Jump to content

drsubaru

 • הודעות

  8,920
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של drsubaru

כותב. הרבה.

כותב. הרבה. (11/14)

10

מוניטין

 1. אחרי שראיתי את המבנה שלו, אני מבין שהוא לא מחובר למעשה לכלום בתוך הרכב. בהחלט אסיר אותו בעצמי. חששתי שמדובר בחיבור כלשהוא לתוך הרכב עצמו. תודה לעוזרים ושמח שאני עכשיו מסיר דלקנים מוסמך!!!
 2. נתקלתי בסוגיה זהה. יש אצלי ברכב משנת 2018 דלקן. זו רק טבעת עם שני חוטים שיוצאים ממנה אבל היא מונעת ממני לתדלק בתחנת "דלק". אני מעוניין להסיר אותה לחלוטין. כיצד עושים זאת? האם אפשר סתם לחתוך את החוטים או שצריך לבצע פרוצידורה של הסרת הדלקן קומפלט?
 3. זה סביבות 1:11, 1:12. נסיעות בתוך העיר בלבד (חיפה), עליות תלולות מאוד. כמובן עם מזגן. סה"כ האוטו לא חסכוני בכלל יחסית לגודל. עם זאת - למרות שאינו חסכוני בדלק, זו המכונית שצרכה אצלי הכי פחות חלקי חילוף והגיעה הכי פחות למוסך. למעשה, נכון לרגע זה - היו אפס תקלות שהצריכו הגעה דחופה למוסך והיא ראתה אותו רק בטיפולים השוטפים. אני לא בטוח שזה יימשך כך לאורך זמן, בכ"ז הרכב כבר בן 5 - אבל נכון לרגע זה הפיקנטו מפגינה אמינות מוחלטת שלא הייתה לי באיטלקיות (אם כי אהבתי אותן יותר). אני מאמין שאם הייתה גירסא ידנית של הרכב הזה (יש רק במרכז 3 דלתות), היא הייתה הרבה יותר חסכונית. הגיר הוא גיר 4 הילוכים מיושן ומזעזע.
 4. לצורך העניין - הפלאגים עלו 180 ש"ח, פילטר מזגן 90 ש"ח ופילטר אוויר 50 ש"ח. כמה הייתי חוסך אם הייתי מזמין מחו"ל?
 5. הפלאגים עלו לי 180 ש"ח. האמת היא שאין לי מושג מה בדיוק הולך להיות מוחלף בטיפול לפני שאני מגיע למוסך. אני מוכן לתת למוסך להרוויח ביושר (לא התרשמתי שהרווח חזירי) ולפחות שיתפרנסו ולא ינסו לעקוץ אותי במשהו אחר...
 6. מה סדרי הגודל של המחירים? סה"כ זו עבודה די פשוטה להחליף אותם אבל אני מנסה להבין עד כמה גדול החיסכון. המשולשים הם חלקי פרונט ואם הם פגומים אתה לא תעבור טסט - כך שזה לא תיקון לבחירה...
 7. שנה נוספת עברה לה והפיקנטו כבר בת 5. בדיוק היום עברה טסט והגיעה ל-76 אלף ק"מ. השנה הטיפול עלה 1900 ש"ח וכלל טיפול שנתי + קוסמטי. להלן פירוט העלויות: מוסך: החלפת פילטר אוויר פילטר שמן פילטר מזגן שמן ארבעה פלאגים שירות העברת טסט אגרת טסט סה"כ 1200 ש"ח. טיפול קוסמטי: ניקוי עמוק בקיטור של פנים הרכב פוליש ווקס חיצוני הברקת פנסים סה"כ 700 ש"ח לקוסמטיקה. אחרי הטיפולים הנ"ל הרכב מרגיש משמעותית יותר טוב, נעים לנסיעה ומוכן לעוד שנה של כבישי ישראל. סה"כ רכב אמין מאוד נכון לרגע זה, ללא כל ביקור במוסך או תקלה בין הביקורים השנתיים.
 8. החלפתי משולש למקורי. אני מתגורר על השיפוע החד ביותר בארץ שיש עליו מגורים. אני נוסע באופן די קבוע על ציר הציונות וזה גם חתיכת שיפוע - אישית הייתי מופתע אם לא הייתי צריך להחליף את דיסקיות הבלם.
