Jump to content

eitanuch

 • הודעות

  894
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

כל מה שפורסם על ידי eitanuch

 1. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  זה כמובן מאוד תלוי במשתמש. בתור אחד שמודד 40 ק"מ ביום יום ומסוגל לטעון בבית/עבודה - פחות חשובה לי היכולת לטעון מ-0 ל-100. מי שנוסע מעל 100 ק"מ ביום, כנראה שזה כן game changer עבורו.
 2. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  חוץ מבעלי טסלות אחרים
 3. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  בכל מקרה רוב האנשים לא ינהגו 700 ק"מ רצוף. זה אומר לנסוע לפחות 7 שעות במהירות 100 קמ"ש. מצב דמיוני לגמרי.
 4. לדעתי צריך לכבד את התרבות במקום שאני נמצא בו. אם הייתי טס למדינה זרה והיו צמים, הייתי מכבד את המנהג ואוכל באופן צנוע. לכן, אני לא מבין את הדחף לעשות על האש דווקא ביום כיפור. אני לא דתי ואפילו לא שומר שבת, אבל כן מבין את הצורך לכבד אחרים.
 5. סקודה פאביה שנת 2010 ומטה. ידוע בתור רכב שעושה קילומטראז גבוה בממוצע במהלך חייו ושימש הרבה מוניות בתקופה ההיא. לכן עונה לכינוי "סוס עבודה". בנוסף מדובר ברכב קטן ופרקטי.
 6. אני מדמיין את המאורעות בחדר החקירות: חוקר: "ברחת?" מחבל: "כן" חוקר: "למה ברחת?" מחבל: "נמאס כל יום לאכול נקניקיות פלסטיק, חייב גיוון"
 7. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  יש עניין שחשבתי עליו לאחרונה. אם היינו חוזרים שנה אחורה בספטמבר 2020 ואומרים למישהו שיהיה שיווק רשמי סדיר של טסלה בארץ, הוא כנראה לא היה מאמין. בדיעבד, יש כבר כמעט 10 סופרצרצרים והמודל 3 זה אחד הדגמים הכי נמכרים בארץ. לפיכך, אותי מעניין לדעת מה יהיה המצב בעוד שנה.
 8. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  צודק, תודה על התיקון. הסתכלתי על המחיר ההתחלתי לפני תוספות ומיסים. אני לא משווה לרכבים בעלות של לפחות 2 מיליון כי זו קטגוריה שונה. ברמת מחיר הזו קיימים דגמים מקבילים רבים של AMG, ב.מ.וו, פורש וחברים. לדוגמא, ה-AMG C63 S Coupe חדשה עולה כ-850 אלף ש"ח והיא בעלת תאוצה של 3.9 שניות מ-0 ל-100. כנ"ל BMW M3. אתה טוען שיש "סכנה" בתאוצה של 2 שניות יותר מתאוצה של 3.9 שניות? אני חושב שמדובר באותה רמת אחריות.
 9. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  רכבים מהירים ו"זמינים לערסים עם כסף" היו קיימים גם לפני טסלה. הפלייד בגרסת בסיס עולה 123 אלף דולר בארה"ב. זה יקר אפילו במונחי ארה"ב. בארץ הפלייד מתחילה ב520 אלף ש"ח. זה זמין בערך כמו BRZ, ניסאן GTR או רכבי AMG מקבילים. לכולם תאוצות מטורפות. עם כך, צריך להגביל את כל אלה (במיוחד כאשר אין להם אפשרות נוחה להגבלה תוכנתית של המהירות).
 10. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  אפילו שחקני כדורגל לא יודעים לביים נפילה כמו זו: https://www.ice.co.il/law/news/article/830345
 11. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  זה תוסף שמתחבר לobd. לא בא במקור עם הרכב.
 12. זה כמו להשוות בין לוף לסטייק אנטריקוט. בשניהם אפשר להגיע לאותה רמת קלוריות. למי אכפת מהטעם.
 13. גם בגולף 7 זה לא כזה פשוט. אני תמיד מוצא את עצמי צריך להסיט את הראש כדי לדעת מה המצב של המזגן.
 14. לגמרי מסכים. הקוקפיט הדיגיטלי של וואג לדעתי בהחלט נראה מאוד luxury בעיניי. כך נראה ה"אנלוגי". בהחלט לא חסרים פרטים ונראה מאוד עמוס. בסופו של דבר עניין של טעם. הדיגיטלי הרבה יותר פונקציונאלי, ואני מאמין שאפשר להוריד בו מהעומס אם רוצים.
 15. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  לא. רק בישראל יש בעלי מקצוע שאוהבים לספר סיפורים
