Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות - מה חדש?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הריקול - זו הרחבת אחריות.

לאף אחד לא יתקשרו ויגידו תחזיר את האוזניות ונחליף לך גם אם הן תקינות...

אצלי זה קרה אגב לפני כחצי שנה - הוחלפה האוזניה בחינם תוך יומיים בדואר.

כמו כן שימו לב שזה לא רלוונטי יותר לכאלו שיוצרו אחרי אוקטובר השנה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקי. אבל הריסק הרבה יותר גדול.
לאחר האחריות, לזרוק סט של 200 דולר או סט של 50 דולר זה אחרת וגם, למי יש זמן להתעסק עם אחריות (ועל אחת כמה וכמה עם נותני השירות בארץ) כשאתה יודע מראש שיש בעיה?
להכניס ראש למיטה חולה? תודה, אבל לא תודה.
בסופו של דבר, זה כ-ו-ל-ה אוזניות.

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, m3x7r3m3 כתב:

@פבל TWS או משהו אחר?

כי אם אתה רוצה TWS עם ANC אין ה-ר-ב-ה מבחר

מצד אחד לא ממש קריטי לי. כל האוזניות שיש/היו לי עד היום (חוץ מהזוג המקולל) הן אוזניות קשת או in-ear עם חוטיות, או אוזניות בלוטות' לטלפון, אז מבחינתי כל דבר יותר מתקדם מזה יהיה קפיצה מטאורית קדימה. 

מצד שני... בא לי. יש לי איזה רצון להסתובב כמו איזה דמות מ-Minority Report עם dangly bits בולטים מהאוזניים כבר כמה שנים, בערך מאז שגוגל חשפו את ה-Glass הראשונים, אז אם עכשיו יש לי תירוץ, הילד בן ה-8 שבי רוצה לנצל אותו.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Muzic4Ever כתב:

לאחר האחריות, לזרוק סט של 200 דולר או סט של 50 דולר זה אחרת וגם, למי יש זמן להתעסק עם אחריות (ועל אחת כמה וכמה עם נותני

250 דולר, אבל מי סופר.

פבל - נסה Jabra Elite 75T. הם קיבלו ANC בעדכון התוכנה האחרון, ויש להם גם Ambient Sound (כוסומו, כל יצרן קורא לפונקציה הזו אחרת).

או את אלו:

https://www.scarbir.com/tws/tronsmart-apollo-bold-review-vs-233621-zen

https://www.head-fi.org/showcase/tronsmart-apollo-bold.24533/reviews

וגם: https://www.rtings.com/headphones/reviews/sony/wf-1000xm3-truly-wireless

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הקורונה ומעבר לעבודה מרחוק, מצאתי את עצמי יושב כל היום עם אזניות אלחוטיות משרדיות (מעולות - PLANTRONICS VOYAGER FOCUS), 

האיכות מעולה, עובדות מצויין ומספיקות לכל היום כמעט, אבל זה הציק לי על הראש, לא נוח לי להיות עם קשת על הראש כל הזמן.

אז חיפשתי פתרון, גם במחיר גבוה רק שיעבוד טוב. קניתי מחבר אירפודס פרו במחיר מעולה, בנות 3 חודשים. 

וואלה מדהימות, כל הסופרלטיבים נכונים, רק בעיה אחת קשה - אין להן תמיכה בחיבור ל-2 מכשירים במקביל, כמו שהיה לי בפלנטרוניקס.

אני רוצה להיות מחובר לאייפון ולמחשב בו זמנית, כי לפעמים נכנסות שיחות בטלפון, ולפעמים במחשב, כנ"ל לגבי התראות, וידאו מזדמן וכו'.

הייתי בטוח שזה משהו בסיסי, מסתבר שלא. אירפודס תומכות בזה רק אם המחשב הוא מק. אם מדובר במחשב רגיל - צריך לעבור ידנית כל פעם בין המכשירים,

שזה לא סביר מבחינתי בעליל. רצה הגורל ותוך ימים בודדים של שימוש אזניה שמאלית של האירפודס פתאום התחממה באוזן והתפגרה לגמרי, לא נדלקת, לא מזוהה, לא נטענת. נשלחה לDCS למעבדה, מחכה לתשובות.

אחרי מחקר קצר לגבי תמיכה בMULTIPOINT שזה מה שאני צריך - גיליתי שזה פיצ'ר מאד נדיר באזניות TWS, בגלל העובדה שמדובר בשתי אזניות נפרדות שכל אחת צריכה להתחבר בעצמה למכשיר, זה הופך את העניין למסובך למימוש.

מסתבר שיש בדיוק 2 דגמים בשוק שתומכים בזה בצורה גנרית, שניהם של ג'ברה - 75T, ו-65T.

