Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדעתכם שווה לי להשלים לידני? סטודנט

ProRules

פוסטים מומלצים

לפני 50 דקות, zvit כתב:

@Nico62 לדעתי גם אתה וגם @ProRules מפספסים את הנקודה.

אין בעיה ברכישה של רכב שערכו אלפי שקלים בודדים.

אבל רכישה כזאת בלי להשאיר כמה אלפי שקלים טובים בצד לבלתמי"ם היא מתכון בדוק למפח נפש וזריקת כסף לפח.

כלי רכב בערך כזה אמינים ככל שיהיו, יכולות להיות להם תקלות שעלות תיקונן היא בערך כמו עלות הרכישה. אם קנית רכב כזה בכל חסכונותיך - לא ישאר לך כסף לתיקון תקלות אם תהיינה כאלה.

זה נכון כמובן אני לגמרי באותו הראש של לשים בצד כמה אלפים כשקונים רכב יד שניה. בכל מקרה לאחר כמה תגובות כאן, אני מניח שהדבר היותר נכון לעשות הוא דווקא לקנות אוטומט וזהו. ובכל מקרה ראיתי כמה אופציות סבירות שגם לא עגלות וגם יחסית חסכוניות בטווח של 15 אל"ש ולכן אני מאמין שאחסוך קצת יותר זמן, אולי לכיוון ה-20.

תודה רבה לכולם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nico62 כתב:

הפואנטה הייתה לתת את טיפים ודוגמאות לרכבים סבירים שנמכרים בתקציבים נמוכים ואיך ניתן לאתר אותם.

והדוגמאות שנתת לרכבים שנמכרים בתקציב המדובר כוללות אפס דוגמאות....

כי אחד בסוף לא נמכר. והאחר לא נמכר בינתיים ועתיד להימכר ביותר יקר (לפי הערכתך).

זה רק מחזק את הטיעון שלי בדבר כך שלקנות רכב ראוי במחיר הזה זה קשה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, razi_pazi כתב:

והדוגמאות שנתת לרכבים שנמכרים בתקציב המדובר כוללות אפס דוגמאות....

כי אחד בסוף לא נמכר. והאחר לא נמכר בינתיים ועתיד להימכר ביותר יקר (לפי הערכתך).

זה רק מחזק את הטיעון שלי בדבר כך שלקנות רכב ראוי במחיר הזה זה קשה 

לא נראה לי שאני מוכר הרכב היחידי במדינה.

גם לא חושב שזה דוגמא מאוד לא ריאלית, כן סביר להניח שאעמיד אותו למכירה שוב עוד כמה חודשים, במחיר נמוך יותר מהטווח החדש שהוא רשם. (אגב, על אף שכרגע הוא אין לי עדיין עניין לשדרג, כמובן שגם הייתי משחרר במיידית אם הייתי מקבל הצעה שנראית לי הזדמנות ומוכר במקום על אף שלא מחפש כרגע למכור, זה נכון תמיד. פשוט שאחפש למכור וזה יבוא מהצד שלי זה כמובן יותר ישתלם לרוכש הפוטנציאלי). אז שוב פעם, לא מסכים שיש אפס דוגמאות. אגב אני בעצמי כאשר רכשתי אותו ב-2019 בעצמי הייתי סטודנט ולא שילמתי על הרכב הון עתק. מסכים שאולי כן רכשתי בהזדמנות בתנאים טובים.

בדבר אחד אני מסכים, שוק היד 2 בארץ (אין לי ניסיון) בחו״ל, אכן מרגיש כמו דבר קשה ומייגע. אני לא בהכרח חושב שזה תופעה ייחודית לסכומים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, razi_pazi כתב:

והדוגמאות שנתת לרכבים שנמכרים בתקציב המדובר כוללות אפס דוגמאות

דוגמא. 

זה רכב שמכרתי לפני שלוש וחצי שנים ב 7000 ש"ח. מודל 2007, מנוע 2.0 ליטר 145 כ"ס אוטומטי ברמת איבזור מקסימלית.

לא היו תקלות ולא היה צריך יישור קו. 

20200513_162556_HDR.jpg

20200512_165310_HDR.thumb.jpg.65e165201a2e5ce57232fcc0d622b402(1).jpg.0af1f9830c58c9c460790e37a33aad32.jpg

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אני מסכים לגמרי שקשה מאוד למצוא אוטו נורמלי בתקציבים האלו. אבל זה לא שאין בכלל. יש פה ושם.

יש אנשים שלא חסר להם כסף לתחזוקה ואילו היו רוצים היו יכולים לקנות רכב ב 50-70 אלף שקל או אפילו חדש לגמרי אבל הדרישות שלהם מהרכב נמוכות, הם נוסעים מעט ומסתפקים באוטו ישן אבל תקין, ממשיכים לתחזק אותו  ברמה סבירה.

