Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בלי קשר לתגובות קודמות-

אני חייב להגיד שמעולם לא ראיתי אותנו בכזה שפל דעת קהל בעולם, גם לא בימי המבצעים הקודמים בעזה. אנשים ממדינות שלרוב נטולות דעה ו "איפה זה ישראל??" כבר נגדנו בצורה מאוד החלטית, מעולם לא ראיתי דבר כזה. 

בקבוצות דיון יותר מיינסטרים עושים בנו לינץ' מוחלט, בגלל התמונות מירושלים לא מעוניינים בכלל לשמוע את הצד שלנו, למרות ששוב- אפילו במבצעים מעזה לפחות שמעו את 2 הצדדים. 

קטסטרופה. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4614

• SlowRide

4435

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני 37 דקות, farkash7 כתב:

😂 מדהים שסיימת תואר במדעים מדוייקים.

ערמה של שטויות.

גם ליברמן דיבר פעם שהוא היה הכי ימין שיש, ראינו מה הוא עשה בתור שר בטחון.

תודה, גם לך.

ליברמן מעולם לא נתפס כימין מעשי, אלא כפוזאיסט

כל ההוכחה שלך מתבססת על הצהרות, ועל מתאם בין הצהרות למעשים, רק שכחת שמי שמספק את ההצהרות הם פוליטיקאים בשקל.

על המשפט כלב נובח לא נושך שמעת?

בשביל להבין שעובדים עליך לא צריך לדעת מתמטיקה.

אני מניח ששוב לא קראת.

מר"צ עובדתית מנסה למנוע תקיפות בעזה. אז זה לא דיבורים ולא הצהרות.

האחרון שהיה לו ביצים היה אולמרט, הוא ימין או שמאל? 

ברצינות אתה מציע לקחת את זה שרדף אחרי אבו מאזן, נכשל במלחמת לבנון השנייה ואחרי כל זה עוד ישב בכלא?

אני ממש מקווה שזו בדיחה.

מי דיבר על מרצ? דיברתי על לפיד.

שמי נמצא איתו בגוש? ליברמן, העבודה, מר"צ לא?

חוץ מזה אתה מנכס לו דברים שהוא בעצמו לא מבטיח.

זה דבר אחד להגיד - הפוליטיקאי הבטיח ולכן הוא בטח יקיים

זה דבר אחר לגמרי להגיד - הפוליטיקאי לא הבטיח ולכן הוא בטח יקיים

ציטוט

אני מוכן לתת ללפיד צ׳אנס ואם זה לא הולך להחליף אותו, גם ככה כל שנתיים יש בחירות, אז לא הפסדתי כלום. אתה מוכן שימשיכו להאכיל אותך לוקשים, העיקר שאתה מדמיין שעם מישהו אחר בטוח יהיה יותר גרוע.

אחלה, תן לו צ'אנס, ואני בחרתי ימינה יותר מביבי, לא שמאלה יותר ושיכנעתי את עצמי שאני אבחר שמאל ואקבל ימין.

הלוגיקה שלך תביא לכך שמתישהו עוד תבחר באיימן עודה ותצפה שהוא יתקוף בעזה ויביא לך שקט

לפני 27 דקות, Pika007 כתב:

בלי קשר לתגובות קודמות-

אני חייב להגיד שמעולם לא ראיתי אותנו בכזה שפל דעת קהל בעולם, גם לא בימי המבצעים הקודמים בעזה. אנשים ממדינות שלרוב נטולות דעה ו "איפה זה ישראל??" כבר נגדנו בצורה מאוד החלטית, מעולם לא ראיתי דבר כזה. 

בקבוצות דיון יותר מיינסטרים עושים בנו לינץ' מוחלט, בגלל התמונות מירושלים לא מעוניינים בכלל לשמוע את הצד שלנו, למרות ששוב- אפילו במבצעים מעזה לפחות שמעו את 2 הצדדים. 

קטסטרופה. 

מה אתה מציע לעשות עם זה? אני קצת התחלתי להגיב לאנשים ב-9Gag עם עובדות, אבל זה טיפה בים.

אנשים היום מחליטים באופן חד ומיידי מי צודק ומי לא, גם מבלי לדעת בכלל מה נכון ומה לא.

