Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לרכב מה זה המחירים ההזויים הללו

timur2008

פוסטים מומלצים

מבירורים אצל כמה חברות ביטוח ראיתי עד כמה זה חארטה כל המחיר שהם דופקים על הביטוח

וזה שהם מוכנים לרדת כ"כ מהר זה רק מראה כמה הם גורפים לכיס וזה לא משקף שום מצב (מה הקשר מכת גניבות לעליית מחיר בצד ג')

בסוף הלכתי אצל סוכן שנותן לי כמעט חצי מחיר מרוב החברות (חובה וג' 3,900 לנהג צעיר, כל נהג וללא עבר ביטוחי)

ממה שאני מכיר ועשיתי אצלם זה משה טובול, ושווארץ אנג'ל סוכנות ביטוח שיש להם אחלה שירות ואחלה מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, LaCoco כתב:

השארתי טלפון בשנית ולאחרת אפילו בשלישית כי חשבתי שאולי הנציג היה חסר מוטיבציה, וכלום - דבקו במחיר.

אז אם יש לך או לאחרים דוגמה קונקרטית ואמיתית על הפחתה בסדר גודל שכזה תוך מיקוח, אשמח לשמוע, אבל אם לא - אני לא מאמין שזה מעוגן במציאות.

כן. ביטוח שעשיתי בישיר לפני 4 חודשים.

המחיר הראשוני היה 6800 וסגרתי ב5400.

ההצעות באינטרנט היו בטווח של 5800(כיסוי לא משהו) עד 8200.

אחת הסיבות ללחוץ אותם היתה שיש לי אצלם הרבה ביטוחים(דירה,בריאות,חיים…)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזר איך החברות האלו עובדות. פותח השרשור שיתף כמה הצעות מחיר שהוא קיבל באחת מהן זיהיתי את חברת הביטוח שלי.
אני מבטח מאזדה 6 שנת 2016 והמחיר שאני משלם הוא משמעותית פחות מאותה הצעה שהוא קיבל על מאזדה 3 מ2014.
שלא השתמע שאני מאשים אותו חלילה בשום דבר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם סוכן ביטוח אמר לי שיש נציגי שירות שיכולים להוריד במחיר ללקוח וכאלו שלא, כנראה תלוי ברמה שלהם בעבודה

חוץ מזה כמו שהזכירו לפני בכל חברה בכל מצב זה עניין של מיקוח על המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

מאוד מוזר איך החברות האלו עובדות. פותח השרשור שיתף כמה הצעות מחיר שהוא קיבל באחת מהן זיהיתי את חברת הביטוח שלי.
אני מבטח מאזדה 6 שנת 2016 והמחיר שאני משלם הוא משמעותית פחות מאותה הצעה שהוא קיבל על מאזדה 3 מ2014.
שלא השתמע שאני מאשים אותו חלילה בשום דבר.

אדגיש שאלו הצעות באינטרנט. הביטוח אצלי מסתיים 31/4 אבל קיבלתי איזה הודעה והתחלתי לנסות. אני עדיין לא דיברתי חוץ מביטוח ישיר עם אף אחד טלפונית. ביטוח ישיש עמד על הצעה שלהם מהאתר. פעם קודמת הצעת המשך של aig  הייתה הכי זולה בי פאר. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אין לך שום סיבה לחפור. חכה לתחילת אפריל, אז יתעדכנו המחירים (למטה או למעלה? אפשר רק לנחש).

וכאמור, הקשר בין  מחיר ההצעה הראשונה* למחיר הסגירה אחרי מיקוח די מקרי. 

*קטע הזוי, אבל המונח ״הצעה לביטוח״ פירושו דווקא בכיוון ההפוך, הלקוח מציע לחברה לבטח את רכושו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבוטות, אבל נראה לי אתה צריך הבהרה כי אתה עושה סלט.

כמה שאתה חי בסרט ששווה האוטו שלך, לא קשור לשיקול איזה ביטוח לעשות לו.

גם אם תחשוב שהרכב שלך שווה מאה אלף שקל בגלל ״שיבורים״ שהוספת לו, לא אומר שתבוטח לפי מאה אלף שקל. אם בדקו לך במחירון והרכב שלך שווה איזור ה-40 (באופן טבעי הסכום ירד עם הזמן) אז זה לכל היותר מה שתקבל מחברת הביטוח בעת אירוע ביטוח (אם יש כאן מישהו מהתחום ואני טועה אז מוזמן לתקן אותי).

לעניןת דעתי, לבטח רכב ששווה 40~ בעלות ביטוח של 10~ מקיף, זה פסיכי לגמרי. כמובן כל אחד צריך להשתמש בכספו לפי דעתו ואני לא יועץ פיננסי ואין זו המלצה לפעולה בלהבלהבלה.

