Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ezuf כתב:

הקליטה עלתה בטלפון (רואה 4G+ במקום 4G) ואפילו מצליח להבין כל מה שאשתי אומרת (בניגוד לחצאים ממקודם):)

😂🤪🤪 תשמע, מכל תיאוריות הקונספירציה שצצו לאחרונה, הקטע עם האישה גובר על כולן...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, DareDevil כתב:

החיסונים שוחים בקרח יבש

מצאתי את הדף של פייזר. מתברר כי הם פיתחו התקני הובלה מבוססי קרח יבש שמסוגלים לשמר את החיסונים משך 30 יום, ולעקוב אחר מקום המצאותם..

לפני 29 דקות, korola כתב:

ולדעתי גם פייזר וגם מודרנה , המשלוח הראשון שלהם כלל רק 100,000 חיסונים.

לדעתי זה פיילוט לבדיקת איכות ההובלה .

לוודא שאכן החיסונים עוברים את כל המסלול בלי פגיעה  

בערוצים דיברו על 700,000 מנות היום ועוד כמספר הזה בימים הקרובים. הרי 100,000 מנות זה פחות מיום עבודה נינוח של מרכזי החיסונים, ואדלשטיין רוצה להפעיל אותם גם בלילה (מעניין מי יבוא להתחסן בשעות מוזרות, אבל בימים אלה הכל אפשרי. סה"כ מי שבחל"ת חופשי לצורך זה).

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

מצאתי את הדף של פייזר. מתברר כי הם פיתחו התקני הובלה מבוססי קרח יבש שמסוגלים לשמר את החיסונים משך 30 יום, ולעקוב אחר מקום המצאותם..

בערוצים דיברו על 700,000 מנות היום ועוד כמספר הזה בימים הקרובים. הרי 100,000 מנות זה פחות מיום עבודה נינוח של מרכזי החיסונים, ואדלשטיין רוצה להפעיל אותם גם בלילה (מעניין מי יבוא להתחסן בשעות מוזרות, אבל בימים אלה הכל אפשרי. סה"כ מי שבחל"ת חופשי לצורך זה).

לא דיברתי על המשלוח של היום.

דיברתי על המשלוח הראשון של פייזר, ועל המשלוח הראשון של מודרנה.

שניהם היו קטנים ברמה מגוחכת.. כ-100 אלף..  

לכן אני מניח שחלק מהפרוטוקול לפני שמוציאים כמות גדולה , מעבירים כמות קטנה לראות שהכל עובר תקין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג כמה חיסונים הגיעו במשלוח הראשון של פייזר. ההגיון שלי אומר שמשלוח ניסיון יהיה משלוח דמה של בקבוקי מים. למה לשלוח כניסיון 100,000 מנות, ששווין (לפי הטבלה שהעליתי לפני כמה ימים) 1.2 מיליון דולר (פייזר) או 1.8 מיליון דולר (מודרנה)?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.35c254a2dd9eede5de30bdff64c4d67c.png

image.thumb.png.313fa757be1415e9c34dcd61028b3187.png

אין לי ידע למה האם עשו את זה, למה לשלוח 100 אלף חיסונים ולא סתם דמה. 

אבל ב 7/12 נחתו פה 100 אלף מנות של פייזר.

וב 7/1 נחתו פה 100 אלף מנות של מודרנה.

הרי אם חותמים על אספקה של 6 מיליון חיסונים וניתן לשלוח 700 אלף במשלוח אחד, מה ההיגיון שהמשלוח הראשון יהיה 100 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסיפור של מודרנה הכרתי, את זה של פייזר חידשת לי. מכל מקום, כיוון שמשלוח כזה הוא יום עבודה אחד (או פחות) של מוקדי החיסון ההגיון היחיד שאני רואה הוא של קצב הייצור. 7 בדצמבר ז מוקדם מאד, וגם שבועיים לפני פתיחת מבצע החיסונים, שנפתח, למעשה, ב-20.12 (חוץ מביבי, אדלשטיין וקומץ רופאים שחוסנו ב-19.12).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

מעניין מי יבוא להתחסן בשעות מוזרות,

מי שהולך לעשות mri ב2 בבוקר בשגרה, זה השעות שהמכונים האלו פתוחים נגיד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@khalil הנה, אפילו YNET טורח להזים את השקרים של אורלי וגיא. לי מעולם לא היה אמון בצמד הזה, הם תמיד עשו מניפולציות כדי לזכות לתשומת לב, הפעם הם שיקרו במצח נחושה. והביאו דברים מחוץ להקשרם, וסתם חצאי אמיתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורלי וגיא שכחו לציין שבשוודיה יש בעיה חוקתית להטיל סגר. נניח שבנובמבר היו לה 6000 קורבנות אבל השבוע סוף סוף חוקקו אצלהם הגבלות קורונה , קנסות וכו'.
ושכחו לציין שיש אצלנו חשיבות לחיי אדם. הרבה יותר משכינותינו. תמיד שילמנו ביוקר על גופות (וגם את זה שכנינו מנצלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@khalil הנה, אפילו YNET טורח להזים את השקרים של אורלי וגיא. לי מעולם לא היה אמון בצמד הזה, הם תמיד עשו מניפולציות כדי לזכות לתשומת לב, הפעם הם שיקרו במצח נחושה. והביאו דברים מחוץ להקשרם, וסתם חצאי אמיתות.