וברשת יש נוכחות הרבה יותר גדולה של ערבים ומוסלמים. אז גם כשאתה מראה שמישהו אחד שקרן, זה אחד, יש עוד אלף כמוהו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
תיקון שגיאת הקלדה
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

1. כי כדבריך "ההגדרות הן לא מעולם אינפי 2"

2. טענת ש"הוא לא טען שיש משהו ביהדות שמייצר את תהליכים האלו. ... (הנחה שיהודים עושים משהו רע מעצם יהדותם). " אבל אנטישמיות אינה דורשת שהטענה תהיה שהיהדות מייצרת את המשהו הרע, או שיהודים עושים רע מעצם יהדותם. כדוגמא הבאתי את ארדואן, אפשר גם לקחת את ההנהגה האיראנית כדוגמה, הם גם לא טוענים דבר כזה, ובכל זאת, אנטישמים הם.

אז אני אומר שהבייסליין שלך הוא לא נכון, ולראייה הוא לא מופיע בהגדרות של אנטישמיות (בטח לא אנטישמיות חדשה) ככל שאני נתקלתי בכאלה.

3. מה עושים עם זה?

הרי אם נגדיר עונש פלילי כמו בבריטניה על אנטישמיות, יצעקו מהשמאל שזה בסה"כ ביקורת נגד ישראל ולא אנטישמיות.

מי זה שמטיף לכך שחופש הביטוי (של ערבים, רק של ערבים, תשאל את הרב כהנא) יהיה רחב ככל האפשר? ואפילו תמשיך להם הזכות להיבחר לכנסת. לכאלה שהם בעיקרם, נאצים ערבים?

מי הם אלה, שהצביעו נגד פסילת חברי כנסת כמו זועבי? ונגד פסילת רשימה שבאופן מובהק עוברת על החוק ולא זכאית להיבחר במדינה? מי אלה המפלגות הללו?

1. אבל הנה הצלחתי לתת לך הגדרה של אנטישמיות שעושה את העבודה בשבילי. וכן, זה לא פותר את הקושי עם אנטישמיות יותר מתוחכמת, כמו שאנטי ציונות קיצונית יכולה (אבל לא חייבת) להיות. וזה גם בסדר. מותר להפעיל שיקול דעת (גם לנשום. שכחתי).

2. זה מה שכתוב בadl. אני מסתדר עם זה. ולא מקבל את הטענה שאפשר להפיל את מה שגולן אמר תחת "עוינות ליהודים רק כי הם יהודים". יותר מזה, הם מפנים להגדרה של Ihra וכותבים אחר כך ש:

ציטוט

ADL believes that aggressive and inappropriate applications of the IHRA Definition in such a manner could have the unintended consequence of undermining efforts to engage and educate on antisemitism and to build alliances to fight antisemitism and all forms of hate.

וגם לזה אני מתחבר. 

3. יש דברים שהם אובייסט. יש כאלו שהם לא. ויש כאלו שהם תוצאה של ניצול פוליטי של סוג של פוליטיקת זהויות. אין לי פתרון קסם לזה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

אני קצת התחלתי להגיב לאנשים ב-9Gag

שמע, אני חושב שאולי כדאי לכם לעבור לשפה שלא מתקמפלת. זה כבר טירוף.

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה אתה מציע לעשות עם זה? אני קצת התחלתי להגיב לאנשים ב-9Gag עם עובדות, אבל זה טיפה בים.

מה זאת אומרת?

שאל אותם מה יעשו אם יגנבו להם את האוטו ותופתע שהם לא מבינים את האנלוגיה.

spacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

1. אבל הנה הצלחתי לתת לך הגדרה של אנטישמיות שעושה את העבודה בשבילי. וכן, זה לא פותר את הקושי עם אנטישמיות יותר מתוחכמת, כמו שאנטי ציונות קיצונית יכולה (אבל לא חייבת) להיות. וזה גם בסדר. מותר להפעיל שיקול דעת (גם לנשום. שכחתי).

2. זה מה שכתוב בadl. אני מסתדר עם זה. ולא מקבל את הטענה שאפשר להפיל את מה שגולן אמר תחת "עוינות ליהודים רק כי הם יהודים". יותר מזה, הם מפנים להגדרה של Ihra וכותבים אחר כך ש:

וגם לזה אני מתחבר. 

