Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות - מה חדש?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק, אם הפרו כל כך טובות שאתה יכול להיות איתן 6 שעות ברצף באוזן (והן כן) אז העלות הנוספת זניחה ביחס לתמורה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אופס... נראה שבדיוק אתמול יצר recall לפרו של אפל:
https://9to5mac.com/2020/10/30/apple-launches-recall-program-for-some-airpods-pro-units-due-to-sound-issues/

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Muzic4Ever כתב:

אני פשוט יודע שעם אפל הסאגה תסתיים אחת ולתמיד (או לפחות עד שישעמם לי ואחליט לשדרג למשהו אחר).
אלא אם יש דגם אחר שיענה על הדרישות, אשמח לשמוע (תרתי משמע).

אתה לא יודע מה יהיה עם אפל, כי אתה לא יודע אם הן תהיינה נוחות. נוחות זה עניין אישי. יש כאלו שלא סובלים אטמי סיליקון, כי זה עושה וואקום באוזן (זה מה שאתה קורה לחץ?), והפתרון הוא החלפה.

יש כאלו שבכלל לא יכולים לסבול אוזניות שנכנסות לאוזן. נקודה.

לגבי מה שישמח אותך לשמוע, קישרתי אתר. יש גם מאמרים שמשווים אוזניות נבחרות.

לפני שעתיים, yotams4 כתב:

בדיוק, אם הפרו כל כך טובות שאתה יכול להיות איתן 6 שעות ברצף באוזן (והן כן) אז העלות הנוספת זניחה ביחס לתמורה

קודם כל, נוחות זה עניין אישי לגמרי. אין באפל משהו שהופך אותן (או כל אוזניה אחרת) אוטומטית ליותר נוחה.

דבר שני, זה משנה אם אתה באמת רוצה להיות איתן באוזניים שש שעות ברצף. גם היכולת להשאר עם אוזניות שעות ברצף זה עניין אישי.

https://www.scarbir.com/guide/apple-airpods-pro-vs-cheap-tws?rq=apple

לפני 3 שעות, Stav132 כתב:

חסרונות-

ביטול רעשים לא עובד בכלל-פיקציה מיותר לחלוטין

הייתי שמח אם היו עוצמתיות יותר

בס לוקה בחסר גם כשמשחקים עם הכיוונים

השמע סבבה לגמריי הייתי נותן 7.5 מתוך 10

חסר לי בס ועוצמה דווקא במידים והגבוהים הם אחלה מדוייקים יחסית ולא צורמים

סה"כ אני מרוצה מהקנייה 500 ש"ח

מכיוון שאיכות הסאונד חשובה לי, נראה לי קשה מאוד להיות מרוצה מקנייה כזו יקרה, יחסית, ולקבל סאונד לא מספק בעוצמה ובבאס. דרך אגב, באס זו פונקציה בעיקר על האטימה, בצירוף זה שהביטול רעשים לא עובד, זה אומר מוצר שתוכנן לא טוב.

חבל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעניין הנוחות שהוא סובייקטיבי אלא לאיך שהן עובדות, מצב שקיפות, ביטול רעשים, מאפשרות בלחיצה לעבור בין כמה מצבים ככה שלא צריך להוריד-לשים כל היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, robertf כתב:

יותר טוב מזה, אם למישהו יש קצת נקודות אלעל מיותרות (ותכלס אין הרבה מה לעשות איתם כרגע), ניתן להשיג אותן במבצעים מדי פעם ב499 ש״ח ו100 נקודות שזו די מציאה.

איפה ראית את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, yotams4 כתב:

לא התכוונתי לעניין הנוחות שהוא סובייקטיבי אלא לאיך שהן עובדות, מצב שקיפות, ביטול רעשים, מאפשרות בלחיצה לעבור בין כמה מצבים ככה שלא צריך להוריד-לשים כל היום

אבל לא על זה מדובר.

מסתבר שמלבד ביטול רעשים, יש לי את כל זה באוזניות של 200 שקל, שגם ככה אוטמות מצויין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתחר ממני, Muzic דיבר על ANC וטכנולוגיה, אתה דיברת על נוחות. אז על זה אני מדבר. לא התייחסתי למה שאתה דיברת עליו.

איף.

