Jump to content

Shab00

 • הודעות

  1,195
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Shab00

 1. בספר רכב שלך כתוב מה הרכב צריך כל 15 אלף קילומטר. תבדוק שם ואם לא חפש באינטרנט.
 2. 3000 ומשהו טורים ב100+ זה לא תקלה, זה גיר 4 הילוכים אי אפשר לצפות ממנו לדמיין הילוכים חדשים אז שאתה אומר טורים גבוהים אתה צריך לקחת את זה שהאוטו עם גיר לא מודרני וזה התוצאה. אם זה מגיע ל4000 ומעלה ב100 זה באמת נשמע לא תקין וכנראה שהוא לא מצליח לעבור להילוך רביעי. 2000 סלד בהנעה גם נשמע תקין במיוחד אם הוא נרגע תוך כמה שניות.
 3. גם אצלי ברכב הבקרת שיוט לפעמים בוחרת להוריד הילוך בלי פרופורציה. אני תמיד מקבע את הידית הילוכים לידני ועל ההילוך שאני רוצה מתי שאני שם על בקרת שיוט.
 4. Cvtz50 יעבוד גם על שברולט ספארק? מותקן שם אותו הגיר (cvt 7) אז הגיוני שיעבוד לא?
 5. עשיתי אצלו צבע בטמבון לפני חצי שנה, לא החזיק יפה לא ממליץ.
 6. תתחיל בדברים הפשוטים. תבדוק לחץ אוויר בגלגלים שתקין, תעשה את הטיפולים בזמן, שהפילטר אוויר לא סתום, נהיגה חסכונית יותר ואולי אפילו תוסף דלק אם לא שמת המון זמן (לא שחייב אבל פעם בכמה שנים מומלץ)
 7. ברור אין ספק שזה חסכון כלכלי לחברה אבל הייתי מעדיף ככה כדי שאני אעשה רבע ו¾. לפעמים דברים טכנולוגים שמוסיפים לא דווקא משפרים בכל כיוון.
 8. יש הרבה רכבים שזה ככה אבל יש כמה רכבים לא מתקדמים שיש בהם סליידר כזה. נגיד יונדאי גטס רכב מ2010 עם כוונון ידני למדפים של בפנים/בחוץ.
 9. אני קצת מתבאס שמאז שרכבים עברו שדרוג לבקרץ אקלים אי אפשר לכוון את הפתח אוורור לרבע בחוץ ¾ בפנים ככה גם נשאר האוויר הקר וגם יש אוויר חדש.
 10. חבל על הכסף, 20 קילומטר ביום זה מספיק להטעין מה שצריך. אגב, לא רואה סיבה להשקיע במטען איכותי, קניתי אחד זול באליאקספרס של 60 שקל שמטעין ב5 אמפר (בדקתי עם מודד שזה לא שקר) ויש לו גם תכונה של פולסים לריפוי.
 11. מסכים לגמרי, מאז שהתקנתי פילטר פחם אני לא מרגיש זיהום בכלל (רק דיזל מזהם מלפני), אבל גם לפני זה הרגשתי לעיתים רחוקות ואני די חד לדברים האלו.
 12. נסה באמת פטיש ומים חמים לרכך קצת. לא נראה שנפגעה האטימה אבל כמו שאמרו מעליי תנסה לשפוך שם מים ולראות, אם כן תאמין לי שכדאי לך לתקן לפני הגשמים...
 13. למה שלא יהיה בטיחותי? יש פה שרשורים של קורולות בשנים שלך שהתקינו, תחפש ותמצא מידע.
 14. למה לא להישאר עם המקוריים ולהביא גאנט מפירוק? לא מנוסה בזה אבל אולי כן ימכרו גאנט בודד.
 15. כנראה באמת פוחדים מאקלים חם. הייתי משתמש ב5w-20 שיהיה קצת צמיגות בתחילת הנסיעה כי חם בארץ ושלא יהיה דליל מדי. ושהמנוע חם באקלים חם וקר יש הבדל בטמפרטורה אבל יחסית לא משמעותי אז החלק השני בצמיגות עדיין הייתי נשאר 20. בתכלס, תוכל להשתמש בכולם (מה שדובר עליו ולא כל צמיגות) ולא יהיה נורא בכלל אם תעשה את זה.
 16. איך הגעת למצב של גאנטים שונים? איבדת את המקורי ואתה עם הרזרבי?
 17. לרוב מדביקים אותה איפשהו מאחורי הריפודים בבגאז.
 18. על שמן פילטר ופילטר אוויר 1200? לא הייתי מטפל אצלהם זה המון, גם לא בשביל רצון טוב שכנראה לא תצטרך. אם הם יזרמו איתך על הנחה משמעותית יותר אז כן.
 19. אמרת סובארו בוקסר אמרת אוכל שמן אז אמרת אטם ראש מנוע. לא בטוח שדווקא זאת הסיבה אבל זה יחסית בעיה מוכרת של המנועי בוקסר שלהם.
 20. לא הכרתי את זה בגירים מודרנים אבל הגיוני מאוד שאתה צודק, הגיר 4 הילוכים שלי שתוכנן לפני יותר מ20 שנה לא מתנהג ככה (4f27e).
 21. מה זאת אומרת הכל נשפך? אתה ממלא עד הסוף של המיכל פלסטיק? אתה צריך למלא עד הסימון לא מעבר.
 22. בתיבה רובוטית או כפולת מצמדים הברקס בעמידה עושה פעולה כמו של ניוטרל בדיוק ופשוט מרים קלאץ. בפלנטרית הממיר ממשיך לפעול כל עוד הגיר בD ובגלל זה גם האוטו ישר מנסה לזנק קדימה. בפלנטרי לעמידות ארוכות (נגיד בתורים של הבדיקות קורונה) שווה להעביר בין ניוטרל לדרייב, אתה גם תראה שינוי בצריכת דלק.
 23. יש נורת מנוע? אם כן מה הקוד?
 24. גם אם פתאום יברח אוויר זה לא בבום, יקח כמה דקות, עד אז תקבל נתראה מהחיישן tpms באוטו (במידה ויש לך אחד) וגם אם לא אתה תשים לב בהיגוי. הייתי מנסה ואם מתפרץ עוד פעם מעיף.
×
×
 • תוכן חדש...