Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 21 שעות, ליפיגו כתב:

אני רואה אותן בכל מקום..

כנ"ל. ככה זה כשכל המלאי נמכר בבת אחת, כולן עולות בבת אחת ולא מטפטפות במהלך שנה שלמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Amired כתב:

עליית מחירים נוספת לכל דגמי מודל 3 - SR+ מתחיל מ- 192,500

כל הדגמים התייקרו.

מודל 3 SR ב 3.1% אחוז 

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Hagaix כתב:

בטסלה עדיין אין מילה על הגה נורמלי, זאת אומרת עגול, בתור אופציה לS או לX. 

הביקורות מדברות על זה בתור זוועה בינתיים. 

Tesla-Model-S-yoke-steering-wheel-hero.jpg?quality=82&strip=all&w=1600

גם אני חשבתי על זה ובמתכונת הנוכחית אכן זה מוזר ולא נוח כניראה (לפחות בהתחלה), הפיתרון יהיה ניתוק המכני מהגלגלים וככה לא יהיה צורך בסיבוב מלא לביצוע פנייה אלא זה יהיה בשביל מתן הוראה למחשב הרכב לאן ליפנות וכמו איתות בעת החלפת נתיב בFSD ככה הוא יהיה בעתיד, מאסק גם מודה שזה הכיוון:

בנוסף זה יכול ליהיות אחלה דרך לעשיית כסף כאשר הם יציעו "לשדרג" להגה סטנדרטי לכל המעוניין חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, M H כתב:

אפשר איזו שהיא השוואה?  2004 מכוניות, זה הרבה או קצת..

כאילו, כמה ניסאן גוק/אופל אסטרה/וכו, יש על הכביש ?

אם קצב המסירות הזה יימשך כך עד סוף השנה מובטח לדגם להופיע ברשימת 10 הדגמים הנמכרים ביותר בישראל בשנת 2021. זה מאוד מרשים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, hwgeek כתב:

מאסק גם מודה שזה הכיוון

מאסק מזיין את המוח כרגיל. 

זה פתרון נוראי ומטומטם ברמות.

העיקר להביא קצת הייפ.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רעיון מטומטם?
בתמרוני חנייה במהירות אפסית כמעט היחס של זווית ההיגוי ישתנה וככה עם חצי סיבוב תקבל סיבוב מלא בלי להעביר ידיים אחד על גבי השני ולהסתבך עם ההגה החדש, זה אפילו יכול ליהיות כמו כפתור הCITY בפיאט.

לדעתי פיתרון הכי פשוט יהיה לשים משטחים עגולים כאלה המסתובבים חופשי על מיסב ככה שאפשר להניח עליו את בסיס כף היד ולסובב ביד אחת כמו שכולנו רגילים.

image.thumb.png.107afa6a5553756aab873f9c9d750d05.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי על לשים את ההגה הזה. 

אבל גם אם מדברים על יחס משתנה בצורה כזאת קיצונית. למה זה טוב? למה להוסיף סיבוכיות ולחפש פתרון לבעיה שנפתרה לפני 100 שנה?

רק כדי לתחזק את התדמית של טסלה כ"חללית"? פפפפפףףףףףףףף שים לי הגה רגיל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הם רוצים לימכור לך שתי הגהים בימקום אחת? 😅, הרי הם אפל של עולם הרכב, אז ההגה המבוקש ימכר בניפרד 😉.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ch2856 כתב:

אם קצב המסירות הזה יימשך כך עד סוף השנה מובטח לדגם להופיע ברשימת 10 הדגמים הנמכרים ביותר בישראל בשנת 2021. זה מאוד מרשים. 

הבעיה היא שעכשיו הם העלו את המחירים ו 190k לרכב סדאן, זה כבר מצריך לפרוץ מחסום מחיר פסיכולוגי שלא בטוח שכולם יעברו.

כבר לא מדובר בדיל עלות/איבזור/תמורה סופר משתלם כאשר הרכב התחיל מ 179k מחיר סופי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, הרבה הזמינו LR ו-P שעולים כ-50 אלף ש"ח יותר.

בנוסף, ב"הדלפות" בזמנו קראתי שההערכות הן שיש כ-10K הזמנות פעילות בישראל.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, bobi כתב:

הבעיה היא שעכשיו הם העלו את המחירים ו 190k לרכב סדאן, זה כבר מצריך לפרוץ מחסום מחיר פסיכולוגי שלא בטוח שכולם יעברו.

כבר לא מדובר בדיל עלות/איבזור/תמורה סופר משתלם כאשר הרכב התחיל מ 179k מחיר סופי 

190 זה עדיין מחיר תחרותי ביחס של תמורה למחיר, למרות שלפעמים יש את האפקט של "מה, אני אשלם עכשיו 12,000 שקל יותר מהמחיר לפני ארבעה חודשים". בכל מקרה, גם אם פתאום תהיה האטה במסירות בשל עליית המחיר, אם כל מה שכבר הגיע ומה שלפי הפרסומים כבר בדרך לישראל, היא עדיין תהיה בעשירייה הראשונה. כל מספר מעל ל-5000 יחידות מדגם אחד זה מספר מרשים מאוד. 

הגה Yoke הוא רעיון לא מוצלח, סתם גימיק, שבהחלט עובד. אני מאמין שכבר בקרוב תהיה אופציה באתר לבחור בהגה עגול ורגיל ואלו שכבר רכשו יהיו כנראה זכאים להחלפה. כבר פגשנו לאורך ההיסטוריה לא מעט יצרנים שניסו להמציא את הגלגל מחדש, כולל יצרנים מכובדים כמו מרצדס שביצעה אין ספור ניסויים עם סטיק במקום גלגל הגה. 

7f062e0a52c8edd8c4e62d37aacc0e4f.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://m.icar.co.il/טסלה/פעם_שלישית:_טסלה_שוב_מתייקרת/

ועם כזה ביקוש, איך לא תהיה עוד עליית מחירים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...