Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני מניח שיש לך ליווי או ייעוץ משפטי. מה הייעוץ קובע לגבי חלוקת אחריות בין בעלי השמחה/אירוע לבין המבצעים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

מצחיק שפתאום כל אלה שגרים בחו"ל וכבר שנים מספרים לנו כמה הם מאושרים שעזבו את ישראל, שהכל יותר זול, שאין מלחמות, שאין ביבי והכל מושלם

פתאום כל אחד מהם חייב לבוא לביקור דחוף בארץ ועל הדרך מברר אם אפשר לקבל חיסון

לא מבין למה מגיע לאנשים האלה חיסון אם הם לא חיים פה ולא משלמים פה מיסים

זה מצחיק אותך?

אתמול העלו איזו פקאצה מטומטמת שטסה לעשות חופשת גלישה בפנמה (כן כן, באמצע מגיפה עולמית, מה יותר חשוב מלגלוש עכשיו) ועכשיו בוכה קבל עם ועדה שהיא "תקועה שם ולא יכולה לחזור ומתגעגעת לבעלה ו-3 ילדיה" :((((((((((((

938173399_WhatsAppImage.thumb.jpeg.1fd71b25c2fe02473d534d915c0ff0de.jpeg

אמן שתקבל את הגלשן בראש ותתקע שם עוד שנתיים, אנשים חצופים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

אני מניח שיש לך ליווי או ייעוץ משפטי. מה הייעוץ קובע לגבי חלוקת אחריות בין בעלי השמחה/אירוע לבין המבצעים?

בעל האירוע יודע אם הוא הזמין לאירוע חבר ששלשום נחת מחו"ל

או הגיע לפה דרך מצרים במנהרה

הוא גם יודע אם הוא הזמין 200 איש במקום 20

והוא בגדול אחראי להכל

אף אחד לא מגיע לאירוע קטן כזה בלי הזמנה

והתשלום הוא מראש אז אין להם אינטרס לשקר כי אני לא מחויב לתת להם שירות אם הם שיקרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פייק ניוז.

פנמה היא במרכז אמריקה ולא בדרומה.

כמו כן, מחיתי דמעה מהסיפור האנושי המטלטל והמזעזע שלה.

לפני 10 דקות, Blaz00r כתב:

זה מצחיק אותך?

אתמול העלו איזו פקאצה מטומטמת שטסה לעשות חופשת גלישה בפנמה (כן כן, באמצע מגיפה עולמית, מה יותר חשוב מלגלוש עכשיו) ועכשיו בוכה קבל עם ועדה שהיא "תקועה שם ולא יכולה לחזור ומתגעגעת לבעלה ו-3 ילדיה" :((((((((((((

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Blaz00r כתב:

זה מצחיק אותך?

מי שאשם במקרה הזה זה התקשורת

לא צריכים לשדר את זה

בדיוק כמו שסוחר סמים לא מתקשר אליהם ומבקש שיעשו לו פרסומת לחומר חדש שהוא  משווק

צריכים להגיד לה מתנצלים אנחנו רואים בזה פשע ולא מעודדים את זה

לא מעניין לשמוע אנשים שהיה להם דחוף לטוס ורוצים לחזור

אם לחסוך 100$ יותר חשוב להם מהחיים שלהם אז שישארו שם. בכסף שחסכו שיממנו עוד כמה לילות או שבועות, לא מעניין

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקופה קשה לעורך החדשות . הישיבות נמשכות מעבר למהדורה וצריך לשדר משהו...
אם הגולשת טובה אז דרך הים עדיין אפשר להכנס . רק לחכות ליום חמישי כי זה יותר קשה עכשיו עם רוח מזרחית. טיסה ללימסול ומשם עם יאכטה לארץ.
בק"מ האחרון דני קושמרו יכול ללוות אותה בגלישה עם אופנוע ים. עוד כתבה.

וגם מעברי הגבול הישבתיים לא נסגרו (שכחו לציין בחוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Blaz00r כתב:

כן כן, באמצע מגיפה עולמית, מה יותר חשוב מלגלוש עכשיו

שום דבר לא יותר חשוב. אם לא היה לי עומס עכשיו ותינוק על הראש הייתי שם כבר מזמן.

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

איזה פייק ניוז.

זה פייק ניוז כי אין מצב שמישהו יבכה שהוא תקוע בפנמה ולא יכול לחזור לארץ.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, יובל .מ. כתב:

אתה לא הבנת, כולם צריכים להיות בסגר עד שנגיע ל-10 מאומתים ביום, להישאר בסגר לעוד שנתיים כדי שלא תהיה מוטציה איכשהו, העיקר שהפקידים מקבלים משכורת בזמן והמקורבים עוקפים את התור בחיסונים.
אם אפשר לחסוך עלי ועלייך חיסונים כדי לצאת הומניים בעיני העולם זה מה שצריך לעשות. עכשיו תהיה בשקט ותמשיך לשלם מיסים כדי לחסן מחבלים שמבחינתם רצח יהודייה ביער זאת משימת חייהם.

