Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

opel corsa 2011 1.4 ידנית התרשמות ראשונית .

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא יצא לי לנהוג בקורסה אז אני לא ינסה להתחיל יתווכח אתך על נוחות נסיעה רעש או ביצועים, אבל זה נשמע קצת מוגזם לומר על רכב שהוא נפילה בגלל חלונות חשמל לא מקוריים, זה הכל.

כל אחד והסטנדרטים שלו. לי למשל זה לא היה מפריע. לא הייתי קונה את הרכב רק בשביל לשחק עם החלון החשמלי שעולה ויורד:-)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רבותי, האם אתם באמת מאמינים שתוכלו לשכנע אחד את השני בדבר חשיבות/אי חשיבות של מאפיין או פריט איבזור כזה או אחר במכונית? כל אחד מכם בחר במכונית לשביעות רצונו, השקיע בה כמה שמצא לנכון, ודאג שיהיו בה אביזרים שחשובים לו אישית.

הבה ננסה לשמור על אווירה נעימה בפורומים...

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מקסים מבחינת המראה, עושה רושם של רכב זריז, אולי גם חסכוני (נדע בהמשך).

רק דבר אחד מפריע לי - הצורה שבה התקינו את החלונות חשמל. פשוט מזעזע, מרגיש כאילו זה הותקן בסככה מתחת לבית של הפועל בעמדת ההתקנות של היבואן.

האם אין מקום אינטגרלי לסוויצ'ים? אין מקום שבו נמצאים המפסקים המקוריים? אי אפשר היה לחבר אותם שם??? בכוח היה צריך לדחוף את המפסק שמגיע עם הערכה?

לא מובן!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אין מקום אינטגרלי לסוויצ'ים? אין מקום שבו נמצאים המפסקים המקוריים? אי אפשר היה לחבר אותם שם??? בכוח היה צריך לדחוף את המפסק שמגיע עם הערכה?

אם תביט בתמונה בהודעה זו, תראה כי דפנות הדלתות שסופקו מותאמות לידיות הרמה, אין בהם מקום לכפתורי ח"ח כמו שיש בדפנות של הדגם שמגיע עם ח"ח מקוריים.

באשר לאיכות ההתקנה... כל הרעיון בהתקנת ח"ח בארץ למכונית שניתן להזמין מהיצרן עם מרימי שמשות חשמליים מקוריים הוא הוזלה. מאידך גיסא, "אם זה לא מפריע, למה לדבר"?

רכב ישראלי אולטימטיבי: קונטיינר של 'צים' על גלגלים נוצצים עם סלון עור 1+2+3, מסך "LCD 42 וטוסטר עם כניסת USB. מרווח, נוח, מאובזר, גבוה ופח עבה כמו במכוניות של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך התעלמות ברוטאלית מרוח השרשור והעליהום שנעשה פה (באמת שלא היה לי כוח לקרוא שטויות), אני יכול לומר בלב שלם שאם הייתי מזמן כיום רכב במחירים האלו, הקורסה הייתה מאוד גבוה ברשימה של האפשרויות.

הרכב נראה יפה, פראקטי ולא נופל מהמתחרים בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אנסה להמשיך לעדכן דברים רלוונטיים מבלי להתייחס לשטויות מסביב ....

צריכת דלק >

המנורה נדלקה היום להלן תוצאות התדלוק הראשון בנסיעה רגועה יחסית בגלל שהשתדלנו לא לעבור את 4000 סל"ד

(למרות שזה קרה פו ושם )

המנורה נדלקה ונכנסו לתדלק המכל גמע 41 ליטר ל619 ק"מ בחישוב פשוט יצא אחת ל15.09 ק"מ לליטר .

עריכה :

שכחתי לציין כי את תא התדלוק ניתן לפתוח רק עם מפתח הרכב ,למרות שלפעמים זה לא נוח זה הדבר הכי בטוח פשוט חייבים לכבות את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות שמתי לב שלרדיו דיסק אין מסך

האם הדבר נכון?

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונות שמתי לב שלרדיו דיסק אין מסך

האם הדבר נכון?

מסך הרדיו \ טמפרטורה \ תאריך והרדיו נמצאים מעל פתחיי האוורור

Vauxhall-Corsa-VXR-Blue-2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

דיברו איתי היום מהסוכנות ואמרו לי שבעוד כשבועיים יהיה מבצע ללקוחות "חבר"

ידוע לך האם בקרוב אמורה להגיע גירסה חדשה ששווה להמתין עבורה?

,It's not how you stand by your car"

"It's how you race your car

,It doesn't metter if you win by inch or mile"

"!!!winning is winning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

דיברו איתי היום מהסוכנות ואמרו לי שבעוד כשבועיים יהיה מבצע ללקוחות "חבר"

ידוע לך האם בקרוב אמורה להגיע גירסה חדשה ששווה להמתין עבורה?

