Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לגבי התנהגות הכביש, מתברר שגם בעלים של טסלה sr התלוננו בקבוצה על התנהגות הכביש:

להלן ציטוט:

בעלים 1: "אני עם SR סינית וזאת הנקודה שהכי מפריעה לי, לא מרגיש יציב בתאוצות בסיבובים, אם הייתי יודע מראש, רק בגלל זה הייתי שוקל LR, הטווח של ה SR לא מפריע לי"

בעלים 2: "לגבי תאוצות סיבובים, ויציבות, כמובן שהנעה של 4 גלגלים תורמת ליציבות. העניין הוא לפחות אצלי באס אר, שיש ברכב תחושת חללית ותאוצה מטורפת כשההרגשה היא של ניתוק מהכביש, אין, או שטרם פיתחתי, את התחושות שמאפשרות להתאים את הנהיגה לכביש"

ציטוט תכתובות של הבעלים של lr שהתלונן:

"יכול ל"הרגיע" אותך....
גם הLR מפחידה בסיבובים.... העיפו אותי פעמיים בגלל שאמרתי בדיוק את זה בקבוצה בטלגרם

תוקנה סטייה של 1 מעלה בגלגל קדמי שמאל...
שיפר בקצת אבל עדיין הרכב מחליק פעם מאחור ופעם מקדימה ובאופן לא צפוי ומפחיד... המון עבודה עם ההגה!!!
ושוב פעם, רק כשלוחצים את הרכב לקצה המגבלות שלו.

לא יושבת טוב בסיבובים

מוזמנים בני 40+ שוב, לבוא ולנהוג בLR בירידה של פרוייד ולחוות את דעתם.... 10 כבר נהגו וחיזקו את התחושות שלי.

הרכב לא יושב טוב בסיבובים כשלוחצים אותו

יכול להיות שהבעיה ספציפית ברכב?

יכול להיות, אבל לא נראה לי.... כל גבעה קטנה בכביש בסיבוב במהירות, הרכב מתעופף ומחליק בנחיתה"

חשוב לציין שאלו הביקורות היחידות שאני קראתי בקבוצה. שאר בעלי טסלה לא התלוננו. חלק רשמו שהם מרוצים מהתנהגות הכביש.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפשר לינק לקבוצה הזאת\ביקורות האלה

לפני 24 דקות, evc כתב:

לגבי התנהגות הכביש, מתברר שגם בעלים של טסלה sr התלוננו בקבוצה על התנהגות הכביש:

להלן ציטוט:

בעלים 1: "אני עם SR סינית וזאת הנקודה שהכי מפריעה לי, לא מרגיש יציב בתאוצות בסיבובים, אם הייתי יודע מראש, רק בגלל זה הייתי שוקל LR, הטווח של ה SR לא מפריע לי"

בעלים 2: "לגבי תאוצות סיבובים, ויציבות, כמובן שהנעה של 4 גלגלים תורמת ליציבות. העניין הוא לפחות אצלי באס אר, שיש ברכב תחושת חללית ותאוצה מטורפת כשההרגשה היא של ניתוק מהכביש, אין, או שטרם פיתחתי, את התחושות שמאפשרות להתאים את הנהיגה לכביש"

ציטוט תכתובות של הבעלים של lr שהתלונן:

"יכול ל"הרגיע" אותך....
גם הLR מפחידה בסיבובים.... העיפו אותי פעמיים בגלל שאמרתי בדיוק את זה בקבוצה בטלגרם

תוקנה סטייה של 1 מעלה בגלגל קדמי שמאל...
שיפר בקצת אבל עדיין הרכב מחליק פעם מאחור ופעם מקדימה ובאופן לא צפוי ומפחיד... המון עבודה עם ההגה!!!
ושוב פעם, רק כשלוחצים את הרכב לקצה המגבלות שלו.

לא יושבת טוב בסיבובים

מוזמנים בני 40+ שוב, לבוא ולנהוג בLR בירידה של פרוייד ולחוות את דעתם.... 10 כבר נהגו וחיזקו את התחושות שלי.

