Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא אחים. זה היה או יוסי או השותף (הם דומים).

רק אנקדוטה קטנה איך הם התחילו. היתה שם מסגדה שנקראה רומן עם זקן והסטקייה היתה שוממה (יוסי היה הגריל מן שם כשכיר). יום אחד יוסי הוציא את המנגל החוצה והריח עשה את שלו. קצת אחר כך הוא נכנס כשותף, בהמזך קנה חלק מהחל של השותף והשאר היססטוריה.

כשניסה בשנות השמונים לפתוח מסעדה אמיתית (מצודת ראשון באיזור התעשייה הישן) הוא נפל חזק והפסיד ים של כסף.

לפני 8 דקות, ch2856 כתב:

וכמובן, לא להחליף את הגריל 40 שנה 😃

סוס מנצח לא מחליפים 😄

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 2 שעות, Night Driver כתב:

את אסא  ז"ל הכרתי טוב (משפחה). היו סניפים שהצליחו והיו שהפסידו ים של כסף. הסניף הכי מצליח ואחד היחידים שהיה בבעלותו (באחרים הוא היה שותף) זה הסניף בבית דגן וגם שם המודל העסקי היה לקנות בזול ולא לבנות תפריט אלא בשר על האש, חומוס וסלט ירקות כי מבחר אומר מלאים ופחת.

אני מדבר על בית דגן

בצומת דבירה נראה לי גם עובד טוב

והיה סניף בשפיים אם אני לא טועה  אבל כל פעם שבאתי לשם ראיתי קונספט אחר אז אפשר להבין למה לא עבד.

ושוב

אסא בית דגן תפריט מאוד פשוט, בשרים הכי סטנדרטים אפילו בלי ציפס

עזרא ובניו פישט את זה אפילו יותר

זה ללכת על בטוח

בנאדם שמזמין פרגית בפיתה ומקבל בשר טרי ולא רקוב, אין סיבה שיתלונן עליו.

נשאר רק לתת מחיר טוב (שאתה גם מרוויח ממנו וגם הלקוח מרגיש טוב)

עכשיו תבין אסא נחשב יקר

עזרא לדעתי מוכר ב 50% יותר טוב

בשני המקומות לא הייתי נכנס לאכול אנטריקוט. זה לא NG

אבל הם מספקים את הסחורה ולאכול פרגית אצל אסא או עזרא בשני המקרים אני אהנה

במקומות כאלה הסיכוי ליפול הוא דיי קטן

ואל תשווה

אסא בשפיים היה בגודל של סניף של זארה בעזריאלי.

אסא בבית דגן קטן וסולידי

בכל מקרה במקומות כאלה קצת יותר קל להרוויח כסף ממסעדה מורכבת עם הושבה, עם לקוחות שאתה צריך לפצות וכו'

באסא לקוח שמחכה יותר מדי בתור פשוט הולך...או שנשאר ואוכל חמוצים בינתיים

בסוהו לקוח שמחכה בחוץ יתחיל לבכוח למנהל ויבקש מנה ראשונה + קינוח + קפה מתנה

כמו שכבר הסברתי באסא אף אחד לא יתלונן שהפרגית עשויה M במקום MR או MW

בסוהו הרבה יורת קל להתלונן.  אולי בסוהו פחות כי הם קשים, אבל במוזס, אגאדיר וכו'

במסעדות פועלים אין תרבות של פיצויים, אתה צריך להגיד תודה שאתה אוכל וקם בבוקר למחרת

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, G. P. Magnus כתב:

וחסכו את עמלת השוד של ישראכרט.

Off Off Topic - משה שסקרן אותי תמיד: מה עלויות השימוש במזומן לעמות השימוש בכריסי אשראי לגביה? כמה אחוזים לוקח הבנק על הפקדה במזומן, כמה על משיכה במזומן? כמה עולה ברינקס אם ההיקף מצריך זאת, מה הפחת שנעלם לעומת הבטיחות של כ"א?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי, לא אכלתי בעזרא ובניו מאז 2009. השיפודים הבסיסיים תמיד היו סבבה אז, כל השאר לא משהו.

אבל זה בהחלט משיג את המטרה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, G. P. Magnus כתב:

וחסכו את עמלת השוד של ישראכרט. 

