Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

opel corsa 2011 1.4 ידנית התרשמות ראשונית .

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה חי בסרט רציני, לא מעניין אותי VAG, ולמען האמת יש לי הרבה על היבואן והודעה על כך תבוא בקרוב ככה שמכור אני לא.

1. לא מעניין אותי איך היא רועשת, היא רועשת נקודה! האוזניים שלי עדיין לא משקרות אותי

2. התקינו לך את הכפתורים לחלונות בצורה ערבית ביותר, כל הכבוד. ואל תקשקש לי שהמיקום נוח, כל עוד הכפתורים לא בגובה הברך שלך ומעלה, זה לא נוח בשום אופן כי אתה נדרש להתכופף אל הכפתורים.

אפילו בתמונה רואים שאיכות החומרים שם ירודה.

תהנה מהאוטו, אבל מבין VAG מזדה\פורד ויונדאי, האופל הכי נחותה מבחינתי בגדול!

סלח לי איש יקר קשה לי להתמודד עם רמת אבחנה כמו שלך .

אני לעולם לא הצלחתי להבחין באיכות חומרים מתמונה אבל כנראה שלך יש את החוש השישי יכול להיות גם שביעי שמיעה דרך פח וגומיות .

דרך אגב אם תגלה שהאוזניים שלך כן משקרים לך (נגיד שנמדוד את הטענה שלך עם מד דציבלים או איך שלא קוראים לזה )

מה תעשה להם ? זה פשוט מעניין אותי .

טרם קיבלתי הסבר הגיוני איך שומעים רעשים עם כל כך הרבה גומיות אטימה הסבר הגיוני .

לגבי המיקום של לחצי החלונות לי זה נוח יכול להיות שלך לא אבל מה זה משנה הרי אתה לא תקנה אופל כי היא הכי נחותה ובגדול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגיל אין מה להיתווח,

אתה בחיים לא תודה שעשית קנייה רעה (ואני לא נכנס לעניין אם האופל היא טובה או רעה)

גם כשקניתי סובארו B3 בעבר ניסיתי להצדיק בכל דרך את הקנייה שלי וכשמכרתי אותה אמרתי כמה פח זבל של אוטו זה היה.

ודרך אגב TOMER לא בדק את איכות החומרים מהתמונות שלך אלה הוא נסע על הרכב.

ועוד דבר, אני לא יודע לגבי איכות חומרים או רעשים כי לא נסעתי על הרכב הזה אבל העיניין עם החלונות חשמל (וההרכבה הבאמת ערבית ולא נוחה/גם לא בטיחותית) והרדיו בלי ה-MP3 אלה 2 סיבות מספיק טובות למה להעדיף רכב אחר.

אני בטוח שנשמע מה אתה באמת חושב על הרכב רק כשתמכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אין מה להיתווח,

אתה בחיים לא תודה שעשית קנייה רעה (ואני לא נכנס לעניין אם האופל היא טובה או רעה)

גם כשקניתי סובארו B3 בעבר ניסיתי להצדיק בכל דרך את הקנייה שלי וכשמכרתי אותה אמרתי כמה פח זבל של אוטו זה היה.

ודרך אגב TOMER לא בדק את איכות החומרים מהתמונות שלך אלה הוא נסע על הרכב.

ועוד דבר, אני לא יודע לגבי איכות חומרים או רעשים כי לא נסעתי על הרכב הזה אבל העיניין עם החלונות חשמל (וההרכבה הבאמת ערבית ולא נוחה/גם לא בטיחותית) והרדיו בלי ה-MP3 אלה 2 סיבות מספיק טובות למה להעדיף רכב אחר.

אני בטוח שנשמע מה אתה באמת חושב על הרכב רק כשתמכור אותו.

לא כולם מחפשים ברכב MP3 או חלונות חשמל אנחנו יותר נכון הורי חיפשו פשטות רכב קטן אבל מנוע טוב .

המנוע של הקורסה ואיכות החומרים מעולים קשה לי להאמין שמישהו יוותר על רכב כי אין לו רדיו דיסק MP3

למרות שניתן להזמין עם .

אמינות ברכב זה הדבר הכי חשוב אני מכיר לא אחד ולא שניים עם רכבי VAG שמאוד מאוכזבים שהרכב תקין אז הכול סבבה אבל כשהוא מתקלקל ומבזבז ימיי עבודה סכומי עתק במוסכים אתה מבין שהרדיו עם הפונקציות לא היה הדבר החשוב ביותר .

לפני כן היה לנו הונדה JAZZ גם ידנית (שוב אני חוזר ואומר אחד הרכבים הטובים חבל שהמחיר לא תואם לחול )וגם ללא MP3 והיא עדיין משווקת כך ולפני כן פונטו ללא רדיו מקורי בכלל אז מה הם לא רכבים טובים באמת .....