הבנתי, אני גם חושב שהיה צריך בדיעבד להיות בסגר קודם לכן ולא להיכנס לסגר רק כשיש 10K מאומתים חדשים ביום.

וכמובן שהמקורבים יעקפו את התור בחיסונים, זו לא הבעיה העיקרית, הבעיה העיקרית שמחסנים פלשתיני רוצח בן 21 לפני אזרח משלם מיסים, משרת מילואים, שקבור בבית, בן 39.

לפני 16 שעות, sperial כתב:

הפקיד הזה מופקד על תחום מסויים - בריאות,, כלכלה, משפטים, תחבורה וכו'. הוא הסמכות המקצועית שמנחה את הדרג הפוליטי. לדרג הפוליטי רשות לעקוף אותו, אבל היא תישא בתוצאות. לפי הגישה שלך לשרים סמכויות בלתי מוגבלות, בדיוק ההפך מדמוקרטיה.

איפה זה קרה? בינתיים ה"פקידים" טוענים שהם "מצילים אותנו מהדיקטטורה" (אוי כמה שהגמל לא רואה את דבשתו), בו בזמן שהם - הם הדיקטטורים, אלה שמקבלים החלטות במחשכים, בלי שום ביקורת ציבורית או נתונים לבחירה.

אני לא מרוצה מהתפקוד של מנדלבליט, איזה אותיות אני שם בקלפי כדי לבחור במישהו אחר?

לפני 16 שעות, sperial כתב:

בחשבון קר עדיף לך לחסן כמה מאות מחבלים ולא לאשפז אחד בטיפול נמרץ קורונה, אשפוז שיעלה כמה מיליוני שקלים.

בחשבון קר עדיף לך לא לעצור בכלל מחבלים, עולה כסף לעצור מחבל, ואתה מסכן חיילים, ואנשי שב"כ (אולי מוסד) כדי לעצור אותו, מבזבז זמן וכסף לשפוט אותו, לחקור אותו, ואחרי שהרשעת אותו עולה לך כסף לשכן אותו בבית סוהר.

ואם חס וחלילה הנבלה מפתח סרטן או מחלת לב, בכלל עלויות האשפוזים והטיפולים נופלות על המדינה, לא חבל על הכסף? אל תעצור אותו בכלל!

לפני 13 שעות, Transporter כתב:

ועדיין תראה איזה אחוז  היענות נמוך

אז למה כל ההפגנות ? "לא נפתח את שנת הלימודים אם לא יתנו למורים חיסון לפני כולם"

כאילו שהם רק מחפשים לבדוק כל פעם שמישהו סופר אותם

זה חוצפה שמורה שמלמד תלמידים, פוגש הורים, מסתובב כל היום בין אנשים ואז חוזר הביתה למשפחה  בוחר לא להתחסן

ועוד אחרי כל ההצגה שעשו לנו לפני חודש

אתה מחפש ממני הצדקה כלשהי ליישות המטונפת שנקראת יו"ר הסתדרות המורים?!

אתה לא תקבל הצדקה כזו, לא ממני ולא מהמורים קרובי משפחתי.

לפני 13 שעות, sperial כתב:

אם שכחת מה שהיית אמור ללמוד בשיעורי האזרחות, הנה יש כאן תקציר קטן של אחד השיעורים שהיית צריך ללמוד ולהפנים.

להזכירך - הממשלה כפופה לחוק ולהרחבותיו. לא פחות ולא יותר. וליועץ המשפטי לממשלה תפקיד בשמירת היסוד הזה.

שיעור קטן בדמוקרטיה:

החוק קובע משהו אחד, אפילו בכתבה שצירפת כתוב ככה:

ציטוט

נדגים את הוויכוח הזה על התוכנית הכלכלית שהוצגה שלשום. החוק, חוק יסוד: הממשלה, קובע את עקרון הרציפות החל על עבודת הממשלה היוצאת לפיו הפעילות השלטונית נמשכת כסדרה. אבל, המשפט — פסיקת בית המשפט העליון והנחיות היועץ — יצרו הגבלות של איפוק וריסון על פעילות ממשלה יוצאת וממשלת מעבר. הגבלות שנועדו למנוע ממנה להציב בפני הממשלה הבאה מינויים ומיזמים בלתי הפיכים.

ההגבלות נועדו ליצור איזון "בין החובה להבטיח יציבות והמשכיות שלטונית, לבין חובת השמירה על איפוק וריסון בהפעלת סמכויות שלטוניות, בתקופת מעבר".

ההגבלות האלה הן יצור חדש, כזה שלא מעוגן בשום חוק, קל וחומר חוק יסוד (כמו זה שהוא אמור לסתור).

אבל למה שזה יפריע לך לטעון שזה לא חוקי?!

