Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סובארו XV מושק בישראל. 160 אלף ש"ח וגרסת הבסיס שלו אצלכם בחניה.

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שיש לי טיפת חיבה לג'יפונים הללו.

אבל אני מניח שאיכות ההרכבה בקיה וביונדאי נמוכה לעומת הסובארו.

מה גם שהספורטז' והיונדאי עם הנעה קדמית בגרסאות הבסיס לעומת הסובארו שמגיעה עם הנעה כפולה כבר בגרסאת הבסיס(השאלה אם זה מספק לה יכולת שטח)

הסובארו חסכונית יותר בדלק ובעלת מערכת "עצור וסע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ובנימה במעט יותר רצינית, אם אתה או מישהוא בסובארו חושב שהוא יגביה B3, יזרוק עליה כמה פלסטיקים וימכור אותה במחיר של IX/ספורטאג', אז יש איזה בורג גדול שהשתחרר לו בראש.

אני אנסח את דברי מחדש ברשותך, אם מישהוא בסובארו חושב שיש איזה מישהוא בארץ שיתלבט לשניה בין IX לבין VX כאשר הם נמכרים באותו מחיר, כנראה שהם חיים בסרט.

על כל אלף מסירות של IX ואלף מכירות ספורטאג' הם ימכרו VX אחת כזאת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיש לי טיפת חיבה לג'יפונים הללו.

אבל אני מניח שאיכות ההרכבה בקיה וביונדאי נמוכה לעומת הסובארו.

מה גם שהספורטז' והיונדאי עם הנעה קדמית בגרסאות הבסיס לעומת הסובארו שמגיעה עם הנעה כפולה כבר בגרסאת הבסיס(השאלה אם זה מספק לה יכולת שטח)

הסובארו חסכונית יותר בדלק ובעלת מערכת "עצור וסע".

הנחות לחוד ומציאות לחוד, אני בספק גדול מאוד אם איכות ההרכבה ו/או החומרים עולים על אלה של הקוראניות.

בנוגע לצריכת דלק, זה פשוט נהיה אופנתי להוסיף את האמירה הזאת לפרסומים, מה שעצוב הוא שיש אנשים ש-״אוכלים״ את זה ובאמת חושבים שהאימפרזה המוגבהת תגיע לצריכת דלק דימיונית שכזאת שהיא נחלתם של רכבי מיני או דיזל.

לגבי ההנעה הכפולה, אף אחד מהרוכשים בפלח הזה לא באמת זקוק לה (עד כמה שזה מצחיק) ככה שאני לא רואה כאן ״יתרון מטורף״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עיצוב מינמליסטי? הכל נראה כאן מהפלסטיק הפשוט ביותר שקיים, משהו בסגנון של יונדאי אקסנט מלפני המהפכה הבולשביקית.

תסתכל על הכפתורים מצד שמאל להגה, זה כפתורים מימי הסובארית.

אפילו דיפון וקצת צבע על פנים הדלת אין.

אני לא יודע להסיק על רמת החומרים מבהייה בתמונה בפורום באינטרנט, לי הם נראים סבירים (מה גם שאיכות החומרים במתחרים שלו כמו הקשקאי או הIX35 גם היא לא בשמיים). בכל מקרה, אנשים כאן התלהמו מחוסר כפתורים וחוסר מסכים, אני לא רואה בכך בעיה. גם בג'טה הנוכחית וגם באסטרה B שהייתה לי לפני כן לא היה עומס בקונסולה, זה מקל על העין וכן על השימוש.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הקונסולה שמקבלים היום תמורת 160K?

אז מה עדיף, החללית הזאת?

2010-Opel-Astra-0.jpg

שהיתי בחברת המכונית הזאת במשך שבוע, תפעול האביזרים שם (מזגן, מערכת וכו') פשוט נוראי, אי אפשר לתפעל את המערכות בלי להוריד עיניים מהכביש.

הנה דוגמא לאיך נראה תא נוסעים של סדרה 3 חדשה:

2012-BMW-3-series-with-M-sport-package-interior.jpg

בלי יותר מדי כפתורים ושטויות, ויש את כל האיבזור הנחוץ.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסח את דברי מחדש ברשותך, אם מישהוא בסובארו חושב שיש איזה מישהוא בארץ שיתלבט לשניה בין IX לבין VX כאשר הם נמכרים באותו מחיר, כנראה שהם חיים בסרט.

על כל אלף מסירות של IX ואלף מכירות ספורטאג' הם ימכרו VX אחת כזאת.

וגם זה במקרה הטוב

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם התנסית עם ה-idrive אבל קל להסתגל למערכת די מהר זוכרים את רוב הפעולות מבלי צורך לבהות במסך.

