Jump to content

500Abarth

 • פרסום הודעות

  250
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי 500Abarth

 1. הי, אני מחזיק כרכב שני פיאט פנדה. בעבר היה לי הדגם הישן יותר (2011) ושנה שעברה רכשתי 2013 שזו הצורה החדשה יותר. בתקציב המדובר ניתן בקלות להשיג את הפנדה מהצורה הישנה. בעיני, רכב מצויין לנסיעה מנהלתית ובטח ובטח בתוך העיר. אחזקה ועלויות במינימום ומקסימום תמורה בהתיחס לדרישות. ממליץ בחום.
 2. 500Abarth

  כפל רשיון נהיגה

  אופציה נוספת (ויעילה) בעיני היא הרישיומט. כנס לאתר משרד הרישוי ואתר אחת שקרובה למקום מגוריך. לא צריך תעודת זהות אבל תשלום אגרת הכפל מחייבת להיות משולמת בכרטיס אשראי של בעל הרישיון. הפעולה אגב תקפה גם לכפל רישיון רכב. לי באופן אישי עזר מאוד מספר פעמיים.
 3. מסכים איתך למרות שאני חושב שהמיטו יותר מוצלחת בפרונט. שניהן מקסימות מאחור. אבל על טעם וריח אין להתווכח
 4. מעניין. איפה קראת את זה ? יש לך קישור לאינפורמציה?
 5. מה פונטו עכשיו .... למה לא מביאים אלינו את ה 127 החדשה - היא מדהימה !
 6. תודה על כל התגובות ומצטער על האיחור בתגובה שלי. הרכב אכן הוזמן דרך אופרן - בדיקה מהירה באתר של אלמו מעלה שאין יותר מכוניות פנויות(קבריולט או ספורט) בתאריכים המיועדים נראה לי שאני אצרך לסמוך על המזל וליישם רק בסיבוב הבא...
 7. אהלן, עוד שבועיים אני טס ללוס אנג'לס על מנת לנהוג על Route 66 מלוס אנג'לס לשיקאגו. שכרתי רכב מקבוצת קבריולט דרך חברת ההשכרה Alamo. על פי הנתונים היבשים מדובר בקרייזלר 200 או דומה - דומה הם כותבים פורד מוסטאנג. האם יש כאן מישהו ששכר דרכם ויודע לומר את ההסתברות לקבל את המוסטאנג ולא את הקרייזלר? מה היחס מבחינת הצי שהם מחזיקים בשדה בין המוסטאנג לקרייזלר. תודה מראש.
 8. שלום לכולם, לאחר חיפוש בפורום הזה ובפורום של מועדון הרודסטארים הישראלי, לא הצלחתי לקבל הפנייה ממוקדת לאיש מקצוע המתמחה בגגות קבריולט. הבעיה היא לא קוסמטית וגם לא מכנית. מדובר באלפא רוומיאו ספיידר 2010 - שככל הנראה באחד השלבים של סגירת הגג יש תקלה עם הפרמטרים שהמחשב מקבל. אני קובע שהתקלה היא אלקטרונית מאחר ואיפוס המחשב על ידי ניתוק המצבר - משלימה את פעולה סגירת הגג. אשמח לקבל כל המלצה ממי שמכיר איש מקצוע שיודע להתעסק עם המנגנונים הללו. חשוב לומר, למרות שהרכב הוא מתוצרת אלפא רומיאו - הגג ברכב הוא של חברת וובסטו הגרמנית. לצורך העניין, המנגנון בספיידר זהה לזה המותקן ב SLK ו Z4
 9. אני דווקא חושב שזה יקרה מוקדם בהרבה מבעוד חמישים שנה. המציאות מחייבת פתרון שכזה וכל הכבוד להם על היוזמה. שאלת האמינות תהיה עניין לדיון אחר לגמרי , או שלא. הכל תלוי אם היתה הסקת מסקנות בוולפסבורג בעשור האחרון.
 10. 500Abarth

