Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: מיצובישי לנסר ג'טפייטר (1,600 סמ"ק)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שארבע זה קצת נמוך מדי , לכן המיצובישי רועשת בכל האצה , וגם הפוקוס ואחרות , כמו היונדאי i30 שנהגתי בה לאחרונה

וששה הילוכים ממה שנראה אולי באמת יותר מדי , אם כי בi35 ששה הילוכים פלנטרי שבה נהגתי העברות והאצות היו טובות מאוד.

המיצובישי רועשת בהאצה בגלל הבידוד ולא כמות הילוכים. להיפך, כאשר יש הרבה הילוכים מנוע בהאצה מגיע לטורים גבוהים יותר כי הורדת טורים במעבר בין הילוכים קטנה יותר. למשל בפסאט 6 הילוכים כדי שהוא יאיץ מתון צריך להגיע ל3000סל"ד בכל פעם מינימום בשביל נסיעה נינוחה והיה לי גולף V5 גם עם 150 סוסים אבל 4 הילוכים אוטומט והיה מספיק להגיע ל2500סל"ד בשביל נסיעה נינוחה, גם בשקודה 1.6 בנוייה על המכלולים של גולף לא חייבים להגיע ל3000סל"ד במעברים בין הילוכים. שלא לדבר על אמריקאיות בריאות עם 4 הילוכים, הדבר הזה נוסע על סיבובי סרק :lol:.

אבל התגובות באמת לשאר המכוניות , שאנשים כותבים ברחבי המדיה , נשמע שלא פעם, שאכן התיבות מתבלבלות , אז נשאלת השאלה המתבקשת מדוע לא עושים אוטמט של 5 הילוכים? , שזה מסתבר כנראה בדיוק מספר ההילוכים הרצוי.

כמות הילוכים זה מירוץ אחרי כמות שמוכרת טוב יותר. בסופו של דבר יחס העברה אחרון הוא כמו בגיר 4 הילוכים, פשוט באמצע יש יותר הילוכים והילוך ראשון קצר שמגיע ל30 קמ"ש במקום 60 - דבר שמאיט את הרכב בהאצה ובכל האצה מנהלתית גורם להגיע לסל"ד גבוה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רואה מבחן השוואתי:אתה נוהג בזירו לדינג'רוס קורבה, אני במוסטנג עם מוני מושונוב.

אתה לא מקשיב, הנוסח הוא "זונה קורבה פריקולוזה"!

רכשתי החייל שויק, שוה לחזור ולקרוא אחרי שנים רבות?

מאוד!!!

גורם לי להתגלגל מצחוק כל פעם מחדש, רק הסוף המאוד מאכזב כל פעם מעצבן אותי מחדש (לא נעשה ספויילר, מספיק יש על הג'ט פייטר).

יאללה, אחרי המלחמה בשש!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט.

בקיצור, ה"ג'טפייטר" פונה לקהל יעד של אנשים שעדיין מקובעים בתבנית ה"יפנית - 1600 - אוטומט 4 הילוכים - סדאן" שפשטה את הרגל ממזמן.

שוב הטעם האישי וההעדפות שלי ושלך כנראה די דומים (וכנראה גם של הרבה מהכותבים כאן), אבל אל תטעה שקטגורית סדאן 1600 אוט' פשטה את הרגל בישראל...רחוק מכך. נכון שזו כבר לא תצורת המרכב הכמעט בלעדית שמציעים היבואנים בישראל והרוכשים בהחלט פתוח יותר למרכבים אחרים, אבל עדיין יש יתרון מהותי לסדאן במכירות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בדיחה הרכב הזה. כל הפוזה שלו והוא יכול לקבל רכבת מהפיאט 500 1.2 שלי. מיצובישי לא למדה מהלנסר קלסיק ועדיין מוציאה עגלות שמפגרות אחרי המתחרות.. מי שרוצה יפנית עדיף לו לקנות קורולה או מאזדה 3 ולא את הבדיחה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוילר כמו ספין? אם כן, אפשר לחבר פוליטקאי מאחור-בשביל הרוח.

ראיתי כעת ההודעה של פיטא 500. זה 500 או 1200. השם 500 זו הצטנעות? ההיפך מהג'ט?

בכל אופן לא תשאיר רכבת ולנסר אינו רכב פוזה אלא רכב פרקטי, הגיוני בדיוק כמו פיאט 500. המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ישבש את האחיזה מאחור, אתה מבין, מרוב שהוא נפוח באויר חם הוא ירים את האחורה.

FIAT 500,

נהגת בכלל על האוטו? ראית אותו? קראת מבחני דרכים עליו?

