Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות - מה חדש?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא Anker SoundCore Liberty Air2 מהסיבה הפשוטה שהחיישני מגע אמנם מעולים ולא מפספסים, אבל הם נקודתיים למדי והאצבע שלי מפספסת אותם יותר מהרצוי

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התאמה לאוזן זה משהו אישי, ככה שממש קשה לדעת.גודל מתאים של האטם הוא קריטי, גם לסאונד 

אני חושב שאתה יכול להוציא  פחות, כדי לענות על הדרישה לסאונד טוב, ויש מספיק המלצות מניסיון בשרשור הזה. 

דרך אגב, אני מניח שסאונד טוב יותר  אפשר לקבל עם אוזניות on ear דווקא. הייתי נצמד לאוזניות אטמים רק אם זה נדרש פונקציונלית 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הרבה יותר נוח עם אוזניות IN EAR. 

יש את הדגם הזה

https://www.scarbir.com/tws/sabbat-e12-ultra-review

שמגיע עם כפתור פיזי שיחסית נוח ולא טאצ', לגבי שאר הדברים הביקורות די טובות . האם מישהו שמע על הדגם הזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל קיבלתי את האוזניות של lenovo lp1 tws 

אחלה מוצר לגמרי, מגיבות ממש טוב לאצבעות ולתפעול (אם כי מדי פעם מפספס עם האצבע), עלו 16 דולר, איכות שמע טובה להפתיע מאוד, זמן סוללה ארוך של מעל 10 שעות לפי הדיווח.

חמודות לגמרי.

נ.ב - משום מה אני לא מוצא שום אזכור שלהם באתר של לנובו, אז לא יודע אם זו המצאה סינית, אבל היי הן נהדרות (בתור אחד שמשתמש באודיו טכניקה ATH50X ביומיום).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2020 בשעה 19:27, Liviur כתב:

בtransparency mode אתה שומע כאילו זה היה בוקע ברמקול ללא שום אטימה של הרעש מבחוץ - זה עושה בלנדינג.

למוסיקה זה לא אידאלי מן הסתם. הנקודה של זה היא אחרת אבל.

אוקי. מסתבר של-FIIL T1XS יש מוד כזה, קוראים לזה Monitor Mode. זה עובד בסדר, אם המוסיקה לא מנגנת בווליום חזק, אם רואים סרטון ביוטיוב או משהו כזה, זה עובד סבבה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2020 בשעה 19:27, Liviur כתב:

בtransparency mode אתה שומע כאילו זה היה בוקע ברמקול ללא שום אטימה של הרעש מבחוץ - זה עושה בלנדינג.

למוסיקה זה לא אידאלי מן הסתם. הנקודה של זה היא אחרת אבל.

אשמח אם תבהיר את הנקודה, 

אם למשל אני עובד במשרד אבל מגיע אליי מישהו לשאול אותי שאלה של משפט וחצי, האם אני אוכל להשאיר את האוזניות עובדות בווליום סביר, ועדיין אני אוכל לשמוע אותו מבלי להוציא את האוזניות או לעשות PAUSE? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך הבהרה, לרוב אני מעדיף לעשות pause ולהמשיך אם אני מאזין למוזיקה. אבל, בהחלט אפשר. לטעמי השימושיות במצב transparency היא כשמאזינים לאיזה סרטון או הסבר ברקע, או כשהולכים ברחוב או משהו בסגנון. המצב הזה בהחלט פוגע באיכות המוזיקה. זה מעולה שאפשר להפעיל בשתי לחיצות על האוזניה ולא צריך להוציא.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

אשמח אם תבהיר את הנקודה, 

אם למשל אני עובד במשרד אבל מגיע אליי מישהו לשאול אותי שאלה של משפט וחצי, האם אני אוכל להשאיר את האוזניות עובדות בווליום סביר, ועדיין אני אוכל לשמוע אותו מבלי להוציא את האוזניות או לעשות PAUSE? 

באופן אינטואיטיבי, במצב שמדברים אלי ואני עם אוזניות, אני מוציא אוזניה (זה מפסיק מיידית את המוסיקה), גם בגלל שאין לי חלוקת קשב וגם בגלל שזה נראה לי קצת לא מנומס לדבר עם מישהו עם פקקים באוזניים... 

כן מצאתי את הפיצ'ר שימושי כשאני, למשל, צופה בטלוויזיה אבל עדיין צריך לשמוע את הסביבה (הילדה מתעוררת, הטלפון מצלצל וכו'). למוסיקה זה לא אידיאלי, מין הסתם זה מכניס הרבה רעש לבן מהסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי השבוע את הסוני 1000XM4
מסננות לא רע. דיבור שלך מוציא אותן מפעולה. יש אפליקציה עם מלא הגדרות .
אם אתה יורד לכביש , לפי הנווטן והפרופיל הן משתנות .
מקומות שבהם אהבת שקט : הן זוכרות ולומדות.
יש חיישן לחץ ברומטרי לזיהוי טיסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שומעים בהן פחות טוב מה-XM3 או XM2 זה חתיכת תקלה אצל סוני

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם ושבוע טוב.

אז, אחרי שנפלתי בפעם השלישית עם TWS (שיאומי איר דוטס 2, 1+ באדס ובראגי) החלטתי לתת צ'אנס לאירפודס פרו.

מה לא התאים בקודמות?

הבראגי היו בשיטת כפתור עם סיליקון שפשוט קרעו לי את האוזניים.

השיאומי עם איכות שמע על הפרצוף וגם נדפקה השמאלית כנראה מחוסר שימוש.

ה 1+ סבירות מבחינת סאונד אבל הם לא מתאימות לי לאוזן, בפעילות כלשהי חוץ ממצב סטטי הם מחליקות ונופלות.

בקיצור. המחיר של הפרו שערורייתי אז בדקתי מה מציעים באיביי.

משום מה, אצל הרבה מוכרים (בעיקר מרוסיה) המחיר בסביבות 100-120 דולר אחרי משלוח.

אצל דוד אלי אפשר לגרד אותם ב 150-160.

המחיר הרישמי שלם לדעתי הוא באיזור 190 דולר בארה"ב.

יכול להיות שהאלו מרוסיה לא הכי מקוריות? מה הסיפור שם?

המלצה\דיס? אולי דגם אחר?

עברתי נראה לי על כל ביקורת אפשרית ביוטיוב. שקרנים. אוזניה מצטיינת בביקורת אחת ונגנזת באחרת.

קשה להבין מי נגד מי.

תודה רבה,

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתכוון לקנות איירפודס פרו בחודש הקרוב, וזה אחרי שניסיתי לפחות 4-5 אוזניות TWS כולל כאלו די יקרות

הפרו של אחותי פשוט היו הכי נוחות לי - בפער ענק מכל שאר האופציות, ולטעמי זה מה שחשוב

שיב לב שיש מליון זיופים למוצר הזה - לא הייתי קונה משהו בלי לדעת בוודאות שזה מקורי, במיוחד אם זה משמעותית זול יותר

אפשר לבדוק את זה בקלות, באוזון שזה בערך האמאזון של הרוסים: https://www.ozon.ru/category/besprovodnye-naushniki-31531/?from_global=true&text=airpods+pro

שים לב שהאיירפודס פרו יוצאות שם בערך 220 דולר - כלומר אין שום סיכוי שמה שאתה רואה באיביי ב 100 דולר מקוריים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...