Jump to content

XVSTI

 • פרסום הודעות

  406
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

29 נייטרלי

אודות XVSTI

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ישראל

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם הטריפל מתבסס על שק סיטונאי, אני לא ממליץ. (אתה גם ככה משלם כמעט אותו דבר). למה אפל? זה פשוט עובד הרבה יותר טוב.
 2. אם יש לך תשתית קווית יציבה בבית, ובני הבית אינם טכנופוביים מדי, השדרוג מומלץ בהחלט. ממליץ להתעקש על אפל טיוי כסטרימר, ולא את הממיר אנדרואיד שהם מציעים.
 3. קודם כל, התכוונתי לכל מילה שאמרתי. הכתיבה היא חלק גדול מהמבחן. 'ערימת הקשקושים הלא רלוונטית', היא שגורמת לי להמשיך ולקרוא את המאמר ולא לדלג ישר לאמצע ו/או אל התמונות. מה שמייחד אותך / את הכתיבה באתר הזה הוא שיש בו גם אלמנט של בידור / קלילות כזו שאתה לא מוצא בשום מקום אחר. נתונים טכניים של רכבים יש בשפע בעברית או באנגלית, כך שאם יש אנשים שזה מעניין אותם, יש להם שפע מקורות אחרים להסתמך עליהם. אני אישית, מוצא הרבה יותר עניין בכתבה עצמה מאשר ברכב הספציפי. (אחרת למה שאקרא איזה מבחן על C63 שאין שום היתכנות כלכלית כרגע שאוכל לקנות לי אחת כזאת? כי זה מעניין / מצחיק אותי לקרוא איך בבוקר חם ומהביל כשאתה עוד עם הצהוב של העין לוחץ על הגז בנס הרים ומקבל זריקת זנב שמעירה אותך. [כמובן שאתה כותב הרבה יותר טוב ממני, אבל זה רק לשם המחשה]). חוץ מזה, אם למישהו יש שאלות אחרי קריאת הכתבה, שהכתבה עצמה לא עונה עליהם, בשביל זה קיים הפורום.
 4. האמת? לא הייתי נוגע בכלום. המבחנים כפי שהם נכתבים בצורה מעולה, קולחת ומשאירים אותי מרותק עד לסוף המאמר. הם כוללים בתוכם כל מה שצריך כדי שהמאמר יהיה מעניין וזאת מבלי לאבד את האינפורמטיביות שלו. שלא לדבר על התמונות שמשולבות בהן, שעולות על התמונות של היבואן עצמו פי כמה. אל תיגע. תשאיר ככה.
 5. @פבל - מעולה! תודה רבה על ההתייחסות והתיקון 😘
 6. בוצע. כמובן שבגודל כזה, זה קריא, אבל זה לא משקף את המציאות.
 7. @פבל, אפשר להבהיר מעט את הרקע של התיוג (או להלבין את הכתב שבפנים?), כי כרגע אי אפשר לקרוא את השם של היוזר המתויג. צירפתי תמונה להמחשה (למרות שהיא לא כל כך משקפת, כי היא ענקית, ומשום מה בהירה יותר מהרגיל).
 8. מכיוון שהרכב שלך מ 2008, לא מצוין אצלך קוד עומס. למיטב הבנתי, זה גם אומר שאתה לא מחוייב בקוד עומס ספציפי ויכול להתקין כל צמיג במידה הרשומה ברשיון. אך מכיוון שאני לא בטוח בזה, עדיף לחכות לתשובה של אנשים שיודעים לענות על זה. (למשל @kompy).
 9. מצרף לך דוגמה (שמצאתי באינטרנט) על האופן שבו זה אמור להיות רשום.
 10. קוד העומס אמור להיות מצוין ברשיון הרכב ליד מידת הצמיג. מכיוון שהרכב שלך הוא משנת 2008 (אם אני לא טועה, השנה בה התחילו לחייב התאמת הצמיג לקוד המהירות), מאוד יכול להיות שלא מצוין אצלך קוד מהירות. לדעתי זה גם אומר שאתה לא מוגבל ויכול לשים כל צמיג במידה המתאימה, ללא קשר לקוד המהירות.* *אני לא בטוח בעניין הזה - נחכה למלומדים ממני.
 11. כנראה חובב פטריות.
 12. גם כאן אותו דבר עוד הרבה לפני הקורונה. גם אצלי הצד השני הוא מנוי סלקום ו We. שיחות בתוך הרשת של פלאפון נשמעות תקין. במוקד אמרו שכדאי להחליף סים, אבל התעצלתי ללכת. יש לי תחושה שאעשה כמוך ואנייד לפרטנר. אגב, ניידת לפרטנר או 012?
 13. @פבל - למרות שלי לא הפריעו הצבעים הבהירים של הציטוט, ההפרדה אכן טובה יותר מאז השימוש בצבעים כהים יותר (אם כי אישית, הייתי משתמש בצבעים מעט בהירים יותר). העניין הוא, שמאז השינוי, תיוג של משתמש כלשהו, הופך את השם של היוזר המתוייג ללא קריא.
 14. הוא משנה אתה עוצמת הקול של הניווט כשהנווטן (Waze נניח), מדבר. ברגע שהוא מפסיק, השליטה על הווליום חוזרת להיות על השיר שמתנגן.
 15. ה PRO תומכת גם ב HDR. עם המסך הנכון, בהחלט יש הבדל.
×
×
 • Create New...