשכתב את המציאות, כדי לפתור את המנהיג הנערץ מכל אחריות לכל מה שקרה וקורה כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים באמת שהוא לא צריך אפילו להגיד את זה. יש כל מני אנשים שמאמינים בזה by default, כולל בוגרי מדעים מדוייקים ש"הוכיחו" את העניין באינדוקציה!

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, gadik6 כתב:

מה שהיה אתמול בערים המעורבות זה אשכרה ליל הבדולח 2021 - תוקפים והורגים יהודים, שורפים בתי כנסת, יורים על שוטרים.

זה הכי מפחיד אותי, היום אתה גר בשכנות טובה ומחר הם זורקים לתוך הבית בקבוק תבערה.

יש לי קרובי משפחה בלוד ורמלה, מצב בלתי ניתפס!, הכיתה ששרפו בלוד - הבן של קרוב המשפחה לומד בכיתה הזו.

זה הזוי ועצוב והרבה יותר מסוכן מעזה, איך אפשר לחיות ככה בדו קיום שאתה מפחד שאם מחר יש בלאגן אז הדם שלך מותר כי אתה יהודי???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומר 500 מטרות זה כלום ושום דבר. ככה היה גם כשהיו מיני סבבים.

לא צריך להתרגש ופשוט להמשיך בחיים.

זה מה שיש ועם זה ננצח את המלחמה.

אלא אם פתאום יעבירו לכם הודעה שזה המצריים שיורים ואז הכל בסדר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, gadik6 כתב:

מה שיותר מטריד זה אובדן ההרתעה מול ערביי ישראל בתוך המדינה.

מראש מבחינתך זה ברור שערביי ישראל אמורים להתחבר לחברה מעזה/גדה ולא לחברה הישראלית. ולכן צריך הרתעה מולם...

אני הייתי רוצה שהם ירגישו חלק מהחברה הישראלית בעצם ויגנו את הפלסטינאים מעזה/גדה/את המתפרעים.

oh well, אולי אני סתם סומלני.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

אני הייתי רוצה שהם ירגישו חלק מהחברה הישראלית בעצם ויגנו את הפלסטינאים מעזה/גדה/את המתפרעים.

אני הייתי רוצה עיניים ירוקות ו150M$ בבנק 

ההבדל בין השמאל לימין לא מתחיל ברצון הבסיסי, אלא בהבנת המציאות

תרצה מה שאתה רוצה

ערביי לוד או חיפה קיבלו 70 שנה את החיים הכי טובים שאפשר במזרח התיכון

מי שלא מתפקח הפעם ולא מבין שאין פרטנר, לא יתפקח לעולם 

לא משנה אם זה ערפאת או אבו מאזן, חמאס ג'יהאד או פתח, ערבי בלוד או באום אל פחם או חיפה או דמשק

רבים רבים מהם (כנראה הרוב, אני לא מכליל) ברגע שיוכלו ישרפו לך את האוטו הבית האשה והילדים

שוב, לא כולם. אבל יותר מדי מהם

• אהבתי 3
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, David32 כתב:

מראש מבחינתך זה ברור שערביי ישראל אמורים להתחבר לחברה מעזה/גדה ולא לחברה הישראלית. ולכן צריך הרתעה מולם...

מצטער להרוס לך את האשליות שבנית לך שם באירופה השלווה, אבל חלקים גדולים בחברה הערבית מזמן לא מרגישים חלק מהחברה הישראלית (אם בכלל הם אי פעם הרגישו). מבחינתם אנחנו כובש שהשתלט להם על האדמות.

מי אשם בזה?   לא רוצה להיכנס לזה, אבל זה בכל מקרה לא העניין כרגע.

הפשיעה, האלימות ואורח החיים המפגר שלהם (מפגר מלשון לא מתקדם) חצו מזמן את גבול הטעם הטוב, הן בתוך החברה הערבית עצמה והן כלפי חוץ.

לכן, בשלב הזה, עם כל הרצון לשלב אותם בחברה, הפתרון הוא קודם כל הרתעה. אין מה לנסות לשלב אנשים שמניפים דגלי אויב, צועקים לפדות בדם ואש את פלסטין ותוקפים יהודים רק כי הם יהודים.

ברגע שנחזיר את ההרתעה (כלפי פנים וכלפי חוץ) אז אפשר יהיה לדבר על שילובם בחברה , מעמדה של כח.

כל עוד יהודים לא מרגישים בטוחים בחלקים גדולים של המדינה (בנגב, במשולש ובערים המעורבות) אז זה פשוט לא מחובר למציאות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...