Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מישהו אולי בכל זאת יודע למה כדי לטפל בבקע אצל המלך הביאו פרופ' מומחה למחלות בדרכי המרה והלבלב?

אתה מחפש קונספירציה?

את האח״מ ינתח מנהל המחלקה, לא משנה איזה ניתוח, בוודאי תיקון בקע, שזה הניתוח הראשון שלומד כל מתמחה. הוא כבר לימד לפחות 100 כאלה, ביצע 1,000 ניתוחים כאלה וימשיך לנתח כל VIP.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4782

• SlowRide

4614

• פינדר

3638

• m3x7r3m3

2926

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

בינתיים אוקראינה מקבלת נשק בלי הפסקה

כי אתה לא מתעדכן...

והמערב מתעייף.

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

ברגע שתבהיר להם באופן חד משמעי שאתה לא זז, הדיסקט ישתנה.

איך אתה מבהיר את זה? בזה שאתה נוגס להם עוד ברצועה?

יש ספק שישראל תישאר פה? (בלי התערבות של גורמים שהם לא חמאס/חיזבאללה)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לקחת להם שטחים זה עונש משמעותי. הנקודה שלעשות את זה כנקמה, להקים שם ישובים יהודיים זה מטומטם וזה מחזק אותם ואת הנרטיב של המסכנים הנכבשים. צריך לעשות את זה בשביל leverage. רוצים את האדמה שלכם בחזרה? שחררו את כל החטופים. רוצים את האדמה שלכם בחזרה? תצהירו שאתם מכירים בקיום ישראל. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו/החזרנו להם את כול הרצועה.

רואים שהם מודים לנו, בקיום מדינת ישראל הם בהחלט מכירים, רק מסתבר שזה לא לגיטימי מבחינתם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נתנו להם את עזה כמו מפגרים בלי שום תנאים, ועוד נתנו להם לתקוף אותנו משם במשך מלא שנים בלי להגיב בהתאם. אין מה להשוות בכלל.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לקחת להם שטחים זה עונש משמעותי.

זה יכול להיות אחלה פתרון אבל עם המשיחיים זה קצת קשה לי להאמין שזה יעבוד.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, עדי-אל כתב:

חוסר דברים אחרים להשתמש בכסף הזה?

טנקים? נמשים? הכשרה לחיילים?

את הכסף הזה אתה יכול לבזבז רק בארה"ב. 

לפני 7 שעות, עדי-אל כתב:

אם היו עוד כמה דברים כאלו ב 7 באוקטובר היו פחות הרוגים פצועים החטופים. לדוגמא היה טנק שכל פעם הגיע לעמדת שמירה עם מוביל כי הוא היה לא תקין... מהטנק הזה נחטף חייל ושאר הצוות נהרג.

אם ב-7/10 חלוקת כוחות הייתה שונה מ-32 גדודים ביו"ש ו2-4 מול עזה אז היו פחות הרוגים, פצועים וחטופים.

לפני 3 שעות, David32 כתב:

שטויות. זה לא חייב להיות מטוסים, אלה תוכניות רכש בטווח ארוך, ובוא - זה לא שאין לנו F-35 או F-15. ואנחנו בערך החיל אוויר הכי חזק והכי משמעותי באיזור גם היום. 

שלא נדבר על זה שלחמאס אין מטוסים, וגם לחיזבאללה אין. את מי אתה מנסה להרשים פה עם עוד טייסות F-35? מי?

מי שמאיים על עצם קיומה של מדינת ישראל זה לא חמאס וגם לא חיזבאללה. לכן אתה חייב F-15/16/35.

לפני 3 שעות, David32 כתב:

זה שאתה חותם עם ארהב לא אומר שיש לך גיבוי, זה אומר שהם מוכנים למכור לך דברים.

למכור? 😂 קיבלת תלושים לבזבז ברשת שנקראת ארה"ב. וזאת רשת לא רעה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, mikyl כתב:

אם ב-7/10 חלוקת כוחות הייתה שונה מ-32 גדודים ביו"ש ו2-4 מול עזה אז היו פחות הרוגים, פצועים וחטופים.

זה היה בא לנו בהפוכה באיוש. למרות שאלו היו קווי המתאר של המתקפה הזו במקור. לא יודע מה התפקשש בהתהליך אצל האויבים שלנו.

בכל אופן אם מה שהיה אמור להיות במקור במתקפה הראשונית טילים מצפון ומדרום, כניסה של משתפים מאיו"ש. כנראה שהיה לנו פצע מאוד כואב (ואולי חלק מהאנשים היו מרגישים את זה על בשרם, למרות שיש עוד זמן בשביל שהם ירגישו גם את זה).

בשולי הדברים, קבוצות ווצאפ וטלגרם נסגרות על ימין ושמאל מאחר והן הפיצו ועדיין מפיצות מידע שבהגדרה שלו - ביטחון שדה. (צאפ אני רואה אותך).

הגרי לא צריך לפרסם הודעות דוברות לאחר מעשה. זה לא רציני ועוד יותר פוגע בנו.

