Jump to content

itsik170

 • הודעות

  8,392
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי itsik170

 1. מנצל את הפוסט הזה. אצלי מאז שהחלפתי מערכת למולטימדיה, כל הכיתוב על אותו מסך השתנה לסינית.
 2. יש גם הסובארו של טיטינסקי, פה הלוחית שייכת לרכב.
 3. החברה בפורד מתכננים גם גרסת ראפטור לברונקו: https://www.google.com/amp/s/www.motortrend.com/news/2022-ford-bronco-raptor-everything-we-know/amp מה שבטוח, גם אם דלק לא יביאו את הדגם, כנראה שנמצא אותו אצל יבואנים מקבילים.
 4. אם הלאנוס רכב לא כזה אמין, איך הייצור שלו המשיך עוד כמה שנים במדינות כמו מצרים ואוקראינה? בדרך כלל משאירים בייצור רכבים שהם "סוסי עבודה".
 5. מנוטי ה-900 סמ"ק גם נורא מטרטרים ט ורועשים בהנעה וגם לא נמכרו הרבה מנועים כאלה, אז גם צפוי להיות בעיות חלפים. אם בלוק המנוע של ה-1.4 זהה בבסיס למנועי ה-1.4 טורבו של פיאט, אז מדובר במנוע אמין יותר וגם פשוט יותר מכנית.
 6. בארה"ב יש לו מתחרה "משוגע" יותר, דודג' דוראנגו הלקט
 7. השמועות מספרות שהשרמנט נהיתה פופולרית בקרב חובבי דריפט נטולי תקציב.
 8. itsik170

  מבחן דרך - קיה קרניבל

  הסיינה משווקת עם אותו המנוע של הקאמרי וההיילנדר.
 9. itsik170

  מבחן דרך - קיה קרניבל

  סיינה, אודיסיי, היילנדר (רק מה שייבוא מקביל).
 10. וגם הונדה בסוף שנות השמונים התחילה עם ייבוא של סיויק ואקורד אמריקאיות.
 11. itsik170

  מחירי דלק

  לרוב יש להם הסדרים עם חברות תובלה או אוטובוסים שמתדלקים את כל הצי בהנחה.
 12. חזר לארץ לפני כמה שנים ומאז כבר לא מגיב - כנראה מבואס שבמקום הרבה E קלאס ברחוב, יש הרבה פיקנטו.
 13. הבאיון נמצא באותה קטגוריה עם קיה סטוניק ונמכר בעיקר באירופה. הוניו הוא דגם לשווקים מתפתחים שמגיע לפה בגלל שיש לו תקינה אמריקאית. ישראל היא בין השווקים היחידים ששני הדגמים האלה נמכרים במקביל.
 14. itsik170

  מתקפת הקורבטים

  בכל דור של הקורבט עולה הכמות שמגיעה לארץ בייבוא מקביל או אישי. 100 קורבטים בפחות משנה זה כמות שמישהו בהנהלת UMI צריך לעשות משהו.
 15. יש כאלה שקונים רכב לא סחיר כדי לקנות רכב במחיר זול ולהעיף אותו על התקלה הרצינית הראשונה, אז סחירות לא מעניינת אותם. חבר שלי קנה לפני שנתיים סיטרואן C4 ב-5000 שקלים, בנתיים הרכב נוסע פיקס ועבר רק טיפולים שגרתיים, ברגע שתהיה תקלה רצינית, הוא מעיף את הרכב לברזל.
 16. מסתבר שבפועל היא נמכרת ב-62 אלף https://wheel.co.il/צרכנות-טויוטה-אייגו-ידנית-מ-61900-שקל-משתל/
 17. ממה שאני יודע טסלה העולמית לא רוצה שרכבים יעברו בין מדינות. מה היא תעשה בנידון, זה כבר משהו אחר.
 18. רוצה דוגמא אחרת? תראה כמה עולה פורטה לעומת אלנטרה או i30 לעומת קיה סיד.
 19. הטוסון שאוטומקס מציעים למוניות הוא גם מהדגם ההיברידי?
 20. המודל S הראשונות אמורות להמסר בנובמבר.
 21. אני הייתי יותר מודאג מהדור הנוכחי של החשמליות עד טווח ריאלי של 250 ק"מ. הטווחים הולכים ומשתפרים ויהיה קשה למכור רכב עם טווח נמוך יחסית.
 22. הקטגוריה באירופה התכווצה בגלל זה משמעותית. כל הדגמים שהיו ייחודיים לשוק האירופאי ירדו מייצור. אקורד ששווקה במיוחד לשוק האירופאי כבר לא קיימת. אווננסיס הוחלפה בשוק האירופאי בקאמרי. I40 כבר לא מיוצרת מ-2020. אופטימה נעלמה מהשווקים האירופאים.
 23. העצוב בסיפור שגם לפאסאט וגם לאינביגניה לא יהיו מחליפות. פולקסוואגן הודיעו שכבר לא תהיה יורשת לפאסאט ובאירופה הסופרב תמלא את המקום שלה. ייתכן ותהיה פאסאט אמריקאית לשאר שווקי העולם, בדומה לדור החדש של הג'טה שהיום נמכר רק באמריקה ובאסיה. לאור העובדה שבסטנלסיס אין פלטפורמה לרכב מהקטגוריה הזאת גם האינסיגניה לא תזכה למחליפה, ולדעתי גם ימיה של ה-508 ספורים.
 24. שגרסאות הקצה של קאדילק יובאו לארץ הם נמכרו במחיר נמוך יותר ביחס למתחרות בסגמנט. מוזר שיבואנים מקבילים עדין לא שמו עין על הדגמים האלה.
×
×
 • תוכן חדש...