 9. הכבישים הנפלאים של חיפה עושים את שלהם. לפני כמה שנים תיקנתי באחריות בולמי זעזועים בני פחות משנתיים בפיאט פנדה. במקרה שלי - היו שם שתי תושבות קרועות. אחת בכל משולש. ברמת העיקרון אפשר היה להחליף תושבת ספציפית אבל החיסכון היה בערך 150 ש"ח. לא ממש משתלם במיוחד, כי סביר להניח שגם התושבות האלה כבר די בלויות וזמנן יגיע בטיפול הבא.
 10. היום בוצע טיפול 60 אלף לרכב. לראשונה מזה עשור בחרתי לא לטפל במוסך מורשה היבואן "פטין" והלכתי למוסך חדש בחיפה - סאלח מוטורס באשלג 11 חיפה. מחיר הטיפול + הכנה לטסט - 3350 ש"ח. להלן מה שהיה שם: טיפול 60 אלף סטנדרטי - שמן, פילטר שמן, פילטר מזגן, פלאגים וכו'. החלפת משולשים קדמיים החלפת צלחות בלם קדמיות החלפות דיסקיות בלם קדמיות ואחוריות כיוון פרונט העברת טסט אגרת טסט כל החלקים במוסך הם חלקים מקוריים של קיה. אני תחת הרושם שטיפול דומה במוסך של סמל"ת היה עולה משמעותית יותר כסף. אשמח לשמוע את דעתכם.
 11. C1 או 108 - מנוע ידני 1000 - אמורות לתת תמורה מעולה לכסף. החסרונות - אין פתחי מזגן מול הפנים, יש ברזל חשוף בדלתות. כמו כן יש גם שברולט ספארק עם מנוע 1000 ידנית. ניתן להשיג בתקציב שלך רכבים בני שנתיים.
 12. שלום לחברים, אני זקוק לפחחות לפגוש אחורי של הונדה אינסייט 2010. הפגוש מלא בפיצוצים ושפשופים - כמו כן גם קיבל מכה ויצא החוצה בנקודה מסויימת. מה לדעתכם יכולה להיות העלות של תיקון הפגוש? מחפש עבודה סבירה במחיר סביר - לא משהו במחיר זנות עם צביעה תפוזית וגרועה אבל גם לא מחירי המוסך המורשה של הונדה. אם יש המלצות, כמובן שאשמח לשמוע. תודה מראש, דודו.
 13. עדיף שתחפש פתרונות בתחום העגלה, ולא בתחום הרכב. לרכוש עגלה עם אופציות קומפקטיות - אפילו דרך אמזון או אתרים מיוחדים אחרים - יעלה משמעותית פחות מאשר למכור את הרכב בהפסד ניכר (המינימום זה מחירון מינוס 10%, וזה אם יש לך מזל מטורף).
 14. אין לך מה "להבין" פה. אני בזמנו התענייתי בטרייד אין ללנצ'יה שהייתה לי. עוד לפני שהיא פורסמה בלוח כלשהוא, הלכתי לטרייד אין של קיה בעכו - והציעו לי שם פיקנטו ב-80K (כשאפשר לרכוש אחת חדשה לגמרי ב-69K דרך 0 ק"מ) ותמורת הרכב שלי הציעו 18K לפני בדיקה, דהיינו בערך 16K אחרי בדיקה - על רכב שהמחירון שלו היה 34K. עכשיו, זה היה רכב שמראש נמכר תמיד ב"מחירון מינוס", גם כחדש - ז"א שאפשר היה להתמקח. אבל בעצם בפועל הם הציעו לי על הרכב שלי הצעה של 5K - כי 11K זה מרווח חזירי עבור רכב חדש שכולם יודעים שאפשר להשיג. הנציג עוד אמר לי - "אנחנו יודעים שקשה לך למכור". וואלה..הרכב פורסם ובתוך 24 שעות נמכר במחיר של 24K. נכון, נתתי הנחה מאוד מכובדת מהמחירון - אבל מצד שני, מכרתי מהר ויכלתי לקנות עכשיו כל רכב שרציתי. הרווחתי בפועל לעומת ההצעה הדפוקה שלהם - 19K שנשארו אצלי בכיס ולא הלכו לתשלומי ארנונה, עלויות שכר ושיווק וכו'. מציע לך לעשות אותו דבר - תמכור את שלך, גם אם במחיר שנראה לך נמוך - ותתמקח בטירוף על הרכב הבא שלך.
 15. קיה פיקנטו 2017. אחת חדשה לגמרי עולה 68K, אני מניח שאפשר כבר למצוא כאלה בנות שנה במחיר של 50K.
×
×
 • תוכן חדש...