Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

אני קצת מוטרד מירידת קצב החיסונים בשבוע האחרון. לא ברור לי הא זה בגלל המחסור בחיסונים (שאמור להפתר בימים הקרוים) או ירידה במוטיבציה של האוכלוסיה להתחסן. מקווה שעם פתיחת החיסונים לאוכלוסיות נוספות קצב החיסונים יגבר. עם זאת, כיוון שמתחיל סבב הזריקות שני, בשבועות הקרובים מספר המחוסנים החדשים יפחת, ובתחילת פברואר נתחיל לראות גל שני של מתחסנים חדשים.

פעמיים ניסיתי ללכת לחיסוני עודפים ללא הצלחה.
רק תפתח את החיסונים לעוד אוכלוסיות ותראה שוב התנפלות. כל האוכלוסייה הרלוונטית כבר קיבלה למעט בודדים אפשר להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי נתקלתי בימים האחרונים בכמה וכמה מקרים של חברי אוכלוסיית היעד שחוששים מהחיסון יותר מאשר מהנגיף, וזה כולל צוות רפואי. לפי הפרסומים בעיתונות חוסנו 60-70% מבני 60 ומעלה, מה שמותיר לא מעט עבודה להמשך הדרך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שולט בהחלטות של אנשים, ניסיתי ללא הצלחה לשכנע את אבי להתחסן, והוא מאוד מעריך את ההמלצות שלי בד"כ, ולא הסכים, זה הסתכם בדיון עקר, כי הוא נדבק בגל הנוכחי, ויש לו עכשיו חסינות טבעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.1.2021 בשעה 17:05, sperial כתב:

בינתיים משרד הבריאות מדווח על 117 מאובחנים שזוהו עם הזן הבריטי, רק 6 מהם חזרו מחו"ל.

דגימות מאנשים שחזרו מדרום אפריקה מדינות שכנות זוכות לדיגום וריצוף בנוהל מזורז, עד כה הזן הדרום אפריקאי לא נמצא בארץ.

והמומחים חוזים כי החיסונים הקיימים יהיו יעילים נגד שני הזנים.

טוב זה כבר השתנה, סגרנו את הסדרה, עכשיו יש לנו גם את המוטציה הדרום-אפריקנית.

על מנת שיהיה טוב כל הנקודות להלן צריכות להתקיים 

1) החיסונים יעילים כלפי המוטציה הזאת

2) לפחות 5 מיליון יתחסנו 

3) שהמוטציה לא תהיה אלימה יותר כלפי ילדים.

ויש לי שאלה שאני לא מקבל עליה תשובה, אם לא מחסנים ילדים מתחת לגיל 16.. אז מה הולך להיות פה באפריל?

יכריזו על תלמידי ישראל שהם הולכים ל"גדנ"ע קורונה" ? 

חיסון עדר הוא יעיל שהתפלגות ה 70% היא יוניפורמית.... כלומר שבכל תת אוכלוסייה שתבדוק תקבל באיזור ה 70% שהתחסנו.

אם משאירים תאים גדולים לא מחוסנים עדיין יכולים להיות התפרצויות של קורונה בתאים הלא מחוסנים (ילדים מתחת לגיל 16) 

image.thumb.png.45d722e3f6e565f4756bf9cdf93a7d6a.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם התחילו מחקרים על ילדים ונוער, אבל עד כמה שהבנתי הם החלו רק בסתיו, אז ייקח כמה חודשים לקבל תוצאות.

מקווה שהמדינה תפעל שוב מול היצרנים כדי לקבל את החיסונים מוקדם לאחר אישורם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, korola כתב:

1) החיסונים יעילים כלפי המוטציה הזאת

פייזר טוענים שכן

לפני 14 דקות, korola כתב:

יכריזו על תלמידי ישראל שהם הולכים ל"גדנ"ע קורונה" ? 

זה החלום שלך, לא?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?  מדובר במנות חיסון אחרות?

אלו לא אותם מנות חיסון שכבר חתמנו עליהם?

לפי המספרים שפרסמו בעבר, מספר החיסונים שנחתמו עם פייזר+מודרנה+אסטרה זניקה , עבר את גודל האוכלוסייה פה. 

ובכל מקרה, אם יש לך חיסונים ל 70% מהאוכלסייה , עדיף לחלק אותם בצורה אחידה על פני כל האוכלוסייה, כולל ילדים 

לפני 5 דקות, David32 כתב:

זה החלום שלך, לא?

אכן סוג של..

עוד מהימים הראשונים הטענות היו שילדים נדבקים , מדבקים אבל לא נפגעים. 

לכאורה 3 הגלים אצלנו הוכיחו שכל פעם שפתחו את המערכת החינוך ההתפרצות האיצה. 

לכן ההצעה שלי הייתה לשלוח את הילדים למחנות גדנע, שידבקו שם ויחזרו אחרי 3 שבועות מחוסנים. 

