Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

אני חושב שמה שנותר לנו הוא להעמיד אותם מול בחירה קשה - להכנס לרפיח בהקדם ושיבחרו אם להקריב אותנו ביזרה הבינלאומית או לעמוד לצידנו.

אוי איזו דילמה נוראית, ממש משפט שלמה.

אם ישראל תכנס לעימות אמיתי עם האמריקאים, ולא הספין שנתניהו עושה עכשיו כדי להראות איך הוא עומד בגבורה מול לחצים מהעולם, אז בוודאות אף אחד לא ייכנס לרפיח, כי לא תהיה לך תחמושת להלחם איתה. 

כולם פה גיבורים על האמריקאים כי אין להם מושג מה עומק התלות שלנו בהם. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4630

• SlowRide

4441

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

זה לא קשור.
יש מי שטוענים ש"אם ישראל הייתה נוהגת אחרת האמריקאים היו מתייחסים אלינו אחרת".
אני רק אומר שזה בולשיט.
זה שאנחנו לא הצ'יף של השבט אני יודע.

אני חושב שמה שנותר לנו הוא להעמיד אותם מול בחירה קשה - להכנס לרפיח בהקדם ושיבחרו אם להקריב אותנו ביזרה הבינלאומית או לעמוד לצידנו.

בוא נניח לרגע השערה שהאמריקאים מבלפים והם ישארו לצידנו לא משנה מה, מה הרווחנו מכניסה לרפיח? האם אתה יודע להבטיח שתחסל את כולם? איך אתה יודע שהמנהיגים שלהם שם? 

כמה הרוגים אתה מוכן לקבל? 

האם אתה חושב שמדינה יש תוכנית לכניסה לרפיח? לכמה זמן? האם זה יביא שלום? 

לאף אחת מהשאלות הללו אין לך תשובה ברורה. 

עכשיו הוא נבחן את האופציה השניה, האמריקאים יפסיקו לתמוך בנו, כלכלית/חימושית/פוליטית באו"ם.

כאן אני מבטיח לך שמדינת ישראל, כפי שאתה מכיר אותה תושמד.סנקציות כלכליות, בידוד מדיני ומלחמה כוללת.

אני לא הייתי מהמר כאן

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 2

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תשכחו שאין שום בעיה מצד האמריקאים להיכנס לרפיח. רק צריך להראות תכנית פינוי לאוכלוסייה האזרחית.

זה שהסגול משחק אותה כאילו מישהו מונע ממנו, זה כי הוא מעדיף לא לעשות את זה בחודש הרמדאן בגלל שזה יעמיס פעילות בגזרות אחרות.

החמאס מבחינתו שניכנס לרפיח, זאת התכנית שלהם בין כה וכה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

אין להם זכות לשום דבר. הם בוחרים להתנהל כמו שהם מתנהלים, בצורה דו פרצופית ועלק ליברלית, ואף אחד לא יכול לעשות שום דבר נגד זה בגלל הסיבות שציינת.
הדו פרצופיות האמריקאית זה לא מהיום, הם טיפטפו מסרים על זכויות אדם גם כשעדיין הייתה הפרדה גזעית ברחבי ארה"ב

זכותנו להגיד להם לכו חפשו. אתה באמת חושב שנוכל להתקיים לבד?

כשאתה בא למכור משהו אתה לא אומר ללקוח לא מעניין אותי מה אתה רוצה, עכשיו אתה מזלם מה שאני מבקש ולוקח מה שאני נותן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ArikM כתב:

תכף אנשים פורצים כאן בטנטרום

0a1d482d265b75ff58484679b71deb34.thumb.jpg.679d16d9b826663d38824ed5e6a2d80c.jpg

לפני כשעה, farkash7 כתב:

מה שנותר לנו הוא להעמיד אותם מול בחירה קשה - להכנס לרפיח בהקדם ושיבחרו אם להקריב אותנו ביזרה הבינלאומית או לעמוד לצידנו

הסמיכות בין ההודעות קרעה אותי 😅

הבעיה האמיתית שלא מדובר בנושא מצחיק, ושבראש ישראל עומדים אנשים שבאמת בטוחים, כמו המשתקף בהודעה, שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים ללא שיהיו לזה השלכות. לא מבינים את מגבלת הכח או יחסים בינ"ל. מצד שני כשבוחרים בערסים לנהל את מחלקת היח"צ והאסטרטגיה, מה הפלא 😔

• אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה שנקרא "כוחי ועוצם ידי"...

אובייקטיביות וקצת צניעות לא תזיק לליצנים שמנהלים את המדינה הזאת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיזו להם את הגבינה? 

במקום לחשב מסלול מחדש ולהבין שהמצב באמת לא שיוויוני, שוב מתבצרים בעמדת הקורבן.

חשבו שהיום הזה לא יגיע אף פעם. מצצו עד הטיפה האחרונה ושהברז נסגר בוכים שסגרו את הברז.