מתישהו הם מוכרים. בהרבה מקרים מכוניות כאלה נמכרות מפה לאוזן, לחברים וכו'. לפעמים גם יוצאות לשוק החופשי.

צריך לתפוס הזדמנויות וכמו שכתבתי קודם, לחפש בתוך המשפחה ובחוג המכרים. אין איזה דוד או סבא בן 80 שהפסיק לנהוג ומוכר את האוטו שלו שקנה כשיצא לפנסיה לפני 15 שנה, עדיין מטפל במוסך מורשה ויש לו על השעון רק 90 אלף ק"מ?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2024 בשעה 12:17, ProRules כתב:

זה נכון כמובן אני לגמרי באותו הראש של לשים בצד כמה אלפים כשקונים רכב יד שניה. בכל מקרה לאחר כמה תגובות כאן, אני מניח שהדבר היותר נכון לעשות הוא דווקא לקנות אוטומט וזהו. ובכל מקרה ראיתי כמה אופציות סבירות שגם לא עגלות וגם יחסית חסכוניות בטווח של 15 אל"ש ולכן אני מאמין שאחסוך קצת יותר זמן, אולי לכיוון ה-20.

תודה רבה לכולם.

הייתי שמח שתכתוב איזה אופציות של רכבים מצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2024 בשעה 15:27, Buki כתב:

דוגמא. 

זה רכב שמכרתי לפני שלוש וחצי שנים ב 7000 ש"ח. מודל 2007, מנוע 2.0 ליטר 145 כ"ס אוטומטי ברמת איבזור מקסימלית.

20200513_162556_HDR.jpg

20200512_165310_HDR.thumb.jpg.65e165201a2e5ce57232fcc0d622b402(1).jpg.0af1f9830c58c9c460790e37a33aad32.jpg

פורד פשוט חווית נהיגה לא יודע להסביר איך...רכבים תענוג,למזלי יצא להם שם רע בגלל התקלות בפוקוס ככה שהמחירים נמוכים ואנחנו נהנים...

בעבר-פורד פיאסטה פשע 1.4 אוטומט🤪

כיום-הונדה אקורד 2012 שתיינית וכייפית😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, דניאל2369 כתב:

יצא להם שם רע בגלל התקלות בפוקוס ככה שהמחירים נמוכים ואנחנו נהנים...

מה שיה לי זה פוקוס דור 2 עם גיר פלנטרי 4 הילוכים, אין שם תקלות מיוחדות. לא אמינות מושלמת אבל סביר.

דור 3 שבא אחריו זכה לשם רע בגלל הגיר הרובוטי והמחירים שלו צנחו, אז הוא "גרר" אחריו גם את דור 2 כי לא יתכן מצב שמודל 2011 דור 3 זול יותר ממודל 2010 או 2009 דור 2. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן סוזוקי ספלאש ידנית במחיר מאוד קרוב לתקציב שלך. מבירורים שעשיתי מראש הרכב אמין ומהתרשמותי נותן תמורה מאוד גבוהה. יחסית חזק וזריז בעל 95 כ"ס, (ניסיתי יונדאי I20 ידנית לדוגמה עם 85 כ"ס וההבדל מורגש). חיפשתי כשבועיים מצאתי אחת שפורסמה באותו יום, עם 70 אלף קילומטר ותיעוד טיפולים מהיום הראשון. אני מבסוט, בטוח שיהיה לי ראש שקט לשנים הקרובות.  קצת סבלנות ובהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי the Batman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.3.2024 בשעה 12:17, ProRules כתב:

ובכל מקרה ראיתי כמה אופציות סבירות שגם לא עגלות וגם יחסית חסכוניות בטווח של 15 אל"ש ולכן אני מאמין שאחסוך קצת יותר זמן, אולי לכיוון ה-20

קח בחשבון גם את מאזדה2, יש הרבה כמוה בשוק המשומשות, מה שמאפשר להיות בררן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריוס 2008?

שלי עלתה לפני שנתיים 20,500, לא ראתה מוסך חוץ מטיפולים שוטפים, חסכונית (היברידית), לא מי יודע מה חזקה (מנוע 1500) אבל נוסע כל יום את העליות של ירושלים בסדר גמור.

305000 ק"מ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 8.3.2024 בשעה 15:27, Buki כתב:

דוגמא. 

20200513_162556_HDR.jpg

היכן צולמה התמונה?

אני רואה בצד תחנת שואב אבק בשירות עצמי שאני מחפש בזמן האחרון.

איזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, חשמונאי כתב:

היכן צולמה התמונה?

בתחנות דור-אלון בשפיים, כביש שרות מקביל לכביש החוף כיוון דרום.

התמונה מלפני כמה שנים, לא יודע עם השואב בשרות עצמי עדיין שם.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...