Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלפים CARS245

ד ו ד
מעבר לפיתרון נפתר ע"י amosbmw,

פוסטים מומלצים

מחפש כמה חלפים לרכב וחושב לחזור ולקנות מCARS245 שבעבר הרחוק היו בסדר  מנסיוני . מבקש חוות דעתכם המעודכנת אם החנות הזו עדיין אמינה ומוצרים   OEM שקניתם אומנם כאלה , וכל התיחסות או המלצה יעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מזמין מהם מדי פעם,  לא נתקלתי בבעיות או בחלפים מזויפים. 

מחירי המשלוח עלו בתקופה האחרונה והם תמיד אורזים מאוד צפוף בשביל להוריד את נפח החבילה. 

חוץ מזה הכל בסדר איתם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• פיתרון

מזמין מהם לעיתים קרובות.

2 חסרונות יש להם: חלקים מקוריים של יצרן הרכב, לוקח להם 15 ימי עסקים להשיג.

חלקי OEM הרבה יותר מהר. לפחות זה מסומן באופן ברור ליד כל חלק.

מה שממש מעצבן - הצהרות המכס כתובות ברשלנות. אין הפרדה בין מחיר המשלוח למחיר המוצר וגם נרשם בחוסר דיוק.

כל פעם שאני מזמין סחורה בפחות מ$75 ויש חיוב מיסים, צריך להגיש עירעור. בדואר העירעור עובד, בחברות הבלדרות לא מעניין אותם.

תשלם או תנטוש את החבילה.

חוץ מהדברים האלה, הם ספק מצוין ואני קונה מהם די הרבה. 

אם אתה צריך, יש להם יתרון אדיר במשלוח של חלקים בעלי נפח גדול במחיר סביר. כדאי להזמין אותם בנפרד מחלקים אחרים כדי לקבל מחיר טוב במשלוח. בתמונה לדוגמה - פנל טורפדו (הכיסוי מתחת לשמשה קדמית)PXL_20230907_0959463652.thumb.jpg.be1ee8503641caf1e5742169257adbf9.jpg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, בסה נראה שCARS245 שומרים לאורך שנים  על כל החיובי והפחות חיובי בחווית הקניה אצלם.

אם מישהו מכיר חנות אלטרנטיבית מומלצת  לצורך השוואת מחירים ששולחת לישראל , מאוד מעניין אותי  לקבל לינק.

לפני 20 דקות, amosbmw כתב:

כל פעם שאני מזמין סחורה בפחות מ$75 ויש חיוב מיסים, צריך להגיש עירעור. בדואר העירעור עובד, בחברות הבלדרות לא מעניין אותם.

אפשר דוגמא לפריט שנאלצת להתמודד עם ערעורים. אנצל את הנסיון שצברת בתחום ההזמנות בשאלה  לדוגמא, האם MAF , מצערת , פלגים וסלילי הצתה נחשבים מחוללי בעיות במכס. האם הבעיות שהיו לך נבעו מכך  שהפריטים נשלחו עם חב שילוח הידועות כבעיתיות בתחום .     מישהו יכול   להרחיב ולפרט האם בהשוואה לחב שילוח , עדיין יש מינימום סיכוי לעצירת  משלוחים בדאר רגיל, או שהשלטונות יישרו קו וכולם חוטפים באותה מידה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם החלקים שציינת. פחות מ$75 לא צריך לשלם, יותר מ$75 תשלם.

בחברות בלדרות זה בתוספת עוד עמלות.

אני משלם מיסים והרבה, פשוט מרגיז לקבל חיוב מיסים במקרה שלא צריך להיות בגלל הרשלנות של השולח.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה מהיום:

הצהרת המכס שכתובה על החבילה: משום מה גם תמיד באירו למרות שהאתר מתומחר בדולר אמריקאי.

image.thumb.jpeg.021300538c702375fff4f5ce825abb26.jpeg

וזאת חשבונית העיסקה בפועל:

image.thumb.png.fa10569264c92dadbd5fb742fb6f6d38.png

וזה קורה כל פעם. לא יודע מי זה הסתום שממלא שם את ההצהרות. ההמרה מדולר לאירו כנראה נעשית בכיוון הלא נכון מתמטית.

חויב במכס 49 ש"ח, לאחר הגשת עירעור עם הניירת המקורית בוטל.

כשזה קורה בבלדרות לא עוזר כלום, מעבר לכך שהם מוסיפים את העמלות שקר שלהם.

לכן משתמש בבלדרות רק לדברים יקרים שממילא חייבים במיסים.

• אהבתי 1

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, כמה זמן נדרש לסגור את הלולאה עם המכס מקבלת ההודעה על החיוב, הערעור והזיכוי. כתבת  "דוגמא מהיום" אז לרגע חשבתי שכל הסיפור התחיל והסתיים תוך יום. האמת לא הגיוני אצלנו שרות כזה זריז אבל כבר התרגלנו להפתעות מכל סוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום עד יומיים בדרך כלל.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, amosbmw כתב:

לא יודע מי זה הסתום שממלא שם את ההצהרות.

זה באמת לא ברור. ניסיתי לדבר איתם על זה במייל כמה פעמים, כל פעם החזירו לי תשובה לקונית לא רלוונטית.

לפחות אפשר לערער וזה מתקבל זריז. לי קרה פעם אחת עד היום שמחיר המוצרים כולל מחיר המשלוח היה יותר מ75 דולר, אבל מחיר המוצרים עצמם מתחת.

קיבלתי דרישת תשלום מע"מ, הגשתי ערעור (בלי לשלם לפני), ותוך 2 ימי עסקים האישור התקבל.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, שחר 1 כתב:

זה באמת לא ברור. ניסיתי לדבר איתם על זה במייל כמה פעמים, כל פעם החזירו לי תשובה לקונית לא רלוונטית.

לפחות אפשר לערער וזה מתקבל זריז. לי קרה פעם אחת עד היום שמחיר המוצרים כולל מחיר המשלוח היה יותר מ75 דולר, אבל מחיר המוצרים עצמם מתחת.

קיבלתי דרישת תשלום מע"מ, הגשתי ערעור (בלי לשלם לפני), ותוך 2 ימי עסקים האישור התקבל.

עשו לך טובה כי 75 דולר זה אמור להיות כולל משלוח

איך מגישים ערעור? תחכים אותנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום טובה. הרבה פעמים קיבלתי פטור על ערך טובין פחות מ$75 לפני המשלוח, כולל כאלה שדמי המשלוח עצמם היו יותר מ$75.

ברגע שיש חיוב מיסים על טובין מעל $75, אז החישוב נעשה על כל הסכום.

https://www.gov.il/he/service/return-on-personal-import-taxes

• אהבתי 2

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...