ואני עדיין מחכה בשקט בפינה למפה שהבטחת לי, שאוכל לדעת על מה אתה מתפשר כדי לצמצם סיכונים :)

הדיון האמיתי הוא בסופו של דבר על עלות - תועלת של סגר. כמובן שאם כולנו נשב בבית שנה - המחלה תעלם.

אבל יאללה, יש חיסונים. מקווה שלא נשאר לנו יותר מחודשיים - שלושה להתווכח על זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

אבל יאללה, יש חיסונים. מקווה שלא נשאר לנו יותר מחודשיים - שלושה להתווכח על זה.

אפשר להיות נביא זעם? עד סוף השנה נסבול מהחרא הזה, ככה פעל ביבי וגם ימשיך לפעול.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, DareDevil כתב:

אפשר להיות נביא זעם? עד סוף השנה נסבול מהחרא הזה, ככה פעל ביבי וגם ימשיך לפעול.

ברור שאפשר, בשביל זה אנחנו פה.

יש סטארטאפים שמתרגלים לעבוד על כסף של VC בלי לקוחות,   ואז שמגיע הלקוח הראשון מתגלה התמונה האמיתית.

לפעמים אף אחד לא מוכן לשלם על הגרסת הסילבר או הגולד, כולם רוצים רק את הארד או הברונז.

לפעמים המחיר בכלל לא מה שסיפרו לנו .

בקיצור..   הקטע עם החיסונים עדיין באי ודאות, על מנת להצליח לחסן את כולם עד סוף מרץ, כולם צריכים להסכים.

כרגע זה נראה שגם בקבוצת הגיל 60 פלוס יש כ-20% שלא רצים לחיסון.

ולכן יפתחו מהר את החיסונים לכולם על מנת שוב להגיע למספרי שיא... אבל יש סיכוי שבקבוצת הגילאים הנמוכה יותר.. נראה הרבה יותר מ 40% שלא מתחסנים. 

ועל מנת להתמודד עם הוירוס הזה, צריך אחוזי חיסון ממש גבוהים. 

image.thumb.png.89264bbcc9980d97d42fae16d6a00282.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

אורלי וגיא שכחו לציין שבשוודיה יש בעיה חוקתית להטיל סגר. נניח שבנובמבר היו לה 6000 קורבנות אבל השבוע סוף סוף חוקקו אצלהם הגבלות קורונה , קנסות וכו'

לא יודע לגבי שוודיה, אבל גם בהולנד הייתה בעיה חוקתית לחייב להיות במסיכה במקומות ציבוריים (עד דצמבר המגבלה הייתה רק על תחבורה ציבורית + המלצה ללבוש מסיכה במקומות סגורים). לקח להם עד דצמבר לחייב במסיכה, לא יודע אם זה חוסר רצינות של הממשלה או חוסר גמישות של המערכת החוקית או מה - אבל זה מטומטם ברמות על.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדווח כבר על 2 קורבנות קורונה במשפחה המורחבת, ועוד כ-10 שבינתיים נפגעו מהקורונה ועוד לא החלימו.

אחד ירד מהחמצן ולא מסוגל ללכת.

אצל אלו שאושפזו, ההתנהגות של הוירוס הייתה הידבקות, קצת שיעול וכאלה לא יותר מדי, אחרי יומיים-שלושה הידרדרות מהירה מאוד, אשפוז, חמצן, התאוששות ומכאן התחלקו ל-2:

1. הידרדרות מהירה עוד יותר ומוות (תוך 24 שעות מההידרדרות, תוך 48 שעות מההתאוששות).

2. שיקום שבינתיים לא נגמר.

• מבאס 4

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי, כמה מהאחיינים שלי נדבקו, וכך גם גיסתי, היא בעודף משקל וכבר כשעלה החום סבלה מקשי נשימה, הגיעה אתמול לבית חולים וטיפלו בה ומצבה השתפר מהר ושוחררה הביתה.

אחי אגב התחסן לפני שבוע ולא נדבק מהם, מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...