Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכבים לעם הפשוט: סנוניות ראשונות של המותג "דאצ'יה".

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך: גלובס.

שני דגמים ראשונים של המותג העממי של רנו עברו בימים האחרונים תקינה לקראת השיווק הקרוב יזכו לתמחור "אגרסיבי".

אגב בארץ אני אישית ראיתי את הסנדרו אך הייתה תחת סמל של רנו, וכמו שזכור לי היא הייתה טיפה יותר ארוכה וגבוהה מהקליאו (יותר דומה לניסן נוט).

הדסטר:

רכב פנאי קטן, שישתלב בפלח הג'יפונים בישראל.

dacia-duster-1-front-tracking.jpg

הסנדרו:

רכב משפחתי קומפקטי בתצורת האצ'בק, שימוצב בפלח המשפחתיות הקטנות.

2013_Dacia_Sandero_II_front.jpg

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב בארץ אני אישית ראיתי את הסנדרו אך הייתה תחת סמל של רנו, וכמו שזכור לי היא הייתה טיפה יותר ארוכה וגבוהה מהקליאו (יותר דומה לניסן נוט).

ראית את הלוגן, לא סנדרו.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הלוגן, לא סנדרו.

אני אומר לך שזה סאנדרו, :lol:, אני יודע לקרוא ולכתוב אנגלית, סמוך עליי יש לי שני תארים !!!

חוץ מזה אני מכיר את הלוגן והסנדרו זה רכב יותר קצר (האצ'בק) ודומה לקליאו, אגב ראיתי אותה בנהריה, אולי יש עוד חובבי רכב שראו אותה שם :)

עריכה אחרונה על ידי omar87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל התימחור של הסנדרו המאובזרת הוא בדיוק מתחת לקליאו הבסיסית, כלומר כ-70,000 שקל או מעט פחות לגירסה מאובזרת של סנדרו בתירגום למחירים אצלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך שזה סאנדרו, :lol:, אני יודע לקרוא ולכתוב אנגלית, סמוך עליי יש לי שני תארים !!!

חוץ מזה אני מכיר את הלוגן והסנדרו זה רכב יותר קצר (האצ'בק) ודומה לקליאו, אגב ראיתי אותה בנהריה, אולי יש עוד חובבי רכב שראו אותה שם :)

לא בקטע של להעליב אותך או משהו, פשוט חשבתי שהסיכוי שראית את אחת משתי הסנדרו שעברו בארץ תקינה ב2009 ו2010 הוא אחד ל1,169,350, שזה די נמוך, והרבה יותר סביר שראית לוגאן והתבלבלת (במיוחד עם ה "זה יותר נראה כמו נוט")

עזוב, לא קריטי, יאללה שיתחילו לשווק כבר, מגרד לי להזמין.

עושה רושם שכל החפירות שלי בפורום על הדאסטר השתלמו לבסוף

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל התימחור של הסנדרו המאובזרת הוא בדיוק מתחת לקליאו הבסיסית, כלומר כ-70,000 שקל או מעט פחות לגירסה מאובזרת של סנדרו בתירגום למחירים אצלנו.

ממש לא כאילו.. הסנדרו היא הרכב היא זול בבריטניה, אפילו יותר מאלטו. לדעתי תג מחיר ראוי הוא משהו בין 50-55 אלף, כתלות באבזור. מעל לזה, אין טעם לטרוח.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שהתמחור של הסנדרו יהיה נמוך יותר מהאלטו, את הלוגאן MCV תמחרו גבוה ביחס למחיר בחו"ל.

אני מהמר על 70,000 לגרסת ה-0.9 טורבו (יש גרסה יותר בסיסית עם מנוע 1.2 אטמוספרי).

לגבי הדאסטר, אני מהמר שהמחיר יהיה 100-110 אלף ש"ח.

אני מקווה שקרסו לא יתמחרו את דאצ'יה כמו שמתמחרים את הסופר מיני הסינית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כאילו.. הסנדרו היא הרכב היא זול בבריטניה, אפילו יותר מאלטו. לדעתי תג מחיר ראוי הוא משהו בין 50-55 אלף, כתלות באבזור. מעל לזה, אין טעם לטרוח.

שים לב שהם עשו (כרגע) רישוי לסנדרו 0.9TCe ו-1.5dCi. הסנדרו שאתה מדבר עליה היא 1.2 אטמוספרית. ה0.9 עולה 1500 פאונד יותר בבריטניה.

מחיר ריאלי ל0.9 לדעתי כ20K מתחת לקליאו המקבילה (86K).

עריכה:

גם בדאסטר הם דילגו על הגירסה האטמוספרית, מצד אחד זה טוב כי 1.2TCe תיכנס לקבוצת זיהום יותר נמוכה ומכאן המחיר יהיה יותר אטרקטיבי, מצד שני כמה עמיד יהיה המנוע הקטן והמוגדש בתנאי שטח? עם 1.6 וה 1.5dCi יש ניסיון של שנים בכל רחבי העולם, אין בעיות מיוחדות SO FAR, ה1.2 הזה למיטב ידיעתי לא נוסה בהרבה רכבי שטח של קונצרן רנו-ניסאן, אנחנו נזכה להיות שפני ניסיונות?

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבואן יש מסורת של מחיר גבוה מעל הנכון למוצרי דציה או אבזור הכי נמוך שאפשר (ללא חלונות חשמל, כריות אוויר!!) במחיר מופקע.

אני מקווה שאתבדא אבל אין מצב..

דסטר במחיר שווה לסוזוקי קרוסאובר זה בדיחה.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באנגליה מוכרים אותו ב 55000 שח בערך, אז למה שהוא שהוא יימכר פה ב 100K, הרי אנחנו רואים שכמעט כל הרכבים הזולים (מיני/סופר מיני) שאנחנו מקבלים עליהם פה הנחות "גדולות" הם נמכרים כך באנגליה ללא כל המסיבות והחגיגות שהיבואנים שלנו משתמשים בהן. דוגמה: איביזה 1.4 ידנית, 1.2 אוטומטית (המבצע האחרון), רנו קליאו, פורד פיאסטה ועוד!

למה במקרה הזה, זה לא יהיה דומה?

DUSTER.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...