  BMW z4 חוות דעת

  הרכב עבר 60 אלף קמ. עומר, אני לא חושב שזה הטורבו , לראיה, האלפא לא היתה מוקדשת. אולי הפתרון הוא לנסות ולנהוג על דגם שהה שיהיה לי למה להשוות. במידה והתחושה זהה, כנראה שהאוטו לא בשיבילי. מישהו יכול לשפוך אור מה יכולה להיות הבעיה אם קיימת כזו?
 11. שלום לכולם, בקרוב אני שוקל להחליף רכב. אחת האופציות הראשונות הרשימה היא הבמוו z4. לאחר שוטטות ביד שתיים מצאתי אחת שמורה עם קמ נמוך שנת 2010. הדגם הוא 3000 256 כ״ס. הרכב שמור מאוד , טופל רק במרכזי. כל הפלסטיקה והחלקים החיצוניים שמורים, באמת שרואים ששמרו עליה. סיבוב של 20 דקות ברכב (עירוני ובינעירוני) גרמו לי לאכזבה גדולה. לא מאיכות החומרים חלילה, הרכב מרגיש ממש חלש. קשה לו להאיץ והוא מרגיש מאוד כבד ומסורבל. לצערי, לא נהגתי באקסמפלר זהה או אחר של הדגם וההשוואה שלי היא לרכבים אחרים שהיו לי, Audi TT , VW golf GTI MK3, Abarth 500,polo GTI. אני חושב שמכ
 12. הסכום הזה הוא ממש לא שווה לכל נפש לקניית מכונית שם. ישנן מספיק חלופות זולות בהרבה. גם אני מופתע מהידיעה, לא ברור איך הם הצליחו לוותר על מידות האורך והרוחב שלהם אבל כל הכבוד. אולי סוף סוף הם יפטרו את זללניות הדלק שהם כל כך אוהבים.
 13. כפי שכבר סיפרתי לך , זה היה החלום גם שלי אבל אחרי 4 שנים בלונדון הבנתי שמקומי בארץ וסוסיתא כבר לא מייצרים בכל מקרה, שני בתי הספר המפורסמים והנחשבים נימצאים אחד באיטליה ואחד בגרמניה. לא זוכר בדיוק את השמות שלהם, אבדוק לך ואשלח בפרטי. בהצלחה בכל מקרה, וקח הרבה אוויר זה לא יהיה קצר
 14. מה ההגיון להוסיף 50 60 או 90 אלף שקל עבור אותה חבילת אמינות? וחתונה קתולית עם היבואן הנ״ל? מישהו מבטיח לו שבתוספת המחיר ובשדירוג לרכב מניילון לא יהיו בעיות? לאור רמת האמינות של השילוב הקדוש dsg / tsi אני דווקא הייתי ממליץ לבחור לשמור את המכונית עם המנוע החדש. הרי שבשורה התחתונה מבחינה הסתברותית שידרוג לחדש לא שונה מהמנוע החדש. לוקח את כל דברי חזרה אם הוא מעוניין לשדרג את הרכב בכל מקרה. אין שום הגיון לאבד 50% מערך הרכב שלו בשנתיים. זה פשוט לא הגיוני לפחות לדעתי.
 15. FRV אולי תעלה תמונה עם התוצאות כדי שגם מי שלא מכיר את החומר יוכל לראות? תודה.
 16. אותי רק מעניין אם למשרד התחבורה יש ״דבידנדים״ מהבדיקה הזו. מממ, בעצם נראה לי שכן...
