Jump to content

[פנדוב

 • הודעות

  2,588
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של [פנדוב

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

1

מוניטין

 1. מיידי, ראשון לציון והאזור, בגרות מואצת, מקצועי/ת בלבד, לפנות בפרטי עם טלפון. תודה
 2. גברת חמאתי היא חתולת טאבי- מנומרת בת כשמונה חודשים פלוס. היא נולדה וחיה בבית ספר, בעבר עם אמא ואחים, כיום לבד. לאחר זמן שדאגתי לה לאוכל, ראיתי שהיא מגששת בזהירות לליטוף וכיום היא מתלטפת בהתלהבות רבה כולל הושטת הראש וזקיפתו לליטוף, רקיעה עדינה עם הרגליים וכו. מכיר הרבה חתולים מתלטפים אך היא חמאתית במיוחד בעידן של מחסור בחמאה. לא קל להאכיל אותה בחוץ מאחר ובתום ההאכלה היא רוצה ללוות אותי וישנו כביש סואן סמוך. גם החתול האנטיפת ממול מהווה בעיה. היום לקחתי אותה לוטרינר לצורך עיקור, חיסון ותילוע. לאחר מכן תעבור אלי להתאוששות ותשוחרר מחר, זה התכנון. אבל אז חשבתי לי... עיקור, חיסון ותילוע על חשבוני יש, חמאה יש, חתולה מתוקה שאין כמעט סיכוי לאימוצה[היא כבר לא קטנטונת] יש. לא חבל שלא יאמצו אותה? לא חבל שתידרס? או חלילה תישחק ע"י מערכת החינוך הישראלית בבית הספר בו היא גרה? אז.. מי שאוהב חתולים או חיות, מבין שיש לה יופי[תמונות בווטסאפ] אך חשוב יותר האופי ומבין שבטן של חתולת טאבי היא יצירת אומנות נעלה מכל אלפא רומיאו. מי שרוצה לאמץ חיה כדי לעשות טוב לעצמו אבל לא רק לעצמו- מוזמן. העניין דחוף שכן מחר אשחרר אותה ואני בספק רב אם אצליח לתפוס שוב לאחר ש"עבדתי" עליה פעם אחת. לא בונה על זה הרבה, אך אם יש מי שמעוניין, ישאיר לי טלפון בפרטי היום או מחר לכל המאוחר. מי שצריך הסכמה של בת זוג, לא לדאוג- אם היא נחמדה היא תסכים. נ.ב החתולה בראשון לציון. מרחק אינו בעיה לבעל רכב, פקקים אינם בעיה בערב או ביום שישי.
 3. לילד בחטיבת ביניים. לתקופת הקיץ ובהמשך.בנוגע לתכנות, הילד שולט בשפה האנגלית כמעט ברמה של רוה"מ מר בנימין נתניהו.בנוגע לנגינה, הילד שולט בגיטרה בערך ברמה של סטטיק.קליטה מהירה- קיימת.אם אתם מעונינים או מכירים מישהו מתאים, אשמח לשמוע מכם, תודה.אשמח גם להשארת טלפון בנוסף לפרטים כדי למנוע התברברות ארוכה בהודעות פרטיות.
 4. חס וחלילה, לא מתעלם ואף הודיתי לך ולעוד אדם שענה[וכעת מודה לעוד אחד בפרטי ולפיטש]. אגגל קצת את השמות ובהמשך אצור קשר. פיטש- צפון פחות רלוונטי כנראה, תודה.
 5. היי, הוספת מחילה ואני חייב להזהירך ממחילות מתחת לבית- מערער יציבות. בהזדמנות זו מאחר והדברים גלשו, מחזיר כאן לשאלות המקוריות שלך, יום טוב.
 6. בעניין תחמנים, פתחתי שרשור תחמנות לפני כחודש, אני מנסה להבין בו אם תחמנות היא מולדת או נרכשת ואם נרכשת- איך ללמוד תחמנות, אני צריך לעדכן את השרשור מתי שהוא ואתה מוזמן לבקר. בנוגע לעניין המקורי- אכן בעלי הבית, השליטה והמנהלים הם אנשים התורמים לחברתם ולחברה בכלל. מרום עמדתם במעלה הפירמידה הם מפספסים לעיתים עובדים זוטרים ומפוקפקים שמחרבשים להם את העסק ללא ידיעתם.
 7. ברשותי מטוסים כאלו- מודרניים וממלחמת העולם ה2. חשבתי להרכיב, אני מתעצל. אם יש כאלו הנהנים מעצם ההרכבה[ מן הסתם יש ] אני מחפש מישהו שירכיב לי מטוסים- לא ברמת תצוגה וממש לא חובה שימוש באייר ברש ובתמורה יקבל מטוסים אחרים לעצמו. תודה.
 8. לאחרונה ישנו פקק בוקר בתנועה צפונה בצומת זה. נראה שאין לכך סיבה למעט הרמזור. תופעה דומה בנסיעה מעוקף רחובות מערב[מכוון כפר גבירול?] לכיוון אזור התעשייה רחובות. לכאורה, סתם פקקים ללא סיבה. למי ניתן לפנות לגבי כל מקרה? כיצד? האם יש טעם? תודה.
 9. מיכאל היקר כאשר אנשים מנסים לענות לשאלתך- הם מנסים לעזור. יתכן שטרונצ'ו ונוגי צודקים, יתכן שטועים מאוד- כוונתם טובה. אם הם טועים ומטעים לדעתך, אתה יכול להבהיר זאת בלי לשפוך להם מרק על הראש. אחרת הם לא ירצו לעזור לי ולאחרים שמא נכה אותם, חבל. מאחל לך שיפוץ קצר ומוצלח. בברכה, מועצת האתיקה וההתיעלות של ההסתדרות החדשה, חדר 4718 ג'.
 10. טרונצ'ו אילן בן דוב עושה מדיטציה, מתמחה בזן ומחבק משקיעים. לא בכדי לאחת מהחברות שלו קרא טאו. אבל בגלל כמה טיפוסים בחברות שלו בדרגות הנמוכות- אינו מחזיר חובות. נוחי דנקנר קרא לחברה הפרטית שלו גנדן[גגל ותראה היכן היא מצויה] הוא גם מתיעץ עם צדיקים ותרם הרבה. לא מחזיר חובו ואיבד את חברתו בגלל טיפוסים מפוקפקים וזוטרים בחברותיו. האחים עופר- תרמו המון לשלל מוסדות, אך פה ושם מי שהשקיע אצלם נפגע- בגלל כמה זוטרים מפוקפקים. יותר מזה? שלמה מ"שלמה סיקסט" להבדיל מן האחרים הוא ז"ל ולהבדיל מן האחרים לא היתה לו בעייה של חוב כידוע לי. עדיין אנשים מתלוננים שגנבו מרכב שלהם בחברה.[הודעה קודמת לשלך] אז מה המסקנה? בראש כל חברה עומד אדם שתפקידו להיטיב לא רק עם החברה שלו אלא עם החברה בכלל[ נזכרתי גם בדוגמא של שרי אריסון ששאפה לטוב אך בבנק הפועלים פיטרו מאות] האנשים הללו- הבכירים נאלצים לתפקד במצב שלא כל עובדיהם מושלמים, ודאי לא הזטרים- חלקם גונב ממכוניות. יש אפילו שגונבים נייר טואלט ממקום העבודה.
 11. יופי של תגובה, הלוואי היו עוד תגובות כאלה לשלל דגמים.
×
×
 • תוכן חדש...