Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

stio

 • פרסום הודעות

  6,501
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות stio

 • דירוג
  פורומניאק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. היום ניגשתי כהרגלי למוסך רון בתל אביב לטיפול תקופתי, אע"פ שהגעתי לקראת ארוחת הצהרים תוך 10 דקות רכבי היה כבר על הליפט והחל הטיפול. במוסך הרכיבו מסנן שמן מקורי (מיוצר בצ'כיה) ומילאו שמן מנוע של קסטרול - אע"פ החלקים האיכותיים המחיר היה מצוין. ראוי לציין לשבח גם את היחס של רון, של אופיר ושאר העובדים שנותנים להסתובב ליד הרכב (בשונה מהמוסכים המורשים שצועקים על הלקוח לגשת לחדר ההמתנה). כל הכבוד. דבר נוסף בו נתקלתי לראשונה הוא מכשיר מיוחד שמתחבר לפתח מילוי השמן שמאפשר לשפוך את השמן מהג'ריקן אל מנוע הרכב מבלי שיטפטפו אפילו טיפות לצדדים - השימוש במכשיר זה (מצ"ב) מצביע על מקצועיות גרמנית שאפיל
 2. stio

  זקני carsforum חיים?

  היי לכולם ובמיוחד למספר השואלים עלי, הפסקתי לכתוב כי עייפתי מהדיונים של למי יש יותר טוב ולמי יש יותר גדול - למכוניות הגרמניות או לאיטלקיות. כמו כן, אין לי כוחות להשתתף בדיונים של עקיצות ו/או השפלות. על כל פנים, נרשמתי לפורום בגיל 17 עוד כשאפילו לא היה לי רכב וביום רביעי הקרוב אהיה בן 32. כמו כן, בעוד חודשיים אסיים תואר שני. אכן התחדשתי במאי 2017 בסיאט איביזה אוטומטית (DSG7) חדשה מצ'מפיון, איתה נסעתי מאז 19K ק"מ ובחודש הבא אסע איתה לאילת (דווקא אחלה רכב בניגוד לסיפורי האימה שהיו כאן פעם על המנוע והגיר: מנוע וגיר מצוינים ואמינים בינתיים ורכב הרבה יותר נוח מהפאביה ומהפולו ביחד). קיבלתי איתה
 3. למען האמת קטונתי מלהחליט האם הנציג שקרן או לאו, אבל כששאלתי על הרכב הזה ענה בבטחון מלא את הדברים - יתכן שפשוט לא מעורה. אין לי מושג. בכל אופן - אתה יודע האם היצרן הפסיק את יצור הרכב הזה? (את הדגם הישן). אני מנסה לברר מדוע אין מלאי בארץ.
 4. הייתי בלובינסקי בתאריך 23.3 - מחיר הרכב (C3) כפי שהם מציעים ע"י הצעת מחיר מודפסת מטעם אחד הנציגים עומד על 101,175 ש"ח ללא אגרת רישוי. שני נציגים עמם דיברתי (אחד של סיטרואן והשני של פיג'ו) אמרו שבאופן "חד פעמי" במקום הנחה של 5,000 ש"ח הם יתנו לי הנחה של 7,000 ש"ח ו-5 שנות אחריות במקום 3 (זה היה ביום חמישי 23.3 וההצעה תקפה ל- 24 שעות). ביום שישי בצהרים (24.3) אחד מהם מצלצל אלי ואמר שההצעה עדיין תקפה אע"פ שעברו ה- 24 ש'. השיחה היתה במשך 15 דקות. כעבור מספר דקות אני מקבל עוד טלפון עם שכנועים נוספים. כעבור כמה דקות נוספות המנהל של הנציג הקודם התקשר (טלפון שלישי תוך דקות) וניסה
 5. הייתי באולם של דלק מוטורס ממש לא מזמן ושוחחתי שם עם מספר נציגים - הגעתי ע"מ להתעניין על המאזדה 2 ועל הפורד פיאסטה, דהיינו סופר מיני. עם כניסתי לאולם הבחנתי שהיבואן מנסה יותר לדחוף לכאורה יותר לכיוון רכבי מאזדה מאשר פורד מסיבה בלתי ידועה, אולם אני מסייג הואיל ומדובר בהרגשה ותו לא. היו מספר רכבי מאזדה 2 בתצוגה כרמות האבזור המוצעות ע"י היבואנית, אבל כששאלתי את אחד הנציגים בקשר לפיאסטה נעניתי בשלילה חד משמעית בכך שאין רכבים במלאי ולא יהיו בקרוב אלא רק בשנת 2018 וגם זה בסימן שאלה. כשניסיתי לרחרח טען הנציג שהיצרן בחו"ל לא עומד בביקוש ולכן לפי שעה המכוניות הללו ישארו באירופה. עם זאת, לא נ
 6. יודע מצוין ואני לומד על התחום כולו (לרבות הכתיבה) לתואר שני, אל דאגה. עם זאת, אני לא מושלם. מה שכן, אני פרשתי מהדיון כמו רבים אחרים - אם חלקכם רוצים להמשיך להגיב לגופו של איש במקום לגופו של עניין זו זכותכם (פורום פתוח וכו'), אולם זה לא מתאים לי ואני פורש. עם זאת, מכבד באופן מלא כמובן את המנהלים אם יבחרו להמשיך להשאיר את הדיון הזה על כנו. אין לי עניין לעשות בלאגן. מאחל לכולכם שבת שלום.