 16. בגולף יש צג דיגיטלי במרכז שיכול להציג נתונים לבחירתך בנוסף לשעונים האנלוגיים. אני מוצא את עצמי תמיד בוחר להציג בצג הדיגיטלי את המהירות, למרות שיש שעון אנלוגי יעודי. פשוט יותר נח לקרוא בצד הדיגיטלי. אם התצוגה מתחלפת בטעות לנתון אחר, אני מיד מחזיר לתצוגה של מהירות. כמו בשעון יד, אני לא מכיר הרבה אנשים שיעדיפו שעון אנלוגי על פני דיגיטלי אלא אם כן יש להם איזה פטיש לשעונים שוויצריים.
 17. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  ברכב הקודם שלי, פולו 2008, אחת המראות הקדמיות נפלה (רק המראה, בלי כל הבית שלה). כשבאתי לתקן, אמרו לי שהגרמנים לא ציפו לתנאים כמו בארץ. הדבק ששמו למראות לא החזיק אצל הרבה רכבים וזו הייתה תקלה די נפוצה 🤭
 18. נראה כאילו הסובארו רצה להתאבד. ברור שמבחינת החוק שניהם אשמים אבל זה פחות מעניין. יש גם ביקורת על המשאית אבל עצם זה שהוא אותת הסובארו יכל להבין שהוא לא מתכוון לתת לו להשתלב/לא רואה אותו. כשאני נמצא בנתיב השתלבות אני מאיץ רק אם אני בטוח שהדרך פנויה. אחרת צריך להאט. הצרות שיבואו אחר כך לא שוות את הצדק.
 19. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  לגבי הגג, איך זה הולך מבחינת גשם וברד? נכון שגם בגג רגיל יש בעיה של רעש, השאלה איפה יותר.
 20. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  אני גם לא אוהד של מאק, אבל בתור מישהו שיש לו אחד אני יכול להגיד שההתרגלות הייתה קשה אבל מרגע שמתרגלים השימוש נהיה יותר נעים מהשאר ("קשה לחזור"). אין מה לעשות, ההנדסת אנוש של אפל היא 10 רמות מעל השאר. בקשר לנקודות שציינת: 1. חברה צעירה ולכן יש לה מספר מועט שדגמים. לדעתי זה לא "מאפיין". אני הייתי מאמין שלחברה דווקא יש אינטרס להרחיב את היצע הדגמים, כפי שבהחלט קורה (ובקצב די מהיר) 2. אצל כל יצרן, תיקונים כאלו ואחרים גוררים ביטול אחריות. 3. לא הבנתי מה הכוונה ב"התמקדות בפונקציות משניות" - זה מאוד תלוי מאיפה שואבים את הפרסום. במדיות שונות מציגים באופן די בולט את יכולות הטאבלט העילאיות. אני מסכים שזה די רדוד אבל מה לעשות - זה מה שהקהל של יוטיוב מצפה לו (הרי מה המטרה של יוטיוב? רייטינג). חשוב לזכור שלא מדובר בשיווק רישמי של טסלה (באתר של טסלה לא רואים אזכור לכך בכלל). תנסה להתעלם לרגע מאיך שמציגים את הרכב ביוטיוב. לדוגמא, לי יש טלפון גלקסי S9+. כשקניתי אותו, היה לי ברור שיש לו פונקציונאליות הרבה מעבר למה שאני צריך. יש המון תכונות מיותרות שהייתי שמח לדעת איך אני מסיר אותן (ביקסבי למשל) אבל זה לא משהו שמונע ממני לקנות את המכשיר. מה שאני מחפש בתור צרכן זה מכשיר שלא מגביל אותי (והיו לי כאלה). יתירות זה לאו דווקא דבר רע. בדיעבד, יכול להיות שמהנדסים חשבו על כל מיני פונקציונאליות שאני לא רואה בהן שימוש כיום, אבל בעוד חודשיים אני אצטרך. אני כל פעם מחדש מודה לעצמי על כך שרכשתי מוצר שהוא מעבר למה שאני צריך כי הדרישות שלי בתור צרכן בדרך כלל רק מתגברות. חוץ מזה שאני לפעמים לומד להכיר את הטכנולוגיה, ומבין "למה הדבר החדש הזה טוב בשבילי".
 21. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  איך זה יכול לקרות בישראל? הרי כל המדינה פקקים לטענת שניצל. ולמה שהרוצח יסע בgtr? לא אמרנו שכולם יכולים להסתפק בטיוטה קורולה?
 22. אין מילים. (לפני זה גם עקף אותי מימין)
 23. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  וואו. איזה דבר יפהפה.
 24. eitanuch

  רשמית: טסלה בישראל

  סתם מתעניין - באיזה רכב אדוננו הנכבד נוהג? (אני אהיה מאוד מופתע, בוא נאמר אפילו קצת מאוכזב, אם לא מדובר בטויוטה קורולה)
×
×
 • תוכן חדש...