Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

מה נראה לך? מאשפזים אנשים בשביל הכיף?!

מאשפזים (וגם לא תמיד) מי שזקוק להנשמה או חמצן, או גרוע מזה.

לא

אני זוכר שדיברו על אנשים שמאוזפים ועדיין לא מחוברים לחמצן

כנראה אנשים עם חום מאוד גבוה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את הקישור שהבאתי? התפשטות הנגיף בבתי הכלא שונה מאשר באוכלוסיה הכללית, וכעת (בלי קשר לאותה כתבה) יש לנו גם המוטציה הבריטית שכנראה פוגעת הרבה יותר בצעירים.

דרך אגב, טרנספורטר, אני לא מצוי בנהלי האשפוז בגלל קורונה, אבל ככלל בהחלט מקובל לאשפז אנשים שמצבם אינו קשה, אבל הסיכון שלהם להדרדרות מהירה גבוה. סביר מאד שבמחלקות הקורונה מדיניות דומה ככל שהמחלקות מסוגלות לקלוט אותם. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

לא טענתי דבר כזה, אלא שאלתי מה תהיה הטענה שלך כלפי מישהו שהתחסן במנה ראשונה, עדיין לא עברו 3 שבועות, ונדבק

קודם כל אחרי 14 יום מהמנה הראשונה יש כבר הגנה כלשהי

דבר שני

מי שכבר התחסן יודע שיש לו רק 3 שבועות לשמור על ההנחיות והוא מסיים עם זה

אני שואל את עצמי אם הוא באמת שמר על ההנחיות איפה נדבק?

אתה רוצה לטעון שרוב האנשים האלה נדבקו בתור ברמי לוי או באוטובוס, סבבה, אני לא מקבל את זה

ואם זה נכון אז הגיע הזמן להגביל את רמי לוי ואת האוטובוסים

בדיוק כמו שאמרו "אין סיכוי שיסגרו את נתבג" והנה יש סיכוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה שסגרו את נתבג עכשיו, זה אומר שגם חבילות מחו"ל אין יותר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

זה שסגרו את נתבג עכשיו, זה אומר שגם חבילות מחו"ל אין יותר?

יש חבילות מחו"ל.

אני הולך לקבל חבילה מ-IHERB בזמן הקרוב.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היו תקופות בהן היו הגבלות על כניסה לסופרמרקטים. איני יודע מה ההגבלות כעת ועד כמה הן נאכפות. אבל, עדיין יש בעיה עם משמעת מסכות וריחוק.

טיסות המטען לנתב"ג נמשכות. מוזמן להציץ באתר המוכר flightradar24. עם זאת, כיוון שהרבה מטענים מגיעים בטיסות נוסעים, וכיוון שיש הרבה ביטולי טיסות, אני צופה שהקושי בקבלת חבילות יגבר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

אכן היו תקופות בהן היו הגבלות על כניסה לסופרמרקטים. איני יודע מה ההגבלות כעת ועד כמה הן נאכפות. אבל, עדיין יש בעיה עםצמשמעת מסכות ומרחק.

אז שוב אתה מצדיק מה שאמרתי

אם אנחנו נשארים על מספרים כאלה גבוהים בזמן סגר, כנראה שחלק גדול מאלה שנדבקים לא שמרו על ההנחיות

אז אין לי שום סיבה לרחם על אף אחד מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך. יש מקומות עם משמעת פחות ומקומות עם משמעת יותר טובה, וזה גם משתנה מיום ליום. אני מרגיש את זה היטב בעבודה, חש ימים בהם אני מעיר לשני אנשים ביום, יש שזה לארבעה בשעה.

וכמובן יש מקומות בהן הקהל הרחב מצפצף צפצוף ארוך על הכל. כנראה שאלה מוקדי ההתפרצות, ואם המשמעת בהם היתה משתפרת כל המספרים היו נראים אחרת. אבל יש להם נציגים בכנסת שלא מסוגלים להחליף דיסקט ולהבין שהחציל אחנם רגילים ושצריך לוותר על כמה מנהגים מיושנים ומיותרים.

מכיר "לוח הבקרה - קורונה" של משרד הבריאות? הכנס לדף הזה וגלול קצת בטבלאות החיסונים והנדבקים לפי יישוב. התשובות יהיו ברורות מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, sperial כתב:

בערך. יש מקומות עם משמעת פחות ומקומות עם משמעת יותר טובה, וזה גם משתנה מיום ליום. אני מרגיש את זה היטב בעבודה, חש ימים בהם אני מעיר לשני אנשים ביום, יש שזה לארבעה בשעה.