עמלת ישראכרט זה פרוטות. השוד האמיתי זה תן ביס ושות'. ברגע שאני רואה עסק מקבל תן ביס אני יודע שהם נמצאים על סף פשיטת רגל. בינתיים לא טעיתי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופי בר, מגזינו, ג'ירף, גורמה 26, ארקפה, מקדונלדס, ארומה תל אביב, ארומה ישראל, זוזוברה, ג'פניקה.

עכשיו אפשר לשלם עם סיבוס גם בשופרסל, סופר יודה, ויקטורי ונראה לי שגם סופר פארם.

כל אלו על סף פשיטת רגל?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק הייתי צריך לחדד התכוונתי לעסקים קטנים

בדרך כלל אני רואה עסק נפתח וכעבור כמה זמן מתחיל לקבל תן ביס בניסיון לשפר את תזרים המזומנים. מאותו רגע פשיטת רגל לא נמצאת רחוק.

הקטע בתן ביס שהם פשוט שותים להם את שולי הרווח הקטנים שלהם ממילא. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמלת ישראכרט זה פרוטות. השוד האמיתי זה תן ביס ושות'. ברגע שאני רואה עסק מקבל תן ביס אני יודע שהם נמצאים על סף פשיטת רגל. בינתיים לא טעיתי. 
ועדיין המון מקומות לא מקבלים אשראי מתחת ל 25 שח ויש כאלה שבכלל לא

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

ואי, לא אכלתי בעזרא ובניו מאז 2009. השיפודים הבסיסיים תמיד היו סבבה אז, כל השאר לא משהו.
אבל זה בהחלט משיג את המטרה.

כאמור זה מקום שיודע לעשות שיפודי בסיסים בכמויות ויחסית מהר

אתה לא הולך למקום בלי חשמל עם כסאות ששוברים את הגב ומחפש נתחי פרימיום שטיפלו בהם כמו שצריך

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

לא התלהבתי מהשווארמה הזו.

דווקא השוארמה לא רעה, אבל אני מסכים שיש בהחלט טובות יותר. וגם אפשר במקום שוארמה לשים איזה שיפוד בלאפה, אותו מחיר פלוס מינוס.

העניין שם זה לא השוארמה, זה כל המסביב. סלטים טעימים בשפע שאתה לוקח ללא שום הגבלה, ושכלולים במחיר השוארמה. הכל שם גם מרגיש מאוד טרי 

עם תחלופה מאוד גבוהה עקב התנועה הערה שם ברב ימי השבוע.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעוני ביבנה למרות שהוא הכי חדש שלהם, אין עליו, הכל מתוקתק וטרי כמו שצריך.

הסניף ברחובות דווקא מנוהל פחות טוב, אף פעם לא הרגיש לי טרי כמו ביבנה, כנ"ל בגדרה

עזרא ובניו באזור גם תענוג.. יש עליך פרוטות ואתה רעב פשוט לקפוץ לשם

אבל מתחיל להיות סיוט הקטע של לחכות בתור. אתה מגיע לשם ביום חול בצהריים רק לארוחת יחיד אתה עדיין צריך לחכות את הרבע שעה עד שתתיישב לאכול

בשבתות ובחגים בכלל אין מה לדבר. הסניפים האחרים שלהם בראשון זה לא אותו דבר לצערי מבחינת האיכות וגם המקום קטן מאוד לעומת המקורי באזור.

חבל שאין עוד מסעדות שמאמצות את המודל של עזרא ובניו..

אסא לעומת זאת לא מבין איך הוא מחזיק, שיפודייה בלי צ'יפס? איפה נשמע דבר כזה?

אפילו גם נשנושים בצד הם עושים לך טובה שהם חותכים מלפפון חמוץ.. והמחיר יקר יותר משל עזרא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע התקנתי אפליקצית הכרויות okcupid. עד הקורונה 95% מהבחורות סימנו את תל אביב בתור בית. המבחר היה כל כך מוטה לטובת תל אביב שהרגשתי כאילו אין רווקות מחוץ לתל אביב. עכשיו הייתי אומר 50% נמצאות בתל אביב והשאר בפרברים. אז או שמשהו השתנה בהגדרות האפליקציה או שהייתה יצאה המונית של צעירים מתל אביב. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...