מאחל פגיעה רצינית לכל מפיצי ביטחון שדה ומצפה לראות בהוכחות בשטח עם משפטים על כל האנשים שהפיצו ועדיין מפיצים מידע שפוגע בנו.

מלחמות טלגרם זה מצחיק בימים רגועים כאשר הערוצים הללו מפיצים וזורעים פחד באזרחים על כל שטות שילד עזתי בן 12 מפרסם בטלגרם אבל במלחמה הם עדיין ממשיכים לעסוק בזריעת פחד ומסבכים אותנו סתם, ע"ע פגיעה בסככה באילת.

אל תשתפו פעולה עם ערוצים שמפחידים סתם ותמיד תחקרו את בעל הערוץ מאיזה מניעים הוא פועל!

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, ArikM כתב:

אתה יכול להשתמש בזה אך ורק לרכישת ציוד שיוצר בארצות הברית

לפני 5 שעות, mikyl כתב:

את הכסף הזה אתה יכול לבזבז רק בארה"ב. 

רק מטוסים יש להם שם?

לפני 5 שעות, mikyl כתב:

זה אומר שאם אתה מוכן אז לא תוקפים אותך. ומה הקשר לטנק לא תקין וחיילים ללא הכשרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, עדי-אל כתב:

רק מטוסים יש להם שם?

כן. ומסוקים וחימוש וזהו בערך.

ארצות הברית לא מוכרת צוללות, והטנק שלה מיוצא רק למדינות בודדות (מעבר לכך שהוא לא ממש מתאים לישראל)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, mikyl כתב:

מי שמאיים על עצם קיומה של מדינת ישראל זה לא חמאס וגם לא חיזבאללה. לכן אתה חייב F-15/16/35.

אתה חייב להתחיל לקרוא את כול החלק שאתה מצטט ולהגיב בהתאם. כי שום דבר בתגובה שלך לא קשטר למה שרשמתי.

לפני 5 דקות, hans כתב:

כן. ומסוקים וחימוש וזהו בערך

אבל רק לא מזמן דיברו פה על מסוקים.

מעבר לזה אולי יש דברים אחרים שיתרמו לנו יותר? אולי כדאי לעצור לרגע להסתכל ולבדוק...

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, DareDevil כתב:

זה היה בא לנו בהפוכה באיוש. למרות שאלו היו קווי המתאר של המתקפה הזו במקור.

לא אמרתי להשאיר 2-4 גדודים ביו"ש. אבל גם לא לרוץ ולאבטח כל הזוי שהחליט לעשות קמפינג באמצע שום כלום או להקים סוכה בכפר ערבי כדי לתקוע להם אצבע בעין ולגרוף עוד כמה קולות.

לפני שעה, עדי-אל כתב:

רק מטוסים יש להם שם?

לא. קונים שם המון דברים. מ-M4 ורכבים עד למטוסים. אבל את הטנקים ונגמשים ישראל מייצרת בעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק בריק בטור דעה מהבוקר.

האמת, עם כל כמה שהוא נוטה להגזמה, אני ממש חושב שבניתוח שלו בטור הזה על למה אין כניסה לרפיח ובעתיד העגום הצפוי לחטופים וליישובי הצפון, כמו גם ההימור בזה שהעורף לא מתכונן מיגונית לאיום הייחוס הצפוני - הוא פגע בול.

https://m.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-1088608

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, David32 כתב:

אתה חייב להתחיל לקרוא את כול החלק שאתה מצטט ולהגיב בהתאם. כי שום דבר בתגובה שלך לא קשטר למה שרשמתי.

קורא כל מילה ומגיב למה שאני מוצא לנכון להגיב. כתבת :

ציטוט

לחמאס אין מטוסים, וגם לחיזבאללה אין. את מי אתה מנסה להרשים פה עם עוד טייסות F-35?

אז כן, מטרתו העיקרית של ח"א זה לא חמאס ואת F-35 לא קונים כדי להפציץ חיזבאללה. אני מניח שאת מה הוא צריך יותר כדי לבצע את משימותיו  ח"א גם אחרי 7/10 ידע להגדיר יותר טוב מאיזה ע"ד גם אם הוא שר המשפטים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, פריג'י כתב:

יצחק בריק בטור דעה מהבוקר.

האמת, עם כל כמה שהוא נוטה להגזמה, אני ממש חושב שבניתוח שלו בטור הזה על למה אין כניסה לרפיח ובעתיד העגום הצפוי לחטופים וליישובי הצפון, כמו גם ההימור בזה שהעורף לא מתכונן מיגונית לאיום הייחוס הצפוני - הוא פגע בול.

https://m.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-1088608

באופן עקרוני הוא צודק.

הבעיה היא שהוא מאשים גם את גלנט והרצי הלוי כמו איזה ביביסט שמנסה להוריד אחריות. יש פה אשם אחד וזה ביבי.

גלנט רצה לתקוף את לבנון כבר ב-9.10, הרצי הלוי יילך לאיפה שהדרג המדיני יגיד לו.

את התקיפה של הכור הגרעיני בסוריה הוביל אולמרט השמאלני, ואת הכור באיראן בונים בזמן שביבי היה רוהמ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...