Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ צריכים להפוך את זה לעסק פוטנציאלי לגיטימי ומשתלם לשכירות לטווח ארוך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 דקות, David32 כתב:

לא יודע מה מסבכים בארץ ואולי בארץ זה לא משתלם בגלל וואטאבר, אבל כלקוח אם יש לי אופציה לשכור מחברה שזה חלק מהאופרציות שלה, אני רואה רק פלוסים.

התשואה על ההון בארץ נמוכה מידי כדי שיהיה כלכלי.

אף חברה לא תיכנס להשקעה של בניית מבנה וניהול שלו בשביל תשואה ברוטו של כ 3%. להסב מבני תעשייה או משרדים זה סיפור לא פשוט כי צריך לעשות שינוי יעוד קרקע, להכין תכניות, להפקיד אותם ועד שתוכל להתחיל לבנות עוברים 7-8 שנים כשאת הכסף על המבנה שמת כבר מזמן.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לעשות פה סדר:

מתלוננים שאי אפשר לקנות דירה. ולשכור דירה מאדם זה נורא תלוי בבעל הבית שלך.

אני אומר שאירופה שוכרים מחברות וזה יותר נוח וכמובן יותר מסודר, ועושים שימוש בביניינים קיימים וכו'.

אז אתם מנסים לשכנע שזה לא אפשרי בארץ ובארץ אפשר להיות אך ורק במצב הבעייתי שיש עכשיו.

סבבה.

• רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, David32 כתב:

אני אומר שאירופה שוכרים מחברות וזה יותר נוח וכמובן יותר מסודר, ועושים שימוש בביניינים קיימים וכו'.

המדינה עוזרת באיזשהו אופן ליזמים (החברות) שבונות/מנהלות עסקים מסוג זה?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

אף חברה לא תיכנס להשקעה של בניית מבנה וניהול שלו בשביל תשואה ברוטו של כ 3%. להסב מבני תעשייה או משרדים זה סיפור לא פשוט כי צריך לעשות שינוי יעוד קרקע, להכין תכניות, להפקיד אותם ועד שתוכל להתחיל לבנות עוברים 7-8 שנים כשאת הכסף על המבנה שמת כבר מזמן.

זה יותר כלכלי מבניינים עומדים ריקים.

שם הקבלן סיים את הבנייה, שם 100% מהכסף כבר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Night Driver כתב:

התשואה לאדם פרטי שקונה דירה במחיר שוק ומשכיר אותה עומדת על 3%.

אם חברה קבלנית בונה בניינים ומוציאה אותם להשכרה היא עושה הרבה יותר מ-3% כי הבתים הם במחיר עלות ומשם אתה גוזר תשואה.

יש באשדוד פרויקט של אזורים שנקרא living של שני בנינים כאלו, לדעתי הוא עובד מצויין ומאוד קשה למצוא שם דירה.

אם היו פתרונות כאלו בארץ זה היה מעולה, אבל אין כמעט

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yuvalganim כתב:

התשואה לאדם פרטי שקונה דירה במחיר שוק ומשכיר אותה עומדת על 3%.

אם חברה קבלנית בונה בניינים ומוציאה אותם להשכרה היא עושה הרבה יותר מ-3% כי הבתים הם במחיר עלות ומשם אתה גוזר תשואה.

יש באשדוד פרויקט של אזורים שנקרא living של שני בנינים כאלו, לדעתי הוא עובד מצויין ומאוד קשה למצוא שם דירה.

אם היו פתרונות כאלו בארץ זה היה מעולה, אבל אין כמעט

הקבלן (ללא הטבות המס הספציפיות שיש כרגע) עדיין רואה 3% כי האלטרנטיבה שלו היא למכור את הדירה, לכן החישוב הכלכלי הוא כאילו הוא מכר אותה לעצמו- את הרווח מהייזום הוא עושה בכל מקרה.

הסיבה שצצו בארץ פרויקטים כאלה היא בגלל שקבלנים מתקדים למכור, ובגלל חוק עידוד השעקות הון שמקנה להם הטבות מס במידה והם משכיירם את הדירות ל- 5 שנים ומוכרים אותן לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את אותו דבר.

