Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד, פגעתי בציפור הנפש שלך? ברומניה ביקרת? היסטוריה אתה יודע קצת?

מה הקשר בין מחת ועכוז?

הטענה העיקרית שלך היא שתוצרת דאצ'יה לא עומדת ראש בראש עם "מיטב מערב אירופה בכל הנוגע לבידוד רעשים ודשבורדים ניתנים לליטוף. ותמחור מופרז, ויאדה יאדה.

הם מעולם לא טענו שהדאסטר יותר איכותי מגולף, או שלסאנדרו יש שלדה והגה מתקשר יותר משל פיאסטה. אלו רכבים נטולי יומרות שמציעים חבילה טובה בסה"כ במחיר סביר ביחס למתחרים. גם בארץ.

השורה התחתונה היא שאין סופרמיני שנמכרת ברמת האבזור הכי גבוהה של הדגם ב70K עם מנוע סביר ואחריות ל5 שנים.

פשוט אין.

מעדיף לקנות פיאסטה או איביזה עירומה כדי למשמש להן את הדשבורד כל היום? תפאדל, אבל לכל הפחות תעשה נסיעת מבחן על רכב שאתה משמיץ על בסיס כלום ושום דבר בעזרת עובדות היסטוריות או רמות אחוזי האלכוהול בדם של הרומנים בימי שלישי וחמישי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סנדרו היא מכונית רומנייה שמיוצרת ע"י רומנים. 500 היא מכונית איטלקייה שמיוצרת ע"י פולנים. האם ברור לך ההבדל בין שני אלו?

אתה לוקח את הדברים ללב יותר מדי.

הרוב חושבים ש 500 זאת מכונית איטלקית ודאצ'יה זאת מכונית רומנית.

אבל אין שום דבר רומני בדאצ'יה.

המכוניות שלהם תוכננו בין יפן לצרפת.

התכנון היה מכוון שהמכוניות יהיו זולות במיוחד, יש שם תכנון של זויות פח זולות יותר לייצור.

חלק מהדגמים שמגיעים לארץ מגיעים ממרוקו ממפעל שרנו בנו במיוחד בשביל המותג.

אז אפשר להגיד שדאצ'יה היא מכונית מרוקאית.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תהיה תגובה אחרונה שלי בשרשור. אני מגיב רק כדי להבהיר תגובה קודמת ללוטוס:

מכוניות דאצ'יה מפותחות ברומניה. מכוניות פיאט מפותחות באיטליה. אין לי בעיה עם מכונית מערבית שמיוצרת ברומניה. הייתי קונה פיאסטה, לצורך העניין, המיוצרת ברומניה, גם אם המחיר שהיו דורשים עליה היה שקול לפולו לדוגמא, המיוצרת בספרד.

הבעיה שלי היא שמביאים לנו מכונית רומנייה, שיושבת על פלטפורמה של מכונית צרפתייה בת עשור, ומצפים מאיתנו לשלם עליה כמו על ספרדייה (איביזה) בת ימינו, השקולה לה. למה שמישהו יעשה כזה דבר? את הסנדרו סטפוואי של קרסו הייתי קונה, אבל רק ב-10-15 אלף פחות. מה שהיא מציעה, ב-55-60 אלף ש"ח, הוא באמת שובר שוויון.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל מה זה משנה באיזה ארץ זה מפותח? שמעתם יותר מדי בדיחות "תימני, גרוזיני ורומני נכנסים לבר".

הרכב עצמו עונה על הצרכים? יש לו מחיר תחרותי מספיק בשוק שלנו? אין סיבה שלא ימכור יפה.

אף יבואן לא באמת רוצה לשבור שוויון. הם רוצים לשמור על מחירון גבוה כמה שיותר ובאותו זמן למשוך הרבה קונים.

זה נראה לך הגיוני מבחינת היבואן להביא רכב מסגמנט שעד עכשיו עלה בסביבות 100K ולמכור אותו בכמעט חצי מזה?

למכור ג'יפון במחיר של אלטו?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו תהיה תגובה אחרונה שלי בשרשור. אני מגיב רק כדי להבהיר תגובה קודמת ללוטוס:

מכוניות דאצ'יה מפותחות ברומניה. מכוניות פיאט מפותחות באיטליה. אין לי בעיה עם מכונית מערבית שמיוצרת ברומניה. הייתי קונה פיאסטה, לצורך העניין, המיוצרת ברומניה, גם אם המחיר שהיו דורשים עליה היה שקול לפולו לדוגמא, המיוצרת בספרד.

הבעיה שלי היא שמביאים לנו מכונית רומנייה, שיושבת על פלטפורמה של מכונית צרפתייה בת עשור, ומצפים מאיתנו לשלם עליה כמו על ספרדייה (איביזה) בת ימינו, השקולה לה. למה שמישהו יעשה כזה דבר? את הסנדרו סטפוואי של קרסו הייתי קונה, אבל רק ב-10-15 אלף פחות. מה שהיא מציעה, ב-55-60 אלף ש"ח, הוא באמת שובר שוויון.

