Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4679

• SlowRide

4492

• פינדר

3542

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

שמע בסוף החבוב בן 75..

--

בינתיים סמוטץ' מתנגד לרכישת עוד שתי טייסות, F-15 ו- F-35 (מקור1, מקור2). אין מישהו שיסביר לו שלא מתעסקים עם הכסף של הדוד סאם?

המילה incompetence לא מתחילה לגרד את התיאור של החבוב הזה (והתרגום - חוסר כשרון - הרגיש אפילו רחוק יותר). 

מה הקשר לכסף שלהם לא הבנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Gosser1860 כתב:

בינתיים סמוטץ' מתנגד לרכישת עוד שתי טייסות, F-15 ו- F-35 (

דווקא הוא צודק.

אני לא מאמין שהוא עושה זאת מהמניעים הנכונים, אבל התוצאה הסופית נכונה.

ממש לא incompetent.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, עדי-אל כתב:

מה הקשר לכסף שלהם לא הבנתי

חלק מהמקור התקציבי הוא כספי הסיוע של דוד סאם.

לפני 5 דקות, David32 כתב:

ממש לא

אני לא יודע אם הוא צודק או לא, אני לא מצוי בפרטים של התוכניות האופרטיביות, מצב הטייסות הנוכחיות והכשירות המבצעית שלהן והחלופות לאי הרכישה וגם אם הייתי יודע לא בטוח שהייתי מסוגל להחליט. מה שכן, אם המכתב שהוא שיגר מייצג אותו/דעותיו אז להגיד עליו חסר כשרון זו מחמאה. 

העסקאות האלו אושרו עקרונית לפני שנים, אך הוא לא מוכן לחתום עליהן סופית כי למה? כי צריך ועדה ציבורית (!) בשביל "תיקוף או תיקון הנחות היסוד וקביעת עקרונות וסדרי עדיפויות עדכניים בהתאם"? 

המשפט האחרון נכון תמיד, ועדיף שהיה מתבצע באופן מחזורי כל הזמן אבל החלק של הועדה הציבורית וחלקים נוספים ("צ'ק פתוח", "כשלון ה-7 באוקטובר", "קונספציה", "חשיבה ביקורתית" וכו') מרגישים לי המון המון פוליטיקה, עוד קצת הטחת אשמה על צה"ל ומעט מידי סיבות ענייניות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על הפלסטינים בלעשות מניפולציות על התקשורת. זוכרים שהם הפכו אזור בית החולים לבית קברות אחים מאולתר? עכשיו מוציאים את הגופות הקבורות ומראים אותו כעדות לטבח.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MostlyWicked כתב:

הימין המודרני מן הסתם, על זה אנחנו מדברים, לא?

אתה קורה להם ימין מודרני? 🤣🤣🤣 למירי רגב/אמסלם/גוטליב? אלה חבורת אופורטוניסטים מתחרים מי יכניס את לשונו יותר עמוק לתחת של מלך העולם. כמו שהזכרתי בני בגין הגדיר אותם במדויק - מפעל ליצור סירחון. ישנם אנשים שלא מבדילים בין ימין לשמאל, אתה כנראה אחד מהם. אכלו לי שתו לי זה לא ימין. קצבאות ילדים עד ילד 25 זה לא ימין. תלושי מזון זה לא ימין. גם לז*ן את הערבים זאת לא הגדרה של ימין. אם תשים לב כל השטחים נכבשו כאשר שמאל היה בשלטון. ורובם הוחזרו כאשר בשלטון היה ימין. על ההסכם השלום הכי משמעותי מבחינת מדינת ישראל חתום מנחם בגין.

אני לא יודע למי הצבעת בעבר ואני גם לא יודע איך אתה רואה את עצמך מבחינה פוליטית. ראיתי אותך מגיב כאן במשך חודשים, ואתה לא נשמע כמו שמאל, אלא כמו שמאל רדיקלי שברדיקלים. אני לא יודע אם אתה מודע לזה בעצמך (נשמע שלא) אבל בתור מצביע לפיד סדרתי שראה את עצמו כאיש מרכז מאז גיל ההתבגרות פחות או יותר, זה מה שאני רואה כאן בפורום, ולא נראה לי שהעיניים שלי משקרות.

זה שאני מתנגד למשיחיסטים, ביביסטים ואנשים שאכלו לוקשים מאיזה פשיסט דמגוג לא עושה אותי שמאל. ישנם ימין/שמאל וישנם 3 הכתות הנ"ל. הצבעתי לבגין במהפך, הצבעתי לקדימה, לטומי לפיד וגם לבנו. אתה רוצה דוגמה של ימין היום? ליברמן. לא בגלל העמדתו הלוחמנית (פומבית) כלפי ערבים, אלא בגלל שהוא החזיר את הקופה עם עודף.

בעניין כל כך עקרוני? כן. האלטרנטיבה היא השארת חמאס על כנו, וזה ולא כרטיס אדום, זה כרטיס שחור. אם אתה רואה אופציית ביניים אז כולי אוזן.

