Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

עוד תמונות

A vehicle used by World Central Kitchen that was damaged by an Israeli air strike in Gaza on Monday night

image.png

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4782

• SlowRide

4614

• פינדר

3638

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, Shmulik_Miata כתב:

עוד תמונה

A view of a vehicle where employees from the World Central Kitchen were killed in an Israeli airstrike, according to the NGO. The Israeli military said it was conducting a thorough review to understand the circumstances, in Deir Al-Balah, in the central Gaza Strip April 2, 2024.

פה מצד ימין לנוסע יש ים יפה ורגוע. הרכב לא שרוף.

לפני 10 דקות, Shmulik_Miata כתב:

עוד תמונות

A vehicle used by World Central Kitchen that was damaged by an Israeli air strike in Gaza on Monday night

image.png

פה מצד ימין לנוסע יש גדר, רכב שרוף לגמרי.

בחייאת ראבק רשום על זה "חמאס ירה על בית חולים ומאשים את ישראל" בענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

טוען שלא היה צריך לתקוף בלבנון כי זה היה מוביל אותנו לעימות מול חיזבאללה, מצד שני טוען שזה שחיזבאללה לא הצטרף היה לנו נס... נו לך תיישב את הסתירה הזו.

אין כאן שום סתירה. הוא טוען שלא היה צריך לתקוף בלבנון בתחילת המלחמה כי לצה"ל היה קשה להתמודד ב-2 חזיתות בו זמנית.

לפני כשעה, farkash7 כתב:

טוען שזה היה מוביל למלחמה איזורית, אבאלה מה קורה פה עכשיו? זורקים עלינו טילים בליסטיים מתימן שאם לא מערכת חץ היו נוחתים פה ראשי קרב של מאות ק"ג.
זורקים עלינו מלט"ים מעיראק, זו לא מלחמה איזרוית?

אפילו לא מרחוק.  מלחמה אזורית זה כאשר בנוסף לכל shit הזה מופעלים נגדך מאות מטוסי ומסוקי קרב, אלפי טנקים ונגמשים, אלפי תותחים וקרוב למיליון חיילים. בערך כמו ביום כיפור. בינתיים אתה נלחם בכמה ארגוני טרור.

לפני כשעה, David32 כתב:

ולהתעלם מהמילים *עוד טייסת*.

להבדיל ממך ועוד כמה חברי פורום לא סיימתי את פו"מ ואין לי מושג כמה טייסות F-35 אנחנו נצטרך אם וכאשר.

לפני כשעה, David32 כתב:

התבלבלת עם שר האוצר?

אתה צודק, התבלבלתי. כוונה לשר האוצר ששירת שנה וחצי בצבא.

לפני כשעה, David32 כתב:

זה שאחראי על התקציב וההוצאות הכספיות של המדינה? 

אם לאוצר אין זכות להגיב ולהיות חלק מהשיחה, לא ברור לי למי יש.

שכחת שמטוסים אנחנו לא קונים, אלא מקבלים תמורת תלושים ברשת שנקראת ארה"ב. ואני מניח שראשי צבא עדיין ולמרות הכל יודעים יותר טוב מה לעשות עם התלושים האלה מאשר רס"ל מהקריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

רכב שרוף לגמרי

ואין לו ג'אנט מאחורה. או שנפגעו שני רכבים שונים, או שזה חרטא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אם נגמש M113 נשרף מRPG פשוט בצוק איתן כנראה שטיל של חיל האוויר יפרק טנדר עם חלון ממוגן קל.

זלדה (M113) לא מחזיקה אפילו כדור של כלצ' (תלוי בטווח, ראיתי). היא נועדה להגן מפני הרסיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, mikyl כתב:

זלדה (M113) לא מחזיקה אפילו כדור של כלצ' (תלוי בטווח, ראיתי). היא נועדה להגן מפני הרסיסים.

מחזיקה מול 5.56, שזה מה שאמור להיות רמת המיגון של החלונות בטנדרים, ביחד עם רסיסים.

אם RPG פירק אותה, אפשר להניח שטיל של חיל האוויר יפרק את הטנדר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה את זה (כתבה על הקרב עם המחבל הצלף בצומת הפרסה)

באמת נראה שחיה"א צריך עוד מסוקים....

ובלי קשר נראה שהרבשצי"ם יותר שקולים והגיוניים מהמפקדים בגזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, mikyl כתב:

מאות מטוסי ומסוקי קרב, אלפי טנקים ונגמשים, אלפי תותחים וקרוב למיליון חיילים

אז צבא מצרים מצטרף? אם לא אני לא ממש מצליח להבין על איזה מאות מטוסים ומסוקים אתה מדבר? F14 של איראן? מיגים של אסד?

לפני 54 דקות, mikyl כתב:

אין כאן שום סתירה. הוא טוען שלא היה צריך לתקוף בלבנון בתחילת המלחמה כי לצה"ל היה קשה להתמודד ב-2 חזיתות בו זמנית.

יש כאן סתירה בריבוע. הוא אומר שהיה לנו "נס" בתחילת המלחמה שחיזבאללה לא הצטרף, מצד שני הוא אומר שלא היה צריך לתת מכת מנע לחיזבאללה ביום הראשון (יורד על גלנט והלוי שהציעו את הרעיון).
לצורך העניין אם חיזבאללה היה מצטרף ב-11 בבוקר מה היית אומר? למה לא נתנו מכת מנע?

לפני 3 דקות, yd b-4 כתב:

באמת נראה שחיה"א צריך עוד מסוקים....

הבנו את זה כבר ב7.10... הבעיה שלהזמין מסוק זה לא כמו לקנות במבה במכולת. לוקח זמן לקבל.
צה"ל גם צריך עוד חיילים וזה משהו שאפשר לפתור מחר בבוקר, יש 60K חרדים ברי גיוס.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פריג'י כתב:

חצי צהל חיכה לו ב-11.

לא מדוייק אבל כנראה שאת רוב הכוחות שלחו קודם לצפון, ועדיין גם אם עכשיו חיזבאללה יתן את המכה הראשונה זה יכאב יותר מאם צה"ל יתן אותה, אז בטח ב11 בבוקר יום שבת שכל הצפון עדיין היה מאוכלס ולא כל הצבא גוייס.
לצחוק על הלוי וגלנט שהציעו את זה זה קצת חוכמה בדיעבד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 47 דקות, פינדר כתב:

והצבא לוקח אחריות לפגיעה ברכבים

https://x.com/kann_news/status/1775089308724081029?s=20

אולי פספסתי אבל להביע צער זה לקחת אחריות?

זאת היתה שיירה מתואמת עם צה''ל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, farkash7 כתב:

אז צבא מצרים מצטרף? אם לא אני לא ממש מצליח להבין על איזה מאות מטוסים ומסוקים אתה מדבר? F14 של איראן? מיגים של אסד?

אין לי מושג מי יצטרף ומי לא. להבדיל מגנרלים של קארספורום לא למדתי בפו"מ. כוונתי שמלחמה אזורית זאת מלחמה מול צבאות סדירים של מדינות ערב כמו שהיה ב-73. ולא נגד טרוריסטים שמחביאים קלצ' מתחת למיטה עם כטב"מים מדוד עלי. או מיליציות עם כפכפים גם אם נתנו להם כמה טילים בליסטיים. ב-50 שנים אחרונות התרגלנו למלחמות דה לוקס, כאשר אין סכנה קיומית למדינה, אלא רק שאלה של מחיר.

לפני 45 דקות, farkash7 כתב:

יש כאן סתירה בריבוע. הוא אומר שהיה לנו "נס" בתחילת המלחמה שחיזבאללה לא הצטרף, מצד שני הוא אומר שלא היה צריך לתת מכת מנע לחיזבאללה ביום הראשון (יורד על גלנט והלוי שהציעו את הרעיון).

שום סתירה. לצה"ל היה עדיף לנהל מלחמה בכל זירה בנפרד. פרה, פרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...