מנוע 0.9 טורבו של דאצ'יה\רנו הוא חדש לגמרי ולא בן 20.

הרבה יותר חסכוני ומודרני ממנועים של יונדאי\קיה.

אין שום דבר שפותח ברומניה במכוניות של דאצ'יה חוץ מארוחת הצהריים של העובדים אבל זה רק במפעל הרומני, במפעל המרוקאי הם אוכלים קוסקוס.

הסנדרו סטפוואי עולה כמו סיאט מיי וארוכה ממנה ב 40ס"מ.

המיי שאין לה חלון נפתוח מאחור לא הרבה יותר איכותית מהסנדרו סטפוואי.

יש אפילו פתחים מרכזיים למזגן.

אבל הסנדרו הוא סתם רכב מגעיל בלי שום ייתרון.

זה לא דסטר לשטח או דולגי 7 מושבים.

nouvelle-sandero-stepway-B52-700x380-E2-GD3.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא שמביאים לנו מכונית רומנייה, שיושבת על פלטפורמה של מכונית צרפתייה בת עשור, ומצפים מאיתנו לשלם עליה כמו על ספרדייה (איביזה) בת ימינו, השקולה לה.

הקליאו שעליה היא מבוססת הושקה ב 2005-6 האיביזה המהוללת שלך הושקה ב 2007-8. פער הדורות לא משמעותי כמו שאתה חושב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מחת ועכוז?

הטענה העיקרית שלך היא שתוצרת דאצ'יה לא עומדת ראש בראש עם "מיטב מערב אירופה בכל הנוגע לבידוד רעשים ודשבורדים ניתנים לליטוף. ותמחור מופרז, ויאדה יאדה.

הם מעולם לא טענו שהדאסטר יותר איכותי מגולף, או שלסאנדרו יש שלדה והגה מתקשר יותר משל פיאסטה. אלו רכבים נטולי יומרות שמציעים חבילה טובה בסה"כ במחיר סביר ביחס למתחרים. גם בארץ.

השורה התחתונה היא שאין סופרמיני שנמכרת ברמת האבזור הכי גבוהה של הדגם ב70K עם מנוע סביר ואחריות ל5 שנים.

פשוט אין.

מעדיף לקנות פיאסטה או איביזה עירומה כדי למשמש להן את הדשבורד כל היום? תפאדל, אבל לכל הפחות תעשה נסיעת מבחן על רכב שאתה משמיץ על בסיס כלום ושום דבר בעזרת עובדות היסטוריות או רמות אחוזי האלכוהול בדם של הרומנים בימי שלישי וחמישי.

אתה מערבב בין מחט לתחת, אין שום קשר בין הסאנדרו לבין רכבי סופר מיני, ומי שחושב לקנות סופרמיני איכותית לא יתסכל עליו בכלל, כי הוא לא סופר מיני, הוא לא איכותי, כן הוא מאובזר,אבל זהו.

יצא לי לשבת באחד בבולגריה וגם לעשות סיבוב בתור נוסע, זה לא רכב איכותי, זה רכב בסיסי, והגרסה שנסעתי בה לא הייתה מאובזרת אבל דברים כמו פנסי ערפל ומוטות בגג לא עושים לי את זה.

לצורך העניין מבחינת אבזור הפיאסטה מספקת אותי לחלוטין מלבד החוסר במחשב רכב.

מי שקנה ג'וק ידני או sx4 אולי יסתכל עליו, שם ההבדל מחירים כ"כ משמעותי שהייתי מוכן לרדת ברמה מבחינת בידוד רעשים ואיכות הרכבה כדי לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הדשבורד של פיאט כנראה יותר איכותי ועמיד מהסנדרו.

Oh wait..

Too soon?

וואי וואי.. אתה לא יודע למה נכנסת...

לא הבנתי בקשר לאחריות - אתה מוסיף 49 ₪ לחודש למשך 5 שנים? כי זה לא זול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אחריות bumper to bumper, ולא רק גיר ומנוע, זה כן זול, יוצא משהו כמו 600 ש"ח בשנה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי חזרתי ואמרתי שהייתי בוחר באיביזה על הסנדרו - מה קשורה הפנדה, שכבר לא בידיים שלי אגב, לכאן? כרגיל, תוקפנות ופנייה לגופו של אדם, כאשר אין יכולת להתמודד עם טיעוניו. האירוניה בכל היא שהסמלון שלך עוד מדבר על בורות..

מתמודדים מצויין עם הטיעונים שלך.

דרך אגב, הפנדה החדשה המהוללת שלך מבוססת על הפנדה הישנה שהושקה בשנת 2003. אם כבר מדברים על פלטפורמה מיושנת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה יחידה למחשה לדעתי בסוגיית תמחור דאסטר זו העובדה שגרסא ידנית ואוטומטית (רציף)של סובארו XV עולות בין 129 עד 138 אלף שח...

משמעות שרק מי שבאמת רוצה דיזל ידני יקרוץ לו דאסטר במיוחד בגרסא הבכירה. יכולות שטח של VX טובות יותר וכוללות נעילת דיפרנציאל והילוך כח בגרסא הידנית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...