Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: אופל אדם רוקס - משב רוח מרענן, אך יקר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופל מנסה למתג את עצמה מחדש כמותג סמי-פרימיום, צעיר ומגניב. הדרך לשם עוברת עם שלל רכבים מעניינים כמו האסטרה GTC והאדם רוקס. אז לקחנו את האחרונה לנסיעת מבחן וגילינו שהיא באמת מכונית חביבה, רק שתג המחיר שלה יעמוד כנראה לחובתה.

אופל אדם רוקס - מבחן דרך

%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%A1-06.JPG

%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%A1-04.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי (ולטעמי בלבד) ההצדקה היחידה לקיומה של ה"אדם" הוא העיצוב וזה (ובעיקר החיצוני) פשוט מכוער.

האדם מצטלמת לא רע אבל במציאות, כל פעם שאני רואה כזו בכביש אני חושב לעצמי איזה חוסר פרופורציה, איך רכב חדש נראה כל כך ישן וחסר טעם.

NOT MY CUP OF TEA

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם כל האהדה שלי למותג אופל המתחדש ולאדם הסקסית, את הקרבה הזאת לאאודי קצת קשה לי להצדיק.

רכבים כאלה לא צריך לנסות להצדיק, זה מסוג הדברים שקונים עם אמוציה ולא הצדקה כלשהי ע"ב המפרט או כל דבר אחר.

(ומי שנתקל בקמפיין שהם עשו לאדם בפייסבוק יבין בדיוק לאיזה סוג לקוחות הם מכוונים)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בדיוק את זו על הכביש. מושכת מבטים.

זו המטרה, לא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה מאוד לדעתי, מאוד אהבתי את המראה (של הרגילה לא הרוקס, יותר מרשימה)

המחיר מוגזם כמו של ה 500 בראשית דרכה (ועדיין), יימכרו כמה חתיכות כמובן כי תמיד יש את הפראייר שיקח חדשה מהמפעל וימכור ליד 2 אחרי שנה שנתיים או פחות.

עדיין חביב לי מאוד לראות כאלו בכביש, היום דווקא באשקלון יצאי לי לראות 3 כאלו בזמן שחיפשתי חניה בים, מתאר לעצמי שהדגם החדש.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדגם הרגיל נראה טוב יותר.

הכנפונים האלה נראים כמו המכסה ניילון שיש על קופסאות סלטים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי (ולטעמי בלבד) ההצדקה היחידה לקיומה של ה"אדם" הוא העיצוב וזה (ובעיקר החיצוני) פשוט מכוער.

האדם מצטלמת לא רע אבל במציאות, כל פעם שאני רואה כזו בכביש אני חושב לעצמי איזה חוסר פרופורציה, איך רכב חדש נראה כל כך ישן וחסר טעם.

NOT MY CUP OF TEA

האדם נראית מעולה גם במפנים וגם מבחוץ. אם הייתה גירסה מספיק חזקה מזמן הייתי מעיף את האבאת' ומחליף לאחת כזאת.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט תגיע האדם S ותוכל להעיף אותה. לפי ההודעות שלך אתה לא ממש מרוצה ממנה עוד מהרכישה - מכיוון שגם האדם קטנת מימדים ניתן לשאול למה היית רוכש אדם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה ברמה המאובזרת שלו עולה 130K, עוד 10K ואתם קונים MINI ONE חדשה, לא מבין איך מישהו יעדיף את האופל על המיני. גם יותר יפה גם יותר איכותית וגם יותר מהירה. 102 כ"ס מול 87...

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל ביקור שלי בארץ אני מקפיד לשכור רכבים קטנים מהקטגוריה הנמוכה, לא בגלל העלות אלא בגלל ההנאה שיש ברכבים הנ"ל. ללא ספק המיני היא המהנה ביותר שיצא לי לנהוג עליה אבל המחיר... לא מוצדק בעליל.

מהקטנות הכי אהבתי את ה I10 שלדעתי האישית היא "הכי" אוטו מכל הקטנות עד כמה שהקטנות האלו הם "אוטו"

בביקור האחרון של אשתי המלצתי לה על ה I10 והיא לא סבלה את הרכב מהשניה הראשונה. קצת קשרים ב"שלמה" ואדם חדשה בצבע צהוב נחתה בחניה.

IMG_8836.jpg

האישה היתה מוקסמת ולא הפסיקה להלל את הפלא הזה שנקרא "אדם"

בביקור האחרון שלי, ביקשתי שישמרו לי גם "אדם" להתנסות בפלא הזה ואכן קיבלתי אחת בצבע כחול

DSC_0263_22.jpg

קודם כל כגבר, המבטים שקיבלתי ברמזור היו "איפה החבר שלך?"

הגיר הרובוטי היה מעצבן ברמות, מערכת השמע הבסיסית בינונית מינוס, מחשב הדרך מלא באינפורמציה עד כדי שמרוב עצים לא רואים את היער. המזגן המכני מתאים לסובארו של שנות השמונים, הביצועים פושרים מאוד ביחס לרכב קטן עם מנוע 1.4 ליטר.

נכון הרכב מושך תשומת לב, הגימור הפנימי מצויין (למרות שהמושבים הלבנים הם מתכון לאסון).

תוספת של גג נפתח לא מצדיקה את המחיר בהתחשב בכך שמלבד חבילת ה"עיצוב" ואיכות הגימור אין באופל משהו יוצא דופן.

כחבילת רטרו ה 500 עדיפה עליה (לדעתי) ברוב הפרמטרים ובחבילה השפויה ה I10 היא עדיין הרבה יותר הגיונית בהכל.

ואם יש לכם סכום כזה להוציא על רכב מיני... מיני ONE היא התשובה.

במחיר של 100K יש לרוקס הצדקה מסויימת, במחיר הנוכחי...קשה לי להבין את הרוכשים הפוטנציאלים שלה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשבת באדם הסטנדרתית. היא פשוט קורסה 3 דלתות עם פחות בגאז', פחות מקום ליושבים מאחור ועיצוב שאמור להיות יותר שיקי, בפועל היא מרגישה לי מצועצעת יותר מדי ואני ממש לא אוהב את העיצוב החיצוני שלה. הדבר היחיד שאני יכול להגיד שממש אהבתי בה הוא הגיר הקצר בעל החלפת הילוכים מאוד נוחה.

למי שמחפש תכשיט- פיאט 500 עושה עבודה טובה יותר. למי שמחפש רכב- יש אופל קורסה ב30 אלף שקל פחות מהאדם ואפילו תקבלו תוספת פרקטיקה קטנטנה מאחורה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דז'ה-וו ללנצ'יה אפסילון.

אולי גם הרוקס הזו תהיה קנייה חביבה כיד 2.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית היא מזכירה פורד קא מלפני עשור, שנראתה מעולה לזמנה, היום not so much.

ואיך רכב מיני עם מנוע 1.4 וגיר ידני כ"כ איטי?! כנראה שהמנוע גם מלפני עשור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...