3. יש דברים שהם אובייסט. יש כאלו שהם לא. ויש כאלו שהם תוצאה של ניצול פוליטי של סוג של פוליטיקת זהויות. אין לי פתרון קסם לזה. 

1. אבל אתה שוכח שההגדרה של האנטישמיות משמשת ככלי חוקי במדינות שונות, הבאתי את בריטניה כי במקרה אני מכיר דווקא שם את החוק בנושא, אבל זה לא מחייב שזה יהיה רק שם.

וככלי חוקי כדאי שהוא לא יפספס.

2. אני חושב שלא הבנת למה הם מתכוונים. בציטוט שלך אותם.

3. בוא נתחיל אפילו מהאובייסט, מה עושים עם נאצי או ניאו נאצי, שיהיה יהודי, ערבי צ'רקסי או ג'ינג'י?

לפני 6 דקות, Gosser1860 כתב:

שמע, אני חושב שאולי כדאי לכם לעבור לשפה שלא מתקמפלת. זה כבר טירוף.

אני אשאל אותך מה אתה עושה בשביל המדינה בזמנים כאלה?

נשמע שרק אני ופיקה במערכה.

אחר כך תבוא לבקש מקום במפלגה 😂

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

מה זאת אומרת?

שאל אותם מה יעשו אם יגנבו להם את האוטו ותופתע שהם לא מבינים את האנלוגיה.

תופתע אבל מבינים את האנלוגיה ממרחק בצורה הרבה יותר קלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Pika007 כתב:

בלי קשר לתגובות קודמות-

קטסטרופה. 

כמה מהר שזה עולה כזה זה גם דועך.

שיקטרו,יעבור להם.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וככלי חוקי כדאי שהוא לא יפספס.

זה חוק טבע? או חוק מדינה?

מתי נחקק? מה היה לפניו? מי הגדיר אותו? מה היו האינטרסים של מי שהגדיר אותו?

מי הצביע עליו? פוליטיקאים? או מתמטיקאים?

חוקים מפספסים. בהגדרה!

בגלל זה תמיד יש אפשרות לבטל או לעדכן אותם.

חלאס כבר עם הדיון המעגלי הזה.

מבחינתך כל חוק שמתאים לעמדה שלך, הוא חוק אבסולוטי, אובייקטיבי וצודק.

אחרת זה לא מתקמפל לך.

כמו שלא מתקמפל לך שאי אפשר לטעון טענות פוליטיות באינדוקציה.

מ.ש.ל (!!)

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוק מדינה, הגדיר אותו מי שהזדעזע לאן האנטישמיות מובילה, ומכאן גם האינטרס.

באותה מידה אני אזמין אותך להצביע לבן גביר, בציפייה שהוא יתן את מזרח ירושלים לאבו מאזן.

מה? למה לא? ניסית? תנסה (ריפרור לקטע של "שרון" של שלישיית מה קשור)

מאיפה אתה יודע שבן גביר לא ייתן את מזרח ירושלים לאבו מאזן?

אולי הוא יפנה בכלל את כל ההתנחלויות, מאיפה אתה יודע שלא? ניסית? תנסה (טאק)

הוא גם יתן אזרחות לכל האריתראים והסודנים, תנסה, ניסית? למה לא? תבדוק.

נכון שהוא מבטיח הפוך לגמרי, אבל אם לא תנסה לא תדע.

מזכיר לי את הבדיחה על ההוא שהגיע לרופא עם רצון עז לתקוע את האיבר שלו במדיח הכלים, הרופא שלח אותו לפסיכיאטר, וזה אמר לו שהיה לו מקרה דומה עם בחור עם תנור, הבחור תקע את האיבר בתנור, נשרף, ועבר לו הרצון. תנסה גם אתה.

חזר אחרי שבוע, הפסיכיאטר אומר לו נו ניסית? אומר לו כן, ומה קרה? פיטרו את שנינו

אז מה אכפת לך? תנסה, מקסימום תקבל כוויה באיבר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני אשאל אותך מה אתה עושה בשביל המדינה בזמנים כאלה?

