Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 54 דקות, hans כתב:

ומסוקים וחימוש וזהו בערך.

״חימוש וזהו״... לא אמרת כלום.

חימוש זה שם כולל לסיוע במליונים. פצצות. פצצות חכמות. ערכות הסבה לפצצות (שהופכות פצצות טיפשות לחכמות).

בלי הסיוע הזה לא היינו יכולים לתקוף בעזה יותר מכמה ימים.

גם כיפת ברזל פותחה במימון אמריקאי והטילים שלה הם חלק מהסיוע. זה גם חימוש.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4783

• SlowRide

4617

• פינדר

3640

• m3x7r3m3

2926

לפני 48 דקות, פריג'י כתב:

יצחק בריק בטור דעה מהבוקר.

האמת, עם כל כמה שהוא נוטה להגזמה, אני ממש חושב שבניתוח שלו בטור הזה על למה אין כניסה לרפיח ובעתיד העגום הצפוי לחטופים וליישובי הצפון, כמו גם ההימור בזה שהעורף לא מתכונן מיגונית לאיום הייחוס הצפוני - הוא פגע בול.

https://m.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-1088608

10% דברים נכונים 90% בליל של שטויות.
ממש נהיה לנו רוביני של הביטחון.

טוען שהצבא היה צריך להתחיל מרפיח, אבל אז לאן היו הולכים האזרחים? לצפון עזה? ואז היינו צריכים לפנות מיליון איש שהתקבצו על גבול העוטף? תארו לכם שהאמריקאים עכשיו היו מערימים קשיים "אתם לא נכנסים לג'באליה עד שאתם מפנים מיליון איש".
הצבא כנראה התחיל מהמרכזים הצבאיים הכי חזקים והכי מאיימים של חמאס. מה לעשות שמהבחינה הזו רפיח היא כנראה דרג ז'.

טוען שלא היה צריך לתקוף בלבנון כי זה היה מוביל אותנו לעימות מול חיזבאללה, מצד שני טוען שזה שחיזבאללה לא הצטרף היה לנו נס... נו לך תיישב את הסתירה הזו.
טוען שזה היה מוביל למלחמה איזורית, אבאלה מה קורה פה עכשיו? זורקים עלינו טילים בליסטיים מתימן שאם לא מערכת חץ היו נוחתים פה ראשי קרב של מאות ק"ג.
זורקים עלינו מלט"ים מעיראק, זו לא מלחמה איזרוית? אבל עזוב את אלה... הדובדבן שעל הקצפת "צריך לטפל בגרעין האיראני", ברור שצריך! אבל מה יקרה שתתקוף באיראן? מלחמה איזורית וחיזבאללה יצטרף. לך תיישב את הסתירה הזו...

בקיצור מבלבל במוח בעיקר.
הדבר היחיד שהוא אמר ונכון זה שביבי נובח לא נושך. ביבי סתם מעביר את הזמן כדי לשרוד. חושב שאולי הפתאים שלו ישכחו מה קרה ויחזרו אליו. לא מעניינת אותו עזה, לא ישראל, לא חטופים ולא האזרחים בצפון, אבל מה חדש? זה גם ילדים בגן שהוא לא אור עקיבא מבינים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריק הוא כמו כלכלנים ומשקיעים שמתריעים מקריסת הבורסה כל שני וחמישי, כי אם יפגעו אז יזכרו אותם ויתייחסו אליהם כגורואים. אני גם מניח שבמקרה שלו הקריירה הצבאית שלו לא הסתיימה איפה שהיה רוצה שתסתיים.

ובכל זאת, אני חושב שהוא די מדייק לגבי כל החירטוטים על רפיח וכיבוש עזה ומיטוט החמאס. ואפילו אי אפשר לקרוא לו ״בוגד״, כמקובל אצל חלקנו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השר פיטר את אשת המילואימניק שנלחם בעזה: "התחננתי, בכיתי. הרגשתי שבגדו בי" (ynet.co.il)

העיקר שהיום הקואליציה מעלה חוק להגנה על נשות מילואימניקים וקרעי בטח יגיד "הנה אנחנו דואגים להם". חבורת הזבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, mikyl כתב:

קורא כל מילה ומגיב למה שאני מוצא לנכון להגיב

ולהתעלם מהמילים *עוד טייסת*.

