Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם כבר, שיחסנו קודם את כל הסוהרים, השוטרים וכו'. האסירים לא הולכים לאף מקום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגיון לוגיסטי בחיסון כל האסירים בנגלה אחת. כמו בבתי האבות, צריך להגיע אליהם שכן הם לא יכולים להגיע למרכזי החיסונים. אז עדיף להגיע פעם אחת (למעשה פעמיים) לכל כלא ולסגור את הפרשה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו הגיון בלחסן בני 17-18, כי הם הולכים לשבת ביחד בכיתות עכשיו.

פרשתי, לנוח מהחיסון השני.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

יש הגיון לוגיסטי בחיסון כל האסירים (ואנשי הסגל) בנגלה אחת. כמו בבתי האבות, צריך להגיע אליהם שכן הם לא יכולים להגיע למרכזי החיסונים. אז עדיף להגיע פעם אחת (למעשה פעמיים) לכל כלא ולסגור את הפרשה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

יש הגיון לוגיסטי בחיסון כל האסירים בנגלה אחת. כמו בבתי האבות, צריך להגיע אליהם שכן הם לא יכולים להגיע למרכזי החיסונים. אז עדיף להגיע פעם אחת (למעשה פעמיים) לכל כלא ולסגור את הפרשה.

לא ממש רואה את ההגיון הלוגיסטי. לא צריך להקים מרכז חיסונים בכלא, אפשר גם לפתוח תחנה אחת ולחסן אחד אחד. מהרגע שאפשר לפצל מגשי חיסונים אפשר להגיע כל יום בדיוק עם כמות החיסונים הנדרשת.

אם בכלא יש מרפאה (לא יודע איך זה בבתי כלא בארץ) לא צריך אפילו לעשות את זה, רק להביא להם חיסונים בכמות הנדרשת פעם בחמישה ימים במידה ויש אסירים שעומדים בקריטריונים.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין: להגיע לכל מקום פעמיים במקום פעם אחת, או 4 נפעמים במקום פעמיים? אתה כבר מביא את צוות המחסנים ואת החיסונים והציוד - למה לבוא פעמיים? הסיבה ההגיונית היחידה היא לרצות ת הבייס של אוחנה. כל השאר הוא בזבוז.

תביא בחשבון שהחיסונים האלה רגישים מאד. אני לא מאמין שיש בבתי הכלא מקררים שעומדים בתקן הנדרש של בקרת טמפרטורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הבייס של אוחנה".
יש פעמים שצריך לעבוד לא בצורה של מחשב שבה אומרים "בוא נעשה רק מה שיעיל", יש עניין ערכי בלשים את אזרחי מדינת ישראל לפני מחבלים ורוצחים. 
אם זה ככה אז גם אל תתאמץ יותר מכולם להשיג את החיסונים כי למה שאזרח ישראלי בן 50 יתחסן לפני אירופאי בן 80? כל האנשים בעולם שווים לא?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, sperial כתב:

זה בדיוק העניין: להגיע לכל מקום פעמיים במקום פעם אחת, או 4 נפעמים במקום פעמיים? אתה כבר מביא את צוות המחסנים ואת החיסונים והציוד - למה לבוא פעמיים? הסיבה ההגיונית היחידה היא לרצות ת הבייס של אוחנה. כל השאר הוא בזבוז.

תביא בחשבון שהחיסונים האלה רגישים מאד. אני לא מאמין שיש בבתי הכלא מקררים שעומדים בתקן הנדרש של בקרת טמפרטורה.

שואל באמת - איזה ציוד צריך? את החיסונים אפשר לשמור בטמפרטורה של מקפיא רגיל עד חמישה ימים (אפשר גם להשתמש בחיסון של מודרנה שהוא אפילו יותר עמיד). צריך מישהו שיזריק את החיסון ומישהו שירשום מי קיבל את החיסון.

לרשום מי קיבל, הכלא יכול לדאוג לזה.

לתת את החיסון, מספיק שיגיע אמבולנס עם חובש/פראמדיק/אח. אפילו לא חייב אמבולנס של מד"א.

האם עולה יותר להגיע כמה פעמים? אולי כן. אבל העלויות של זה נראות לי די זניחות באופן כללי.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, RedLabel כתב:

לעניין סוגיית האסירים, לא מבין למה לא מחסנים אותם לפי אותם הקריטריונים של שאר האוכלוסיה. סתם מסתבכים עם זה יותר ממה שצריך בגלל פוליטיקה.

