Jump to content

wonderd

 • הודעות

  1,995
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תלוי באיזה יום שואלים
 • תחביבים
  Screw hobbies, I do it all.
 • מקצוע
  מערכות מידע

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של wonderd

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

28

מוניטין

 1. אני מצאתי זליגה קבועה של 2A בערך, לא מצאתי מהיכן, לאחר ניתוק כל הפיוזים ברכב. החשמלאי שבדק אתמול מצא שהאזעקה מופעלת בשקט וניתק אותה עם הקודן, הממצאים אחר כך היו סביב 0.2A זליגה שזה נראה תקין על פניו. יחד עם זאת כפי שכתבתי - היום בבוקר הרכב שוב לא מניע.
 2. שלום לכם רכב כמו בכותרת, נרכש לא מזן, נראה שיש לו זליגת זרם לא מוסברת, אם מישהו מכיר בעיה כזאת או שיש הצעות כלשהן בדגם הזה אני אשמח. בדקנו את כל הפיוזים, את כל הממסרים, הקודן נותק, עדיין נראה שיש זליגה ולא ברור מהיכן. היה אצל 2 חשמלאים שלא מצאו את הבעיה. הבוקר שוב לא מניע. תודה אלעד
 3. wonderd

  רשמית: טסלה בישראל

  בהחלט לגיטימי שאנשים לא מתחברים לרכב או למה שהחברה מייצגת ברכביה (מינימליזם), מפה ועד לכתוב שהרכב לא פרקטי..עם זה אני לא מסכים בעליל, בשביל זה סע ברכב כמה פעמים ואז תחליט לבד. לדעתי הוא הכי פרקטי בעולם, למרות החיסרון של כיסוי גג מקורי מהיצרן והעובדה שהם לא מאפשרים חיבור של ווייז נכון להיום, אבל היתרון הענק שלהם - שאם יחליטו להכניס ווייז - זה ייקח לך רבע שעה להוריד את העדכון ולהתקין. אחרי 10K ק"מ - לא רכב מושלם אבל בהחלט פרקטי, חסכוני, נוח וחזק. זאת דעתי בלבד.. וכפי שכתבתי בהתחלה - לגיטימי לגמרי שאנשים לא מתחברים כמו שכתבו פה על אפל, אני לא מתחבר לאפל בשום צורה. זה בהחלט היה חסר בניווט.
 4. wonderd

  רשמית: טסלה בישראל

  או הנה משהו מענין.. זה גם תלוי מהירות? איפה אפשר לקרוא על זה?
 5. wonderd

  רשמית: טסלה בישראל

  1. אני פאנבוי של טסלה. לא כי טסלה זה הרכב הכי טוב בעולם - הוא לא, אבל כי הוא מציג מהפכה שתגיע לכולנו - גם לאלה שמצהירים שלא יהיה להם רכב חשמלי ב 10 שנים הקרובות - לטעמי הם טועים, בקצב הנוכחי תוך 5 שנים לחלק גדול מאיתנו יהיה רכב חשמלי. 2. לי אין בעיה באופן אישי לקבל ולשמוע ביקורת על טסלה, כל עוד היא עניינית ונכונה ולא המצאות וניפוחים של שטויות. 3. אין לי מושג מה המדינה תעשה בעתיד לגבי מסים ועלויות חשמל, לדעתי גם להם אין מושג עדיין, בינתיים אני נהנה מהמסים המוזלים ועלויות התחזוקה הזולות לעומת כל רכב שהיה לי אי פעם. 4. אחרי 7500 ק"מ על הטסלה שלי - אני תוהה אם אלה שמדברים נגד - באמת נסעו/נהגו בטסלה לפני שהם רצים להביע דעה מוצקה.. לדעתי רובם המוחלט לא. 5. מהירות מ 0 ל 100 לא מה שקובע - אבל כשרוצים כח ויש זמין בכל מהירות ובכל זמן - זה הרבה יותר כיף מקורולה 1.6 שלוחצים והיא תוהה עם עצמה איך להתייחס לזה.. 6. מישהו כתב על אופן הפעלת המזגן ונוחות התפעול באופן כללי - אני פחות מוריד את העיניים מהכביש - יותר לוחץ על כפתור קטן בהגה ואומר לאוטו מה אני רוצה - בינתיים הוא מבצע יפה רק חבל (בעבור אחרים) שאין בעברית, אבל הבטיחו שעובדים על זה. 7 ואחרון - אני אמנם גר רחוק בצפון, אבל מזמין כל אחד שרוצה להכי את הרכב שלי מקרוב, לעשות סיבוב ולחוות דעה - גם אם היא תהיה פחות טובה בסוף, זה בסדר גמור - רק שיהיה אמיתי ומתוך ניסיון.
 6. wonderd