בדמוקרטיה אחרת, קצת יותר ותיקה מאיתנו, ולא פחות דמוקרטית, נשיא עוזב נתן מאות חנינות ביומו האחרון בתפקיד (כשהמחליף שלו כבר נבחר וטקס ההשבעה מוכן), הליך שהוא בהגדרה שלו כמעט הכי בלתי-הפיך שיש. אבל רגע, עוד אחרי שנבחר הנשיא המחליף, הנשיא היוצא הוציא לפועל הוצאה להורג, יותר בלתי הפיך מזה?!

זה לא חוק, זה לא דמוקרטיה מה שהולך פה, זה משפטוקרטיה, יש חוק, יסוד, אבל אם כבודו היועמ"ש הלא נבחר, ביחד עם בית המשפט העליון ששופטיו נבחרו על ידי חבריהם וגילדה של עורכי דין, החליטו אחרת - אז זה למעשה החוק. או יותר טוב, זו החוקה.

ועוד בבורותך בנושא אתה קורא לזה דמוקרטיה ושולח אותו ללמוד.

תקרא שוב את המשפט האחרון שלך, הממשלה כפופה לחוק, והחוק אומרת אחרת, אבל שזה לא יבלבל אותך.

לפני 40 דקות, Blaz00r כתב:

זה מצחיק אותך?

"חופשת גלישה", בלי הבעל והילדים... אז גלישה קוראים לזה היום...

לפני 30 דקות, פינדר כתב:

איזה פייק ניוז.

פנמה היא במרכז אמריקה ולא בדרומה.

גרמת לי לצחוק 🤣

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל ו-m3 - תחזרו לספרי האזרחות.

יש בחקיקה דרגות שונות. לא כל נושא מכוסה בחוק או בתקנות, בשביל זה יש בית משפט שמפרש אותם. וגם מבקר אותם. 

אם הממשלה רוצה לשנות את החוק בבקשה תביא תיקון לאישור הכנסת (ממילא היא בשליטת הממשלה, שיטת הממשל שלנו אינה מפרידה כראוי בין הרשות המחוקקת והרשות המבצעת), ובלבד שלא יתנגש עם חוק יסוד, או שתשנה את חוק היסוד לפי הדרישות המיוחדות ממנו - ואז, אם הנושא יגיע שוב לבית המדפט, הוא יפסוק לפי החוק המתוקן.

הגישה שלכם היא לא דמוקרטית - לשיטתכם לממשלה זכות לעשות כרצונה ואין עליה כל בקרה. זאת כאשר עניין הבלמים והאיזונים והבקרה ההדדית בין הרשויות (וגם על ידי גופים חיצוניים, כגון העיתונות) הן חלק מרכזי מיסודות הדמוקרטיה. אתמול קישרתי לכם מאמר מ"כלכליסט" - אני ממליץ מאד לקרוא ולהפנים את הכתוב בו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

בדיוק כמו שהוא כבר רואה מוטציה חדשה שמנצחת את החיסון ומגיעה לפה עוד חודש והורסת את כל המבצע חיסונים

וואו.. איזה תגובה חכמה.  צוחק על אחרים שאומרים משהו על העתיד

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

שיתנו לנו עוד שני משלוחים של 500,000 ואנחנו אמורים להיות כבר במצב סבבה שיביא תוצאות משמעותיות

אופס.. ואז אומר משהו על העתיד. 

ועל זה כתבו עשרות פתגמים:

"הפוסל במומו פוסל"

"הגמל לא רואה את דבשתו" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הבעיה העיקרית שמחסנים פלשתיני רוצח בן 21 לפני אזרח משלם מיסים, משרת מילואים, שקבור בבית, בן 39.

מי שמספיק רוצה ונחוש, יכול להתחסן גם עכשיו. (תלוי בקופה כמובן ובתזמון)

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פלונטר...   

כחול לבן רוצים לעלות את הקנסות.

אז הם מאיימים שאם לא יעלו את הקנסות אז הם לא יאשרו רטרואקטיבית את הסגר.

אם לא יאושר הסגר רטרואטיבית, אז הוא יפוג כבר ביום שישי וגם כל הקנסות שניתנו בתקופת הארכה של השבוע הזה יבוטלו רטרואקטיבית.

הימורים ?  מה יקרה?    

image.thumb.png.71cbf7a21d75e60dda53c48d24c4b7d9.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Benor כתב:

מי שמספיק רוצה ונחוש, יכול להתחסן גם עכשיו. (תלוי בקופה כמובן ובתזמון)

עובדתית זה לא נכון, בהצלחה עם לקבל חיסון במכבי אם אתה לא זכאי (40+, קבוצת סיכון או עובד הוראה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שהייתי צריך להיות... יצירתי בשביל זה [emoji16]
אבל עזוב אותי, אחותי שעובדת כגננת בגן פרטי התקשרה לקבוע היום, ונאמר לה על ידי הנציג שהיא "לא זכאית". לך תבין מה הולך שם במכבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...