Jump to content

בן ה

 • פרסום הודעות

  2,505
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות בן ה

 • דירוג
  חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. ההליכון למטרת הליכה בלבד עד מהירות 6.5, לא מעבר. לרוב היא עושה הליכה בחוץ אבל בתקופה בה יורד גשם או קר מידי זה בלתי אפשרי ועל כן הרצון בהליכון. היא גרה במישור החוף ככה שאין שיפועים גם בהליכה רגילה בחוץ (שברור שהיא עדיפה תמיד).
 2. לגמרי. תודה רבה על העצות
 3. במקרה שלכם יש חדר שאפשר לאחסן בו את ההליכון והוא אינו מפריע ״בנוף״ הבית. אצל אימי ההליכון מיועד להיות בסלון (הסלון והמטבח במפלס נפרד משאר הבית), ככה שבמקרה שלה כן יש חשיבות לגודל שלו במוצב מקופל. מבין את עניין בולמי הזעזועים אך אני בטוח שזה משפיע משמעותית יותר כאשר רצים מאשר הולכים. בנוסף, במחשב מעמיקה גם שאנחנו הולכים/רצים בחוץ אין ברחוב בולמי זעזועים. האם בולמי הזעזועים בהליכונים זה לשכך את התנועה שתהיה זהה לבחוץ או מטרתם לשכך את התנועה מעבר?
 4. זה תוספת של 66% לתקציב המקסימלי, לא בא בחשבון כל כך. מבחינתה זה אמור להיות תחליף להליכות בחוץ בימים בהם לא ניתן לעשות זאת בחוץ ועל כן לא צריך משהו סופר מקצועי שידע לתמוך בריצות במהירות גבוהה או בשיפוע. המכשירים של יורק מוכרים אך הרבה יותר רובסטים וגדולים (גם כאשר מקופלים).
 5. ראיתי שמישהו פתח שרשור על ההליכון הנ״ל אך ללא תגובות. אני מחפש לאמי הליכון לתקופה הנוכחית כאשר המטרה העיקרית היא הליכה במהירות של 5.5-6.5 קמ״ש ללא דרישה קריטית לשיפוע. ראיתי את ההליכון הנ״ל ולאור הגודל שלו ויכולת הקיפול שלו הוא נראה כאופציה טובה. האם מישהו רכש אותו ויכול להגיד האם הוא מרוצה/לא מרוצה? ֿבמידה ויש המלצה על הליכון אחר-מחפש הליכון עד סכום של 3,000 ש״ח שניתן לקיפול ועדיפות לכזה שיהיה מנימליסתי ככל הניתן. תודה
 6. אאודי קיו 3, שנת 2015. יש ברכב BT מקורי שלא מתחבר לשום טלפון נייד, מראה שהוא מחפש התקן אך לאחר כמה רגעים סוגר את האופציה. ביררתי במוסך מורשה-המחיר לבדיקה מוגזם לכל הדעות. אשמח לדעת איזה עוד פתרונות יש לי. אנשי מקצוע, דברים שניתן לבצע לבד? יש לי OBD11 אם זה יכול לעזור/מהיכן ניתן להזמין יחידה כזאת? את ההחלפה אוכל לבצע לבד. תודה, בן.
 7. בדיוק מה שהיתי צריך! אכן קוד מנוע CJX E888. כבר תכננתי לפרק את היניקה ומשאבת המים כדי לפרק את הקולר, חוסך המון עבודה בתצורה על פי ההוראות שצירפת. תודה רבה!
 8. 2014 אבל זה זהה בשנים 2013-2017 לעניות דעתי לכן אלזה בשנתון 2015 זה מעולה.
 9. אהלן. האם ניתן למצוא מדריך יצרן להחלפת חלק ספציפי? הפירוק של החלק עצמו אינו בעייתי כמו החלקים שיש לפרק בדרך כדי להגיע אליו ואני לא מעוניין לפרק משהו שלא לצורך/לשבור משהו. מדובר על אאודי אס 3 8v צריך להחליף קולר שמן דולף (קולר שמן מנוע ולא גיר). אשמח למצוא מדריך כזה אפילו בתשלום הגיוני, ביוטיוב/רשת אין מדריך DIY לזה. תודה!
 10. בטיגואן יש לך מערכת האלדקס דור 4, ברכבי הMQB זה דור 5. מערכת עם פחות חלקים וזולים יותר.
 11. ישנן תקלות שיכולות להופיע בסריקה מעמיקה אך הן לא יצביעו על תקלה ספציפית. הן יתנו התרעה על תקלה במערכת ההאלדקס ולא על משהו ספציפי. בחו״ל הרבה משתמשים טוענים שהחליפו להם חלקים רבים המערכת הנ״ל לפני שהצליחו לפתור את התקלה. כאלו שהחליפו להם את הדפרנציאל בשלמותו כשבכלל סה״כ הפילטר של המשאבה היה סתום. מצורפים התקלות שיכולות לצוץ ומה המשמעות שלהן: 131599 – All Wheel Drive Clutch – U0114 00 [009] – No Communication (typically ECU fault) 131599 – Control Module for All Wheel Drive Clutch – C1113 07 Intermittent error (typically ECU fault) 16670 – All-Wheel Drive – C1
 12. הקדמה: רכשתי לא מזמן אאודי S3, כאשר בבדיקה הכל יוצא כמובן תקין מלבד ליקוליים שיש לכולם. מעבר לכך אני מכיר את הרכב ואת בעליו טוב ויודע שהוא טופל על פי ההוראות במוסך מורשה מאז עליתו לכביש בשנת 2014 וכל חלק שהראה התחלת סימני התעייפות הוחלף מיד בחדש. מלבד זה הרכב מעולם לא ננהג בצורה גסה. לפני הרכב הנ״ל היה לי רכב בעל הנעה אחורית לתקופה של שנתיים ככה שהמעבר היה או להנעה אחורית בשנית או להנעה כפולה - לקדמית אני לא חוזר. התקלה: אבל רגע, מהרגע שלקחתי את הרכב משהו לא הרגיש לי נכון והרכב הרגיש הנעה קדמית נקודה, שיחה עם הבעלים הקודם והוא אמר שלא שם לב לזה מעולם (
 13. תודה רבה. אעשה מעבר על שלל החברות ואעשה ניוד.
 14. בימים הקרובים מסיים את עבודתי במשרד הנוכחי ועלי לבצע ניוד לקו לחברת סלולר בצורה עצמאית. כבר 4 שנים שלא התעסקתי בכל מה שקשור לסלולר. אז איזו חברה מומלצת? איזו חבילה? תודה, בן.
 15. תודה לכולם! אני מתכנן לקחת את הרכב בשעה 09:00 ולהחזיר לאחר ארבעה ימים בשעה 19:00. הרכב הוא כמובן עבור יציאה ממנהטן ולא להסתובב בעיר איתו. למשל בסיקסט לא מצאתי אופציה דרך האתר להוסיף ביטול השתתפות עצמית.
×
×
 • תוכן חדש...