אולי בכל זאת יש תקווה למדינה הזאת או שבאמת צריך רפורמה שתנציח אי שיוויון בכדי שלא יהיו כלים להילחם באי שיוויון. זאת הייתה כל מהות הרפורמה- לקחת את השיניים מהכלי היחיד שאמור להגן על אי שוויון.

ככה זה שהפתרון הוא לבקש דחיות חוזרות ונשנות ולא באמת למצוא פתרון שיוויוני.

הכי הזוי שהמזכיר לממשלה מאשים את היועצת המשפטית בכך שלא אמרה להם שהנושא בהול ודחוף. אמיתיים?! זאת התגובה?! את זה אתם מצרפים לבקשה לדחיה?! אחרי ה 7/10. אחרי שחצי שנה זועקים על אי שוויון בנטל? מפנים את החצים אליה? ואיפה ראש הממשלה שלנו שהראש שלו עמוק עמוק בתוכניות לפגרה?

ממשלה של ניתוק. כל כך מנותקים מהעם שאני מקווה שישבו המון שנים באופוזיציה ( לצערי זה לא יקרה כי לעם הזה יש זיכרון של דג זהב - אבל מפא"י אצל מזרחיים צרוב כמו מספר שילדה במכונית אז אולי יש תקווה).

Screenshot_20240329_164818_N12.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Mikelt89 כתב:

עוד תקרית קשה בעזה מחבל מסריח צץ מחור ויורה טיל נ״ט בחסות ביידן, נפגעים קשה והרוג לכוחותינו אבל אין נפגעים בלתי מעורבים עזתים המחבל בסדר גמור אל דאגה, במקביל מחאת גדודי אל-קפלן כנראה תמשיך במחאה השבועית המחזקת את החמאס, מדינה נפלאה. 

עד כמה שידוע לי גדודי אל קפלן משרתים אוגדות 36 ו-98 עם כמה נציגים בעוד כמה יחידות מובחרות פחות או יותר.

אבל אוגדות כובעי הפרווה בעריקות, בחסות קציני הראש הסגול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest Mikelt89

אם הם היו משרתים הם לא היו בהפגנות כל שבוע.

לגבי החרדים, אמרתי היום לאבא שלי ״נמאס לי לנסוע ברכבת לראות אנשים בדרך לעבודה ואת הכובעים השחורים עם מזוודות נתב״ג״, תסיק מזה מה דעתי עליהם. 

אני לא בצד של אף אחד, היחידים שאכפת לי מהם זה החיילים שלנו. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Mikelt89 כתב:

אם הם היו משרתים הם לא היו בהפגנות כל שבוע.

לגבי החרדים, אמרתי היום לאבא שלי ״נמאס לי לנסוע ברכבת לראות אנשים בדרך לעבודה ואת הכובעים השחורים עם מזוודות נתב״ג״, תסיק מזה מה דעתי עליהם. 

אני לא בצד של אף אחד, הדבר היחידי שאכפת לי ממנו זה החיילים שלנו. 

אם  אתה כל כך דואג לחיילים לא היית מהדהד ממשלה כה מנותקת שרק פוגעת בחיילים בחוקים טיפשיים וביצירת סכסוכים עם הידידה הכי טובה שלנו גם אם לפעמים ההחלטות שלהם לא באותו קו. אתה דווקא צריך לתמוך באלה שנלחמים בממשלה המנותקת הזאת ורובם גם שירתו/משרתים ודואגים לעתיד שלך  במדינה הזאת כדי שהיא לא תהיה שייכת למגזר אחד ושכולם ישאו בנטל בצורה שיוויונית.

אפשר לשים גם את המיסים שלי בצד ליום שבו כולם ישאו בנטל ויהיה שיוויון אמיתי?

Screenshot_20240329_190045_ynet.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיעה של הפטריוטים הישראליים היא שכל ישראלי צריך למלא את חובותיו למדינה, וזה כולל, בין השאר, שירות צבאי ותרומה לכלכלת המדינה.

הביביסטים המנותקים כמוך דוגלים בכך שה״שמאלנים״ ישרתו את מעמד האצולה שבו נמצאת משפחת המלוכה וחובשינפרוותֶהשועל.

אנשים כמוך הם התומכים הגדולים ביותר בחמאס, גם אם לא זו כוונתם. אתה יודע, להעביר מזוודות עם כסף, לא להתגייס להגנת המדינה, לשתות תקציבים בלי לתרום לכלכלה.  גם אם אתה מכריז על התנגדותך התמיכה בנתניהו היא גם תמיכה ב״שותפים הטבעיים״.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארה"ב, הצבועה והדו פרצופית, מעבירה לנו אלפי פצצות ועשרות מטוסי קרב. 

@farkash7 מה אתה אומר? נגיד להם שיחפשו את החברים שלהם, לא? 

לא צריך אותם, נתקוף בלבנון עם גלילונים ומג"חים. 

https://www.ynet.co.il/news/article/rj7pntnjc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...