  רשמית: טסלה בישראל

  1. שלח להם מייל ואם זה אפשרי ישנו את זה, אולי יש לך אפשרות לשנות גם בהזמנה עצמה, תבדוק. 2. יש כמה חברות שמוכרות מטענים, לא חייב אפקון. אני קניתי מטען של שנפ. מדהים, זה פורסם בכל מקום אפשרי ואני כבעל הדגם שמתאים לריקול ישר בדקתי והתברר שאין כלום..חברים נוספים בשתי קבוצות ווטסאפ גם בדקו ואף אחד לא מצא אצלו צורך בריקול. תומר הדר היקר - מפרסם דברים בלי לבדוק וזו לא פעם ראשונה שהוא מתבל את הכתבות שלו בניחוח אנטי לצערי.
 7. בינתיים השקעתי קצת זמן ותיקנתי בעצמי את צמת החשמל של הגיר (גם על התיקון הזה שילמתי בשיפוץ הראשון של הגיר אבל כפי הנראה העבודה בוצעה בצורה חובבנית וכל ההגנה של החוטים נעלמה - מה גם שהקונקטור הראשי היה מסובב ככה שהחוטים היו מלופפים יחד. רק בריאות למי שעשה את העבודה). הרכב נלקח למכון אחר אבל הבדיקה לא נעשתה לעומק לצערי, אפילו לא הצליחו להתחבר עם מחשב, יחד עם זאת נראה שזה מכון קצת יותר רציני ואולי שם יטפלו בגיר טוב יותר. מי יודע. האופציות שלי כרגע הן: 1. להחליף רק טורק ולהסתכן שהעבודה נעשית לחינם וגם יילכו כ 1000 שקל על פירוק והרכבה 2. להחליף לגיר מפירוק וטורק משופץ 3. לשפץ שוב את הגיר וטורק משופץ - קודם הגיר יפורק וייבדק ללחצים ובלאי, אחר כך נחליט אם משפצים מלא. למה עדיף מיבוא? לא עדיף לשפץ שוב?
 8. כן, מחר לוקח את הרכב לבדיקה במכון גירים אחר
 9. wonderd

  יגואר XE 2016 2.0L

  תודה מאז קניתי טסלה ואני מרוצה..
 10. תודה. הרכב לא כבר הרבה קמ מאז השיפוץ, קורונה וכאלה...בקושי 15,000. השמן הוחלף מאז שפירסמתי את הנושא, זה לא פתר. לקחתי אותו למוסך גירים אחר, היה שם 3 ימים שבסיומם אמרו לא יכולים לבדוק כי יש בעיות חשמל בצמה. היום עברתי על כל הצמה, בדקתי, בודדתי וסידרתי כל דבר שראיתי שאולי לא תקין, כולל צינור חדש להגנה. לאחר בדיקה בעליה ארוכה - הרכב שוב מגיע די בקלות ל 130, נראה שיש שם בעיה בטורק.
 11. הרכב עבר ננו לא מזמן. מגבת מיקרופייבר פשוטה מהסופר עשתה עבודה הרבה יותר טובה לתקן את הסימנים.. אני אשמח לקישור למגבת טובה יותר.
 12. קניתי סט של 2 כפפות ו 2 מגבות לא גדולות לצורך השטיפה השבועית. אתמול ניסיתי בפעם הראשונה, הכפפות היו אחלה אבל המגבות, כמה שהן נעימות כשיבשות, בזמן הניגוב כאילו נצמדות לפח ומשאירות סימנים... האם צריך לכבס פעם ראשונה|? האם אלה פשוט מגבות זבל? הנה קישור אם זה יעזור: https://www.amazon.com/-/he/TAGVO-כפפת-שטיפת-בגודל-גדול/dp/B07V3VM6M6/ref=sr_1_5?dchild=1&keywords=TAGVO+Large+Size+Car+Wash&qid=1628931102&sr=8-5 תודה אלעד
 13. לא חכמה לכתוב כמה נשאר באיוניק בלי לכתוב כמה קמ נסעתם באותו יום... מענין לדעת מה הטווח האמיתי לעומת המוצהר.
×
×
 • תוכן חדש...