וכמובן יש מקומות בהן הקהל הרחב מצפצף צפצוף ארוך על הכל. כנראה שאלה מוקדי ההתפרצות, ואם המשמעת בהם היתה משתפרת כל המספרים היו נראים אחרת. אבל יש להם נציגים בכנסת שלא מסוגלים להחליף דיסקט ולהבין שהחציל אחנם רגילים ושצריך לוותר על כמה מנהגים מיושנים ומיותרים.

מכיר "לוח הבקרה - קורונה" של משרד הבריאות? הכנס לדף הזה וגלול קצת בטבלאות החיסונים והנדבקים לפי יישוב. התשובות יהיו ברורות מאד.

אז אני שואל שוב

איפה נדבקים בכמויות כאלה אם יש סגר ואנשים שומרים ?

אותם מבוגרים שמתחננים בטלוויזיה שיהיה להם מקום במיון ושיתנו תקציב לבתי חולים הנשמה במקום לתת כסף לאנשים שאין להם מה לאכול

אני שואל את עצמי איפה אותם מבוגרים נדבקו ואיך בכלל נדבקו?

אני מסתובב בלא מעט מקומות ופוגש הרבה אנשים במסגרת העסקים שלי ויודע להשמר

איך מי שהוא פי 2 מהגיל שלי ויודע שעוד שבועיים שלוש הוא יכול להיות משוחרר מכל זה איך הוא נדבק??? אני מת לדעת את התשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, אתה מפספס את זה שהיכולת של הפרט להגן על עצמו - אם הוא לא נשאר בבית 24-7 - מוגבלת ותלויה בשיתוף הפעולה של שאר האנשים סביב.

לפני 20 דקות, sperial כתב:

אכן היו תקופות בהן היו הגבלות על כניסה לסופרמרקטים. איני יודע מה ההגבלות כעת ועד כמה הן נאכפות.

לא קיימות יותר. העסקים היחידים שאני רואה שמקפידים על זה, זה כמה מאפיות בתל אביב. אפילו בסופר פארמים למיניהם אין פיקוח כרגע.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

חביבי, אתה מפספס את זה שהיכולת של הפרט להגן על עצמו - אם הוא לא נשאר בבית 24-7 - מוגבלת ותלויה בשיתוף הפעולה של שאר האנשים סביב.

לאן יש לו לצאת מהבית בזמן שסגר (שגם לי ולך אין סיבה לצאת) כשהוא יודע שעוד פחות מ21 יום זה נגמר?

מה כל כך דחוף אני מת לדעת

ולא אני לא קונה את זה שעשרות אלפי אנשים היו צריכים להגיע לטיפול רפואי דחוף ולאף אחד מהם אין דרך להגיע לשם בצורה בטוחה אז הם בדיוק נדבקו במונית או באוטובוס כי  זה ידוע שבמדינת ישראל חסרים כלי רכב ולרוב האנשים אין אמצעים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

לאן יש לו לצאת מהבית בזמן שסגר (שגם לי ולך אין סיבה לצאת) כשהוא יודע שעוד פחות מ21 יום זה נגמר?

...

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

אני מסתובב בלא מעט מקומות ופוגש הרבה אנשים במסגרת העסקים שלי ויודע להשמר

...

הלכתי לדפוק את הראש בקיר. אשוב בקרוב.

• מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

...

...

הלכתי לדפוק את הראש בקיר. אשוב בקרוב.

1. העבודה שלי חיונית

2. אם הייתי בן 80 כנראה הייתי מוותר על עבודה בתקופה הזאת

3. זאת בדיוק השאלה, אם אני יוצא לעבוד ועובר בין ספקים ומצליח להשמר איך מי שאין לו את הדאגות האלה על הראש לא מצליח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה נדבקים? במקומות שבהם לא מקפידים על ההוראות, הייתי אומר במקומות בהם מקפידים להפר את ההוראות.

איך חיפה ירדה מכתום על סף אדום לצהוב ומ-2000 מאומתים ל-1250 מאומתים תוך שבועיים? כנראה שיש מידה סבירה של הענות להוראות ואחוז חיסונים לא רע (בודאי בהתחשב בכך שיש בעיר לט מעט חרדים וערבים, אוכלוסיות שנוטות  לא להתחסן). לעומת זאת בהרבה יישובים חרדיים ולא מעט יישובים ערביים חוסר הקפדה על הכללים , ובהתאם ציון הרמזור שלהם אדום בוהק.

טרנספורטר, הבוקר eladts סיפר איך הוא וחבריו לעבודה הצליחו להשמר משך 10 חודשים והשבוע חצי העובדים נדבקו. זה יכול לקרות גם לך. למזלך התחלת את תהליך החיסון, אז הסיכון שלך לחלות ולחלות קשה צפוי לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חסר סיבות לצאת מהבית? מספיק שהורדת את הכלב לסיבוב ומישהו שעושה ג'וגינג התעטש לידך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...