 7. נהג לילה, מעבר להודעה שלך שמכילה כולה לכאורה רפש ושטויות עם דברים שלא ראויים להתייחסות רק אכתוב שאיני מקבל שקל אחד על הכתיבה שם. שקל! אני קורא לכל המשתמשים שעובדים בסוכנויות רכב או שקשורים בצורה זו או אחרת לסוכנויות רכב ספציפיות שיכתבו את הנתון הזה בחתימה לפני שהם ממליצים על רכב ספציפי. תודה.
 8. לגבי הטענות על סוכני מכירות שכותבים בפורום: דעתי בעינה עומדת, לא אתנצל - יש לי שמות משתמש וכמה כאלה, אם זה מעניין מנהל כלשהו הוא מוזמן לכתוב לי בפרטי. לגבי הסוכן - אמרתי לו (גם) שכרגע שאני לא מעוניין, נעשה כבר כזה: לאיזה אתר אני יכול להעלות קבצי אודיו? אחפש ואעלה את השיחות. יותר טוב מזה? לגבי הכתיבה שלי באתר ההוא - איני שואף להתחרות באתר הזה ולא אעשה זאת, נקודה. בסה"כ חיפשתי מקום לכתוב בו כי אני אוהב לכתוב (לא בהכרח יודע, אבל אוהב). לגבי הפולו לעומת האיביזה: אל תשכח שכשאני נכנסתי איתם למאבק הזה האיביזה לא הייתה משווקת, ומכל מקום איני מתחרט אע"פ שהאיביזה אכן קניה טובה יותר היום.
 9. מה יש לי לומר? זה מאוד פשוט: שבסוכנות פיג'ו וסיטרואן לדוגמא (לא אציין מיקום מדויק כי בכל זאת זה מקום עבודה של אנשים) דיברתי עם נציגים שהודו לכאורה שקוראים בפורום וכותבים בו ואני מצפה במקרים כאלה לגילוי נאות. אגב, הנציגים הללו משגעים אותי בטלפון כל הזמן עם מגוון הצעות לרכישת סיטרואן C3 אע"פ שאני אומר להם שוב ושוב שאחשוב על זה (השיחות מוקלטות), והיום כשטלפנו שוב פשוט חסמתי את מס' הטלפון מהם הם מטלפנים. חלאס.
 10. קודם כל אתם לא עונים לי על השאלה בנוגע לגירים - חבל. דבר שני, אני בפורום הזה 13 שנה ומעולם לא היה פה שפל כזה של משתמשים שכותבים כאן ללא גילוי נאות: עובדים בסוכנויות רכב וממליצים על התוצרת שהם משווקים - ואני לא מכוון לאדם ספציפי כאן בשרשור אלא לסוכני המכירות שראיתי בסבב אולמות התצוגה בחודש האחרון - הרוב המוחלט מכיר וכותב בפורום ללא גילוי נאות שכזה. במקרים אחרים אני מזהה כאן חברים של סוכני מכירות שיוצאים להגנת המותג. כבר הבנתי לא מהיום ולא מלפני שנה שדיון עם חלק מחובבי איטלקיות וצרפתיות שווה ערך לדבר לקיר ולכן לא אטרח - אין טעם. פות"ש: אני כותב גם לך - אין טעם חביבי. כל שרשור של "למי י
 11. רגע, יש לי שאלה (ואני שואל ברצינות למען הסר ספק): למה אנשים לא רוכשים בהמוניהם צרפתיות עם גירי אייסין אלא מתעקשים על גרמניות עם גירי DSG7 שבפורום מצטיירים כשטן בהתגלמותו? יכול להיות שהתקלות שאתם כותבים עליהן חדשות לבקרים הן לא רחבות היקף כמו שאתם מנסים לתאר, רחמנא ליצלן?
 12. אין דבר כזה חברים, האיטלקיות והצרפתיות הן עילוי - כל השאר חרא: כך מסתמן לפחות לפי הפורום, אבל לא לפי טבלת המכירות - נו, שטויות, אולי באמת כל עם ישראל מטומטם ורק בפורום חכמים. יכול להיות, קטונתי.
 13. תודה יבגני, אני חייב לציין שגם אני מאוד אוהב לקרוא את ההודעות שלך שמכילות כולן לכאורה העלבות, השפלות וטינופים כמיטב המסורת. מהפייסבוק חסמתי אותך כבר לפני מספר חודשים, אז אתה כותב כאן - טוב, הרי כללי הפורום לכאורה לא ממש מעניינים אותך ואין לי מה לעשות נגד זה. בינתיים - אמשיך לכתוב והיי! גם אתה, הא? שלא תתקלקל לי. חג שמח!
 14. אני חייב לציין שזה השרשור הכי מצחיק שפתחתי בזמן האחרון - אתם יכולים להמשיך, כולל המצוטט לעיל. באשר לשני הדו"חות - אעדכן בשרשור הזה בהמשך (בהנחה שלא ינעל עד אז).
 15. העולם התחרפן סופית - אל תטרח, גם אני ניסיתי פעם לנהל דיונים על נושאים דומים וזה שווה ערך כמו לדבר לקיר. בשורה התחתונה - טבלת המכירות לא משקרת.
×
×
 • תוכן חדש...