לפני 24 דקות, mikyl כתב:

ח"א גם אחרי 7/10 ידע להגדיר יותר טוב מאיזה ע"ד גם אם הוא שר המשפטים.

אבל הרכש הוא לא משהו חדש, ראוי להסתכל על ההחלטות שנית. ומה שר המשפטים קשור?

התבלבלת עם שר האוצר? זה שאחראי על התקציב וההוצאות הכספיות של המדינה? 

אם לאוצר אין זכות להגיב ולהיות חלק מהשיחה, לא ברור לי למי יש.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעצבן איך התקשורת שלנו משתפת פעולה, אולי במודע, אולי לא, עם האויב.

אתמול נהרגו עובדי סיוע בפיצוץ בעזה, חמאס טוען שזה אנחנו, צה"ל אומר נחקור.

מה הכותרות? 

עובדי סיוע נהרגו בתקיפת צה"ל.

לי זה נשמע כמו השיגור הכושל בבית החולים עם התגובה המהירה בפרסום של זה, אבל בואו נראה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, farkash7 כתב:

הצבא כנראה התחיל מהמרכזים הצבאיים הכי חזקים והכי מאיימים של חמאס. מה לעשות שמהבחינה הזו רפיח היא כנראה דרג ז'.

אם היא דרג ז' למה כולם מתחבאים שם ולמה נותנים כזאת חשיבות?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מתחבאים שם כי לשם צה"ל עוד לא הגיע, זה חלק מהעניין למה רוצים להגיע לשם.
נותנים לרפיח חשיבות כי היא הגבול היחיד שאתה לא שולט עליו. יש שם מנהרות למצרים שבאמצעותן מבריחים נשק ואנשים.
בנוסף יש שם גדודים של חמאס, ואתה רוצה להכריע את כל המסגרות שלו ולפרק אותן, גם אם ישארו אחרי זה חוליות והתארגנויות זה לא כמו מבנה צבאי עם פיקוד ושליטה.
בנוסף חמאס שולט ברפיח, האזור רבוי בנשק ומלכודות, המגרסה הצהלית לא עברה שם, ואין לך חופש פעולה שם. אתה רוצה לשנות את המצב הזה. אתה רוצה להביא את רפיח למצב של האזורים האחרים, שבהנתן פקודה אפשר להכנס (עם רכבים משוריינים אומנם) מהר מאוד ולהגיע לכל נקודה.

אבל רפיח מעולם לא הייתה מעוז כמו ג'באליה או אזורים אחרים שעליהם חמאס בנה את כל תוכנית ההגנה שלו, גם בתחילת המלחמה אם אני זוכר נכון אמרו שברפיח יש גדודים אבל "פחות נחשבים" במדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפיח זה ה"נמל" לייבוא אמלח לרצועה כבר 30 שנה ויותר. זה הגבול היחיד של הרצועה החוצה.

לכן היה צריך להתחיל שם.

ברגע שדחקו לשם מיליון וחצי איש אי אפשר לפעול שם בלי פינוי.

אז ממשיכים בלוחמה בעצימות נמוכה, אומרים תחזיקו אותי אני נכנס לרפיח, חלק מהאמריקאים לא רוצים להגיד שביבי מבלף והוא לא מתכוון להיכנס כי הוא לא נערך, והחלק השני חושב שביבי אולי לא שפוי ולכן כן עשוי להיכנס בלי ההיערכות הנדרשת, להביא שם להרג מאות אלפים, ולכן מתבטא בהתאם.

ובינתיים ביבי נשאר רוה"מ. כי "מלחמה".

ואין שום סתירה בין אסור לתקוף כרגע בלבנון לבין מזל שלא הותקפנו מלבנון. 

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

״חימוש וזהו״... לא אמרת כלום.

חימוש זה שם כולל לסיוע במליונים. פצצות. 