עריכה אחרונה על ידי yotams4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חברים! נראה לי שמצאתי דרך להשמיש את ה 1+ באדס.
רק בעיה קטנה, לא הצלחתי למצוא את זה באף מקום חוץ מאמאזון הודו.
למישהו יש רעיון?
https://www.amazon.in/Crysendo-Silicone-Earbuds-Eartips-OnePlus/dp/B08HX5CSQJ8d5a5c57d1294c97ebda8fce85312289.jpg

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Muzic4Ever כתב:

אופס... נראה שבדיוק אתמול יצר recall לפרו של אפל:
https://9to5mac.com/2020/10/30/apple-launches-recall-program-for-some-airpods-pro-units-due-to-sound-issues/

ואוו ... לקחו אחריות ומחליפים בחינם אם משהו לא בסדר??? שערוריה (או אחלה ... כי סט אוזניות אחרות כנראה היו מסיימות בפח.)

לי זה קרה באחת האוזניות לפני שנה , החליפו בחינם בלי שאלות 🤷‍♂️
לקח הול 5 דקות

אגב האטמים באפל הם לא סיליקון רגילים כמו השאר והאוזניות מתוכננות עם vent system שמונע את ״תחושת הוואקום״ שאטמי סיליקון בדכ יוצרים

כמו כן לא כל anc או transparency mode זהים או קרובים אחד לשני (או ממשק Bluetooth )

אבל סבבה - בטח שיש אוזניות ב200 של שעושות בול! אותו הדבר (חוץ מכמה וכמה פרטים קטנים) ולכן כל הגדולות מייצרות tws  בערך באותו מחיר...

• אהבתי 2

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Liviur כתב:

ואוו ... לקחו אחריות ומחליפים בחינם אם משהו לא בסדר??? שערוריה (או אחלה ... כי סט אוזניות אחרות כנראה היו מסיימות בפח.)

לי זה קרה באחת האוזניות לפני שנה , החליפו בחינם בלי שאלות 🤷‍♂️
לקח הול 5 דקות

אגב האטמים באפל הם לא סיליקון רגילים כמו השאר והאוזניות מתוכננות עם vent system שמונע את ״תחושת הוואקום״ שאטמי סיליקון בדכ יוצרים

כמו כן לא כל anc או transparency mode זהים או קרובים אחד לשני (או ממשק Bluetooth )

אבל סבבה - בטח שיש אוזניות ב200 של שעושות בול! אותו הדבר (חוץ מכמה וכמה פרטים קטנים) ולכן כל הגדולות מייצרות tws  בערך באותו מחיר...

שים לב שזה בארה״ב (ואני מניח שברוב העולם המתקדם).

התשובה של איידיגיטל היא קצת פחות שירותית...

ציטוט

מאיידיגיטל נמסר כי הרשת "נערכת במהירות להחלפת ותיקון מכשירים אשר מתגלית בהם התקלה. בשלב זה, עדיין לא התקבל אצלנו באידייגיטל מלאי חלפים לתיקון. בעת קבלת החלפים מאפל העולמית, אנו נתחיל בתהליך ההחלפה ותיקון ללקוחות אשר יבקשו זאת, ובכפוף לבדיקת מעבדה (על פי דרישת אפל).

על מנת להקל על לקוחותינו, ולתת להם שירות מהיר ככל הניתן, לקוחות המעוניינים בהחלפה ותיקון המוצר, יוכלו להירשם בטופס מקדים וניצור איתם קשר מיד כאשר יגיע אלינו מלאי החלפים מחו״ל (הטופס יעלה לאתר איידיגיטל בשעות הקרובות)".

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3867666,00.html

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חלק יחודי להחלפה

מחליפים את האוזניה הפגומה (זה לרוב משפיע על אוזניה אחת בלבד, הדיווח בכלכליסט לא מדויק. גם מה שהשתנה בעיקר זה הרחבת האחריות וההחלפה)

יש כמה יבואנים רשמיים לאפל בארץ כשכולם ימלאו את השירות הזה 🤷‍♂️

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Adam-R שטויות, מדיניות האחריות של dcs/idigital נקבעת על ידי אפל העולמית בכל מקרה ככה שההחלטות הן לא שלהם.
פעמיים החליפו לאשתי אייפונים תקולים שנקנו בחו״ל.
אייפון 6 אס שנקנה באוסטריה ואחרי חודשיים הופיעה נקודת במצלמה, יצרנו קשר עם אפל והם הפנו אותנו לאיידיגיטל לצורך בדיקה קצרה והחלפה (קיבלה טלפון חדש אחרי שבועיים).
אייפון 11 פרו מקס שנקנה בארהב ואחרי חודשיים התחיל להיכבות באופן רנדומלי, אפל התחברו מרחוק לטלפון, הריצו בדיקות והכריזו שהוא תקול ודורש החלפה הפנו אותנו לdcs בצירוף מספר הקריאה מול אפל ואחרי שבועיים הגיע טלפון חדש עם שליח בדיוק כמו שהבטיחו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...