 17. מודה שגם אני לא הצלחתי להבין את משמעות המשפט. מפרט טוב מאוד? - השאלה למה משווים ובאיזה מחיר. ואיכות, היא כבר מזמן לא מילה נרדפת לפולקסוואגן ובטח שלא גבוהה מאוד. פולקסוואגן הפסיקה ליצר מכוניות אמינות אי שם בשלהי שנות ה90 של המאה הקודמת ואני לא אומר את זה בציניות, לטכנולוגיה יש מחיר וכנראה שיש לא מעט אנשים שמוכנים לשמש שפן ניסיונות של החבורה מוולסבורג (כולל אותי). לכל אלא שמתכוונים לתקוף אותי- אני עונה מראש, עם עובדות לא ניתן להתווכח. מי שרוצה להמשיך לקנות תוצרת שחסכו עליה ביקורת איכות ברמות מכפירות - יבושם לו, כל אחד שיעשה כראות עיניו עם כספו.
 18. למה יש ירידת ערך? בדיוק מאותה סיבה שאם הרכב עובר תאונה ישנה ירידת ערך. ראית פעם מוצר שתקנו אותו והוא חזר להיות מקורי במאה אחוז כמו שיצא ממפעלי היצרן? חוץ מזה, שים את עצמך כקונה הבא, אתה היית רוכש רכב שהוחלף לו מנוע במחיר מלא ? וזה ממש לא משנה אם זה מוסך סוג ג או מוסך היבואן שעשה את העבודה. בן, אל תוותר להם על התחייבות קנייה. כמו כן, תדאג שיעדכנו את מספר המנוע החדש ברישיון שלא יהיו בעיות בטסט.
 19. איזה בעסה, אני באמת מצטער בשבילך. מצד שני תראה את הנקודות החיוביות של הסיפור. יתקינו מנוע חדש והופ נעלמו לך 70 אלף קילומטרים. חוץ מזה, אני מניח שעל המנוע יתנו לך אחריות מחדש. בכל מקרה, אם אתה מתכוון להשאיר את הרכב אצלך, תדאג להוציא מהם מכתב חתום שכשתרצה למכור הם קונים את האוטו למרות שהוחלף מנוע. בשוק הפרטי לא יהיה פשוט למכור רכב שהוחלף לו מנוע אלא אם כן אתה מתכוון להחזיק ברכב עוד 15 שנה.
 20. צודק. זו הסיבה שטיפלתי במרכזי. ושוב, לאבארט, אין מוסך מורשה אחר מלבד המוסך המרכזי. כך לפחות מצויין בספר הרכב.
 21. המוסך היחידי שהוא מורשה אבארט זה המרכזי. כל שאר המורשים שהם אלפא / פיאט לא נכללים ברשימה. כך לפחות מופיע בחוברת האחריות שמגיעה עם הרכב. אבל בכל מקרה על פי החוק החדש א ם אני לא טועה, זכותו של הלקוח לטפל בכל מוסך שעולה על דעתו ולשמור את הקבלות לתיקונים במידה שתתבצע איזו שהיא תביעת אחריות.
 22. לא יודע למה אתה מתכוון בשיקול. המנועים הלא מוגדשים (500 רגילות) עושות טיפול כל 30 אלף. באבארט, על פי הוראות יצרן יש להחליף פילטר שמן או אוויר, לא זוכר בדיוק כל 15 אלף. בנוגע למחירים, ב 15 אלף 700 שקל כולל מעמ ב 30 אלף 1700 שקל כולל מעמ המחירים שנקבתי הם מחירים עבור הטיפול והחלפים על פי הוראות היצרן. לא היתה שום תוספת במחיר מעבר למה שמצהיר היצרן כטיפול שיגרתי.
 23. למיטב ידעתי אין מוסך ספציפי ש״מתמחה״ באבארט חוץ מהמרכזי. מאחר ובדיוק השבוע חגגתי לרכב שלי טיפול 30000 אני יכול להעיד שהטיפול ממש לא זול ביחס למכוניות אחרות שהיו לי. למרות זאת, יש מוסך אחד שאני מכיר באזור תל אביב. תפנה בפרטי אוכל למסור לך פרטים.
 24. בהחלט היה שווה את ההשקמה בשבת בבוקר ולו בשביל לראות את נחיל העקרבים מתגלגל קדימה
×
×
 • תוכן חדש...