Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

תציצו קצת לנתנונים של בריטניה 

image.thumb.png.5e393546a0cc12aa917c03455279ed60.png

image.thumb.png.c366f7806490b871813d0d929c3068d1.png

image.thumb.png.3dfbd962f18ef3029f3c5faa44dc95cf.png

בימויים האחרונים יש להם מעל 1000 נפטרים ביום, למרות שמספר המאובחנים החדשים ביום יחסית קבוע, כ-60,000.

פתאום מתחילים לראות עלייה (עדיין קלה) במספר הנפטרים.

בתי החולים מדווחים על עומס הגדול ב 50% מאשר השיא של הגל הקודם. 

לפני הנתונים שלהם המתים מתים בממוצע  ביום ה-20 מאז האיבחון.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים משרד הבריאות מדווח על 117 מאובחנים שזוהו עם הזן הבריטי, רק 6 מהם חזרו מחו"ל.

דגימות מאנשים שחזרו מדרום אפריקה מדינות שכנות זוכות לדיגום וריצוף בנוהל מזורז, עד כה הזן הדרום אפריקאי לא נמצא בארץ.

והמומחים חוזים כי החיסונים הקיימים יהיו יעילים נגד שני הזנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז שהאחרון יכבה את האור?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אליה כתב:

כוסאומו, שישאר דלוק.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

מה אתה עובד בחברת החשמל?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקיע בתאורת לד

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

טוב, אז שהאחרון יכבה את האור?

תמיד חשבתי שבלנדר חכם יהרוג את כולנו, לא דמיינתי ווירוס.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

השקיע בתאורת לד

בטח לד סיני שקנה באלי אקספרס, בטוח ישרף את כל הבית..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל כרגע מספר 3 בעולם (אחרי ארה"ב וסין) במספר החיסונים שניתנו (כ-1.6 מיליון חיסונים). מדהים.

מבחינת מספר החיסונים פר אוכלוסיה - מקום ראשון עם כ-20 חיסונים ל-100 איש. כפול מהמקום השני (איחוד האמירויות).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת מוטרד מירידת קצב החיסונים בשבוע האחרון. לא ברור לי הא זה בגלל המחסור בחיסונים (שאמור להפתר בימים הקרוים) או ירידה במוטיבציה של האוכלוסיה להתחסן. מקווה שעם פתיחת החיסונים לאוכלוסיות נוספות קצב החיסונים יגבר. עם זאת, כיוון שמתחיל סבב הזריקות שני, בשבועות הקרובים מספר המחוסנים החדשים יפחת, ובתחילת פברואר נתחיל לראות גל שני של מתחסנים חדשים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני עובר ליד 2-3 תחנות חיסון די מרכזיות, השבוע התורים בהן התקצרו. וגם מספר המתחסנים היומי ירד השבוע מ-150,000 ל-100,000. אז יתכן שעשו קצת סדר בבלגן ומגיעים פחות לא מוזמנים ויתכן שמספר החיסונים שהוקצו השבוע צומצם עד קבלת מלאי חדש. 

נצטרך להמתין לסוף השבוע הבא, כאשר מצד אחד מתחסני הגל הראשון יגיעו לקבלת המנה השניה, ומצד שני יופץ המשלוח שצפוי להגיע מחר אחה"צ. וכמובן הארגון מחדש של מרכזי החיסון, עם סגירת המרכזים של פקע"ר ופתיחת מרכזים נוספים, יחסית קטנים, בקופות החולים.

מעניין גם כמה ממתחסני הגל הראשון לא יגיעו לקבלת המנה השניה. דומני שהתחזית מדברת על 5-10%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.1.2021 בשעה 21:49, David32 כתב:

יפה, ניצלו טוב את התשתית הבריאותית הטובה של מדינת ישראל וסגרו מכירת מידע לפייזר בתמורה לחיסונים.

ח"ח.

גם לביבי.

איסוף מידע על חיסונים הוא דבר חשוב.

הוא מתבצע כל הזמן, גם על חיסונים ותיקים.

אין שום בעיה, ואפילו רצוי מאוד, עם איסוף נתונים קולקטיבים ושיתוף פעולה עם יצרן החיסונים, לצורך מעקב על בטיחות ויעילות החיסונים.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...