אם יתנו לך מפצל יציאת אגזוז לסקודה אז היא תהייה טובה יותר ?או מערכת סינית כמוליטמדיה עם GPS אז היא טובה יותר ? או גאנטים של 1.90 מתוצרת הבה נגילה אז היא טובה יותר ?

לא נולדנו אתמול ואני לא זוכר כבר את כל הרכבים החדשים שקנינו ב30 שנים האחרונות לאט לאט לומדים להעריך את הדברים היותר חשובים מפס כסף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אנחנו רחוקים מלהיות נציגים. אני עובד בתחום התעופה ותומר עבד איתי.

תחטט קצת בכל התלונות הקשורות לגבי צ'מפיון בימים האחרונים ותחזור אלינו אם תשובה לגבי ההבנות שלך למקום עבודתינו.

- תומר טען שכנפי הקורסה עשויות פלסטיק, ואני ציינתי כי בפאביה (כמו בשאר בנות המשפחה) הן עשויות פח. אף אחד מאיתנו לא ציין זאת לרעה בהקשר הבטיחותי. תומר ציין זאת כי לדעתו האישית זה לא מרשים ומאכזב - וזה הכל.

לקחת זאת רחוק (עם עוד ליצן או שניים) והפכתם זאת למתקפת ממש של הפח מול הפלסטיק. אז תירגע, שתה מים או קח כדור הרגע, ותקרא הכל מחדש אם צריך, אז אולי רמת ההבנה שלך תשוב למסלולה והכל יהפוך לברור יותר מבעבר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין עם 1300 ק"מ.

אני מעוניין לדעת מאיפה רכשתה אותו?

יש לציין כמה דברים שונים בין הגרסה האוטומטית לשלך:

הריפוד שונה בכיסאות,אצלי החלונות החשמליים לא בהתקנה מקומית (קדמיים),והצלחות שלי שונות משלך.

מעניין אותי איך קיבלתה צלחות שונות משלי כשהיבואן מודיע על דגם אחד ויחיד של צלחות?

מקווה שכיוונתה את המערכת שמע, אם לא אז תגיד.

חוץ מזה אחלה אוטו תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עומרי

הגיר רגיל מגיע עם הצלחות האלו והאוטומט עם 6 קנים ,

אנו רכשנו בהרצליה .לגבי מערכת השמע מה הכוונה ?

לתומר (חיבור המצת לדש לא איכותי פשש ) RS וM83 רשמתי 3 לא אהבו מי עוד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה לוקח את זה אישי מידי.

אז כדי שתרגיש טוב, כן יש לי בעיות בסקודה והאוטו היה במוסך כדי לסדר את התקלות. וכדי שתהיה יותר מרוצה, כנראה שהקורסה שלך אמינה יותר מפרארי, כי הקרוסה שלך גם נטולת טכנולוגיה מתוחכמת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה של ילד, בוא נסגור מעכשיו שהאוטו שלי לא שווה כלום והוא התפרק בתאונה (נגיד ש...)

זה לא קשור לזה שאת האופל לא הייתי קונה גם ב-70K.

שים לב שבתגובה שלי לא רשמתי שהאופל היא ח*א של אוטו רשמתי את החסרונות שבגללם לא הייתי קונה את הרכב, מה הקשר לזה שהאוטו שלי התפרק בתאונה ?! שאת זה אני גם לא יודע מאיפה הבאת אבל שוב נגיד ש...

אני לא אקנה אופל בגלל שאין MP3 זה לא ילדותי ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבל שהמצב הידרדר לכדי תחרות מי משתין יותר רחוק.

כמו לכל רכב אחר יש לו נקודות תורפה (ח"ח לא מקורי עם התקנה שרחוקה שנות אור מאיכות גרמנית בהישג ידך, ר"ד שלא קורא MP3) אבל בסה"כ נותן תמורה יפה לכסף.

כל אחד יקנה מה שנאה לו, בין אם זה בגלל הסמל הקדמי או הGPS המקורי או מה שלא יהיה, אין אופציות ש"פחות ראויות לכסף" - זה עניין שהוא בעיני המתבונן.

לדעתי עשית אחלה בחירה, תתחדש וסע בדרכים טובות:mm_yeah:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור, קודם כל תתחדש על הרכב. עושה רושם שבחרת ברכב טוב ושעשית בחירה מעולה. הכי חשוב שתהנה ממנו.

כל אחד מאיתנו נהנה מהרכב בצורה שונה ולכל אחד יש סדר עדיפויות שונה. גם אותי פחות מעניין איכות הפלסטיקה ואני פחות שם לב לבידוד רעשים (ואני לא רומז שהרכב שלך מרעיש כי לא נהגתי בו). לכל אחד יש העדפות שונות.

אני אישית רכשתי פז'ו 107 ואני מחכה לקבל את הרכב בימים הקרובים. בחרתי את הרכב כי מבין שאר המכוניות הוא היחיד שהיה לי בו נוח לנהוג וכי נהיגה בו העלתה בי חיוך. אז הפלסטיקה מיושנת והרכב עירום ולי זה לא משנה.

לגבי המתגים של החלונות חשמל, אכן מקום קצת מוזר אבל אני מבטיח שתתרגל למיקום די מהר ותצליח ללחוץ מבלי להוריד את העיניים מהכביש. בפונטו ספייס שהיתה לי המתגים היו נמצאים בקונסולה המרכזית מתחת לפתחים המרכזיים של המזגן. התרגלתי למיקום וכל פעם שאני נוהג במזדה 2 של אישתי אני אוטומטית לוחץ על המתגים של הרדיו בשביל לפתוח חלון :-P.

חבל להתעצבן משטויות. תהנה מהרכב.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מצויין, תתחדש.

יוצא לי לנהוג על הגרסא האוטו' מפעם לפעם, הרכב מרגיש איכותי מאוד מבפנים.

מה שאכזב אותי היה המנוע, דיי עצל. למרות שזה לא ממש משנה לבעל הרכב.

עוד משהו שהציק לי קצת שההגה מאוד רגיל ובכביש מהיר טיפה נגיע בהגה וזה מורגש.

חוץ מ2 הדברים האלו הרכב מצויין ומרגישים תמורה למחיר

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לימונים? אני עוד לא חקלאי. אתה מוזמן להוציא רוח מהמפרשים שלך.

האם הייתה או לא הייתה לאמא פביה לימון, האם לכלכתם או לא לכלכתם על היבואן כאן ובYnet, והאם לא שתקת כמו טאטאל'ה וחזרת להיות סנגור מספר 1 של המותג כשהיבואן סגר איתך עסקה מסתורית?

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ובכלל אני מעדיף אותם פשוטות כמה שיותר כי שהם מסובכות הם גם יקרות יותר לכיס שלי בטווח הזמן .

ובכלל אני חושב שMP3 חלונות חשמל ומגדש טורבו הם טכנולויות מטורפות VAG עשה כאן פיתוח מדהים :shock:

מסכים איתך.

רכב יום-יומי לא צריך טכנולוגיות של ספינת חלל.

מטומטם לוותר על רכב טוב ואיכותי בגלל שאין לו MP3 וחלונות חשמל.

לפעמים "איכות חומרים" מטעה. הפלסטיקים הרכים והנעימים כשהרכב חדש מתקלפים אחרי כמה שנים בשמש ומפסיקים להיות איכותיים פתאום (מישהו אמר אוקטביה/גולף MK4 וכל השאר?)

400 ק"מ לקצת פחות מחצי מיכל זה פנטסטי!

את העיצוב אני אוהב, לא מעוות כמו האיביזה, לא ג'יפוני מדי כמו הפאביה ולא שמרני מדי כמו הפולו. מצויין שבחרתם ידנית ולא הלכתם אחרי העדר של האוטומטיות, שלפי הביקורת פה פחות מוצלחת.

ב81K זו נשמעת עסקה מצויינת.

אני לא מבין למה חובבי VAG מנסים להשמיץ את אופל. שתי היצרניות טובות ומתחרות שקולות אחת לשנייה.

ד"א, גם בגולף MK2 שלי יש 2 גומיות לדלת בשביל רעיש רוח, ואני חוושב שגם באסטרה MK4 שהיתה לי זה היה.:-)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום להשמיץ, מה שאמרתי הוא עובדתי. זה לא שהמצאתי דברים כדי להוריד מערך הרכב הזה, ולדעתי עדיף סוויפט על פני הקורסה. זה לא שהפביה מדהימה (גם לה יש את הבעיות שלה), פשוט הקורסה נופלת ולא קרובה למה שתארו פה, יכולים להתוכח עד מחר אבל זאת המציאות וזה מה שראיתי ושמעתי. אני לא היתי מקבל לעולם התקנה כזאת של מתגי חלונות, הכפתורים אפילו לא יושבים בתוך מגרעת ייעודית, זה לטעמי חוסר מקצועיות ואיכות גרועה של התקנה. פשוט באו שמו פלסטיק ועליו זרקו זוג כפתורים, זה פשוט לא זה!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...