הרכב לא יושב טוב בסיבובים כשלוחצים אותו

יכול להיות שהבעיה ספציפית ברכב?

יכול להיות, אבל לא נראה לי.... כל גבעה קטנה בכביש בסיבוב במהירות, הרכב מתעופף ומחליק בנחיתה"

חשוב לציין שאלו הביקורות היחידות שאני קראתי בקבוצה. שאר בעלי טסלה לא התלוננו. חלק רשמו שהם מרוצים מהתנהגות הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת קבוצה רק של מי שהזמין טסלה.

אז או שתזמין 😅 או שתמצא מישהו שהזמין ותסתכל דרכו.

אבל יש מידע גם בפייסבוק ובטלגרם שפתוח לכולם.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומרים על הPLAID החדש? מתי יהיו ביקורות?

ראיתי ביקורת על הRimac Nevera והוא כבר מראה שבקצב הזה רכבי ICE יראו כמו סוס ועגלה בשנים הקרובות חח .

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז או שתזמין [emoji28] או שתמצא מישהו שהזמין ותסתכל דרכו.

הטלגרם אחת הקבוצות החופרות. מינימום 600 הודעות בכל יום. לבינתיים המכנה המשותף היחיד של הרכב שלי אל מול טסלה הוא ה 3.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבת בבוקר יצאתי לטיול קטן עם הטסלה מודל 3 SR+. אין קשר בין האוטו לכביש אבל כן הבקרות מדביקות לכביש ועושות את העבודה שלהם. אני רוצה להגיד לכל אלה שחושבים שזה רכב ספורטיבי בגלל שהוא מהיר בישורת ממש טועים בגדול. עברתי כמה ימי מסלול בפצאל וירדתי מ208 GTI ועברתי הדרכות נהיגה מתקדמת. הטסלה בנוי נטו לנוחות של דיילי ועושה את זה מעולה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, 4Real כתב:

לא אבל מישהו אחר יכול לבוא ולחבר את הטסלה לטעינה וככה לחייב אותו בקנס נחמד.

אפשר לעשות את זה רק במודל S ישנות, במכוניות חדשות יותר אי אפשר לפתוח את הכיסוי לשקע הטעינה כאשר הן נעולות. תאמינו לי, ניסיתי (התמונה מלפני 3 שנים).

302235.jpg

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, 4Real כתב:

בשבת בבוקר יצאתי לטיול קטן עם הטסלה מודל 3 SR+. אין קשר בין האוטו לכביש אבל כן הבקרות מדביקות לכביש ועושות את העבודה שלהם. אני רוצה להגיד לכל אלה שחושבים שזה רכב ספורטיבי בגלל שהוא מהיר בישורת ממש טועים בגדול. עברתי כמה ימי מסלול בפצאל וירדתי מ208 GTI ועברתי הדרכות נהיגה מתקדמת. הטסלה בנוי נטו לנוחות של דיילי ועושה את זה מעולה.

מה זה אומר בדיוק שאין קשר בין האוטו לכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר כלום

אולי הכוונה היתה שאין קשר בין הכביש לנהג, כי האוטו לא מעביר את התחושות (היינו הכוחות השונים הפועלים על הגוף בפניות וכו')

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר בדיוק שאין קשר בין האוטו לכביש?
זה אומר שאתה לא מרגיש בהגה feedback, אין הרגשה מתי אתה מאבד אחיזה (שליטה של מחשב) והבלימה ברכב מאוד קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.6.2021 בשעה 09:33, evc כתב:

אז או שתזמין 😅 או שתמצא מישהו שהזמין ותסתכל דרכו.

הקבוצה בטלגרם היא לא רק למי שהזמין. מוזמן להצטרף: https://t.me/TeslaFansIL

עריכה אחרונה על ידי mluggy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי לקבוצת וואטסאפ שפתוחה רק למי שהזמין טסלה.

הטלגרם פתוח לכולם.

יש עוד קבוצת טלגרם של טסלה:

https://t.me/TeslaFansIL

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...