לא שידוע לי למרות שהדגם די וותיק .

מעניין כמה המחיר יהיה בחבר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אנסה להמשיך לעדכן דברים רלוונטיים מבלי להתייחס לשטויות מסביב ....

צריכת דלק >

המנורה נדלקה היום להלן תוצאות התדלוק הראשון בנסיעה רגועה יחסית בגלל שהשתדלנו לא לעבור את 4000 סל"ד

(למרות שזה קרה פו ושם )

המנורה נדלקה ונכנסו לתדלק המכל גמע 41 ליטר ל619 ק"מ בחישוב פשוט יצא אחת ל15.09 ק"מ לליטר .

עריכה :

שכחתי לציין כי את תא התדלוק ניתן לפתוח רק עם מפתח הרכב ,למרות שלפעמים זה לא נוח זה הדבר הכי בטוח פשוט חייבים לכבות את הרכב.

שכחתי לציין שרוב הנסיעה לטווח הזה הייתה עירונית -בין עירונית עם מזגן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבזתי עכשיו 10 דקות יקרות מהחיים שלי בניקוי הדיון שהתקיים כאן.

מי שלא מסוגל לנהל דיון ענייני עם מישהו שלא מסכים איתו - שלא ינהל דיון.

מכיוון שאין לי סבלנות להתעסק בגנון, הבא שעונה לגופו של משתמש במקום לגופו של דיון, יישב בפינה בעונש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו הקורסה, אני התלבטתי רבות בינה לבין הקליאו ובסוף ידה של הקליאו היתה על העליונה - אגב גם באשמת הסוכן הלא מקצועי בעליל של אופל שסיפר לי על טמבונים שחורים, זה שהמושב האחורי לא מתקפל בכלל (אגב האם זה נכון?) ועל זה שהיה אפשר לעשות נסיעת מבחן או לראות רק על את הדגם האוטומאטי.

לגבי הרדיו אני מסכים עם מי שאמר שב-2011 לתת רדיו ללא MP3 זה פשוט מוזר, אבל בדיקה קלילה העלתה שאפשר למצוא את הרדיו הרגיל עם ה-mp3 ב-ebay ב-100$ אז זה פתיר לגמריי.

בסה"כ הייתי שמח לשמוע איך 100 הסוסים נרתמים למשימה עם הגיר הידני לאחר שתסיימו את ההרצה אני יודע שבגיר האוטומאטי התחושה הסופית איטית משהו ולדעתי הגיר הידני יתן תוצאות טובות יותר.

בקיצור - תתחדשו.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אוטו הקורסה, אני התלבטתי רבות בינה לבין הקליאו ובסוף ידה של הקליאו היתה על העליונה - אגב גם באשמת הסוכן הלא מקצועי בעליל של אופל שסיפר לי על טמבונים שחורים, זה שהמושב האחורי לא מתקפל בכלל (אגב האם זה נכון?) ועל זה שהיה אפשר לעשות נסיעת מבחן או לראות רק על את הדגם האוטומאטי.

לגבי הרדיו אני מסכים עם מי שאמר שב-2011 לתת רדיו ללא MP3 זה פשוט מוזר, אבל בדיקה קלילה העלתה שאפשר למצוא את הרדיו הרגיל עם ה-mp3 ב-ebay ב-100$ אז זה פתיר לגמריי.

בסה"כ הייתי שמח לשמוע איך 100 הסוסים נרתמים למשימה עם הגיר הידני לאחר שתסיימו את ההרצה אני יודע שבגיר האוטומאטי התחושה הסופית איטית משהו ולדעתי הגיר הידני יתן תוצאות טובות יותר.

בקיצור - תתחדשו.

הספסל האחורי מתקפל וגם המשענת גב שלו מתכוונת 3 מצבים.

לגבי הרדיו מצאתי גם יותר זול ובצבע כסף אבל אני לא מתכוון להחליף לרוב בכלל אנו מאזינים לרדיו .

לגבי ה100 סוסים והכוח אני יכול להגיד שיש לו כוח והרבה והרצועה יחסית די רחבה .

יש לנו חבר בגרמניה שנוסע על דגם 1.2 ולא מתלונן על כוח אז ככה שהכול בסדר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ הויכוח היה מכונית גרמנית מול שאר הזבל של שאר העולם

עכשיו מדובר ברכב גרמני אז צריך לחפש גורמים חשובים וקריטיים המשפיעים על הבחירה ברכב כמו חלונות חשמל או חיבור USB

לכו להתאמן ולחפש דברים יותר מהותיים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...