מחכה לצו 8, מה עוד אפשר לעשות. בנתיים מנסה להתנהל "נורמאלית" עד כמה שהמציאות מאפשרת. 

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

מ.ש.ל (!!)

סימני קריאה זה כועס מידי. עדיף הריבוע השחור של Q.E.D (ביוניקוד u+220e).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gosser1860 כתב:

מחכה לצו 8, מה עוד אפשר לעשות. בנתיים מנסה להתנהל "נורמאלית" עד כמה שהמציאות מאפשרת. 

אז תצטרף למערכה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ליברמן מעולם לא נתפס כימין מעשי, אלא כפוזאיסט

דברי הבל. נתפס כסופר ימני. אחרי שהיה שר בטחון מי שעם קצת מוח הבין שהכל פוזה, אבל היה ונשאר כמזוהה עם הימין. אל תיתן לאנטי ביבי שלו לבלבל אותך, בדיוק כמו סער, איש ימין.

ברצינות אתה מציע לקחת את זה שרדף אחרי אבו מאזן, נכשל במלחמת לבנון השנייה ואחרי כל זה עוד ישב בכלא?

אני ממש מקווה שזו בדיחה.

רדף אחרי אבו מאזן אולי. נכשל במלחמת לבנון אולי, אבל ביצים היה לו.
היה לו ביצים לצאת למבצע בלבנון כי חטפו לו חייל.
היה לו ביצים לנסות להגיע להסכם.
היה לו ביצים לתקוף כור גרעיני בסוריה.
עופרת יצוקה היה המבצע הכי מוצלח של צה"ל לדעתי.

בקיצור ביצים היה לו. ועם הזמן כמו כל ילד מתבגר הוא גם למד להשתמש בהן, אבל הוא היה גנב לצערנו.

שמי נמצא איתו בגוש? ליברמן, העבודה, מר"צ לא?

חוץ מזה אתה מנכס לו דברים שהוא בעצמו לא מבטיח.

זה דבר אחד להגיד - הפוליטיקאי הבטיח ולכן הוא בטח יקיים

זה דבר אחר לגמרי להגיד - הפוליטיקאי לא הבטיח ולכן הוא בטח יקיים

זה לא מה שאמרתי. מה שאמרתי שאני לא מתייחס לצהרות של פוליטיקאים אלה למעשים.
אתה משער שהתפקוד של פוליטיקאי X יהיה ככה וככה על פי הצהרות. לא רק זה, אתה נכווה וממשיך להתייחס להצהרות.
אני לא מתייחס להצהרות, אני מתייחס למעשים.
אני לא מדביק טייטלים לפי הצהרות, אלה לפי מעשים.

אחלה, תן לו צ'אנס, ואני בחרתי ימינה יותר מביבי, לא שמאלה יותר ושיכנעתי את עצמי שאני אבחר שמאל ואקבל ימין.

הלוגיקה שלך תביא לכך שמתישהו עוד תבחר באיימן עודה ותצפה שהוא יתקוף בעזה ויביא לך שקט

לא. הלוגיקה שלי תביא אותי להעניש מנהיגות רופסת. אין לי בעיה להזיז את הקול שלי "ימינה" או "שמאלה", אין לי קבעון מחשבתי שבנוי על קונספציה שגויה כמו לך.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:
ציטוט

אותו הדבר לגבי שיקול דתי. בעיניך ויכול להיות שבעיני פקידים שמקבלים החלטות על קורנה שמירה על חיי אדם  היא לא "ערך" שיש להתחשב בו בקביעת התקנות. לכן אני לא יכול לסמוך עליהם לגביי.

מה?

מה כתבת פה?

טעיתי שמירה על חיי הדת.

לפני כשעה, Potato כתב:
ציטוט

האם הוא כשיר? אתה מוזמן לבחון אותו בכל רגע נתון על כל פסיק במאות אלפי הדפים שמונחים בראשו כמו שאתה זוכר את השם שלך.  

מה יש בדפים האלה שמכשיר אותו?

מה יש בדפים שבספר החוקים שמכשיר את שופטי בג"ץ לקבוע שהפגנות הם מעל להגבלות הקורונה?

