Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, EvGriga כתב:

אז למה אתה חושב שיצירת שיגעונות ביורוקרטיים נוספים בדמות התניות צולבות בין ביטוח חובה\רישיון רכב ותשלום מדויק של מסי רכב לפי קילומטראז' יהיה רעיון טוב וגם ישים?

מי יקבע אם זה מדויק? רשות המסים? בדיעבד?

ואז הרשות תצטרך לרדוף עשרות אלפי אזרחים שלכאורה לא שילמו את המסים שלהם מדויק או שיש חשש שהם רימו? מי יבדוק את כל זה וכמה משאבים צריכים למטרות האלה?

כמו במס על המשכורת, המס מחושב ברמה השנתית למרות שהמשכורת שלך יכולה להשתנות בכל חודש בשנה.

פשוט יגבו ממך יותר ואם לא תתעצל תוכל לבקש החזר מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 14 דקות, BeBest כתב:

כמו במס על המשכורת, המס מחושב ברמה השנתית למרות שהמשכורת שלך יכולה להשתנות בכל חודש בשנה.

פשוט יגבו ממך יותר ואם לא תתעצל תוכל לבקש החזר מס.

זה לא מה שיהיה. בכל מקרה, אין לי רכב חשמלי ואני לא מתכוון לקנות כזה.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מאזור חיפה ורואה טסלה בכל נסיעה שלי, יש הרבה יחסית.

בכללי לפי כמות הטסלות שאני רואה, לדעתי אנחנו די מהר נהפוך למעצמת רכבים חשמליים. לאנשים יש נכונות לקנות בתנאים הנכונים. ועכשיו גם נכנסת פה ממשלה חדשה עם שרת תחבורה ושרת איכות הסביבה שיש להן הרבה מה להוכיח אחרי המון זמן באופוזיציה, ומכירות גבוהות של רכבים חשמליים זה נראה טוב ויחסית מהיר ככה שאפשר לגזור מהר קופון.

וזה עוד בלי הכניסה של יונדאי וקיה, המותגים הכי אהובים, שניהם עם דגמים מעולים ויבואנים שיודעים למכור, אני רק מקווה שליצרנים יש מספיק מלאי לשלוח גם לפה קצת ולא הכל לאירופה כדי לעמוד בדרישות זיהום אוויר שלהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Halalit300 כתב:

האם אנשים היו קונים טסלה אם היא לא הייתה חשמלית? האם זה היתרון היחיד שלה על רכבים אחרים? 

זה שהיא חשמלית זה שיקול חשוב מאוד כי אתה חוסך הרבה כסף על דלק, טיפולים במוסך ואגרת רישוי מוזלת, שלא לדבר על זה שאתה לא מזהם יותר את האוויר שכולנו נושמים.

אבל מלבד השיקולים האלה טסלה נחשבת לרכב הכי מתקדם טכנולוגית ומאפשרת עידכונים בחינם לאורך שנים דרך האנטרנט - מה ששומר על העדכניות של הרכב.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבע טסלות טוענות ב-SuperCharger בחיפה [emoji16]

729792.jpg
מעניין איך הם יעשו שאנשים עם מכוניות רגילות לא יתפסו את החניות שצמודות לסופרצארגרים, והבעיה השנייה שאנשים יחברו את הרכב לטעינה וילכו להסתובב בקניון חצי יום... והחניה תהיה תפוסה גם אחרי הטעינה.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...