זה מה שדרש בהתחלה גרוטו, אוחנה עשה שרירים כי בתור גוף ביטחוני זה לשיקולו, היועמ"ש עשה יותר שרירים וניצח, בדרך זה הפך מקריטריונים של שאר האוכלוסיה לאסירים לפני הכל.

לפני 16 דקות, SlowRide כתב:

אם כבר, שיחסנו קודם את כל הסוהרים, השוטרים וכו'. האסירים לא הולכים לאף מקום.

סיימו כבר סוהרים וסגל בתי סוהר

לפני 15 דקות, sperial כתב:

לפי ההיגיון הזה כדאי להקים מרכז חיסונים בקריית עתידים, תוכל לחסן שם פי כמה מכל אוכלוסיית האסירים בישראל בנגלה אחת.

אבל עד היום מה ששלט בתיעדוף החיסונים היה היגיון אפידימיולוגי, ורק במקומות שבהם הלוגיסטיקה לא איפשרה (מרותקי בית) - הלוגיסטיקה ניצחה.

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

זה אותו הגיון בלחסן בני 17-18, כי הם הולכים לשבת ביחד בכיתות עכשיו.

אז למה לא לחסן במקום זה קופאיות בנות 39?

ההיגיון בלחסן בני 17-18 שמור אצל אחד בני גנץ, שגם דחף את ידו לנושא האסירים, אולי המוטו שלו לבחירות הבאות זה "אסירים לפני הכל"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

לא בצורה של מחשב שבה אומרים "בוא נעשה רק מה שיעיל", יש עניין ערכי בלשים את אזרחי מדינת ישראל לפני מחבלים ורוצחים. 

זה גם לא כזה יעיל לחסן את האסירים לפני אזרחים במידה וכמות החיסונים מוגבלת. אתה רוצה שאנשים יחזרו לעבוד, שהכלכלה תצמח. אסירים לא מייצרים שום דבר, רק עולים כסף למדינה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועל אותו משקל : לא ברור לי למה נתניהו משקיע מאמץ בלחסן את אנשי גוש השמאל (וליברמן).
גם זה נגד כל הערכים שלו . הם הרי לא מייצרים שום דבר (חוץ מהפגנות )

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסירים הם בהחלט קבוצה שונה של אנשים. הם חיים בצפיפות, אינם יכולים לקיים כללי ריחוק חברתי, ומן הסתם אין הפרדת גיל. וכמובן שאין להם אפשרות ללכת להתחסן בזמנם החופשי. כנראה שכבר אין מחסור החיסונים, כך שהשיקול הזה משני. אבל לטפל באסירים שנדבקו וצריכים בידוד זה סיפור מההפטרה, ואסיר מאושפז במחלקת קורונה שמצריך שמירה על ידי סוהרים בחליפת חלל? אני לא רוצה לראות את זה.

לגבי המקררים - נדרשים מקררים עם בקרת ורישום טמפרטורות, כך שאם יש תקלה הדבר ייודע לפני שנעשה שימוש בחיסונים. זה לא שאתה יכול לאחסן אותם במקרר של השניצלים של החובשים, זה מתקן טיפה שונה, יכול להיות מקרר רגיל שהותקנה בו מערכת הבקרה.

לגבי קופאיות או נהגי אוטובוס - אכן צריך להתייחס אליהם כמו למורים. כנראה שהמורים קיבלו תעדוף בגלל הלחץ.לפתוח את מערכת החינוך (וגם השרירים של יפה בן דוד שמחוזקים על ידי אותו לחץ.לפתיחה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדתית אין כרגע מספיק חיסונים, כי אחרת לא היו מגבילים לגילאי 17-18, 40+ או בעלי תפקידים מיוחדים.

אם היה מספיק חיסונים היו אומרים לכולם יאללה תתחסנו, תפאדל.

יש לזה גם היגיון אפידימיולוגי מובהק - במקום לרוץ אחרי קבוצות לפי רמת סיכון, ולפעמים לגלות ש-60% או 70% זה המקסימום שמוכנים להתחסן כרגע, אתה במהירות מציג עלייה תלולה מאוד בכמות המתחסנים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק מה שרציתי לכתוב.

אם לא חסר בואו נעמוד כולם בתור ונגמור עם זה. אבל זה לא המצב.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קורה במקררים של סלא, אבל העובדה היא שההחלטה לחסן את בני 16-18 התקבלה בקלות, לא כמשהו שהושפע על ידי מחסור.

נראה לי (כמובן שאין לי ידיעה) שהסיבה שונה - דירוג הזימונים כדי להפחית את הלחץ במרכזי החיסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...