Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

נצל"ש,מישהו פה מהצפונים יודע על איזו מרפאה של כללית שמחסנת מתחת לגיל 60 ?

שבוע שעבר עד שלשום פתחו את הברז באיזו מרפאה/ב"ח בנצרת..באו ערימות והתחסנו...עכשיו סגרו ומקבלים רק בני 60.

אולי איזה קבוצת וואצאפ/טלגרם צפונית עם עדכונים ?

ספריאל זרוק איזה עצם...🤪

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייויד - הם מכל הגילים. את הליצן בן ה-30 או 40 שגבה ממני 10 ש"ח לחניה (כן, מגרש שפועל בשיטות של 1960) שלחתי לבודקה להביא מסכה לפני שאפשרתי לו להתקרב אלי כדי לגבות את הכסף.

ודרך אגב, אולי בפעם ה-250 בשרשור הזה - זה בכלל לא משנה באיזה שכבת גיל מדובר, כיוון שאף אחד לא מגן על עצמו. כל אחד מגן (או  שלא) על הסובבים אותו. אם אני צריך להתקרב למישהו כדי לשלם לו אני אדרוש שהוא יעטה מסכה כדי שיגן עלי. אני אקפיד לעטות כדי להגן עליו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, khalil כתב:

כן הכחשתי את הצורך בצעדים הממשלתיים, כי אנשים הם לא בהמות חסרות רסן כמו שמתייחסים להם מקבלי ההחלטות, אלא מגיבים לתמריצים ומציאות,

אתה מצפה להרבה, אנשים כבודדים יכולים להיות חכמים, אבל כקולקטיב בני אדם דיי מטומטמים.

כבר בשנת 97 בסרט גברים בשחור אמרו את זה:

ציטוט

A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it. Fifteen hundred years ago everybody knew the Earth was the center of the universe. Five hundred years ago, everybody knew the Earth was flat, and fifteen minutes ago, you knew that humans were alone on this planet. Imagine what you'll know tomorrow.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ezuf כתב:

נצל"ש,מישהו פה מהצפונים יודע על איזו מרפאה של כללית שמחסנת מתחת לגיל 60 ?

שבוע שעבר עד שלשום פתחו את הברז באיזו מרפאה/ב"ח בנצרת..באו ערימות והתחסנו...עכשיו סגרו ומקבלים רק בני 60.

אולי איזה קבוצת וואצאפ/טלגרם צפונית עם עדכונים ?

ספריאל זרוק איזה עצם...🤪

עריכה:

נסה להצטרף לקבוצת הפייסבוק "חיסוני קורונה בין חברים"

https://www.facebook.com/groups/423748782083055/about

לא לוקח אחריות לגבי הנכונות

image.png.2d87491cb1de6a62fdc19e25951ba8b6.png

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, khalil כתב:

בדיוק כמו שבשבדיה לא היה סגר ממשלתי באפריל, אבל היתה ירידה גדולה בתנועה.

שם זה שבדיה, פה זה ישראל. תסתכל על אותו אופן בחברה הערבית. היית אמור לראות את אותה התנהגות, לא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים מה הבעיה? עכשיו אומרים שהחיסון לא באמת עובד על הגרסא הדרום אפריקאית. אם לא היו מורידים את הצ׳יפ של ה-5G מהחיסון, אפשר היה לעשות עידכון תוכנה מהענן וזהו. עכשיו צריך יהיה להזריק מחדש עוד חיסון...

• מצחיק 5
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עידכוני תוכנה IR? כמו פעם עם הנוקיה

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

David32 זה ישן תתקדם 🙂

במשטרה מבהירים נהייה נוקשים.

נחיה ונראה.

N12 - במשטרה מבהירים: הסגר ייאכף בנחישות, מחסומים ייפרשו בכל... (mako.co.il)

במשטרה מבהירים.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, יבגניפ כתב:

השותפים הטבעיים ממשיכים לתת בראש לכולנו.

קנייבסקי "החליט" להמשיך בלימודים כרגיל.

אנשים טובים - אין מה להגיד.

אני רק רוצה להדגיש את הסיטואציה סוריאליסטית התרחשה פתאום פה..

שימו לב.. אגף השמאל של המפה הפוליטית , התנה את הכניסה לסגר וסגירת מערכת החינוך רק אם יסגרו גם את האגפים החרדים. 

אז מה עשו? 

התחילו עלייה לרגל לרב קנייבסקי , כולם נכנסו לדום ולהמתין להחלטתו, 

פתאום כל מערכת החינוך של מדינת ישראל ממתינה להחלטה של רב חכם שיודיע האם מערכת החינוך של כל המדינה תסגר או לא.

כי אם הוא יחליט שתלמודי התורה לא נסגרים, אז אגף השמאל של הפוליטיקה החליט שהוא לא פראייר ולא סוגרים את החינוך,

אבל אם סוגרים את התלמודי תורה אז הם מסכימים לסגור את החינוך באגף החילוני.

פשוט סוריאליסטי , אגף השמאל הכתיר רב חכם אחד להיות הפוסק בתחום החינוך של כל המדינה. 

פשוט הזוי.

בנתיים , מאגף הימין , בנט קרא לכל ההורים לא לשלוח את הילדים לבית הספר באופן מיידי, בלי לחכות לפסיקה של הרב החכם. 

אבל ילדי השמאל (מנהיגי השמאל חושבים שילדים השמאל ישמשו לניגוח פוליטי שלהם)  ממתינים להחלטה של הרב החכם . 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, garicho כתב:

אתם מבינים מה הבעיה? עכשיו אומרים שהחיסון לא באמת עובד על הגרסא הדרום אפריקאית. אם לא היו מורידים את הצ׳יפ של ה-5G מהחיסון, אפשר היה לעשות עידכון תוכנה מהענן וזהו. עכשיו צריך יהיה להזריק מחדש עוד חיסון...

איפה הנציג של הlizard people בפורום, כשצריך אותו?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola שני דברים לא מובנים לי:

1. מה הקשר של השמאל לסיפור?

2. האם הרב הוא אכן חכם?

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר אלרעי פרייס

1.  קוראת למשטרה לאכוף.

2. הם עובדים כדי להקדים הגעת  חיסונים.

3. אבא מתחסן מחר נקווה שיעבור בשלום עבר את ה 85.🙏

מצפים.jpg

אנחנו עובדים.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,
אם הזן הבריטי ו/או הדרום אפריקאי ידחקו את רגלי הזן המוכר, אז בעצם החיסון עכשיו הוא ברכה לבטלה? מה הדיבור בין אנשי המקצוע?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ככה,   ברכה לבטלה זה לא טוב.

לפי תוצאות הבדיקה , החיסון משיג אפקטביות של 95% על הזן הנפוץ היום.

יש אלפי מוטציות (מעל 12,000) ,  בלי קשר לזן הבריטי או הדרום אפריקאי ,

זה לא שחור ולבן,   יש עוד גוונים באמצע,    

יכול להיות שהחיסון ישיג הגנה כלשהי נגד הזנים החדשים,  לא בהכרח 95%, או 0%.. יש עוד הרבה מספרים באמצע.

כמו חברות האנטי וירוס של המחשבים , יושבים עכשיו במודרנה, פייזר ובמכון בנס ציונה ועובדים כבר על הזנים הבאים של הקורונה.  

הם לא הולכים לוותר בקלות על שוק של מילארדים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...