המערכות הראשונות היו מסובכות, החדשות יותר נוחות בהרבה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי מענינת יותר מכל התשובה לשאלה כיצד זה שכמעט כל אוטו חדש שמגיע לכאן, זוכה מיד לתארים "מכוער ברמות", "מחיר הזוי", "איזה גועל נפש" ועוד כל מיני כאלה. וזה כשהאוטו הזה דווקא מתברג לקטגורית המחיר השמורה לג'יפונים מסוגו, במקום די סביר וכשהוא מציע הנעה כפולה, מה שלמרבית מתחריו אין. ולוח השעונים שלו אגב נראה מצוין, משדר פונקציונליות שקטה ונכונה, בלי להיות משעמם, למרות של"ישראלי המצוי" בינינו חסרים עוד כפתורים וניקלים. והאוטו הזה, לטעמי הפרטי, נראה מצוין, דומה בפרופיל ל DS4 מוארכת וטוב מהרבה עיצובים מוזרים כמו זה של ה XI35.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, הם באמת השתפרו עם הזמן, אך לא מדובר על מובילי השוק מבחינת נוחות תפעול.

מצד שני, אל תצפה למצוא בסובארו את אותם הדברים שתמצא בב.מ.וו.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואותי מענינת יותר מכל התשובה לשאלה כיצד זה שכמעט כל אוטו חדש שמגיע לכאן, זוכה מיד לתארים "מכוער ברמות", "מחיר הזוי", "איזה גועל נפש" ועוד כל מיני כאלה.

מכוער ברמות או איזה גועל נפש הם דעות סוביקטיביות ומאחר ומדובר בפורום המוטורי הגדול במדינה, תמיד תיתקל גם בדעות כאלה שדרך אגב, הן לגיטימיות לגמרי.

מחיר מצד שני, הוא עניין שבקלות ניתן להשוואה למתחרות ולכן קל לבחון האם האוטו מוצע במחיר אטרקטיבי או לא.

דרך אגב, רק שנה שעברה הרכב הזה נמכר בכ 20K ש"ח פחות, אנחנו אמורים לצפות לעליית מחיר זהה גם באימפרצה או שרק פה המחיר מוזר?

וזה כשהאוטו הזה דווקא מתברג לקטגורית המחיר השמורה לג'יפונים מסוגו, במקום די סביר וכשהוא מציע הנעה כפולה, מה שלמרבית מתחריו אין.

למראית עין (וזה מה שקובע להרבה אנשים שבאים לרכוש רכב בסגמנט הזה), לא מדובר בג'יפון אלא ב B3 מוגבהת.

אנשים מחפשים רושם ואתה נותן להם משפחתית מוגבהת ללא שינוי חיצוני.

IX35 עולה 160K ש"ח בין היתר בגלל שעלות פיתוח רכב חדש היא אסטרונומית ומתחלקת בין כל ה IX35 שימכרו אי פעם.

ה VX לעומת זאת היא B3 2 ליטר, 4X4 סטנדרטית שהגביהו אותה והתקינו עליה פלסטיקים.

והאוטו הזה, לטעמי הפרטי, נראה מצוין, דומה בפרופיל ל DS4 מוארכת וטוב מהרבה עיצובים מוזרים כמו זה של ה XI35.

טעמך מקובל ובכל הקשור למראה אני לא חולק עליך.

אין לי גם ממש בעיה עם הרכב עצמו, מי שרוצה שיקנה רק אני לא מבין איך ולמה קפצנו בכמעט 20K ש"ח מה VX של שנה שעברה.

רק למען הפרוטוקול, גם IX35 וגם ספורטאג' מכרו כ 1000 רכבים (כל אחד) ברבעון האחרון.

ניתן לעם להגיד את שלו ונראה כמה ימכרו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא לאיך נראה תא נוסעים של סדרה 3 חדשה:

2012-BMW-3-series-with-M-sport-package-interior.jpg

בלי יותר מדי כפתורים ושטויות, ויש את כל האיבזור הנחוץ.

זאת M3 ולא סדרה 3. יחי הבדל הקטן :wink:

חוץ מזה, ממש במקרה יש לי בבית רכב עם מערכת הזאת. הוא גם במקרה שנת 2012 כך שהיא מהדור האחרון.

לא סתם הם הוציאו את הפונקציות העיקריות לכפתורים מסביב לחוגה. היא לא נוחה וידידותית.

אבל בתור קונסולה דלה אני התכוונתי לחור מתחת למזגן ותא כוסות שנראה כמו תבנית ביצים מקרטון. זה נראה רע וזול. שוב. אני בוגר סובארו ויודע שהיא ספרטנית. ב7 שנות בעלות על סובארו שקניתי ב164K למדתי להעריך יתרונות וחסרונות וגם להתאים ציפיות. אבל כאן הם הצליחו להפתיע אפילו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למען הפרוטוקול, גם IX35 וגם ספורטאג' מכרו כ 1000 רכבים (כל אחד) ברבעון האחרון.

ניתן לעם להגיד את שלו ונראה כמה ימכרו.

מאיפה אתה משיג את הנתונים האלו? יש לך דרך לדעת כמה אאוטלנדר מכרו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...