Jump to content

[פנדוב

 • פרסום הודעות

  2,588
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי [פנדוב

 1. מיידי, ראשון לציון והאזור, בגרות מואצת, מקצועי/ת בלבד, לפנות בפרטי עם טלפון. תודה
 2. גברת חמאתי היא חתולת טאבי- מנומרת בת כשמונה חודשים פלוס. היא נולדה וחיה בבית ספר, בעבר עם אמא ואחים, כיום לבד. לאחר זמן שדאגתי לה לאוכל, ראיתי שהיא מגששת בזהירות לליטוף וכיום היא מתלטפת בהתלהבות רבה כולל הושטת הראש וזקיפתו לליטוף, רקיעה עדינה עם הרגליים וכו. מכיר הרבה חתולים מתלטפים אך היא חמאתית במיוחד בעידן של מחסור בחמאה. לא קל להאכיל אותה בחוץ מאחר ובתום ההאכלה היא רוצה ללוות אותי וישנו כביש סואן סמוך. גם החתול האנטיפת ממול מהווה בעיה. היום לקחתי אותה לוטרינר לצורך עיקור, חיסון ותילוע. לאחר מכן תעבור אלי להתאוששות ותשוחרר מחר, זה התכנון. אבל אז חשבתי לי... עיקור, חיסון ותילוע על חשבונ
 3. לילד בחטיבת ביניים. לתקופת הקיץ ובהמשך.בנוגע לתכנות, הילד שולט בשפה האנגלית כמעט ברמה של רוה"מ מר בנימין נתניהו.בנוגע לנגינה, הילד שולט בגיטרה בערך ברמה של סטטיק.קליטה מהירה- קיימת.אם אתם מעונינים או מכירים מישהו מתאים, אשמח לשמוע מכם, תודה.אשמח גם להשארת טלפון בנוסף לפרטים כדי למנוע התברברות ארוכה בהודעות פרטיות.
 4. חס וחלילה, לא מתעלם ואף הודיתי לך ולעוד אדם שענה[וכעת מודה לעוד אחד בפרטי ולפיטש]. אגגל קצת את השמות ובהמשך אצור קשר. פיטש- צפון פחות רלוונטי כנראה, תודה.
 5. היי, הוספת מחילה ואני חייב להזהירך ממחילות מתחת לבית- מערער יציבות. בהזדמנות זו מאחר והדברים גלשו, מחזיר כאן לשאלות המקוריות שלך, יום טוב.
 6. בעניין תחמנים, פתחתי שרשור תחמנות לפני כחודש, אני מנסה להבין בו אם תחמנות היא מולדת או נרכשת ואם נרכשת- איך ללמוד תחמנות, אני צריך לעדכן את השרשור מתי שהוא ואתה מוזמן לבקר. בנוגע לעניין המקורי- אכן בעלי הבית, השליטה והמנהלים הם אנשים התורמים לחברתם ולחברה בכלל. מרום עמדתם במעלה הפירמידה הם מפספסים לעיתים עובדים זוטרים ומפוקפקים שמחרבשים להם את העסק ללא ידיעתם.
 7. ברשותי מטוסים כאלו- מודרניים וממלחמת העולם ה2. חשבתי להרכיב, אני מתעצל. אם יש כאלו הנהנים מעצם ההרכבה[ מן הסתם יש ] אני מחפש מישהו שירכיב לי מטוסים- לא ברמת תצוגה וממש לא חובה שימוש באייר ברש ובתמורה יקבל מטוסים אחרים לעצמו. תודה.
 8. לאחרונה ישנו פקק בוקר בתנועה צפונה בצומת זה. נראה שאין לכך סיבה למעט הרמזור. תופעה דומה בנסיעה מעוקף רחובות מערב[מכוון כפר גבירול?] לכיוון אזור התעשייה רחובות. לכאורה, סתם פקקים ללא סיבה. למי ניתן לפנות לגבי כל מקרה? כיצד? האם יש טעם? תודה.
 9. מיכאל היקר כאשר אנשים מנסים לענות לשאלתך- הם מנסים לעזור. יתכן שטרונצ'ו ונוגי צודקים, יתכן שטועים מאוד- כוונתם טובה. אם הם טועים ומטעים לדעתך, אתה יכול להבהיר זאת בלי לשפוך להם מרק על הראש. אחרת הם לא ירצו לעזור לי ולאחרים שמא נכה אותם, חבל. מאחל לך שיפוץ קצר ומוצלח. בברכה, מועצת האתיקה וההתיעלות של ההסתדרות החדשה, חדר 4718 ג'.