עניתי בהקשר של השאלה של עדיאל - למה דווקא מטוסים ולא איזה נשק דימיוני אחר.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם היית מתחיל משם היית צריך לדאוג לפינוי של אותם אנשים ממקום אחר לא? או שהיינו אומרים להם להתפנות לים?

לפני 9 דקות, פריג'י כתב:

ואין שום סתירה בין אסור לתקוף כרגע בלבנון לבין מזל שלא הותקפנו מלבנון. 

יש סתירה כי הוא אומר "רצו לתקוף בלבנון בתחילת המלחמה וזה היה אסון" מצד שני הוא טוען "למזלנו חיזבאללה לא הצטרף בתחילת המלחמה היה לנו נס". למה אני צריך ניסים? ומה יהיה עוד שנה שהוא יחליט לתקוף בהפתעה? נגיד למה לא עשינו כלום? כל הצפון כבר מפונה, כל הצבא מגוייס אם לא נפתור את זה עכשיו אז מתי? שנקום לשבת סופר שחורה בחג שני של פסח?
בנוסף הוא אומר "לתושבי הצפון אין עתיד" מצד שני "לא לתקוף בלבנון ולהביא למלחמה איזורית ועימות עם חיזבאללה" אז איך נחזיר אותם לצפון?
ולסיום הוא אומר "צריך לטפל בגרעין האיראני" ומצד שני "מובילים אותנו למלחמה איזורית", מה יקרה שתתקוף באיראן? מלחמה איזורית.

נשמע שהוא רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, זה לא ממש עובד ככה.

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כבר יש פה מלחמה אזורית בעצימות נמוכה.

זה באמת נראה כאילו הוא יורה לכל הכיוונים כדי להיזכר כמי שחזה משהו שאף אחד אחר לא, יש לו גם ספר שהוא מנסה למכור אז זה הולך ביחד.

אני חלילה לא מזלזל בו, האיש עשה לא מעט. אבל בסוף זה הכל אגו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

מעצבן איך התקשורת שלנו משתפת פעולה, אולי במודע, אולי לא, עם האויב.

אתמול נהרגו עובדי סיוע בפיצוץ בעזה, חמאס טוען שזה אנחנו, צה"ל אומר נחקור.

מה הכותרות? 

עובדי סיוע נהרגו בתקיפת צה"ל.

לי זה נשמע כמו השיגור הכושל בבית החולים עם התגובה המהירה בפרסום של זה, אבל בואו נראה.

לא מובן מה הבעיה שלך עם התקשורת דווקא?

כמובן שאין לי מידע מה קרה בדיוק, אבל כרגע לפחות לא נראה שצהל מכחיש וגם בתמונות זה נראה כמו פגיעה של טיל צהלי מהאוויר.

image.thumb.png.abd7057adf80fcdadb10c5a30143deef.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, פריג'י כתב:

רפיח זה ה"נמל" לייבוא אמלח לרצועה כבר 30 שנה ויותר. זה הגבול היחיד של הרצועה החוצה.

לכן היה צריך להתחיל שם.

ברגע שדחקו לשם מיליון וחצי איש אי אפשר לפעול שם בלי פינוי.

אם היית מתחיל ברפיח אז מיליון וחצי איש היו בורחים לעזה, שהייתה ה"מצודה" של חמאס, ואז מה היית עושה בשיפא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

לא מובן מה הבעיה שלך עם התקשורת דווקא?

כמובן שאין לי מידע מה קרה בדיוק, אבל כרגע לפחות לא נראה שצהל מכחיש וגם בתמונות זה נראה כמו פגיעה של טיל צהלי מהאוויר.

image.thumb.png.abd7057adf80fcdadb10c5a30143deef.png

ככה לא נראית פגיעה של טיל צה"לי מהאוויר. 
התמונה הזו נראית כמו פייק אחד גדול. טיל עושה כזה דבר לרכב והדיפונים בדלתות נראים כמו חדשים? אין פיצוץ אין כלום?
יש מצב שצה"ל הצטייד בהלפייר סמוראי? (יש כזה דבר)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...