יתכן שאם היו שולחים 2 מיליון ילדים להתחסן במחנות כאלה, אז ניתן היה לעבור את ה-10 חודשים האחרונים ביתר קלות. 

אבל ... גם אני הערכתי שיהיו נפגעים .. אפילו אם מדובר על פגיעה של 1 ל1000 .. יהיו לך 2000 ילדים שיפגעו בצורה כזאת או אחרת. 

אם בסופו של דבר נגיע למצב שכל האוכלוסייה מוגנת חוץ מהילדים .. יהיה די חבל להפעיל עליהם את המוטציה הדרום אפריקאית. 

שאולי היא יותר אלימה כלפי ילדים.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2026670

זהו מחקר על ילדים בזמן קורונה בשבדיה, מתוך 2 מליון ילדים, 15 נזקקו לטיפול נמרץ והחלימו, אף אחד לא מת, בנוסף תחלואה אצל המורים היתה קטנה מהתחלואה במגזר הכללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי .. 

יש בשוודיה 2 מיליון ילדים בבתי הספר.

ממרץ עד סוף יוני 2020 בתי הספר היו פתוחים.

מתוך ה 2 מיליון ילדים האלה 15!!! הגיעו לטיפול נמרץ בבתי חולים אבל אף אחד מהם לא מת. 

אבל כמה ילדים היו חולים מתוך ה 2 מיליון?  לא כולם .. נכון?

ומה זה אומר 38 ימים בטיפול נמרץ?  או 35 ימים בטיפול נמרץ?

מה ההשלכות של זה?

עד סוף יוני 2020 , שוודיה דיווחה על 70,000 חולי קורונה בכל האוכלוסייה.  כמה מתוכם היו ילדים?

image.thumb.png.c20aecc246daa170529593ed010a0aae.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? הבאת איזה מחקר על ילדים בשוודיה ב-3 חודשים הראשונים של המחלה.

החלטת לחלק את ה 15 ב 2 מיליון ..

אני טענתי שמבחינת ילדים יתכן שהפגיעה תהיה 1 ל 1000.. המחקר דווקא תומך בכך.

אם 15 ילדים הגיעו לטיפול נמרץ , אז יכול להיות שהיו 15,000 ילדים שנדבקו ממרץ עד יוני .. מתאים לדיווח של 70,000 על כלל הנדבקים מקורונה מתחילת המחלה.

ביוני - עדיין לא בדקו את ההשלכות של תסמונות קווסקי על ילדים. היום כבר מסתכלים על זה יותר לעומק. 

קורונה לא מסוכנת לילדים .. לא אמרתי את זה..  ובכל זאת עדיף לדואג לחיסון הילדים לפני שפותחים את כל משק חופשי חופשי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם חיסונים לאזרחים בעזה ? מי דואג להם ?

לא ממש אכפתי לי מהם אבל רק לדעת.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירגון הבריאות העולמי הקים סוג של קרן לחיסונים לעולם שלישי. 

הם (הקרן הזאת) מקבלים/קונים את החיסונים של אסטרה-זניקה בעיקר ומחלקים אותם בעולם השלישי. 

הבנתי שיש כבר כמה מנות לרשות , על עזה לא שמעתי , אבל אולי טורקיה תשלח להם משהו.

בגדול עזה פחות נוגע לנו, אבל לגבי הרשות זה הרבה יותר חשוב לנו, אחרי שנגיע אצלנו לכיסוי חיסוני, השלב הבא כנראה יהיה לדאוג להם. 

אני מאמין שזה חלק מהעסקה של החיסונים הרוסים והחיסונים של אסטרה-זניקה.. בכל זאת הזמנו משהו כמו 10 מיליון חיסונים מאסטרה-זניקה.

ואלו חיסונים שלא צריכים הקפאה בכלל.  

אנחנו בפורום רכב,  אז צריך לחשוב על כל סוחרי הרכבים שקונים רכבים שעברו אובדן להלכה ומתקנים ברשות , הכלכלה תקרוס אם לא יאפשרו להם לפתוח את העסקים שלהם בחזרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.4879a6f16cf98c349e7deac2c330c0a4.png
https://www.ynet.co.il/health/article/r1MqNr00AP

ציטוט

"יכול להיות שמתחסנים שחלו בעבר ויש להם נוגדנים – החיסון יכול לעורר תגובה מהסוג הזה. אני בשלב הזה לא הייתי ממליץ למחלימים להתחסן. העברנו את הפרטים שלו למשרד הבריאות ולארגון הבריאות העולמי, והם מתייחסים אליו מאוד ברצינות".

אבל יש כל כך הרבה אנשים שלא היו להם סמפטומים- איך הם ידעו ביכלל שכבר "חלו"?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

נתקלתי בפייסבוק בכתבה שנותנת הצצה מזווית אחרת על הקורונה,

מצאתי את הכתבה ביוטוב ואני מעלה אותה לפה.

חשבתי שזה יעניין אתכם, זה טיפה ארוך אז תכינו תה או משהו ^^.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...