Jump to content

[פנדוב

 • פרסום הודעות

  2,588
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי [פנדוב

 1. מיידי, ראשון לציון והאזור, בגרות מואצת, מקצועי/ת בלבד, לפנות בפרטי עם טלפון. תודה
 2. גברת חמאתי היא חתולת טאבי- מנומרת בת כשמונה חודשים פלוס. היא נולדה וחיה בבית ספר, בעבר עם אמא ואחים, כיום לבד. לאחר זמן שדאגתי לה לאוכל, ראיתי שהיא מגששת בזהירות לליטוף וכיום היא מתלטפת בהתלהבות רבה כולל הושטת הראש וזקיפתו לליטוף, רקיעה עדינה עם הרגליים וכו. מכיר הרבה חתולים מתלטפים אך היא חמאתית במיוחד בעידן של מחסור בחמאה. לא קל להאכיל אותה בחוץ מאחר ובתום ההאכלה היא רוצה ללוות אותי וישנו כביש סואן סמוך. גם החתול האנטיפת ממול מהווה בעיה. היום לקחתי אותה לוטרינר לצורך עיקור, חיסון ותילוע. לאחר מכן תעבור אלי להתאוששות ותשוחרר מחר, זה התכנון. אבל אז חשבתי לי... עיקור, חיסון ותילוע על חשבוני יש, חמאה יש, חתולה מתוקה שאין כמעט סיכוי לאימוצה[היא כבר לא קטנטונת] יש. לא חבל שלא יאמצו אותה? לא חבל שתידרס? או חלילה תישחק ע"י מערכת החינוך הישראלית בבית הספר בו היא גרה? אז.. מי שאוהב חתולים או חיות, מבין שיש לה יופי[תמונות בווטסאפ] אך חשוב יותר האופי ומבין שבטן של חתולת טאבי היא יצירת אומנות נעלה מכל אלפא רומיאו. מי שרוצה לאמץ חיה כדי לעשות טוב לעצמו אבל לא רק לעצמו- מוזמן. העניין דחוף שכן מחר אשחרר אותה ואני בספק רב אם אצליח לתפוס שוב לאחר ש"עבדתי" עליה פעם אחת. לא בונה על זה הרבה, אך אם יש מי שמעוניין, ישאיר לי טלפון בפרטי היום או מחר לכל המאוחר. מי שצריך הסכמה של בת זוג, לא לדאוג- אם היא נחמדה היא תסכים. נ.ב החתולה בראשון לציון. מרחק אינו בעיה לבעל רכב, פקקים אינם בעיה בערב או ביום שישי.
 3. לילד בחטיבת ביניים. לתקופת הקיץ ובהמשך.בנוגע לתכנות, הילד שולט בשפה האנגלית כמעט ברמה של רוה"מ מר בנימין נתניהו.בנוגע לנגינה, הילד שולט בגיטרה בערך ברמה של סטטיק.קליטה מהירה- קיימת.אם אתם מעונינים או מכירים מישהו מתאים, אשמח לשמוע מכם, תודה.אשמח גם להשארת טלפון בנוסף לפרטים כדי למנוע התברברות ארוכה בהודעות פרטיות.
 4. חס וחלילה, לא מתעלם ואף הודיתי לך ולעוד אדם שענה[וכעת מודה לעוד אחד בפרטי ולפיטש]. אגגל קצת את השמות ובהמשך אצור קשר. פיטש- צפון פחות רלוונטי כנראה, תודה.
 5. היי, הוספת מחילה ואני חייב להזהירך ממחילות מתחת לבית- מערער יציבות. בהזדמנות זו מאחר והדברים גלשו, מחזיר כאן לשאלות המקוריות שלך, יום טוב.
 6. בעניין תחמנים, פתחתי שרשור תחמנות לפני כחודש, אני מנסה להבין בו אם תחמנות היא מולדת או נרכשת ואם נרכשת- איך ללמוד תחמנות, אני צריך לעדכן את השרשור מתי שהוא ואתה מוזמן לבקר. בנוגע לעניין המקורי- אכן בעלי הבית, השליטה והמנהלים הם אנשים התורמים לחברתם ולחברה בכלל. מרום עמדתם במעלה הפירמידה הם מפספסים לעיתים עובדים זוטרים ומפוקפקים שמחרבשים להם את העסק ללא ידיעתם.
 7. ברשותי מטוסים כאלו- מודרניים וממלחמת העולם ה2. חשבתי להרכיב, אני מתעצל. אם יש כאלו הנהנים מעצם ההרכבה[ מן הסתם יש ] אני מחפש מישהו שירכיב לי מטוסים- לא ברמת תצוגה וממש לא חובה שימוש באייר ברש ובתמורה יקבל מטוסים אחרים לעצמו. תודה.