על פי איזה נתונים קבעת שהמזדה 3 המאוד מיושנת היא רכב אמיתי בעוד המיצובישי היא בדיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ישבש את האחיזה מאחור, אתה מבין, מרוב שהוא נפוח באויר חם הוא ירים את האחורה.

FIAT 500,

נהגת בכלל על האוטו? ראית אותו? קראת מבחני דרכים עליו?

על פי איזה נתונים קבעת שהמזדה 3 המאוד מיושנת היא רכב אמיתי בעוד המיצובישי היא בדיחה?

נהגתי על ה1.5 שנת 2011 ולפי הנתונים אין הבדל משמעותי בביצועים. מדובר בעגלה. לי היתה פעם לנסר קלסיק שקיבלתי במתנה, היא בכלל זוועתית. הקורולה והמאזדה 3 הרבה יותר זריזות ומהנות מהלנסר. והם בכלל לא מרגישות מיושנות ממנה.. הם מיושנות מפוקס, אבל לא מהלנסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מה להוסיף כי אני בעל לנסר 1500 פרטית יד ראשונה משנת 2009 ועשיתי עליה כ 70000 ק"מ.

בניגוד לכל אניני הרכב ובוחני הרכב שחושבים כנראה על עצמם ולא עלי, אני מאד מרוצה מהרכב הזה.אז מי שכתב בהתנשאות על המקובעים לתוצרת היפנית, אענה שאני לא מקובע ומוקירי זיכרי יודעים בדיוק איזה רכבים היו לי קודם. זה פשוט רכב הגיוני, נח, אני נוסע בו נסיעות ארוכות (רק אתמול רעננה-תל אביב-זכרון-מגדל העמק-רעננה) ובגילי המתקדם זה לא פשוט לצאת רענן מהרכב.

לא אכפת לי שימכרו לי "פלסטיק חלול", "תחושה זולה" ועוד כל מיני מושגים שמזלזלים קצת באינטליגנציה שלי. אכפת לי שהרכב יהיה שימושי, בטוח (שכחו לספר שיש לה שבע כריות), נעים לשימוש וימלא את הפונקציה שלה נועדה "מכונית" לשנע ולעשות את העבודה.

יש רבות כמוה וההבדלים בינה ובין היונדאי, המזדה, וכל היתר לא גדולים...

אדון פיאט 500, לא יודע כמה נסעת על הרכב הזה ועל רכבים אחרים, אם זאת בדיחה, תהנה... אני נהנה מהרכב וזה מה שחשוב.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיחה כאן זה השם המפוצץ שנתנו לרכב עגלה שכזה, הוא איטי יותר מכל המשפחתיות ואפילו הרכב שלי שנראה כמו צעצוע חמוד וקטן, משאיר אותו הרבה מאחור. אז שירגעו עם השמות המפוצצים האלה ויתחילו לעשות רכבים יותר זריזים. בינתיים אין להם שום יתרון על המתחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין, אתה מאלה שרכב אצלם זה פתיחות ורכבות.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיחה כאן זה השם המפוצץ שנתנו לרכב עגלה שכזה, הוא איטי יותר מכל המשפחתיות ואפילו הרכב שלי שנראה כמו צעצוע חמוד וקטן, משאיר אותו הרבה מאחור. אז שירגעו עם השמות המפוצצים האלה ויתחילו לעשות רכבים יותר זריזים. בינתיים אין להם שום יתרון על המתחרות

עם הצעצוע החמוד שלך אי אפשר לשנע ילדים, נכדים ומה שביניהם.

לכן הלנסר היא לא מכונית מרוץ אבל טובה להכיל את כל שיירי הבמבה והחיתולים ובמהירות שפוייה.

ובקשר לשם, עם כל הכבוד אני קונה מכונית מהסוכנות הקרובה ולא ממשרד יחסי ציבור ומצידי יקראו ללנסר "500" ולצעצוע שלך "ג'טפייטר", לי ולשפויים שקונים מיצומזדה זה לא משנה כלל כי אננו קונים מכונית.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראת כמו הלנסר שקיימת כבר כמה שנים טובות בכבישי אמריקה הצפונית

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בדיחה הרכב הזה. כל הפוזה שלו והוא יכול לקבל רכבת מהפיאט 500 1.2 שלי. מיצובישי לא למדה מהלנסר קלסיק ועדיין מוציאה עגלות שמפגרות אחרי המתחרות.. מי שרוצה יפנית עדיף לו לקנות קורולה או מאזדה 3 ולא את הבדיחה הזאת.

הייתה לי פיאט 500 1.2 מהשכרה למשך כמה ימים, הרכב אולי ישאיר מאחור קלנועית ממוצעת (וכאשר מדובר בירידה תלולה גם בכך אני לא בטוח).

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...