לפני כשעה, Potato כתב:
ציטוט

ועכשיו לגבי הרב קנייבסקי יכול להיות שהוא באמת קרוב ל100. אצלנו זה לא חיסרון בן אדם שלומד 100 שנה המבט שלו רחב הרבה יותר מאחד שלומד 80 שנה. כמובן כל עוד הוא כשיר.

אתה יודע...יידע הופך גם ללא רלוונטי,בעיקר עכשו עם ההתפתחות הטכנולוגית והאנושית המאוד מהירה.

צודק, אבל תלוי איזה ידע. ידע הלכתי הוא רלוונטי גם כיום.

לפני כשעה, Potato כתב:

תפקיד הרופא הוא לעשות את המיטב למען בריאותך ובריאות הציבור(במקרים כמו מגיפה).

אין ולא אמור להיות פה שום שיקול אחר.

צודק בהחלט! זה תפקידו היחידי. ויש ממשלה ואו בית משפט שמחליט מה מתוך מה שהוא אומר מיישמים. כל זה הופך לתקנות הקורונה.  

כיון שהממשלה ובית המשפט לא לוקחים בחשבון את חיי הדת אז יש בית משפט נוסף שאנחנו הולכים על פיו.

לפני כשעה, Potato כתב:

אז אתה עבריין.

אם הרב יגיד לך שמותר לסוע על 160 כדי להגיע לפני כניסת שבת,תעשה את זה? כן, אבל הוא לא יגיד כנראה.

ההנחיות שניתנו בזמן הקורונה דומות לזה,מטומטמות. בעיניך.

לפני כשעה, Potato כתב:

אם לצורך העניין אדם חולה,טיפול בשבת יעלה למערכת הבריאות X,טיפול של אותו אדם ביום ראשון בבוקר כשכבר לא שבת יעלה 3X,למה אני צריך לשלם על הטמטום שלו?

טוב זה כבר סתם שאלה חביבה. אם משה מחליט להשתעשע עם אופנוע ונחבל. או יהודה שרוצה לעבור ניתו שינוי מין האם אני חייב לשלם על זה או לא. כרגע מערכת הבריאות נותנת מענה לכל פונה. שזה ישתנה זה יהיה רלוונטי.

לפני כשעה, Potato כתב:

מי הוא בבכלל הדביל הזה שייצא נגד חוקי המדינה?

מליון ילדים לא למדו מקצועות שהם אשכרה חיוניים,מערכת החינוך נפגעה וגם הצבא נפגע כי הוא מסתמך לעיתים על הידע מבית הספר.

מי שלא חושב כמוך דביל? מליון איש חושבים אחרת.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ערכים של עולם שלישי - אל תתנשא על אחרים שהם "ברברים". 

היהדות היא ממש לא ערכי עולם שלישי יש מצב שאתה פשוט לא מכיר את ערכי היהדות?. שוב פעם המניפסט הבסיסי גלוי ונגיש ואפי' למי שלא רגיל בקריאה תורנית. פרקי אבות תקרא אותו עם פרשן קל ותגיד לי אם מדובר שם על ערכי עולם שלישי.

והם נכתבו הרבה לפני שערכי העולם הדמוקרטי היו קיימים.

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אתה מבין שלאף אחד - אף אחד ממש - לא איכפת, כן? אני אומר את זה בצורה הכי גסה וישירה שאפשר: אתה מבין שמחר אתה יכול - חלילה וחס - להפגע באסון כזה, ולאף אחד מהממסד שאתה מגונן עליו לא איכפת, כן? כי אחרת זה היה נפתר ברגע. 

תגיד לי אתה אמיתי?

אני מסביר לך 100 פעם שיש גורמים אינטרסנטים שהמקום חוקית שייך להם והם עתירי ממון והשפעה שמתנגדים לזה. 

חדש לך שבפוליטיקה למי שיש הרבה כסף כח כבוד יכול להוביל או לעצור תהליכים?

מה חשבת שחרדים חסינים מלובסטים ואנשי כח?

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אולי זה קשור לעובדה שאת הטענה "אתה לא מכיר ערבים - אני כן" אתה העלת, ואחר כך התקשת להראות שזה נכון - מעבר להכירות שטחית וגנרית שיש לכל אחד שחי כאן? 