 8. לאחרונה ישנו פקק בוקר בתנועה צפונה בצומת זה. נראה שאין לכך סיבה למעט הרמזור. תופעה דומה בנסיעה מעוקף רחובות מערב[מכוון כפר גבירול?] לכיוון אזור התעשייה רחובות. לכאורה, סתם פקקים ללא סיבה. למי ניתן לפנות לגבי כל מקרה? כיצד? האם יש טעם? תודה.
 9. מיכאל היקר כאשר אנשים מנסים לענות לשאלתך- הם מנסים לעזור. יתכן שטרונצ'ו ונוגי צודקים, יתכן שטועים מאוד- כוונתם טובה. אם הם טועים ומטעים לדעתך, אתה יכול להבהיר זאת בלי לשפוך להם מרק על הראש. אחרת הם לא ירצו לעזור לי ולאחרים שמא נכה אותם, חבל. מאחל לך שיפוץ קצר ומוצלח. בברכה, מועצת האתיקה וההתיעלות של ההסתדרות החדשה, חדר 4718 ג'.
 10. טרונצ'ו אילן בן דוב עושה מדיטציה, מתמחה בזן ומחבק משקיעים. לא בכדי לאחת מהחברות שלו קרא טאו. אבל בגלל כמה טיפוסים בחברות שלו בדרגות הנמוכות- אינו מחזיר חובות. נוחי דנקנר קרא לחברה הפרטית שלו גנדן[גגל ותראה היכן היא מצויה] הוא גם מתיעץ עם צדיקים ותרם הרבה. לא מחזיר חובו ואיבד את חברתו בגלל טיפוסים מפוקפקים וזוטרים בחברותיו. האחים עופר- תרמו המון לשלל מוסדות, אך פה ושם מי שהשקיע אצלם נפגע- בגלל כמה זוטרים מפוקפקים. יותר מזה? שלמה מ"שלמה סיקסט" להבדיל מן האחרים הוא ז"ל ולהבדיל מן האחרים לא היתה לו בעייה של חוב כידוע לי. עדיין אנשים מתלוננים שגנבו מרכב שלהם בחברה.[הודעה קודמת לשלך] אז מה המסקנה? בראש כל חברה עומד אדם שתפקידו להיטיב לא רק עם החברה שלו אלא עם החברה בכלל[ נזכרתי גם בדוגמא של שרי אריסון ששאפה לטוב אך בבנק הפועלים פיטרו מאות] האנשים הללו- הבכירים נאלצים לתפקד במצב שלא כל עובדיהם מושלמים, ודאי לא הזטרים- חלקם גונב ממכוניות. יש אפילו שגונבים נייר טואלט ממקום העבודה.
 11. יופי של תגובה, הלוואי היו עוד תגובות כאלה לשלל דגמים.
 12. להתאמן על יסודות וקליעה כדי להוריד חלק מן החלודה, בלי להרוג את עצמך. אם יראו שהבסיס טוב, כושר ניתן לשפר לאורך זמן.
 13. בהזדמנות זו צביפר, ראוי לציין שאכן רוב החברות מכובדות. פה ושם יש טיפוסים ממש לא הגונים- בדרגות הנמוכות ביותר. מתוכם, אלו שכן הגונים יחסית- מקודמים. מי שממש הגון- מקודם עוד. ההגונים שבהגונים מגיעים להנהלה. המנהל הוא כבר לא ברמה של הגון- הוא טהור. הוא מתחרה רק במנהלים טהורים של חברות מכובדות אחרות. תחרות על טוהר. אבל תמיד בהגינות. לעתים התחרות בין החברות המכובדות נעשית מכוערת, אבל זה רק בגלל קומץ עובדים זוטרים. פות"ש, אני מבין לכעסך, ניתן לבקש, לדרוש, לדבר עם קצין הרכב אך כנראה שלא הרבה מעבר לכך, אכן מתסכל.
 14. פעם נתתי משקפיים לטיפול. את האוטו לא מצאתי כשיצאתי.
 15. דגמים קטנים יש לי בשרשורים הרלוונטיים. הפיג'ו 205 נראית מצוין.
 16. לאור דיני המיסוי החדשים על דירות. דרושה מקצועיות גבוהה ויחסי אנוש טובים- אינני רוצה לפרנס אנטיפטים. אזור ראשון והסביבה. תודה.
 17. מעבר לידע נדרשת יכולת הדרכה. מיומנות בסיסית קימת. הנ"ל רלוונטי לזמן הקרוב. אזור ראשון. תודה. אינני מפרסם מבשרשור עובדים- מעסיקים כי לא ממש מתאים לשם.