 10. טרונצ'ו אילן בן דוב עושה מדיטציה, מתמחה בזן ומחבק משקיעים. לא בכדי לאחת מהחברות שלו קרא טאו. אבל בגלל כמה טיפוסים בחברות שלו בדרגות הנמוכות- אינו מחזיר חובות. נוחי דנקנר קרא לחברה הפרטית שלו גנדן[גגל ותראה היכן היא מצויה] הוא גם מתיעץ עם צדיקים ותרם הרבה. לא מחזיר חובו ואיבד את חברתו בגלל טיפוסים מפוקפקים וזוטרים בחברותיו. האחים עופר- תרמו המון לשלל מוסדות, אך פה ושם מי שהשקיע אצלם נפגע- בגלל כמה זוטרים מפוקפקים. יותר מזה? שלמה מ"שלמה סיקסט" להבדיל מן האחרים הוא ז"ל ולהבדיל מן האחרים לא היתה לו בעייה של חוב כידוע לי. עדיין אנשים מתלוננים שגנבו מרכב שלהם בחברה.[הודעה קודמת לשלך] אז מ
 11. יופי של תגובה, הלוואי היו עוד תגובות כאלה לשלל דגמים.
 12. להתאמן על יסודות וקליעה כדי להוריד חלק מן החלודה, בלי להרוג את עצמך. אם יראו שהבסיס טוב, כושר ניתן לשפר לאורך זמן.
 13. בהזדמנות זו צביפר, ראוי לציין שאכן רוב החברות מכובדות. פה ושם יש טיפוסים ממש לא הגונים- בדרגות הנמוכות ביותר. מתוכם, אלו שכן הגונים יחסית- מקודמים. מי שממש הגון- מקודם עוד. ההגונים שבהגונים מגיעים להנהלה. המנהל הוא כבר לא ברמה של הגון- הוא טהור. הוא מתחרה רק במנהלים טהורים של חברות מכובדות אחרות. תחרות על טוהר. אבל תמיד בהגינות. לעתים התחרות בין החברות המכובדות נעשית מכוערת, אבל זה רק בגלל קומץ עובדים זוטרים. פות"ש, אני מבין לכעסך, ניתן לבקש, לדרוש, לדבר עם קצין הרכב אך כנראה שלא הרבה מעבר לכך, אכן מתסכל.
 14. פעם נתתי משקפיים לטיפול. את האוטו לא מצאתי כשיצאתי.
 15. לאור דיני המיסוי החדשים על דירות. דרושה מקצועיות גבוהה ויחסי אנוש טובים- אינני רוצה לפרנס אנטיפטים. אזור ראשון והסביבה. תודה.
 16. מעבר לידע נדרשת יכולת הדרכה. מיומנות בסיסית קימת. הנ"ל רלוונטי לזמן הקרוב. אזור ראשון. תודה. אינני מפרסם מבשרשור עובדים- מעסיקים כי לא ממש מתאים לשם.
 17. הלו ניני, עד שסיפרתי על רומא, לקחת ברצלונה... שמח שנעזרת בסלע, אני מניח שגם לו יש מספר טיפים, מהנה כמה שלי: אל תשכור רכב, אל תיסע לקוסטה בראבה, היא נחמדה אך לטיול אחר. אם תרצה יום מחוץ לעיר, ניתן להגיע ברכבת למונסראט- מנזר על הר יפה, אך הנסיעה והמתנה יגזלו זמן רב. אל תסע בתוך העיר לפואבלו אספניול- בזבוז זמן. בתור חובבי ארכיטקטורה, הגעתם לגן עדן של ארכיטקטורה אך כדי להעריך מה שרואים ולדעת מה לחפש, כדאי לקרוא קצת בנושא בטרם הנסיעה. ההמלצה באשר לסוג התחבורה, תלוייה בין היתר במיקום המלון-מהו האזור, אינני מכיר כל רחוב, מן הסתם.ישנה תחתית יעילה, ישנם אוטובוסים להם תקבל הכוונה מן המלון,
 18. קרש זה לאופנוען, מכונית דורשת לבנים- זה כבד לסחוב. כבר עדיף לשוטר לחבוש כובע ודי.
 19. נאה דרשת, קנה מידה הוא עניין המשתנה ממקום למקום ומזמן לזמן, נדרשת יכולת התאמה והסתגלות מסוימת. לכן אין תשובה חד משמעית לשאלותיך. אבל פה ושם יש גם קנה מידה אחר: למשל, אם אתייחס לדבריך: נייר בעשר שקל הוא פחות טוב מנייר בעשרה שקלים ולא משנה מה אומרת האקדמיה להסתגלות. עט פיילוט של רבין טוב בהרבה מעט ציפורן במהדורה מוגבלת של אולמרט ולא בגלל דעה פוליטית. כ"כ במקרים מסוימים- הידור יתר מתאים למצבים מסוימים בדיוק כמו רישול יתר.
×
×
 • תוכן חדש...