שלא יהיה בלבול אני ממש לא ימין קיצוני או משהו בסגנון.

אבל כדי להגיע למסקנה שרוב החברה הערבית מתנהגת בצורה ספציפית ההיכרות שלי מספיקה ויותר. גם אם יש לך הכירות אישית דביקה עם 100 ערבים 24/7 זה לא רלוונטי לנושא.

מה שכן אופייני לאנשים שלא חווים את הממשק היומיומי עם בני מיעוטים מסוג מסוים. היא צדקנות שפשוט מנותקת מהמציאות בשטח.

אם אתה עוף מוזר לא כזה ולא כזה. תתכבד לכתוב את ההיכרות שרק לך יש עם בני מיעוטים שסביבנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, yd b-4 כתב:

היהדות היא ממש לא ערכי עולם שלישי יש מצב שאתה פשוט לא מכיר את ערכי היהדות?

לא אמרתי אף פעם שהיהדות זה ערכי עולם שלישי. היהדות החרדית, כפי שהיא מתקיימת היום במדינת ישראל, היא עולם שלישי פרופר. מספר ילדים למשפחה שקיים רק באפריקה. עוני וצפיפות שקיימים בהודו או ערים עניות בדרום אמריקה. השכלה לא רלוונטית לעולם התעסוקה. תלות בתרומות כמו במדינות אפריקאיות. תעשיה פורחת של עסקנים, כולל תשלומים על הזכות להדליק מדורה. כתות דתיות, שנוטות ללכת מכות אחת עם השניה לפעמים. בטח יש עוד.

אל תתבלבל. זה שבזמן הקורונה היה לך אפידמיולוג או רופא משפחה להתייעץ איתו - זה לא בזכות היהדות החרדית. זה למרות. לחלוטין.

מה חשבת שחרדים חסינים מלובסטים ואנשי כח?

בדיוק ההפך. אני לא חושב שיש בעולם החרדי שום דבר שחורג מעסקנים ואנשי כח. והם משחקים בחיים שלך, ואתה לא מבין את זה. 

אתה מהלל את הרבנים ומסביר כמה כולם מעריכים אותם. אז איפה הם בתמונה?

אתה יודע איפה בדיוק כמוני.

אבל כדי להגיע למסקנה שרוב החברה הערבית מתנהגת בצורה ספציפית ההיכרות שלי מספיקה ויותר. גם אם יש לך הכירות אישית דביקה עם 100 ערבים 24/7 זה לא רלוונטי לנושא.

מה שכן אופייני לאנשים שלא חווים את הממשק היומיומי עם בני מיעוטים מסוג מסוים. היא צדקנות שפשוט מנותקת מהמציאות בשטח.

אם אתה עוף מוזר לא כזה ולא כזה. תתכבד לכתוב את ההיכרות שרק לך יש עם בני מיעוטים שסביבנו

אני חושב שהלכת טיפה לאיבוד.

קודם כל, אתה סותר את עצמך. אם ההכירות שלי לא רלוונטית, אז היא לא רלוונטית. אז מה אתה רוצה?

אחר כך אתה ממציא פעמיים. פעם אחת כשאתה מספר מה אופייני למי (מאיפה אתה יודע?). פעם שניה כשאתה משתמש במילה "רק" שמייחסת לי טענה שמעולם לא טענתי. שגם זה די מוזר. למה בעצם אתה דורש ממני משהו שאתה לא דורש מעצמך?

ולפני כל זה אתה כנראה לא מבין את הטענה שלי. היא בכלל לא קשורה להאם או כמה אתה מכיר בני מיעוטים - זה סתם אנקדוטלי שאתה מנסה להתווכח איתי על רמת הכירות, כששלך סובבת - ואתה מודה בזה - סביב קניית חומוס באיזה כפר. אבל כאמור, זה לא רלוונטי לסיבה שהגבתי לך. כי בעולם של חלק גדול מאיתנו, לא לשבת ליד נשים בטיסה או באוטובוס,  לדוגמא, זה גם סממן לברבריות. פשוט מסוג קצת אחר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

בלי קשר לתגובות קודמות-

קטסטרופה. 

ביבי? ביבי שלנו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...