Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

opel corsa 2011 1.4 ידנית התרשמות ראשונית .

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין את הקשר למה ליצרן משנה איזה חלונות יהיו מקדימה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין את הקשר למה ליצרן משנה איזה חלונות יהיו מקדימה?

האמת אין לי שמץ גם אני לא הבנתי את זה ,זה לא שגבו כסף על החלונות חשמל ,יכול להיות שזה סתם תרוץ של היבואן ,או שפשוט לרכב כבר התקינו את החלונות ברגע שהרכב הגיע לארץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול שהגענו לתדלק את הרכב פתחנו את תא התדלוק ומצאנו שם מעין מפתח פלסטיק (ראו תמונה מהרשת) ,

התקשרנו למרכז המסירה ושאלנו מה זה ?

האמת שהם לא ידעו מה לענות לנו והבטיחו שיחזרו אלינו ,ואכן חזרו אלינו עכשיו ,

זהו מפתח לנעילת הדלתות האחוריות .

הגנה מפני פתיחה של הדלתות הילדים מתוך הרכב .

מה הרעיון למיקום שלו לא ידוע,לא ברור ,:roll:

בישראל הוא לא יישאר שם הרבה זמן .

בנוסף, אם תשים לב, אין כל אפשרות לנעול את הדלתות האחוריות, שלא באמצעות שלט רחוק. אין כל כפתור נעילה.

אם נניח נגמרה לך הבטריה בשלט, ואנה לא רוצה להשאיר את הרכב פתוח, אתה מזיז איזה פין ליד המנעול של הדלת האחורית, ואז היא ננעלת בטריקה.

תתחדשו על האוטו, נהגתי על כזאת עם מנוע 1.2 בחו"ל ודי התרשמתי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vw, אין מה להתרגש,

אני מבטיח לך שאם היו לוקחים חתיכת קרש עם ארבע גלגלים, אבל עם הסמל של VAG מקדימה, אותם מגיבים פה היו גומרים עליה את ההלל כיצירה הטובה בעולם. אל תתרגש. קנית רכב מצויין ואיכותי.

יכול מאד להיות שהקורסה עצלה בגרסה האוטומטית (לא נהגתי, לא יודע) לפחות אין רעשים של פחיות וברזלים שעולים על כל במפר....

לגבי ה"פח" בפאביה, הרגת אותי מצחוק... אני מבין שחזרנו לשנות ה80 שהיינו חושבים שרכב איכותי כי יש לו "יותר פח"...

אגב, גם ה308 פלסטיקית מקדימה בכנפיים, אבל גם היא בטח מיץ של זבל, כי אין לה "כנפיים מפח"....

רעשים בכל במפר?

לא שומעים כלום עם חלונות סגורים, לעומת זאת עם חלונות סגורים רעשי הרוח בקורסה פשוט מחרידים מאחורה! מזכיר לי מאוד את הסוויפט ספורט המופשטת שנהגתי בה בחו"ל, אתה שומע את הגיר בתוך האוטו ממש.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשים בכל במפר?

לא שומעים כלום עם חלונות סגורים, לעומת זאת עם חלונות סגורים רעשי הרוח בקורסה פשוט מחרידים מאחורה! מזכיר לי מאוד את הסוויפט ספורט המופשטת שנהגתי בה בחו"ל, אתה שומע את הגיר בתוך האוטו ממש.

חבל על הדיבור המלוכלך אתה סתם מכפיש משהו שהוא לא נכון בעליל!!! הבידוד רעשים ברכב מהטובים בקטגוריה!

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור, תתחדש וסע בדרכים טובות.

אני מאוד אהבתי את המראה שלה.

לדעתי הוא היפה בקטגוריה הזו.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הדיבור המלוכלך אתה סתם מכפיש משהו שהוא לא נכון בעליל!!! הבידוד רעשים ברכב מהטובים בקטגוריה!

דיבור מלוכלך?

מצטער להגיד לך, אבל אתה לא יודע להתמודד עם האמת.

אין לי סיבה לשקר ואם הקורסה היתה נפלאה כמו שמציגים אותה פה, היתי מפרגן, אבל המצב שלה רחוק מאוד ממה שמתואר פה וזה לא כי שמעתי ממישהו, חוויתי את הרכב הזה בעצמי!

כדי שלא יהיו טעויות אני אחזור על זה שוב, ישבתי בספסל האחורי של האוטו כאשר RS נהג ברכב ולידו מקדימה ישבה הנציגה ששתקה כל הדרך לאחר שקיבלה מאיתנו פרטים על האוטו.

אז מלכלך אני לא, רק מציג עובדות מהניסיון האישי שלי.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אוטו מצוין יש לי אותו בגרסה האוטומטית ואני מרוצה מאוד.

נ.ב הסבירו לך על איזושהי הרצה שיש לעשות למנוע?

לא אמרו שלא צריך אבל בכול זאת אנו משתדלים לא לעבור את ה 3.5 עד 4K סלד ונוסעים רגוע יחסית .

