Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות - מה חדש?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי (3), זה קשור לאטמים, לא לאוזניה, לדעתי. תחליף לכאלו מספוג. נראה לי שזה קשור יותר להדהוד פנימי ופחות לאוזניה.

• מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 26.3.2021 בשעה 10:33, falou כתב:

מה שכן, יום אחד צד אחד נהיה יותר חלש. החלפתי בין האוזניים... אותו הדבר. מה שקורה (קצת מגעיל אבל...) זה שהרשת שיושבת על היציאה של האוזניה קצת, אה... מתלכלכת. ניסיתי לנקות עם מקל אוזניים ואלכוהול, אבל לא היה אפקטיבי. הסרתי אותה בעדינות, ע"י זה שדחפתי קצת פנימה מהצד, עד שהתרוממה. ואז ניקיתי באלכוהול משני הצדדים ו... הסאונד נפתח.

בקיצור, תנקו את האוזניות שלכם, אולי תופתעו לגלות שהסאונד לא היה מי יודע כמה אה... נקי, עד עכשיו.

זה יתרון ממש טוב באנקר, בניגוד לרוב האוזניות הרשת לא יוצאת, והיא גם לא רגישה ועדינה כמו האחרות, וקל לנקות אותה בגלל זה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר, שקיבלתי עם הגלקסי 21 פלוס את הערכה של האוזניות, והסמסונג buds האלו פשוט מעולות.

הסינון רעשים שלהן מצוין, והניגון AMBIENT שלהן גם כן אם בא לכם לשמוע מוזיקה יחד עם הרקע מסביב (לי זה נחמד בחדר כושר, אבל מצוין כאשא לא בא לי לשמוע גם אף אחד).

ראיתי שמחירן לא זול סביבות ה 700+- ש"ח, לכון לא יודע אם הן אופציה טובה ברמה הזו אבל לדעתי, שוות מאוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מתעלק.

אני מחפש אוזניות קשת אלחוטיות (אם יש אופציה שיהיו גם חוטיות, ברכה) סטייל ה JBLים למינהם JBL Tune 500 BT User Manual - Manuals+

התקציב שלי הוא עד 200 ש"ח. ממה שראיתי, יש את JBL TUNE 500, שיש עליו ביקורות נחמדות, אבל מה שמפריע לי זה שיש הרבה תגובות על כאבים באוזניים אחרי קצת זמן.

מעדיף לא לחרוג יותר מדי מהתקציב, אבל כן חשוב לי שהאוזניות יהיו זמינות לקניה ב KSP ודומיו, ולא כאלה שניתן למצוא אך ורק בסניף X בעיר Y.

הדרישות הן בעיקר שלא ילחצו על האוזניים ואם אפשר שיותאמו לספורט. אני רוצה לצאת איתן לריצות בלי שיפלו לי מהראש, ומעדיף אוזניות קשת על IN EAR בתחום הזה.

תודה מראש :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.7.2021 בשעה 17:34, iEminem כתב:

הדרישות הן בעיקר שלא ילחצו על האוזניים ואם אפשר שיותאמו לספורט. אני רוצה לצאת איתן לריצות בלי שיפלו לי מהראש, ומעדיף אוזניות קשת על IN EAR בתחום הזה.

לוחץ או לא גם משתנה מראש לראש, אבל חשבת על ההזעה סביב האוזניים בזמן הריצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yotams4

@falou

זה עד כדי כך גרוע לנסות לרוץ איתן?

הנקודה היא שעד עכשיו השתמשתי באיירפודס (שנגנבו) ליום יום, שיחות וכו', ובאוזניות in ear בלוטוס כלשהן לריצות. יכולתי להיות עם האיירפודס על האוזניים כל היום וזה לא היה מפריע לי.

אבל אחרי 10 דקות עם ה in-ear אני מרגיש שעוד רגע עור התוף שלי נקרע, משהו שלא קורה לי עם אוזניות קשת שאני לומד איתן (Corsair כלשהן) או עם האיירפודס.

בגלל זה חשבתי אולי יש קשת שיתאימו לדרישות שלי.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות שמקיפות את האוזן , לא נושמות מספיק . תתחיל להזיע אחרי כמה דקות.  זה אולי מתאים להליכה. מה גם שבקפיצות הן זזות. אתה מתכופף לשתות : הן נופלות. 

יש סיבה למה רצים עם אוזניות כפתור. פשוט אתה צריך למצוא את הדגם המתאים לאוזן שלך. 

ההמלצה שלי הן לאוזניות כפתור עם זנב קטן. לא נדחסות חזק לתוך האוזן 

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/mkP2sBQpXSCEbcDnbiWF34-970-80.jpg.webp

זנב  גומי מחזיק אותן במקום ובמשקל אפסי. 

https://ae01.alicdn.com/kf/H917888e239bf4ef3aea679b4c217b8916/Picun-H10-Magnetic-Bluetooth-Earphones-Sport-Running-Listen-Wireless-Headphones-Neckband-Headset-Stereo-Music-For-iPhone.jpg_Q90.jpg_.webp

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, iEminem כתב:

זה עד כדי כך גרוע לנסות לרוץ איתן?

אני חושב שכן, אבל ראיתי אנשים רצים גם עם אוזניות גדולות.

לגבי אוזניות In-Ear, אפשר לנסות אטמים שונים, בגודל וחומר. זה עולה גרושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@save

@falou

תודה לכם!

ניסיתי להחליף כמה סיליקונים לאוזניות הנוכחיות אבל כולן גרמו לכאבים.

מה שכן, יש לי זרוקות בבית אוזניות כאלו עם זנב שלא ניסיתי בחיים, נראה אם המצב ישתפר :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז מה סגרנו לגבי אוזניות TW מומלצות? 

מעדיף קומפקטי ונוח לאנדרואיד וספוטיפיי, בידוד רעשים לא חובה, כנ"ל אטימות מים וכדומה. כן שיהיה אפשר לנהל שיחה עם כל אחת משתי האזניות ואולי חיבור ל2 מכשירים בו"ז.

אפשר גם מארה"ב אם צריך

תודה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיבור ל-2 מכשירים בו"ז (Multipoint) עבור אוזניות TWS לדעתי מצמצם אותך רק ל-Jabra ממה שאני מכיר...

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שיש עדכון בנושא כנראה, האזניות החדשות של שיומי REDMI BUDS 3 PRO מתיימרות לתמוך בזה, ובכלל זה חלק מתקן בלוטות 5.2 החדש.

הזמנתי אותן שיהיו כסט חלופי לג'ברה, צריך לקבל עוד כשבוע, ואז אוכל לעדכן איך זה עובד.

https://www.aliexpress.com/item/1005002821799036.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dolQlqD

image.thumb.png.02f1365ded42512211ece7163352220e.png

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אשמח לשמוע אחרי שתתנסה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה