Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

עזוב דיפונים, החלונות שלמים!

זה מריח כמו פליווד במיטבה. הם גם שחררו סרטון של הרכב, פעם אחת את התמונה ששיתף @פינדרואחרי זה צילום של רכב אחר לגמרי, שרוף והרוס הרבה יותר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4782

• SlowRide

4614

• פינדר

3638

• m3x7r3m3

2926

😂 לא שמתי לב. יש לי פטיש לדיפונים.
בקיצור נראה כמו פייק, אלה אם האמריקאים ציידו את צה"ל בנינג'ה

Steam Műhely::R9X Hellfire

אבל זה לא נראה ככה כי הנזק שלו גדול יותר (כולל חלונות)... יותר סביר שזה פייק. פיינדר בחייך, אולי תפסיק לשתף פייק של האוייב?

Airwars

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזוב את פינדר, זה מבאס שהתקשורת שלנו נופלת בזה וישר מאשימה את צה"ל.

בן אדם פרטי, מה הוא יודע? עיתונאי שזו העבודה שלו, מותר לצפות ממנו שיחקור קצת לפני ולא יהיה אידיוט שימושי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, farkash7 כתב:

ככה לא נראית פגיעה של טיל צה"לי מהאוויר. 

רחוק מלהיות מומחה בחומרי נפץ וניתוח נשק לפי החדירה, אבל לפי החלונות של הרכב זה רכב ממוגן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורם איתך חלון ממוגן, לאן כל ההדף הלך? הכל נראה שם שלם. 
תמונה אחרת שמצאתי של "אותו רכב". אני לא מומחה לפצצות אבל זה נראה לך כמו אותו רכב? עזוב את הרכב תראה את הכביש... או שהחברה בעזה שיקמו את הרכב לפני הצילום או שהם שרפו אותו על יושביו אחריו?
epa11255114 A destroyed car of the NGO World Central Kitchen (WCK) sits along Al Rashid road, between Deir Al Balah and Khan Younis in the southern Gaza Strip, 02 April 2024. According to the Palestinian Red Crescent, at least four people from the NGO World Central Kitchen (WCK) were killed when a missile hit their convoy in Deir al Balah while they were on their way from Rafah to Gaza City to receive fresh aid delivered by the Open Arms vessel. The victims were confirmed to be a British, a Polish and an Australian citizen, while the nationality of the fourth victim was still unknown.  EPA/MOHAMMED SABERepa11255096 Destroyed cars of the NGO World Central Kitchen (WCK) sit along Al Rashid road, between Deir Al Balah and Khan Younis in the southern Gaza Strip, 02 April 2024. According to the Palestinian Red Crescent, at least four people from the NGO World Central Kitchen (WCK) were killed when a missile hit their convoy in Deir al Balah while they were on their way from Rafah to Gaza City to receive fresh aid delivered by the Open Arms vessel. The victims were confirmed to be a British, a Polish and an Australian citizen, while the nationality of the fourth victim was still unknown.  EPA/MOHAMMED SABER

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, farkash7 כתב:

יש מצב שצה"ל הצטייד בהלפייר סמוראי? (יש כזה דבר)

באינטרנטים יש בעיקר שמועות, אבל סביר שכן בשביל להקטין נזק אגבי. והוא מוכר גם בתור "נינג'ה" ו-"ג'ינסו מעופף" (מותג סכינים) 😃

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל זה ממש לא נראה כמו חור חדירה של "נינג'ה".
צירפתי תמונה של רכב שפגש "נינג'ה".
בנוסף השימוש בנינג'ה לכאורה לא ברור פה, כי הרכב בצילום נראה נוסע בשטח פתוח, אם הוא הופלל אין ממש חשש מפגיעה בלא מוערבים.
וזה לא מסביר את התמונות האחרות שפירסמו. יש מצב גדול שצה"ל פגע בהם בטעות, אבל בין התמונות לבין הרכב שנפגע הקשר הוא כנראה מקרי בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Supertigre כתב:

רחוק מלהיות מומחה בחומרי נפץ וניתוח נשק לפי החדירה, אבל לפי החלונות של הרכב זה רכב ממוגן. 

דבר ראשון שצריך לקחת בחשבון זה שהפלשתינאים הם אלופי השקר.

ורכב ממוגן הוא ממוגן נגד קליעים ורסיסים, לא נגד טיל. אם נגמש M113 נשרף מRPG פשוט בצוק איתן כנראה שטיל של חיל האוויר יפרק טנדר עם חלון ממוגן קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

יכול להיות, אבל זה ממש לא נראה כמו חור חדירה של "נינג'ה".
צירפתי תמונה של רכב שפגש "נינג'ה".
בנוסף השימוש בנינג'ה לכאורה לא ברור פה, כי הרכב בצילום נראה נוסע בשטח פתוח, אם הוא הופלל אין ממש חשש מפגיעה בלא מוערבים.
וזה לא מסביר את התמונות האחרות שפירסמו. יש מצב גדול שצה"ל פגע בהם בטעות, אבל בין התמונות לבין הרכב שנפגע הקשר הוא כנראה מקרי בהחלט.

אם צה''ל פגע בהם, לא היו צריכים לשקר ולהתאמץ כל כך עם התמונות האלה.

הם גם פרסמו סרטון של ההרוגים מסודרים יפה בשורה שניה וחצי אחרי שזה קרה, כולל הצגת הדרכונים שלהם.

נמתין לחקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונה

A view of a vehicle where employees from the World Central Kitchen were killed in an Israeli airstrike, according to the NGO. The Israeli military said it was conducting a thorough review to understand the circumstances, in Deir Al-Balah, in the central Gaza Strip April 2, 2024.

• אהבתי 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת הרכב שרוף ובכול השאר לא...

מה הטענה? שהוציאו אותם ולא כיבו את האש?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הטענה שאלה רכבים שונים, ובהשוואה לתמונות מחיסולים כאלה, ככה לא נראה רכב שנפגע מטיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, David32 כתב:

באחת הרכב שרוף ובכול השאר לא...

מה הטענה? שהוציאו אותם ולא כיבו את האש?

אם יש תמונה אחת שהרכב לא שרוף ולא רואים אש, מה גרם לרכב להישרף אחר כך?

יש פה מספיק סתירות כדי לא לתקוף ישר את צה"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

הטענה שאלה רכבים שונים, ובהשוואה לתמונות מחיסולים כאלה, ככה לא נראה רכב שנפגע מטיל.

אחמד שרצה לתקן את הריפוד בגג 

• מצחיק 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזכרת לי את הפרק במיסטר בין, שהוא צובע את הדירה שלו...

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...