אשמח לדעת אם ביצעת כבר טיפול ראשון ומה הוא כלל תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז נחזור לנושא המקורי; attachment.php?attachmentid=258485&d=1317454931

מעבר לתמונות הרגילות - אבקש תמונה של הדלת האחורית מבפנים וכפתור ההרמה בפרט. נורא מסקרן איך הם עשו את ההתקנה

לבקשתך ,אני מוצא את מיקום הכפתורים דווקא נוח מאד .

DSC01306.JPG

DSC01308.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לTOMER ןRS

היום ביצעתי ניסוי לגבי הרעש מאחור ביצענו נסיעה עם הגטס של האשה על הקורולה של העבודה ועם הקורסה בכולם אני ישבתי מאחור,

מצטער אני לאכזב אתכם אך הקורסה הכי שקטה מכולם נסענו עד למהירות של 110 קמש ויש שקט ודממה בתוך הרכב .

עוד דבר מעניין שגיליתי זה שיש בקורסה 2 גומיות בכל דלת לא אחת כמו ברכב רגיל למעט הגומיה שיש גם מסביב לדלת .

עכשיו תסביר לי עם כל האטימה הזאת איך הקורסה רועשת .

להלן התמונה ...

אם יש לכם הסבר הגיוני אשמח לשמוע אם לא אנא ממכם תשאירו את השרשור נקי מחרטא .טוב לכם עם VAG ואני יכול לאחל לכם רק שתיסעו בדרכים טובות ,אבל וזה אבל חשוב אל תשמיצו סתם על יצרן אחר כי הוא לא VAG . תודה .

DSC01303.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמעט 400 ק"מ (קצת פחות מחצי במדיד הדלק ) ראוי לציין שהרכב מרגיש מאד איכותי .

בתדלוק הראשון נבדוק את צריכת הדלק .

מתרגלים לרכב מהר מאד כמו שכתבתי בהתחלה לוח השעונים קריא ונוח מאד כל הכפתורים ממוקמים בדיוק איפה שצריך .

המזגן שלא היה בשימוש הרבה אבל היה מקרר ממש טוב ומהר (גם הרכב לרוב מחוסה ) ,

לאחר שקראתי כאן בפורום לגבי לחץ ניפוח הגלגלים החלטתי לגשת לתחנת דלק ולבדוק אותם נחשו מה ??

קדמי במקום 28PSI הצמיגים היו מנופחים ל37 ומאחור ל35 במקום 26 ממש הרבה ,(גלגל הספר היה מנופח ל41 )

אני לא מבין למה היבואנים לא בודקים את זה לפני המסירה .

כפתור נעילת הדלתות שממוקם במרכז מתחת לפתחי האוורור קצת מוזר לחיצה אחת כולם ננעלים וברגע שפותחים את דלת הנהג בלבד ויוצאים לדוגמא לתא המטען הוא נעול יש לחזור לרכב וללחוץ פעמיים אחד לפתיחת הדלתות ואחד לתא המטען ,

לכן צריך לזכור שיוצאים לתא המטען לאחר נעילה ללחוץ רצוף 3 שניות לפתיחה עניין של הרגל .

DSC01302.JPG

DSC01313.JPG

DSC01310.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לTOMER ןRS

היום ביצעתי ניסוי לגבי הרעש מאחור ביצענו נסיעה עם הגטס של האשה על הקורולה של העבודה ועם הקורסה בכולם אני ישבתי מאחור,

מצטער אני לאכזב אתכם אך הקורסה הכי שקטה מכולם נסענו עד למהירות של 110 קמש ויש שקט ודממה בתוך הרכב .

עוד דבר מעניין שגיליתי זה שיש בקורסה 2 גומיות בכל דלת לא אחת כמו ברכב רגיל למעט הגומיה שיש גם מסביב לדלת .

עכשיו תסביר לי עם כל האטימה הזאת איך הקורסה רועשת .

להלן התמונה ...

אם יש לכם הסבר הגיוני אשמח לשמוע אם לא אנא ממכם תשאירו את השרשור נקי מחרטא .טוב לכם עם VAG ואני יכול לאחל לכם רק שתיסעו בדרכים טובות ,אבל וזה אבל חשוב אל תשמיצו סתם על יצרן אחר כי הוא לא VAG . תודה .

אתה חי בסרט רציני, לא מעניין אותי VAG, ולמען האמת יש לי הרבה על היבואן והודעה על כך תבוא בקרוב ככה שמכור אני לא.

1. לא מעניין אותי איך היא רועשת, היא רועשת נקודה! האוזניים שלי עדיין לא משקרות אותי

2. התקינו לך את הכפתורים לחלונות בצורה ערבית ביותר, כל הכבוד. ואל תקשקש לי שהמיקום נוח, כל עוד הכפתורים לא בגובה הברך שלך ומעלה, זה לא נוח בשום אופן כי אתה נדרש להתכופף אל הכפתורים.

אפילו בתמונה רואים שאיכות החומרים שם ירודה.

תהנה מהאוטו, אבל מבין VAG מזדה\פורד ויונדאי, האופל הכי נחותה מבחינתי בגדול!

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...