Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

opel corsa 2011 1.4 ידנית התרשמות ראשונית .

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי שמץ לגבי האוטומט לא נהגתי וזה גם לא עניין אותי .

לגבי הגרסה הידנית אני יכול להבטיח לך שהיא ממש לא וכרגע אנו לא עוברים את 4K סל"ד .

http://www.youtube.com/watch?v=UdoEmdktotM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג בנוגע לאיכויותייה הדינמיות, אבל, לטעמי, היא נאה יותר ממתחרותיה הישירות (כאלו עם מחיר דומה)- שהוזכרו כאן, ובקטגוריית הגודל הזאת, בכלל (מלבד הפונטו-גרנדה-איבו- החדשה).

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באולם תצוגה נקישה קלה על הכנפיים הקדמיות ונשמע רעש של פלסטיק (כאילו הכנף עשויה פלסטיק), נקישה קלה על הפגוש הקדמי והיה זימזום של פלסטיקה לא מחוזקת בכלל.
הכנפיים הקדמיות אכן עשויות פלסטיק ברוב המכוניות המודרניות. זה לא שונה בפאביה :roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי גדול שמטריד אותי, זה שמלמלת על חלונות חשמל?

הרכבה בארץ?, רק מקדימה

לא, לא הבנתי, אני שומע פה משהו הזוי.

רכב שנת 2011 ללא חלונות חשמל?

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה נובעת מזה שאת הידנית הביאו אך ורק בגרסת האבזור הדלה (מאוד), שמיועדת לליסינג\השכרה.

כאילו מענישים את אלו שרוצים רכב ידני.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים כאן על ח"ח כאילו זה איזה MUST מטורף .

אני מסכים שהמחיר צריך לרדת במידה ואין ח"ח , אבל ! אפשר להסתכל על זה בצורה שונה , לידניים אין מעגלים חשמליים שיכולים להדפק :lol:

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי גדול שמטריד אותי, זה שמלמלת על חלונות חשמל?

הרכבה בארץ?, רק מקדימה

לא, לא הבנתי, אני שומע פה משהו הזוי.

רכב שנת 2011 ללא חלונות חשמל?

כן ,וזה לא נורא כל כך בסך הכול מנוע שמעלה ומוריד חלון לא יותר מזה .

אנו בכלל ביקשנו לקבל את הרכב עם חלונות ידניים מה שבא במקור ,

אך לטענת היבואן הוא לא יכול לשווק את הרכב בישראל ללא חלונות חשמל זה ההסכם שלו מול היצרן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנפיים הקדמיות אכן עשויות פלסטיק ברוב המכוניות המודרניות. זה לא שונה בפאביה :roll:

קלאץ', זה דווקא מאוד שונה - הן פח...

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאץ', זה דווקא מאוד שונה - הן פח...

יש הרבה רכבים שזה פלסטיק לדוגמא קליאו 2,מגאן ,אני לא מוצא בזה שום חיסרון להפך בלחיצה על הכנף ועזיבה היא חוזרת למקום

בפח אני לא חושב שזה קורה פשוט נשאר הסימן של הלחיצה .

אני זוכר שהיה לנו בעבודה קליאו קלאסיק (רכב מזעזע ) שירד עליו שער חשמלי שם גם מכסה המנוע מפלסטיק ולא קרה כלום אפילו לא שריטה בצבע הכול חזר על מקומו בשלום .

דרך אגב היצרנים משתמשים בזה גם למטרות בטיחות על מנת להגיע ל5 כוכבים פלסטיק בנקודה מסוימת נשבר ועף ולא מגיע לתוך המרכב .

עריכה : שלחו לי בהודעה פרטית שגם ב BMW יש בדגמי X5 X6 וגם בVW פאסאט בשנים 2002-2004.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז נחזור לנושא המקורי; attachment.php?attachmentid=258485&d=1317454931

מעבר לתמונות הרגילות - אבקש תמונה של הדלת האחורית מבפנים וכפתור ההרמה בפרט. נורא מסקרן איך הם עשו את ההתקנה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז נחזור לנושא המקורי; attachment.php?attachmentid=258485&d=1317454931

מעבר לתמונות הרגילות - אבקש תמונה של הדלת האחורית מבפנים וכפתור ההרמה בפרט. נורא מסקרן איך הם עשו את ההתקנה

כמו שכבר כתבתי אני יעלה פשוט כרגע אני בלי מצלמה והפלאפון שלי דור מינוס 7 במקרה הטוב .

אבל הנה תמונה מהרשת בריבוע הכתום ממוקמים הכפתורים ,ובמקום ידית החלון הידנית יש פקק .

מה שנחמד שלא צריך להחזיק את הכפתורים אלא לחיצה אחת והחלון יורד עד למטה .

דרך אגב מישהו יכול להסביר לי איך מדביקים תמונה על ההודעה ולא בתור קובץ מצורף .

תודה מראש

Corsa.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vw, אין מה להתרגש,

אני מבטיח לך שאם היו לוקחים חתיכת קרש עם ארבע גלגלים, אבל עם הסמל של VAG מקדימה, אותם מגיבים פה היו גומרים עליה את ההלל כיצירה הטובה בעולם. אל תתרגש. קנית רכב מצויין ואיכותי.

יכול מאד להיות שהקורסה עצלה בגרסה האוטומטית (לא נהגתי, לא יודע) לפחות אין רעשים של פחיות וברזלים שעולים על כל במפר....

לגבי ה"פח" בפאביה, הרגת אותי מצחוק... אני מבין שחזרנו לשנות ה80 שהיינו חושבים שרכב איכותי כי יש לו "יותר פח"...

אגב, גם ה308 פלסטיקית מקדימה בכנפיים, אבל גם היא בטח מיץ של זבל, כי אין לה "כנפיים מפח"....

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vw, אין מה להתרגש,

אני מבטיח לך שאם היו לוקחים חתיכת קרש עם ארבע גלגלים, אבל עם הסמל של VAG מקדימה, אותם מגיבים פה היו גומרים עליה את ההלל כיצירה הטובה בעולם. אל תתרגש. קנית רכב מצויין ואיכותי.

יכול מאד להיות שהקורסה עצלה בגרסה האוטומטית (לא נהגתי, לא יודע) לפחות אין רעשים של פחיות וברזלים שעולים על כל במפר....

לגבי ה"פח" בפאביה, הרגת אותי מצחוק... אני מבין שחזרנו לשנות ה80 שהיינו חושבים שרכב איכותי כי יש לו "יותר פח"...

אגב, גם ה308 פלסטיקית מקדימה בכנפיים, אבל גם היא בטח מיץ של זבל, כי אין לה "כנפיים מפח"....

אל תדאג אני לא מתרגש מהם .

אני בעצמי גם שרוף על המותג הזה אבל בשנים הראשונות שלו מקוררי אוויר ומנועי בוקסר בלבד !

ראה בחתימה שלי את הפרויקט האחרון שלי (שנה וחצי כבר.... ) היו עוד כמה לפני ויש גם עוד אחד בקנה .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vw, לגבי ה"פח" בפאביה, הרגת אותי מצחוק... אני מבין שחזרנו לשנות ה80 שהיינו חושבים שרכב איכותי כי יש לו "יותר פח"...

ה"פח" נאמר בהקשר לחומר ממנו עשויות הכנפיים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...