 18. הלו ניני, עד שסיפרתי על רומא, לקחת ברצלונה... שמח שנעזרת בסלע, אני מניח שגם לו יש מספר טיפים, מהנה כמה שלי: אל תשכור רכב, אל תיסע לקוסטה בראבה, היא נחמדה אך לטיול אחר. אם תרצה יום מחוץ לעיר, ניתן להגיע ברכבת למונסראט- מנזר על הר יפה, אך הנסיעה והמתנה יגזלו זמן רב. אל תסע בתוך העיר לפואבלו אספניול- בזבוז זמן. בתור חובבי ארכיטקטורה, הגעתם לגן עדן של ארכיטקטורה אך כדי להעריך מה שרואים ולדעת מה לחפש, כדאי לקרוא קצת בנושא בטרם הנסיעה. ההמלצה באשר לסוג התחבורה, תלוייה בין היתר במיקום המלון-מהו האזור, אינני מכיר כל רחוב, מן הסתם.ישנה תחתית יעילה, ישנם אוטובוסים להם תקבל הכוונה מן המלון, מוניות המחיר סביר. תשיג לך מפה של העיר, הסתכל בה ונסה למקם את מה שאני כותב מדרום לצפון. אם אין מפה, רכוש ספר של שיחור על ברצלונה הכולל מפה: הסתכל בדרום העיר, ישנו ים. צמוד לים ישנו עמוד קולומבוס. לידו בטיילת על הים ישנו מרכז קניות יפה ויקר ואקווריום גדול ומומלץ. מעמוד קולומבוס אגב, יש נקודה של אוטובוסי עלה ורד לתיירים, אם אתה חייב. מן העמוד צפונה ניתן ללכת בשדרות ראמבלאס- מופעי רחוב, בתים יפים וכייסים. די בתחילת ההשדרה, אם תפנה שמאלה, כלומר מערבה ישנו פאלאו גואל- מומלץ לקחת בו סיור מאורגן. הוא נבנה ע"י גאודי. בהמשך השדרה אם תפנה שמאלה ישנו שוק לה בוקריה המפורסם. אם תפנה ימינה, ישנו הרובע הגותי, כולל קתדרלה גדולה שלידה מופעי רחוב, כמה כיכרות יפות ועוד. במרחק רב יותר, נדמה לי ברחוב מונקדה- מוזיאון פיקסו וכמה גלריות. אם חזרת לשדרה, הרי שבסופה ישנה כיכר גדולה בשם כיכר קטלוניה המלאה בחנויות כלבו כקורט אינגלז ואחרות. מתחת לכיכר תחנת תחתית גדולה. אם תמשיך צפונה, ישר מן הכיכר, תגיע לרובע איקסמפלה המלא באאטרקציות ארכיטקטוניות מאת גאודי ואדריכלים אחרים. שתיים מהן על הרחוב הראשי- בצד שמאל קאסה בטליו וקצת הלאה בצד ימין קאסה מילה, בה יש סיור מאורגן, אתה תראה את התור. צמוד לשם- ישנה תערוכת אומנות חינמית. אם תמשיך ללכת ברחוב הראשי באותו צד, תגיע לחנות עיצוב גדולה בשם וינסן ברחוב פסיאג גרסיה96]יש באזור עוד בתים רבים יפים שכדאי לחפש. בכל העיר פזורים סניפים של "טאפאס טאפאס" רשת נחמדה, לא יקרה ולא רעה כשאין כוח לחפש מסעדה מצטינת. מה עוד שאינו במרחק הליכה? מוזיאון מירו ועוד מוזיאונים במונטז'ואיק. המזרקות- כשחשוך, לא רחוק ישנו איצטדיון למעונינים. לא פעילות בכל יום- לברר במלון או ברשת. פארק גואל-- כמה בתים קטנים ומופרעים, ספסל גדול וצבעוני, פארק חביב אך לא מדהים ותצפית על העיר-בהחלט מומלץ סגרדה פאמילייה- חובה להגיע, אפשר גם להיכנס לתצפית ולהסבר על הבנייה שהחלה לפני כמאה שנה ונמשכת לאחר הפסקה קלה. ממולה פארק קטן למנוחה. גן חיות- אני לא אוהב את המוסד הזה למי שאין ילדים, אך אם אתם כן, הוא גדול, מעניין, החיות חופשיות יחסית למקום כזה וכשהייתי, אחד הקופים שצחקו עלי זרק מקל על איש אחד וצחק אחרון. תהנו.
 19. קרש זה לאופנוען, מכונית דורשת לבנים- זה כבד לסחוב. כבר עדיף לשוטר לחבוש כובע ודי.
 20. [פנדוב

  קוד לבוש באירועים

  נאה דרשת, קנה מידה הוא עניין המשתנה ממקום למקום ומזמן לזמן, נדרשת יכולת התאמה והסתגלות מסוימת. לכן אין תשובה חד משמעית לשאלותיך. אבל פה ושם יש גם קנה מידה אחר: למשל, אם אתייחס לדבריך: נייר בעשר שקל הוא פחות טוב מנייר בעשרה שקלים ולא משנה מה אומרת האקדמיה להסתגלות. עט פיילוט של רבין טוב בהרבה מעט ציפורן במהדורה מוגבלת של אולמרט ולא בגלל דעה פוליטית. כ"כ במקרים מסוימים- הידור יתר מתאים למצבים מסוימים בדיוק כמו רישול יתר.
×
×
 • Create New...