מצד אחד האלטרנטיבה היא למכור מצד שני הוא לא מצליח למכור.

אז למעשה האלטרנטיבה למכירה אינה קיימת.

ברגע שאין היתכנות מכירה אזי בוודאי כדאי ומשתלם לבנות להשכרה, זה סוג של ליסינג וחברות הליסינג לא מפסידות כסף על ליסינג, להיפך, עדיף להן לעשות לך ליסינג מאשר למכור לך רכב.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהינתן והוא כבר בנה אתה צודק, אבל זה לא מודל הגיוני עבור הקבלן. אם הוא שוקל לקנות קרקע ומעריך שהוא לא יצליח למכור הוא יוותר על העסקה, הוא לא יחליט לקנות את הקרקע במטרה ליזום להשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שזה פרויקט שצריך לקום מראש כהשכרה כבר מהתכנון.

אני רוצה לקוות שיותר ויותר חברות יקימו פרויקטים כאלה.

אגב גם אצלם אם יש לך בעיה כלשהי בבית אתה מתקשר ומישהו בא לסדר מטעמם - ממש גרמניה.

והמחיר? יחסית לשוק השכירות שם מעט יותר יקרה, אבל נותנת שקט נפשי ועובדה שהפרויקט מלא.

זה ממש כמו ההבדל בין לעשות ליסינג או לקנות רכב משלך

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה ליושבי הפורום.

מהו הסכום המינימאלי הנדרש כדי לרכוש דירה חדשה/יד שניה  (3 חדרים ומעלה)

בשכונה טובה בין גדרה לחדרה?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Benor כתב:

שאלה ליושבי הפורום.

מהו הסכום המינימאלי הנדרש כדי לרכוש דירה חדשה/יד שניה  (3 חדרים ומעלה)

בשכונה טובה בין גדרה לחדרה?

בפ"ת במרכז העיר ניתן למצוא דירות ישנות , סביב 1,000,000. \ 1,100,000

מינימום הון לפחות 300,000₪

אם רוצים גם כסף לעורך דין, מתווך ויישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, yuvalganim כתב:

אתה אומר את אותו דבר.

מצד אחד האלטרנטיבה היא למכור מצד שני הוא לא מצליח למכור.

אז למעשה האלטרנטיבה למכירה אינה קיימת.

ברגע שאין היתכנות מכירה אזי בוודאי כדאי ומשתלם לבנות להשכרה, זה סוג של ליסינג וחברות הליסינג לא מפסידות כסף על ליסינג, להיפך, עדיף להן לעשות לך ליסינג מאשר למכור לך רכב.

בוא נצא מנקודת ההנחה שלך שלא הצליח למכור. עכשיו אם הוא יכול להוריד קצת ולמכור הוא יעשה את זה (ככה קניתי את הבית שלי. הפרוייקט היה מאוכלס ונשארו שתי דירות אחרונות אז הקבלן חתך 15% במחיר כדי לצאת מהפרוייקט. כנראה שהיה עדיף לו מאשר להישאר בפרייקט ולשלם מימון ולהתעסק עם זה) ואם לא אז הוא ישכיר וימשיך לנסות למכור. כל זמן שהוא מחזיק אותה התשואה שלו היא פחות מ 3% כי הוא לא אדם פרטי. לו יש לשלם מע"מ והוצאות טיפול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Benor כתב:

אני מתאר לעצמי שלא מדובר בשכונות טובות. 

לא התכוונתי להון העצמי המינימאלי לקבלת משכנתא,  אלא לגובה העסקה. (לא כולל עו"ד והוצאות נוספות). 

מדובר בשכונה ותיקה , המאופיינת בהרבה יוצאי ברית המועצות, מצד שני יש גם התחרדות לא מעטה.

מה שטוב שיש בשכונה הרבה תחבורה ציבורית , הרבה סופרים וחנויות מסחר.

החיסרון הגדול , שאני לא מאמין שבטווחי מחיר האלה יהיה מעלית בבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...