Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות - מה חדש?

Asfanut
שימו לב! השרשור הזה בן 453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חוות דעת קצרה על סנהייזר CX.

היה לי נסיון לא מועט עם אוזניות זולות. ANKER,REALME,MPOW בטווח מחירים של סביב ה-30-40 דולר. 

אחר כך עברתי לאוזניות ברמה קצת יותר גבוהה -1MORE ו-JABRA בסביב ה-300-400 שקל.

ובגדול התאכזבתי.

הסאונד, לא משנה כמה ניסיתי עם האקווליזר, פשוט לא התעלה והיו עניינים אחרים שהיו מעצבנים/לא יעילים, ככה שמצאתי את עצמי חוזר לאותם ANKER ב-35 דולר. 

עד שראיתי את הסנהייזר. אלו אוזניות שהמחיר המקורי שלהם היה 550 שק. היום הם נמכרות במבצע ב-250 שקל ב-KSP. ואני חייב לציין שהם פשוט מעולות. 

אז כן, אין להם ANC , אבל הביטול רעשים הפאסיבי הוא הכי טוב שלי יצא להשתמש בו.

שיחות מעבר ל-2 דקות במשרד, עוד לא יצא לי לעשות  איתם, ככה שלא יודע לחוות על זה דיעה

למי שהעיקר בשבילו זה מוזיקה, הייתי מאוד ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסית להוריד את היישומון SoundID by sonarWorks 1more ? זו שעושה לך מבחן שמיעה ומגדיר מחדש את ההתדרים האוזנייה ? 

הטענה היא ש  1more מוציאים בכוונה את האוזניות לא מכויילות כדי שהיישומון הזה יסדר את זה מיטבית. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק זוכר אם זה זה, אבל הורדתי את האפליקציה שלהם, וניסיתי כול מה שאפשר בה. אפילו הורדתי את האפליקציה שלהם שאמורה לעשות BURN IN לאוזניות.

ולא משנה מה ניסיתי, הסאונד נשאר מאוד שטוח ויבש ופשוט לא נותן שום חשק להמשיך לשמוע בהם. לפחות לא בסגנונות מוזיקה שאני אוהב. 

היו לי את ה-1MORE COMFOBUDS PRO 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא . אבל זה מה ש 1more ממליצים. מה כבר אפשר להפסיד ?

https://www.sonarworks.com/soundid/enabled-devices/1more-color-buds-2

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הג'ברה 65t אקטיב שלי (מתחילת השירשור) מתו לגמרי, מכובד לאוזניות בנות 3.5~

עכשיו הבעיה:

ליום יום יש לי סוני XM4 אין-איר, לא כזה מבסוט, אבל בסדר - ניתן לשרוד.

בחודשים האחרונים השתמשתי בג'ברה רק לריצות, כי הן יושבות פי אלף יותר טוב מהסוני באוזן.

עכשיו כשהן מתו לגמרי לגמרי, החלטתי ללכת על ההמלצה של כול הספורטאים ולקנות Aftershockz/Shokz ומה אגיד לכם? אכזבה.

גם חייב להיות פול ווליום, גם הסאונד לא משהו, גם בפול ווליום הסוללה לא משהו.

יש לי זמן עוד להחזיר אותן, אבל אני חייב משהו שיחליף.

אני באמת רץ, לא בכאילו, ככה שתפקוד האוזניות באמת באמת חשוב לי.

הדרישות:

- לשבת טוב באוזן, אבל באמת טוב. הג'ברה יושבות בתוך האוזן, גם הגוף. הסוני לעומת זאת בעיקר מחזיקות על העובדה שהטים בתוך תעלת האוזן - זה נחות. לא רוצה ככה.

- IP רייטינג טוב. סחבק מזיע המון וגם לא מפחד לרוץ בגשם.

וזהו בערך. יותר מ 3-4 שעות סוללה.

לא רוצה לקנות שוב 65t במחיר מופקע לאוזניות ישנות.

מה עושים?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

כשהן מתו לגמרי לגמרי, החלטתי ללכת על ההמלצה של כול הספורטאים ולקנות Aftershockz/Shokz ומה אגיד לכם? אכזבה.

גם חייב להיות פול ווליום, גם הסאונד לא משהו, גם בפול ווליום הסוללה לא משהו

מפתיע שאתה מתלונן דווקא על הווליום.. 

יש לי אפטרשוקז לשחייה, זהות לדגם של הריצה רק ללא קישוריות ועם מצב אקוולייזר למים, והווליום מעולה.

אחרי השחייה אני מסתובב איתן בקאנטרי, ג'קוזי סאונה מקלחת, לפעמים הסביבה מאוד רועשת עם ילדים צורחים וכו, והווליום בסדר גמור.

בטוח ששמת אותן נכון (לא על האוזניים)?

ושאלה יותר רצינית, הגברת את הווליום גם בטלפון וגם באוזניות?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Igalz כתב:

בטוח ששמת אותן נכון (לא על האוזניים)?

נראה לי, אני שם אותם "לפני" האוזן. אני גם לא מרגיש שיש פה הרבה משחק באיפה הן יושבות...

לפני כשעה, Igalz כתב:

ושאלה יותר רצינית, הגברת את הווליום גם בטלפון וגם באוזניות?

זה אותו הווליום, לפחות בשילוב עם הסמסונג שלי.

בבית שומעים מעולה, אבל אם אני רץ ויש לידי קצת תנועה... פחות. במיוחד כשמתחשבים בזה שאני על פול ווליום.

גיליתי שכשאני רץ ויש עלים על הרצפה, אז מהתנועה שלי האוויר מזיז אותם והם עושים רעש... שזה גילוי נחמד, אבל אני רציתי אפטרשוקז כדי לשמוע רכבים/קטנועים/אופניים, לא עלים...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

זה אותו הווליום, לפחות בשילוב עם הסמסונג שלי.

תבדוק את זה היטב.

סתם דוגמא, כשקיבלתי את הסמסונג באדס לייב שלי, הייתי בטוח שהווליום שלהן אשפה, הייתי מגביר עד הסוף בפלאפון ונלחם לשמוע משהו כשאני ליד כביש סואן. מסתבר שהווליום באוזניות עצמן היה על החצי, ובשביל לשנות אותו הייתי צריך לשנות הגדרות מגע באפליקציה של האוזניות ואז להגביר את הווליום באוזניות עצמן. סמסונג משום מה דאגו להחביא את זה למשתמש המתחיל. מאז שהגברתי את האוזניות עצמן, הווליום מעולה ויש לי שליטה נורמאלית עליו מהטלפון.

אני לא אומר שבאפטרשוקז זה אותו הדבר, אבל שווה לבדוק.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי, ערב טוב,

גם לי יש Anker, אבל לאחרונה שומעים חלש באחת מהאזניות.

צריך את עזרתכם. מחפש אוזניות חדשות, in ear, אבל עם חוט בינהם ומגנט ככה שאם הם לא בשימוש, אני מוציא מהאוזן וכורך סביב הצוואר והם נתפסות עם המגנט.

לא רוצה להסתובב עם הקופסה.

עוד דרישה, שהאיכות השמע תיהיה טובה. ובונוס, איכות הדיבור, שישמעו אותי טוב.

תקציב עד 500, פלוס מינוס.

תודה, ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...