הצורה שבה ג'ברה עקפו את הבעיה - רק האוזניה הימנית אחראית על החיבור למכשירים, השמאלית מתחברת רק לימנית.

מה שאומר שאם רוצים להשתמש באחת - אפשר רק בימנית, מגבלה אבל כזאת שאפשר לחיות איתה.

https://www.thebestearbuds.com/multipoint-true-wireless-earbuds/

אז קניתי את ה - JABRA ELITE ACTIVE 75T ב-640 ש"ח, משתמש בהן כבר שבוע - ומבסוט לאללה.

יושבות נוח באוזן, אני לא מרגיש אותן כמעט, עוברות בצורה חלקה בין המחשב לאייפון אוטומטית, יש מלא פיצ'רים, יש ANC ויש HearThrough,

טעינה מהירה של 15 דקות נותנת שעה שיחה. יש גירסה עם טעינה אלחוטית לקייס, לשלי אין (זה היה או אקטיב או אלחוטי, העדפתי אקטיב).
הן עמידות במים/זיעה (IP57), ויש אפליקציה מעולה לשליטה בכל ההגדרות, עדכוני גירסה וכו'.

שומעים מעולה בשיחות - שני הצדדים מרוצים, וזה הכי חשוב. 

https://www.mea.jabra.com/bluetooth-headsets/jabra-elite-active-75t##100-99091005-60

עריכה אחרונה על ידי misterb
  • אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, misterb כתב:

הצורה שבה ג'ברה עקפו את הבעיה - רק האוזניה השמאלית אחראית על החיבור למכשירים, הימנית מתחברת רק לשמאלית.

ב-BT 5.0 אפשר לחבר כל אוזניה באופן עצמאי, זה אומר שאצלי לדוגמה יש שני מכשירים ברשימת Bluetooth:

Soundcore Liberty Air 2 ו-Soundcore Liberty Air 2-L

אפשר אפילו לחבר אוזניה אחת לטלפון ואחת למחשב

אגב לא ניסיתי לחבר אוזניה אחת גם לטלפון וגם למחשב אנסה יותר מאוחר

לפני כשעה, פבל כתב:

מצד אחד לא ממש קריטי לי. כל האוזניות שיש/היו לי עד היום (חוץ מהזוג המקולל) הן אוזניות קשת או in-ear עם חוטיות, או אוזניות בלוטות' לטלפון, אז מבחינתי כל דבר יותר מתקדם מזה יהיה קפיצה מטאורית קדימה. 

מצד שני... בא לי. יש לי איזה רצון להסתובב כמו איזה דמות מ-Minority Report עם dangly bits בולטים מהאוזניים כבר כמה שנים, בערך מאז שגוגל חשפו את ה-Glass הראשונים, אז אם עכשיו יש לי תירוץ, הילד בן ה-8 שבי רוצה לנצל אותו.

ANC קריטי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

אגב לא ניסיתי לחבר אוזניה אחת גם לטלפון וגם למחשב אנסה יותר מאוחר

מתערב שלא תצליח. זה שכל אוזניה מתחברת בנפרד לא אומר שכל אחת תוכל להתחבר לשני מכשירים, להיפך.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, misterb כתב:

הצורה שבה ג'ברה עקפו את הבעיה - רק האוזניה הימנית אחראית על החיבור למכשירים, השמאלית מתחברת רק לימנית.

מצחיק שככה הם עקפו את הבעיה, מהימים הראשונים של אוזניות אלחוטיות מלאות (כשהיו איזה שלושה דגמים בסך הכל) זאת הייתה שיטת החיבור המקובלת (אבל עם אוזנייה ימין כי היא יותר קרובה לטלפון שבד"כ נמצא בכיס הימני), ואז כולם היו מתלוננים שיש שיהוי בין האוזניות. אני מבין שג'ברה הצליחו לפתור את זה? 

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ANC קריטי?

לא "קריטי" כמו "הסיבה היחידה שאני רוצה אותן, אחרת אלה שבאו עם הטלפון או אלה שנותנים במטוס ממש סבבה".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, פבל כתב:

מצחיק שככה הם עקפו את הבעיה, מהימים הראשונים של אוזניות אלחוטיות מלאות (כשהיו איזה שלושה דגמים בסך הכל) זאת הייתה שיטת החיבור המקובלת (אבל עם אוזנייה ימין כי היא יותר קרובה לטלפון שבד"כ נמצא בכיס הימני), ואז כולם היו מתלוננים שיש שיהוי בין האוזניות. אני מבין שג'ברה הצליחו לפתור את זה? 

כנראה, אני לא מרגיש שום שיהוי, לא נראה לי שזה כזה מסובך לפתרון.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מרגיש דיליי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'כלס, כמה שימושי זה ששתי האוזניות מתחברות עצמאית?

לפני 29 דקות, misterb כתב:

קניתי מחבר אירפודס פרו במחיר מעולה, בנות 3 חודשים. 

ו

ואלה מדהימות, כל הסופרלטיבים נכונים

רצה הגורל ותוך ימים בודדים של שימוש אזניה שמאלית של האירפודס פתאום התחממה באוזן והתפגרה לגמרי, לא נדלקת, לא מזוהה, לא נטענת. נשלחה לDCS למעבדה, מחכה לתשובות.

נו. לא מי יודע כמה מדהימות, אה?!

אם כבר הג'ברה מדהימות, כי קיבלו ANC בעדכון תוכנה, רק לאחרונה, ולא דופקות אותך אם אתה לא משתמש אייפון/מאק, ויותר זולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן, מסתבר שההבדל בין ה oppp enco w51 ל w31 מסתכם בתמיכה ב ANC על חשבון איכות הסאונד.
מכיוון שעד היום הסתדרתי ללא ANC ועוד באוזניות לא אטומות כנראה שאפשר גם בלי זה.
בקיצור, 40 דולר החליפו חשבון פייפאל וה w31 בדרך.
נקווה שלא תהיה עוד נפילה :)
אבל אעדכן בכל זאת.
עד כאן, תודה לכולם. אני בטוח שבסופו של דבר כל משתתפי הדיון יקבלו תעודת הסמכה לענייני TWS.
המשך שבוע טוב,

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי מוצר טכנולוגי, שהוא לא פשוט, שהפך כ"כ מהר לכ"כ זול ונגיש. הסינים פשוט התנפלו על זה וביטלו את יתרון הראשוניות של אפל תוך שנתיים - שלוש. זה לא נורמלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שה-ANC באירפודס הוא די מדהים (ויותר טוב מזה שבג'ברה שהוא גם טוב).

יש לי במשרד ספק כוח מעבדתי שיש לו מאוורר חזק ומרעיש, והוא עובד כל היום. עם הזמן התרגלתי לרעש המעצבן הזה וכבר לא שמתי לב אליו.

כששמתי את האירפודס פתאום היה שקט מוזר, ממש ממש שקט, הייתי בשוק. ואז כשהוצאתי אותן פתאום הבנתי כמה רעש הדבר הזה עושה.

זה שאוזניה אחת התפגרה - וואלה פדיחה אבל יכול לקרות (זה לא משהו שחוזר על עצמו בעולם ממה שבדקתי), כל עוד יתנו את השירות המצופה אין לי בעיה עם זה.

אם האירפודס פרו היו תומכות במולטיפוינט (או אם זה היה פיצ'ר שלא קריטי לי) - יש מצב שהייתי מעדיף אותן, אבל לא בהפרש גדול.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, misterb כתב:

מתערב שלא תצליח. זה שכל אוזניה מתחברת בנפרד לא אומר שכל אחת תוכל להתחבר לשני מכשירים, להיפך.

נופ, ברגע שאוזניה מתחברת למכשיר כלשהו - לא ניתן להתחבר אליה ממכשיר אחר, אפילו אם הוא כבר עבר תהליך Pairing עם אותו מכשיר בעבר.

המחשב שלי אגב לא תומך בחיבור כל אוזניה בנפרד (!) ולכן ה-Soundcore עוברים למצב Legacy שבו האוזניה הימנית מתחברת למכשיר והשמאלית לימנית.

את ה-Sennheiser HD4.50BTNC בדקתי באותה צורה והוא דווקא כן מתחבר למחשב ולפלאפון במקביל. אבל הוא לא TWS

לפני 31 דקות, פבל כתב:

לא "קריטי" כמו "הסיבה היחידה שאני רוצה אותן, אחרת אלה שבאו עם הטלפון או אלה שנותנים במטוס ממש סבבה".

כן זה עדיין מצב לגאסי שקיים בשימוש מול מכשירים שלא תומכים בזה, לא זוכר מאיזה גירסת BT זה נתמך, אבל כאמור המחשב שלי לא מוכן להתחבר לשמאלית בלבד.

לפני 25 דקות, falou כתב:

ת'כלס, כמה שימושי זה ששתי האוזניות מתחברות עצמאית?

לגמרי שימושי אצלי, למעט מוזיקה שזה 10% מהשימוש שלי, הכל אני עושה עם אוזנייה אחת, מהרגל זו ימין (שבה אין לי ירידה בשמיעה), אבל עם ה-HearID של אנקר אני יכול להשתמש גם בשמאלית בלבד שזה מדהים מבחינתי, עשר שנים אני רגיל לעשות הכל באוזן ימין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...