Jump to content

iziatg

 • פרסום הודעות

  179
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות iziatg

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  ראשון לציון
 • תחביבים
  מחשבים, טיסנים ועכשיו גם מכוניות
 • מקצוע
  הייטק
 • עמוד הבית שלכם
  http://www.tissan.co.il
 1. יש הרבה יותר מחיישן בודד שעלול לגרום לבעיה. חיישני טמפרטורה בתוך הרכב, מחוץ לרכב, חיישני לחצים גבוה ונמוך ועוד. אני מציע שתתחיל עם הבדיקות הבסיסיות שכתבתי מעל, אין כאן יותר מידי מקום לניחושים.
 2. אתה בטוח שהמדחס מפסיק לעבוד? דבר ראשון כשנראה שמזגן מפסיק לקרר, לוודא אם המדחס מסתובב או לא. כלומר עם הקלאץ' שלו מנותק או מחובר. אם מנותק, לבדוק אם הוא מקבל מתח או לא. זה יתן חיווי על בעיה במצמד עצמו או במשהו אחר. אם המצמד עושה את העבודה שלו, המדחס מסתובב ועדיין לא מקרר, לבדוק אם מד מתח או נורה 12 וולט את החיבור לשסתום על המדחס.
 3. הרכב באחריות, נרכש מהטרייד שלהם. בכל מקרה, כנראה שמחקו במוסך את התקלות הקודמות או שגם הם לא זיהו תקלה. יש לי ברכב את רכיב ה-ODB, ננסה בפעם הבאה לקרא עם האפליקציה מה קוד התקלה.
 4. עידכון גרסה יכול להתגבר על בעיה בשסתום שמבוקר על ידי המחשב בתוך המדחס. זה יכול לתקן רק אם היצרן יודע על בעיה שהתוכנה החדשה תפתור, זה לא קסם. אם המזגן לא מקרר בעמידה במקום, בין שלל האפשרויות, יתכן שהשסתום הזה נשאר פתוח ועוקף את המדחס. חייבים לחבר שעונים לצד הנמוך והגבוה ולמדוד ברצף את לחצי הגז, להעלות סל"ד ולראות את השינוי. המדדים האלו נותנים לך תשובה לרוב הבעיות שקיימות במערכת מיזוג. היא טיפה יותר מורכבת ממזגן ביתי אבל סך הכל די פשוטה.
 5. תודה על התגובות. אחרי שמכבים את המנוע לכמה שעות, לא מופיעה התקלה יותר. האם קוד התקלה נשמר במחשב הרכב? במוסך רק מעריכים מה התקלה, לכן אני חושש שהם לא ראו מה קוד התקלה בפועל. זה הדגם עם ה-154 כ"ס עד כמה שזכור לי ולגבי פיח בשסתומים, האם תוסף כמו K44 ישפר? או שזה ניסיון מיותר?
 6. הי, סיטרואן שנת 2014 עם כ-90 אלף ק"מ, מידי פעם בסל"ד סרק, המנוע מגמגם מאד ואם לא לוחצים על הדוושה, נדלקת נורית Check engine. במוסך המרכזי, כחלק מטיפול תקופתי, שידרגו גירסה למחשב הרכב, הבעיה לא נפתרה. הגימגום לא קשור לחום מנוע, יכול להופיע מקדם בבוקר בחורף כבר בעמידה ראשונה של הרכב או ביום חם אחרי נסיעה ארוכה ועמידה בפקק על איילון. רעיונות? תודה !
 7. הי, בסיטרואן C5 שנת 2015 נמצאה בטסט גומיה לציריה שדורשת החלפה. אשמח לשמוע מה סדר גודל המחיר לתיקון כזה. במוסף היבואן המחיר מעל 1,000 ש"ח שנשמע לי מאד יקר. כמו כן אודה להמלצה למוסך מקצועי באיזור ראשון לציון / נס ציונה וסביבתן. תודה, איזי
 8. אתה לא מפספס, זה מחבר מוכן שהיה בתוך מחשב שפירקתי והשארתי את כל החוטים. גם לא חיברתי שתי כניסות, רק אחת שנקראת Input 1. עד כמה שזכור לי פירקתי את הכבל ממחשב דל וזה החלק השלם:
 9. ב-C5 (וגם ב-C4) יש לך אפשרות להוסיף 2 כניסות. אחפש לך את החיבורים בחלקו האחורי של הרדיו, אני השתמשתי בחיבור של כונן דיסקטים ישן שחתכתי לצורה שמתאימה באופן מושלם לרווחים, לא שיניתי כלום מלבד לחבר את החלק שיצרתי. אתה יכול לחבר כניסה אחת לחיבור אוזניות ואת השני לחבר למתאים בלוטות שעולה באיביי דולרים בודדים. זה נדמה לי מה-C4 ואמור להיות זהה ל-C5, כאן השתמשתי בכבל שמצאתי באחד המחשבים הישנים שלי. אתה יכול לראות להיכן הוא מחובר. עכשיו מחפש את החיבורים ואוסיף לכאן כשאמצא.
 10. המתאם הוא רק חלק ממה שאתה צריך, החלק המאתגר יותר הוא להגדיר את הרדיו שיקבל כניסה נוספת. כשאתה לוחץ על Source, מה האפשרויות שיש לך? האם מופיעה האפשרות Input או AUX? במידה ולא, אתה צריך לגשת למוסך (אני עשיתי את זה בדגם משנת 2007 ו-2006 במוסך שאפט) שיאפשרו את הכניסות הנוספות. אחר כך אתה יכול לחבר מתאם Bluetooth או כל כניסה שתבחר. לגבי הדיבורית, לפחות בדגם הקודם, אין מקרופון בתקרה של הרכב.
 11. מעוניין לחדש את הפנסים שלי ומוצא רק חבילה גדולה של לכה שברור לי שלא תיהיה בשימוש. אשמח אם מישהו באזור ראשון או הרצליה מוכן לנדב כמה סמ"ק בודדים.
 12. מוכר גם חלקים למי שמעוניין. לא את כל הרכב לפירוק אלא חלקים למי שצריך.
 13. ברכב שברשותי, שנת ,2014 הותקנה מערכת מולטימדיה על ידי היבואן, כביכול מקורית. למערכת יש כמה בעיות שאשמח לשמוע אם יש דרך לפתור: 1. בשעות האור, המסך מאד "לבן" כמו פלסטיק שעמד בשמש וקשה מאד לראות מה שמוצג. האם ניתן להחליף את השכבה החיצונית? 2. הקליטה ברדיו די גרועה, אני משווה לרכב דומה עם מערכת מקורית שבאותו מקום ואותן תחנות נשמעות מצויין. 3. איכות הקול בדיבורית מתחילה באופן סביר ומהר מאד הצד השני בקושי שומע אותי. הבעיה לא קיימת ברכבים אחרים כולל C5 עם דיבורית מקורית. 4. לחיצה על ניווט פותחת הודעת שגיאה על קובץ שחסר. 5. ברכב יש חיבור טעינת USB מקורי שלא פועל. הוסבר לי שהוא נותק כשהותקנה המערכת. זה נכון או לחפש את הבעיה במקום אחר? הוספתי תמונות של המערכת כדי לזהות אותה. האם ניתן לעדכן גירסת תוכנה כדי לפתור את בעיות איכות הקול?
 14. למכירה סיטרואן C4 שנת 2006 יד שלישית (אישתי יד שניה, אחי יד שלישית אם רלוונטי). פנים הרכב במצב סביר, כל חלקי הפלסטיק בדשבורד ובדלתותשלמים ותקינים, חלונות ונעילה חשמלית תקינים. תקרה פנימית חודשה לפני כמה חודשים בעלות של 650 ש"ח. חיצונית נראה לא משהו, צמיגים בני 4 ונדרש להחליפם, פנסים ראשיים הוחלפו לפני כשנה. מנוע וגיר במצב תואם לק"מ. 4,000 ש"ח משתמש ברכב עד לסיום הטסט, ניתן לראותו בראשון לציון בערב או בהרצליה במהלך היום.
 15. גם ההמלצה החד משמעית שלי היא לא לשפץ תיבת הילוכים. בזבוז מוחלט של כסף.
×
×
 • Create New...