אצלי מחירון הרכב הוא בערך חצי מזה, אולי קצת פחות עד השנה המקיף והצד ג׳ היה כמה מאות שקלים הפרש אחד מהשני אז לא השקעתי בזה יותר מידי מחשבה. השנה מחיר הביטוח היה אמור לקפוץ לי ומאוד לא אהבתי את זה, וביטחתי צד ג׳ בלבד. ההפרש עמד למיטב זכרוני על סדר גודל של אלף שקל הפרש, אולי קצת יותר. אם ההפרש היה מגיע לסדר גודל של עשר אלף שקל לרכב ששוויו לא מוערך במאות אלפי שקלים, הייתי צוחק להם בטלפון כל כך חזק והתלבטות לא הייתה.

עריכה אחרונה על ידי Nico62
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Nico62 כתב:

סליחה על הבוטות, אבל נראה לי אתה צריך הבהרה כי אתה עושה סלט.

כמה שאתה חי בסרט ששווה האוטו שלך, לא קשור לשיקול איזה ביטוח לעשות לו.

גם אם תחשוב שהרכב שלך שווה מאה אלף שקל בגלל ״שיבורים״ שהוספת לו, לא אומר שתבוטח לפי מאה אלף שקל. אם בדקו לך במחירון והרכב שלך שווה איזור ה-40 (באופן טבעי הסכום ירד עם הזמן) אז זה לכל היותר מה שתקבל מחברת הביטוח בעת אירוע ביטוח (אם יש כאן מישהו מהתחום ואני טועה אז מוזמן לתקן אותי).

לעניןת דעתי, לבטח רכב ששווה 40~ בעלות ביטוח של 10~ מקיף, זה פסיכי לגמרי. כמובן כל אחד צריך להשתמש בכספו לפי דעתו ואני לא יועץ פיננסי ואין זו המלצה לפעולה בלהבלהבלה.

אצלי מחירון הרכב הוא בערך חצי מזה, אולי קצת פחות עד השנה המקיף והצד ג׳ היה כמה מאות שקלים הפרש אחד מהשני אז לא השקעתי בזה יותר מידי מחשבה. השנה מחיר הביטוח היה אמור לקפוץ לי ומאוד לא אהבתי את זה, וביטחתי צד ג׳ בלבד. ההפרש עמד למיטב זכרוני על סדר גודל של אלף שקל הפרש, אולי קצת יותר. אם ההפרש היה מגיע לסדר גודל של עשר אלף שקל לרכב ששוויו לא מוערך במאות אלפי שקלים, הייתי צוחק להם בטלפון כל כך חזק והתלבטות לא הייתה.

קרעתי את השטויות שיצאו מהלוע שלך, ואני לא מעוניין להגיב. 

מציע לך לדחוף את יציאות הגזעניות שלך לתחת קודם כל. שנית לבדוק לפני שאתה מגיב דברים שאתה מוציא מהפה. 

האוטו שלי לא עבר שום 'שיבורים' ואתה ככל הנראה לא מבין שום דבר ברכבים אם אשמת את זה. 

דחוף את ההתנשאות שלך לעצמך לאף או לכל מקום אחר. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Nico62 כתב:

בסדר גמור, לא הייתי אמור לצפות לתגובה אחרת ממר המון שיפורים ותוספות.

המון בהצלחה.

אתה מבין שאתה חתיכת מטומטם ואני לא שיפרתי ולא הוספתי לאוטו שום דבר? 

לפני 44 דקות, sperial כתב:

אם כך אין לך שום סיבה לחפור. חכה לתחילת אפריל, אז יתעדכנו המחירים (למטה או למעלה? אפשר רק לנחש).

וכאמור, הקשר בין  מחיר ההצעה הראשונה* למחיר הסגירה אחרי מיקוח די מקרי. 

*קטע הזוי, אבל המונח ״הצעה לביטוח״ פירושו דווקא בכיוון ההפוך, הלקוח מציע לחברה לבטח את רכושו.

אני לא חופר יש בעיית מחירים ועליית מחירים חדה מאוד. היום ובעוד חודש זה יהיה כמעט אותו דבר. כל בן אדם שמחדש נתקל בזה, המילה חופר מקניטה מראש כאילו עוד חודש המחיר יהיה 2000 ועכשיו סתם חופר . יש עלייה חדה מאוד וכולם עדים לזה. אני עושה בדיקת מחירים אולי טיפה מראש אבל זה לא מבטל ולא פוסל את עצם העניין והנושא. 

• אהבתי 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...