אין כרטיס שחור, אם תקבל אדום אתה OUT. ואם הקשבת לביידן הוא מהתחלה ועד היום דיבר על השמדת החמאס ביחד עם סיועה הומניטרי. אמריקאים לא בדיוק מתנגדים לכניסה לרפיח. הם דורשים להראות להם איך תעשה את זה כאשר נמצאים שם 1.5 מיליון אנשים בלי לגרום לטבח.

יש דברים שכסף לא קונה.

זה לא רק כסף. זה לא רק תמיכה צבאית שבלעדיה אתה לא מסוגל להילחם היום. בלי ווטו אמריקאי צה"ל היה יוצא מעזה אחרי שבוע. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Gosser1860 כתב:

העסקאות האלו אושרו עקרונית לפני שנים, אך הוא לא מוכן לחתום עליהן סופית כי למה? כי צריך ועדה ציבורית (!) בשביל "תיקוף או תיקון הנחות היסוד וקביעת עקרונות וסדרי עדיפויות עדכניים בהתאם"? 

המשפט האחרון נכון תמיד, ועדיף שהיה מתבצע באופן מחזורי כל הזמן אבל החלק של הועדה הציבורית וחלקים נוספים ("צ'ק פתוח", "כשלון ה-7 באוקטובר", "קונספציה", "חשיבה ביקורתית" וכו') מרגישים לי המון המון פוליטיקה, עוד קצת הטחת אשמה על צה"ל ומעט מידי סיבות ענייניות.

זה המון פוליטיקה, וכמו שאמרתי - כנראה לא מהסיבות הנכונות. 

אבל אני חושב שקל להסכים שבאמת צריך לבדוק את הנחות היסוד והצרכים אחרי השביעי באוקטובר. אז אושר עקרונית לפני שנים, וזה לעסקאות עתידיות בעוד כמה שנים, אז אפשר לחכות כמה חודשים או שנה ולהחליט מחדש מה נכון לעשות.

ככה שיוצא שסמוטריץ עושה את מה שצריך.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Gosser1860 כתב:

חלק מהמקור התקציבי הוא כספי הסיוע של דוד סאם.

חוסר דברים אחרים להשתמש בכסף הזה?

טנקים? נמשים? הכשרה לחיילים?

אם היו עוד כמה דברים כאלו ב 7 באוקטובר היו פחות הרוגים פצועים החטופים. לדוגמא היה טנק שכל פעם הגיע לעמדת שמירה עם מוביל כי הוא היה לא תקין... מהטנק הזה נחטף חייל ושאר הצוות נהרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

צה"ל פשוט השמיד טוטאלית את הבי"ח.

הבעיה מתחילה בזה שקוראים לזה בי"ח כאשר בפועל זה היה בסיס טרור לכל דבר ועניין בו התנהלה בשבועיים האחרונים מלחמה של ממש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

צה"ל פשוט השמיד טוטאלית את ה"בי"ח"

תיקנתי לך את המילה האחרונה ;-) 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

שאלה יותר מרתקת: מה קרה למלך? התייבש בכינרת וזה יצר אצלו בקע?

עדיף שישלחו אותו לגרמניה שמעתי שיש לנו שם רופאים טובים שמטפלים טוב מאוד בראיס עם חצי רגל בקבר. אז לראש ממשלת ישראל, לא יעשו טובה ויטפלו בו שם?

לפני 9 שעות, פינדר כתב:

האם ממשלת ימין על מלא^10 תיעזר בח״כים ״תומכי טרור״, כדי להעביר חוק שנועד לצמצם את מספר החיילים הפוטנציאלים של צה״ל, תו״כ מלחמה?

image.thumb.png.54044f08a07185e78d83d081df8960cd.png

מת על הח"כ הערבים שיש לנו בכנסת, תמיד יהיו משענת נוחה לכל פעולה, יש פעולות הזויות שהחרדים והערבים שותפים להם באופן מדהים.

אם זה לא היה עם כל כך הרבה סיקור תקשורתי, די בטוח שהערבים היו נמנעים או יוצאים בדיוק לנוחיות כשהחוק עולה.

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

גם אצלנו בווטסאפ של הבניין מתלוננים על קולות הירי מרמלה.

אולי גם אותנו הוא יפטר.

אם אתה מרמת גן אז הוא יפרסם עלייך פוסט..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא שאמה בסדר יחסית לליכודניק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, SlowRide כתב:

דווקא שאמה בסדר יחסית לליכודניק.

הוא גם מהליכוד הישן והלא מתלהם, כזה שרוצה לחיות ביחד בשיויון.

לא סתם הוא נבחר ברוב קולות לקדנציה נוספת.

מה שכן שמתי לב שהוא השתתק במהלך המלחמה ולא ראיתי פוסטים שלו בפייסבוק 

כנראה האלגוריתם של פייסבוק

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...