Jump to content

Nightstalker

 • פרסום הודעות

  387
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות Nightstalker

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. שנת 2017 דגם פרימיום , ידני! 13000 ק"מ תאריך עליה לכביש 04.2017 טופלה ב10000 ק"מ במוסך היבואן. ללא מובילאיי. שמורה ואהובה. מחיר מבוקש, מחירון משוקלל 181,000. לפרטים נוספים נא לשלוח הודעה פרטית באתר או לטלפון אפס חמש שתיים שלוש 673398
 2. סיקור יפה, ארוך מידי לטעמי, אבל כל הכבוד על ההשקעה הקרינה מהמכלולים החשמלים לא מפחידה אותך?
 3. מיטו תלתן מונזה 2015, גיר TCT. 40 אלף ק''מ על השעון. שמורה ואהובה. מטופלת ב''אוטו איטליה'' כל עשרת אלפים ק''מ. ללא שיפורים ותוכנות. ללא תאונות. מחיר מבוקש : מחירון משוקלל. אפשר לקבל פרטים נוספים במייל: Markkr212(at)gmail.com או בהודעה פרטית. לינק לתמונות: https://dl.dropboxusercontent.com/u/15800115/Screenshot%20from%202017-01-26%2009-32-30.png https://dl.dropboxusercontent.com/u/15800115/IMG_20160401_070717.jpg https://dl.dropboxusercontent.com/u/15800115/IMG_20160206_075957.jpg
 4. ואוו אוקי, אחרי כל הטרארם שילמת להם עוד כסף? אם זה מה שהוציא אותך מרוצה. בכיף
 5. אני אתן לך את עצותי בראשי פרקים: -תזכיר לאבא שלך שאתה בן 36. -בית שקנית, אפשר גם להשכיר או למכור. -בשביל מקצוע שאתה אוהב, עושים רילוקיישן. -תיווך זה זנות, זה לא מתאים לאנשים נורמטיבים. אחרי שתמצא עבודה ותיהיה מרוצה ממי שאתה וממה שאתה, בת זוג תגיע. ותפסיק לחשוב על מה היה קורה אם הייתה עושה דברים אחרת, אין לך אפשרות לשנות את העבר. אתה צריך ללמוד לחיות איתו, ולא לתת לו לשלוט בך.
 6. ומיד אחרי זה מאבק לקבלת הזמנה לכל הלקוחות שלא קיבלו הזמנה
 7. בגירה, אם חברים כאלה עדיף להיות לבד. תציא לו ברטר על אוכל לחמוסים לבקנים תראה אם הוא זורם
 8. האלן אהבתי שכל הכיתוב בתילאנדית, ידוע שמשם יוצאים מיטב המוחות. אם פה לטענתך אף אחד לא מייחס חשיבות למוצר בלי שלושה אפסים, למה שלא תנסה לבד? תיהיה זה ששובר את הקונצזוס.
 9. kayak.com hipmunk.com כל האתרים של חברות התעופה. יש בפורום בחור בשם "סלע" שרבים ממלצים עליו.
 10. עזוב אותך אתרי הכרויות, זה שוק בשר שלם, על כל בחורה יש כמה עשרות גברים. זה עולה להן לראש. האפשרויות האופטימליות להכרות הן: -חוגים, קורסים ושות' (חבר טוב הכיר את חברה שלו בקבוצת ריצה, גינות כלבים בתל אביב זה בכלל סדום ועמורה) -עבודה (זה קשה, זה מסוכן, לפעמים זה עובד) -חברים משותפים (תעבור על הפייסבוק של חברות של חברים שלך.) וזהו בגדול, לא יודע בן כמה אתה, קח בחשבון שככל שאתה מתקרב לגיל 30, איכות "הסחורה" בחוץ מדרדרת. (משני המינים). שאתה מתייאש, תקנה רכב מגניב. ותגיד תודה שאתה חופשי תהנה!
 11. יהיה נכון אם תגיבו באופן גורף לכולם, יש לכם פה עוד הרבה לקוחות. אחרת לשם מה היה המאבק הזה? אם כל אחד יכול לקבל את השירות רק באופן פרטני
 12. לא אתפלא אם נהג הסובארו שם היה תלמיד של אור ירוק.
 13. תשמע חבר, אם כל הצער שבדבר , הוא ילד גדול. אם הוא חושב שהוא יכול להסתדר מהכנסה כזו, שיהיה לו בכיף. אל תשכח גם שבמגזר הזה הם מתקמבנים יפה מאד, ככה שיש מצב שהוא באמת יכול להסתדר. אין לך מה לדאוג על בישבילו על העתיד שלו, הוא בחר לחיות בלייפסטייל מסויים, ולא יעזור לך מה שאתה או הוריך תעשו. חשוב מאד שתבהיר להורים שלך שאין להם על מה להתייסר , אדם עושה את הבחירות שלו, אתה לא יכול להחליט בישבילו מה נכון או לא. ואם כל הכבוד כולה מדובר על אדם שמתקרב לדת, לא הצטרף לדעאש. כמו שאמרו לפני, במקום להלחץ ולחשוב על "מה יקרה אם הוא פתאום יחליט לצאת מזה", (גישה שתגרום רק לעוד התרחקות מצדו).
 14. למה טעה? בגלל שלכאורה האפשרות הזו לשלם על 1500ש"ח עכשיו זמינה לקהל הרחב? אולי התמחור לא קשור אליו, אבל העובדה שהוא מכריז ניצחון, חרף העובדה שהוא לא עמד במטרות שהוא הציב לעצמו, קצת משעשעת.
 15. אז מה היה לנו כאן.. יצאת "למלחמה" , מלא בפתאוס שלא היה מבייש את משה דיין אחרי ששת הימים, לכאורה על זכותך ועל המגיע לך בתור רוכש של פאר התוצרת הגרמנית. נעלבת, ונעלמת אחרי שאנשים אמרו לך שאתה נלחם בטחנות רוח. ועכשיו חזרת, "מנצח" , אחרי שהצלחת להציק למישהו מספיק כדי שהוא יאפשר לך את הפיצ'ר החצי אפוי הזה. אהה כן, ובדיסקליימר קטן אתה מוסיף שהתוספת הזו עולה 1500 ש"ח, אחרי שיצאת "למאבק" שלך במטרה להשיג את מה שמגיע לך לטענתך בתור צרכן. אכן, כל הכבוד חבוב! אני בתוך שכולם מריעים לך שם בעולם שאתה חי בו.
×
×
 • Create New...